Opel Mokka - uzlecošā zvaigzne

VWfans Reģ.: 21.02.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Reāli vienīgais, kas sākuma komplektācijā Mokkai NEDAUDZ pietrūkst, ir miglas lukturi...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Faktiski lai Mokka būtu Sapņu Mokka, tai ir jāpiepērk šādas ekstras:

- metālisku krāsu Velvet Red par 298 latiem;

- ,,dokatku,, par 28 latiem (jo standartā ir riepu remonta komplekts);

- kartera aizsargu par 142 latiem;

- signalizāciju par 156 latiem;

Kopā cena sanāk 11788 lati !

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nakuj tev miglas vajag?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un nakuj kartera aizsargu?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nakuj tev miglas vajag?

Ja izdeg kāda no tuvajām gaismām, tad var iedegt migliniekus.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Un nakuj kartera aizsargu?

Autoceļiem Latvijā mēdz būt defekti - ar kartera aizsargu ir drošāk!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

Rēciens ir par to, ka kaut ko ieņaudējās vecis, kuram ir desmitgadīgs kapeikfisēja autoparks

Pagājšnedēļ Astrai uzliku jaunas 17' riepas. Komplekts tava audi vērtībā. Santīmpisējs?

Nē, vecis kam sakāpušas galvā čuras. Kaut kā neticas ka tā astma no rūpnīcas nāk ar tādām bremzēm, kur nevar uzlikt neko mazāku. Kaut gan, ja tu braukā ar 17", cerams ka vismaz esi apmierināts ar latvijas ceļiem.

Ripuļu izmēra izvēle ir tikpat laba, kā virsbūves veids, ņemot vērā tavu ģimenes stāvokli. Bet vismaz var saprast kāpēc tu lepojies ar ksenonu, par cik tā fīča G astmām ir ahūni reta.

1.6 minis vispār ir kaut kas interesants - apmēram kā fanam kastīte, kas izskatās pēc džipa, tik tev kaut kas, kas izskatās pēc miņa...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ja izdeg kāda no tuvajām gaismām, tad var iedegt migliniekus.

Nu un kas tad ir? Kaut kā minos ka vismaz diennakts gaišajā laikā toč drīkstēja braukt ar vienu degošu priekšas lukturi.

VWfans rakstīja:

Autoceļiem Latvijā mēdz būt defekti - ar kartera aizsargu ir drošāk!

Paga paga, kur tad tu taisies braukt - pa forwarderu izdangātiem meža ceļiem? Neaizmirsti ka moka, lai arī cik nepraktiska būtu, tomēr nav zema - komplektā ar tavu sēņošanu, iespējamība tev pārsist karteri ir līdzvērtīga nullei.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

vēl lielāks rēciens ir par to, ka šo raksta puišelis, kam "autoparks" sastāv no viena divdesmitpiecgadīga dranduļeta...

Pastāsti, ja tavs septiņgadīgais dranduļets būtu pieklājīgi nokomplektēts, tam īsta pilnpiedziņa būtu? ABS var izslēgt? Ir aprīkots ar īstu roceni?

Dekstera opelis ta vismaz vēl ir mašīna, jo uzbūvēts pamatā ar astoņdesmito gadu tehnoloģijām, tik domāts citai auditorijai, dēļ kā pat pseido pilnpiedziņa laikam nebija pat pieejama, kā arī pats fakts ka desmitgadīga masīna ar 25 gadus vecām tehnoloģijām uzbūvēta. Priekš mana vecuma jaunieša tāda astmas kupeja pat būtu zaibis.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Nē, vecis kam sakāpušas galvā čuras. Kaut kā neticas ka tā astma no rūpnīcas nāk ar tādām bremzēm, kur nevar uzlikt neko mazāku. Kaut gan, ja tu braukā ar 17", cerams ka vismaz esi apmierināts ar latvijas ceļiem.

Ripuļu izmēra izvēle ir tikpat laba, kā virsbūves veids, ņemot vērā tavu ģimenes stāvokli. Bet vismaz var saprast kāpēc tu lepojies ar ksenonu, par cik tā fīča G astmām ir ahūni reta.

1.6 minis vispār ir kaut kas interesants - apmēram kā fanam kastīte, kas izskatās pēc džipa, tik tev kaut kas, kas izskatās pēc miņa...

Kāpēc man jāliek kaut kas cits, ja man ir 17" disko komplektā tam auto no DE ?? Uzliku 215/45 17 jaunas, šogad martā ražotas, ļoti mīkstas riepas, gana laba komfortabla braukšana. Mašīnai pilna masa ir tikpat cik vecajiem audi cigāriem, attiecīgi gaita svara dēļ ir pietiekami līgana arī mūsu ceļiem.

Un kas vainas virsbūves tipam, saistībā ar ģimenes stāvokli? Es taču nebraucu ekskursijā uz Austriju ar šo, kad braucu, biju nomā paņēmis VW Caravelle. Pārsvarā braucu viens, mazo meitenīti no rīta vedu uz dārziņu. Kam man kas lielāks? Šodien abi braucām lūkot lidmašīnas, tad ar džipu aizbraucām. TAs meitiņai labi patīk, jo stāvot uz kravas kastes pārsega, izveidojas labs laukums apkartnes aplūkošanai.

Un kas minim vainas ??

Nu jā, neviens no tiem nav flagmanis Audi 90 26 gadus vecs.. un neapmierina tavu šauro redzējumu uz pasauli, jo iziet ārpus tavas sapratnes citā galaktikā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, šaurā piere, pretmiglas lukturi labi noder stipras snigšanas vai miglas laikā vai arī jebkurā citā tumšā laikā.

Un kartera aizsargs oriģinālajā izpildījumā der ne jau dzinēja aizsargāšanai, bet gan lai neļautu iekļūt motortelpā mūsu apstākļos esošajiem mūžīgajiem dubļiem un sāls maisījumiem.

Ja gribas normālu kartera aizsargu, tas maksās ap 300-400 ls, ja netaisa pats. Ja taisa pats, tad ir kā pirmajam-karters pušu Tā,lūk, ir santīmpišana.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Rēciens ir par to, ka kaut ko ieņaudējās vecis, kuram ir desmitgadīgs kapeikfisēja autoparks

Aizmiru piebilst- pirms 2 nedēļām ieliku jaunas 2 gab ksenona spuldzes, Osram. Nevis kitajozus. 1 gab 30 ls.

Santīmpisējs?

Sāc taču saprats, ka gan es, gan tu, mēs braucam ar auto, kurus varam brīvi atļauties, katrs savā līmenī. Vai tā ir santīmjāšana? Nē, nav gan, vismaz manā gadījumā nabv. Man vienkārši nesanāk tagad nauda Camaro vai A5. Un, ja sanāks, tad drīzāk tas būs kas šitāds, piemēram www.trade-a-plane.com/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: msh, šaurā piere, pretmiglas lukturi labi noder stipras snigšanas vai miglas laikā vai arī jebkurā citā tumšā laikā.

Un kartera aizsargs oriģinālajā izpildījumā der ne jau dzinēja aizsargāšanai, bet gan lai neļautu iekļūt motortelpā mūsu apstākļos esošajiem mūžīgajiem dubļiem un sāls maisījumiem.

Ja gribas normālu kartera aizsargu, tas maksās ap 300-400 ls, ja netaisa pats. Ja taisa pats, tad ir kā pirmajam-karters pušu Tā,lūk, ir santīmpišana.

Tu to visu vari man nestāstīt - neaizmirsti ka man ir mašīna, kura jau oriģināli bāzītē bija nokomplektēta ar miglām un plastmasu zem motortelpas - palasi dažus postus augstāk kāpēc fans izskaidroja nepieciešamību pēc šīm lietām - viņam tu drīksti arī skaidrot šo objektu plānoto pielietojumu Mana audī priekšas miglu slēdzis visu laiku atrodas ieslēgtā pozīcijā un es vispār neatceros pēdējo divu vai trīs mēnešu laikā kad es būtu braucis, ieslēdzis tuvos.

Kas vainas kupejai priekš ģimenes? Hm, "nez kāpēc" ģimenes ar maziem bērniem, kurām nav sedani, pērk universāļus, mikromikroautobusus un vēl ko lielāku. Ak jā, kupejā nebūs pārāk ērti ielikt aizmugurē sīci, lienot caur priekšas durvīm, un tomēr gribas grabažniekā ielikt kaut ko vēl bez ratiņiem... Par ripuļiem - lai būtu kā tu saki. Paskatoties bildes ar G astmām uz 17" ļitakiem, redzams ka riepas ir zemas, un no tādu braucējiem dzirdēti stāsti par pārsistām riepām un ņaudēšana par sliktajiem ceļiem, ja tev nekas tāds negadās, apsveicu

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Dekstera opelis ta vismaz vēl ir mašīna, jo uzbūvēts pamatā ar astoņdesmito gadu tehnoloģijām, tik domāts citai auditorijai, dēļ kā pat pseido pilnpiedziņa laikam nebija pat pieejama, kā arī pats fakts ka desmitgadīga masīna ar 25 gadus vecām tehnoloģijām uzbūvēta

Kādai auditorijai? Astras šajā ģenerācijā sāka būvēt tikai 1998. gadā, kādas tev 25 gadīgas tehnoloģijas??

Ā, nu jā, riteni izgudroja jau gana sen

Ar ko man jābrauc? Ar četrdurvju mersedesu? Mana 23 gadīgā meita vairākkārt ir stāstījusi, ka viņas paziņas no sākuma netic, ka esmu Lindas tētis, domā, ka čoms, tāds vecāks . Man ko, jāšēž savos 44 gados siltajās čībās , jaskatās panorāma un jālasa LAuku Avīze un jāpurpina par to, cik viss slikti?

Tev ir galīgi tādi stulbi stereotipi. Es tev tiešām novēlu pēc iespējas ātrāk sākt vairāk pelnīt un pavērt plašāk domāšanu un uztveri. Būsi brīvāks uzskatos, nevis piesiets savam vecajam lūznim, kuru esi iecēlis pašā piramīdas augšā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: msh, šaurā piere, pretmiglas lukturi labi noder stipras snigšanas vai miglas laikā vai arī jebkurā citā tumšā laikā.

Un kartera aizsargs oriģinālajā izpildījumā der ne jau dzinēja aizsargāšanai, bet gan lai neļautu iekļūt motortelpā mūsu apstākļos esošajiem mūžīgajiem dubļiem un sāls maisījumiem.

Ja gribas normālu kartera aizsargu, tas maksās ap 300-400 ls, ja netaisa pats. Ja taisa pats, tad ir kā pirmajam-karters pušu Tā,lūk, ir santīmpišana.

Tu to visu vari man nestāstīt - neaizmirsti ka man ir mašīna, kura jau oriģināli bāzītē bija nokomplektēta ar miglām un plastmasu zem motortelpas - palasi dažus postus augstāk kāpēc fans izskaidroja nepieciešamību pēc šīm lietām - viņam tu drīksti arī skaidrot šo objektu plānoto pielietojumu Mana audī priekšas miglu slēdzis visu laiku atrodas ieslēgtā pozīcijā un es vispār neatceros pēdējo divu vai trīs mēnešu laikā kad es būtu braucis, ieslēdzis tuvos.

Kas vainas kupejai priekš ģimenes? Hm, "nez kāpēc" ģimenes ar maziem bērniem, kurām nav sedani, pērk universāļus, mikromikroautobusus un vēl ko lielāku. Ak jā, kupejā nebūs pārāk ērti ielikt aizmugurē sīci, lienot caur priekšas durvīm, un tomēr gribas grabažniekā ielikt kaut ko vēl bez ratiņiem... Par ripuļiem - lai būtu kā tu saki. Paskatoties bildes ar G astmām uz 17" ļitakiem, redzams ka riepas ir zemas, un no tādu braucējiem dzirdēti stāsti par pārsistām riepām un ņaudēšana par sliktajiem ceļiem, ja tev nekas tāds negadās, apsveicu

Es 2 gadus nobraukāju ar A4, kuram virsū vasarā bija 18' riepas. Ne reizi nepārsitu. Un braucu tā, kā tu vēl nemāki

MAnā kupejā sīcis vēl ne reizi nav sēdējis aizmugurē. Un tikai vienreiz tajā sēdēja 4 cilvēki, kad aizvedu uz mājām paziņas pa ceļam. Bagažnieks ir tiešām liels, bet tur parasti nekas lielāks par ābolu kasti nav ticis ielikts.

Taču teicu, tā nav ģimenes mašīna, tā ir manām vajadzībām,ēzeli.

Es tev te skaidroju to visu, lai tu ko sāktu no dzīves jēgt un visu laiku nemaltu savu šauro herņu par sapujušo kvatru.

SAABISTS Reģ.: 12.09.2002
0 0 Atbildēt

Skaidrs ir viens!

Ja negribi uz ceļa izskatīties pelēks, tad ir jāpērk

Saab,

kamēr vēl tos var nopirkt,

lietotus, protams, jo jaunu nedabūt,

tos diemžēl vairs neražo...

P.S.

Nu ka var patikt braukt ar Opeli?

Jūs ko, visi te esat saspiedušies?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kura tad ir tā deksteru ģimenes mašīna - minis vai mazda?

DekstersFF rakstīja:

Kādai auditorijai? Astras šajā ģenerācijā sāka būvēt tikai 1998. gadā, kādas tev 25 gadīgas tehnoloģijas??

Ā, nu jā, riteni izgudroja jau gana sen

Kādai auditorijai? Pieticīgiem cilvēkiem, kuriem nevajag krutu brendu un tādas krutas fīčas kā pilnpiedziņa, daudzcilindru motori [četri nav daudz ][ astmā laikam pat V6 nekad nav nācis atšķirībā no vētras] utt, vai jaunieši, kuri vēlas paķert jaunu mašīnu [tur tajā 15 gadus vecajā pagātnē, protams], bet jaunu premiumu ieķert nevarēja, utt.

Un par tehnoloģijām - kuras lietas tavā astmā ir kaut kas jauns? Tas ka opelis ko tādu agrāk neizmantoja, neskaitās Nu labi, pieņemsim ka ksenons, jo to tik deviņdesmito vidū sāka mašīnās likt, kaut gan G astmai reti kurš to fīču izvēlējās, laikam tāpēc arī ar to lielies Vēl kaut kas?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un braucu tā, kā tu vēl nemāki

Šitas ir tiesa. Savu audī vēl neesmu iemācījies aptīt ap koku un tāds plāns arī nav.

DekstersFF rakstīja: Mana 23 gadīgā meita vairākkārt ir stāstījusi, ka viņas paziņas no sākuma netic, ka esmu Lindas tētis, domā, ka čoms, tāds vecāks .

Nezinu kāpēc tu to pieminēji, bet palika interesanti - zinot kā tu izskaties, vai nu tie paziņas ir tādi samaitātāki, vai arī meitai reputācija pieklibo...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei vadon, iedod msh meitas telefonu

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Faktiski lai Mokka būtu Sapņu Mokka, tai ir jāpiepērk šādas ekstras:

- metālisku krāsu Velvet Red par 298 latiem;

- ,,dokatku,, par 28 latiem (jo standartā ir riepu remonta komplekts);

- kartera aizsargu par 142 latiem;

- signalizāciju par 156 latiem;

Kopā cena sanāk 11788 lati !

nu redz, jau pašā sākumā esi samelojies - bez papildus aprīkojuma tā Mokka nav pat Tavai santīmtaupīšanai piemērota. Un gribēji vēl citiem iestāstīt...

vai beidzot atbildēsi arī uz jautājumu par salona apdari? kā ir ar to apdari standarta versijai? ir tie sēžamie tik pat baudāmi kā izbaudītajai versijai salonā?

pēc apraksta spriežot, labie beņķi ir tikai biezākām versijām kā papildus aprīkojums.

par kartera aizsargu. Nebūtu pašam krājumā Opel Astra, tad pabrīnītos par jaunu auto kam standartā nav kartera aizsargs. Bet kā man Opel dīlers izstāstīja, tad šis aprīkojums nemaz neesot domāts kā kartera aizsargs, bet gan skaņas izolācijai un motortelpas aizsargāšanai no putekļiem. un benzīna G Astrai tā ir ekstra...

paklājiņus vismaz iedos bez maksas? vai arī bāzei tie nav aprīkojumā? un nevajag ar, jo lieko svaru līdz vadājot, var uzrauties uz papildus 0,002L/100km,

un padomā, vai vajag to "dokatku" - arī svars

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Iztulkojiet kāds valsts valodā kas ir "dokatka"

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Krix

Sēdekļu auduma un priekšējā paneļa plastmasu materiāls man nešķiet svarīgs - man der arī tas, kas bāzes komplektācijā. Neesmu šajā ziņā izlepis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Iztulkojiet kāds valsts valodā kas ir "dokatka"

cīsiņš

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Krix

Sēdekļu auduma un priekšējā paneļa plastmasu materiāls man nešķiet svarīgs - man der arī tas, kas bāzes komplektācijā. Neesmu šajā ziņā izlepis.

dacija pēc tevis skumst

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dacia rulzzzz

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti