falšais RECARO

krix Reģ.: 04.10.2002

vajadzēja iegadāties jaunākajai atvasei nākamo autosēdeklīti.

jautājums kādu izvēlēties gandrīz nebija, jo bračka iepirka savam puikam Recaro ražojumu.

vārds runā par sevi, vizuāli patika gan forma, gan materiāli, gan krāsa un cena daudz maz pieņemama. pirksti gaisā un uz bodi prom, būs arī manam puikam savs sporta benķis.

bet bodē pārdevēja - īpašniece man aplauž visus ērgļa ragus un spārnus. izrādās šis izstrādājums nav nekāds Recaro produkts, tikai iegādātas tiesības izmantot nosaukumu un viss. ne tur pareizais sēdēšanas - gulēšanas leņķis, ne tur gana labi materiāli, utt utm

rezultātā nopirku BeSafe krēsliņu, ko puika un mamma atzina par labāku kā manis iecerēto, un paliku ar smagu aplauzienu dvēselē. tāds smuks brands tika sameklēts, a apakšā nekā.

 
1 2 3 4 5
bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

nu par BeSafe man šķiet ka drusku pārmaksāji. Šo zīmolu apskatīju kad jautājums par beņķa iegādi aktuālizējās. Nopirku Maxi Cosi Cabrifix mazo, tagad mans "otprisks" vēl tusē iekš Maxi Cosi Priori XP. Patikās dažas lietas, tas ir fiksācija drošības siksnām un protams ka krāsa kādā ir krēsls, pieskaņots auto salonam.

Patreiz domāju ka vajadzētu pāriet lēnām uz padirseni, bet sīkajam patīk pasnaust pie dīzeļa murāšanas un parastā drošības siksna netur rumpi.

vispār šite ir gana daudz variantu autokreslini.lv/... vai man vēl patikās iekš elkora bºivības, tur daudzi bija uz vietas apskatāmi.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

en.recaro-cs.com/... kaa nav Recaro - re kur ir Recaro child seats! Un tai bobcat bodee arii Recaro kreeslinji no Vaacijas razhotaaja.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

en.recaro-cs.com/...

Es nopirku shitaadu. Viss labi. 162ls kreslu bodee uz sadovnikova ielas. Plauktaa 179, bet vajag prasiit skidonu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Maxi Cosi ir lētie materiāli un pēc neliela laika izskatās noplucis kā tāds vecs moskvičs.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: en.recaro-cs.com/...

Es nopirku shitaadu. Viss labi. 162ls kreslu bodee uz sadovnikova ielas. Plauktaa 179, bet vajag prasiit skidonu.

Neizbrīna, ka tu nemāki lasīt un saprast, ko iepriekšējie saka. Bet tev jau Impreza aļa ''wērč'' un ''evolušen'; , Recaro un pirksti gaisā Tas nekas, ka materiāls sūds, galvenais, ka uzlīme kruta .

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Shiirs rakstīja: en.recaro-cs.com/...

Es nopirku shitaadu. Viss labi. 162ls kreslu bodee uz sadovnikova ielas. Plauktaa 179, bet vajag prasiit skidonu.

Neizbrīna, ka tu nemāki lasīt un saprast, ko iepriekšējie saka. Bet tev jau Impreza aļa ''wērč'' un ''evolušen'; , Recaro un pirksti gaisā Tas nekas, ka materiāls sūds, galvenais, ka uzlīme kruta .

Paskaties uz sevim klaun.

Kadus brendus tu lieto? Dzips tev ir mazda, kautkada huinja ne dzhips. Mashiina opelis gejiska kraasaa ar gejiskiem melniem diskiem. Motocikls aprilija. Arii kautkads itaalju luuznis no leetaa gala.

Tu tak nejedz kas ir kvalitaate. Jo esi kapeikpisejs. Ta vieta lai nopirktu parbauditu preci, tu izvelies kautkadus pakaljdarinajumus...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Maxi Cosi ir lētie materiāli un pēc neliela laika izskatās noplucis kā tāds vecs moskvičs.

Viss jau ir atkarīgs no attieksmes, kā tu to labi zini. Manā lietošanā ir bijuši divi Moskvich 412, nekāda vaina. Sevišķi pirmais, kurš bija exporta versija.

Tā pat ir ar krēsliem, nekāda vaina par to cenu. Pirmo krēslu pārdevu ar gana mazu cenas kritumu, otro vēl lietojam nu jau gadus divus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kaut kur delfos bija Lato Lapsais vecais labais raksts par dārgajiem pulksteņiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīri, kas ir jāpīpē lai pirktu bērnam ķebli par 162 latiem

un vēl jo vairāk - kādas sēnes ir jāēd lai lielītos, ka neesi to sūdu nopircis par 179 latiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šīri, kas ir jāpīpē lai pirktu bērnam ķebli par 162 latiem

un vēl jo vairāk - kādas sēnes ir jāēd lai lielītos, ka neesi to sūdu nopircis par 179 latiem

Es nelielos.

Nekas nav jaapiipee. Nauda ir prieks tam lai to teereetu. Man piemeram nav puilkstenja jo uzskatu ka ta ir lieka grezniba. Investet berna droshiba to es neuzskatu par greznibu.

Pietam konkretais benkjis ir paredzets lidz 36kg, tas nozime ka pirkums ir aptuveni uz 10 gadiem. Neko parmerigi dargu es taja visaa nesaskatu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīrīt, Aprilia RSV 1000 ir lētais gals ? Ā,nu jā, tā nav impreza. Un ko tu zini par Mazda pikapu ? Pārbaudītais kas skaitās? Tas, kurš ir katram otrajam, jo čura raustās ko citu nopirkt ?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Šīrīt, Aprilia RSV 1000 ir lētais gals ? Ā,nu jā, tā nav impreza. Un ko tu zini par Mazda pikapu ? Pārbaudītais kas skaitās? Tas, kurš ir katram otrajam, jo čura raustās ko citu nopirkt ?

Nee. Kapec japerk kautkadu suudu? Kapec nepirkt navaru vai l200?

Kapec nepirkt japanju moci? Kapec ne ducati, bet apriliju.

Kapec ne bmw, audi vai mersedesu? Kapec opeli?

Atbilde ir tikai viena. Jo tadi shirpatrebi ir letaaki, nekaa tadas pashas klases brenda produkti. Un tu esi tieshi taads, kursh peerk kartona ciisinjus un sev un citiem iestasta ka tas jau patiesibaa labaaks un ka nav jeega pirkt ciisinjus, kuri ir razhoti no galjas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, tev kā caurkritušam tulkotājam tik daudz vajadzēja saprast, ko nozīmē vārds 'širpotrebs'. Tas nozīmē plaša patēriņa preci, kas ir visi šitie japāņu moči, L200 un navaras.

Tev kaut kāda tendence pēdējā laikā censties pierādīt, ka esi pajoliņš. Agrāk to darīja pirmais, tas pārstāja, tagad tava kārta.

Par Opeli. Man tā mašīna tiešām patīk, krāsa, koncepcija, 2,2 dīzelis. Paradi man 2003. gada BMW vai Audi vai MB par 2500 EUR ar tādu aprīkojuma klāstu ,kā manai kupejai. Pie tam tas arī ir vācu auto, nevis plastmasas sūds kaut kāds vai bleķa kaste impreza.

Jā, man nav tādiem mērķiem, kā otram auto atvēlēt 10 000 eur ar gada nobraukumu max 10 000 eur. Man tur ir parkošanās sensori, oriģ ksenons, sēdekļu apsilde, klimats, iebūvēts telefons un navigāciju uc man pietiekamas lietas.

Ja tu dzīvo pie mammītes un ēd viņas zupu, tad turpini sapņot par imprezu. MAn ir pavisam citas prioritātes, nevis nopirkt kaut kādu širpotreba behu un staipīt krānu. Šitādi opeļi ir retums, behas uz katra stūra un tas nebūt neliecina, ka tas ir kas nebūt varens.

Ja man nebūtu kur likt naudu, es brauktu ar Camaro dzeltenā krāsā, jo man tāda krāsa patīk.

Bet tev es saku- pamēģini kaut nedaudz paplašināt redzes un izpratnes leņķi, tev tas dikti šaurs. Un priecājies par savu Rucarro beņķi

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Veirons ir sūds, ja salīdzina ar Imprezu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Seit runa ir par plashpaterinja preceem, nevis ekskluziiviem izstraadaajumiem. Tas kautka jusu pauriishos neaizkjeraas. A franchu mashiinas tieshaam ir suudi ar zemu kvalitaati un ljoti augstu veertiibas kritumu.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Nu Bugatti Veyrons vispābā ir vācu ( VW )nevis spranču auto.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīrim droši vien arī ABIDAS kedas ir pirktas par 162, barinielas veikalā līdzīgas adidas var dabūt par 179 latiem

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Eu dekster, neesi praatinju izkuukojis?

Tie teksti kaa piemeeram... Citeeshu... Shitaadi opelji ir retums... Un tamlidzigi, man liek reaali pasmaidiit. Nu dumsh tu esi bez gala. psc zelta opels. Jaa retums gan, jo normaliem cilvekiem ar tadu tuunera sapni butu kauns braukt. Un veel tie diski. :love: Kaa nekaa vaacu, nejau kautkaads plastmasas gabals. Muaaahahahahahaaa!!!!!

Paslavee veel savus kartona ciisinjus pamulkji. Tev galvaa ir suudi, aiztrin uz tvaika ielu un paluudz lai izskalo.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

purva āzis vismaz lielās ar to, ka žopeli ir dabūjis apmēram par cenu, ko šīris samaksājis par divām šlipsēm un bēbjukrēslu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: purva āzis vismaz lielās ar to, ka žopeli ir dabūjis apmēram par cenu, ko šīris samaksājis par divām šlipsēm un bēbjukrēslu

Nu ko pirmais. Ja tu uzskati ka tas ir normaali, ja mashinai pie nedaudz virs 100 tk standartaa palido turbiina, tad ok. Tava izveele. Bet nebaazies ar to savu franchu suudu visiem virsuu. Cena pati par sevi visu izsaka, jo normalas mashinas 6 gadus vecas nemaksa 3500 eiro.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: kāpēc jāpērk kaut kāds sūda urlu bmw vai mercedess, ja var paņemt kadiljaku vai porše?

kadiljaks ir tas pats žopelis (ģenerālis motors)

un poršs jau tagad pēc būtības ir fofāgens

tas apmēram tāpat kā apgalvojums, ka franči nemāk taisīt labas mašīnas.... tad man jāprasa - vai Bugatti Veyron ir nav nav laba mašīna

Nu Bugatti Veyrons vispābā ir vācu ( VW )nevis spranču auto.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nē nu šoreiz gan nepiekritīšu. pirmais ar savu reni sēž diezgan klusu un piemin to daudz retāk kā oponenti. nevajag jaukt ar merivafanu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Šīri, ar kādu mašīnu tu pārvietojies ?

Un vēl jautājums- kāpēc tu jauc gaumes jautājumu ( krāsu izvēle) ar auto marku vērtējumu?

Tavuprāt Opel ir baigi slikts, bet Subaru ir kas nebūt no kosmiskajām tehnoloģijām?

Aprilia sūds, bet Yamaha baigi rullē ?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti