Autoseviss Jūrmalā pie CSDD

Sapropelis Reģ.: 17.01.2014

Ritošā daļa, bremzes,riepas, dzinējs, sajūgs, ātrumkārba, gaismas gan vieglajiem auto gan busiņiem, tās un vēl daudzas problēmas var atrisināt KRT Motors Jūrmajā slokas ielā 75 (blakus CSDD). Man palīdzēja iesaku arī jums.

 
Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Sapropelis rakstīja: Ritošā daļa, bremzes,riepas, dzinējs, sajūgs, ātrumkārba, gaismas gan vieglajiem auto gan busiņiem, tās un vēl daudzas problēmas var atrisināt KRT Motors Jūrmajā slokas ielā 75 (blakus CSDD). Man palīdzēja iesaku arī jums.

Normāli ievietot reklāmu nemāki??

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sapropelis rakstīja: Ritošā daļa, bremzes,riepas, dzinējs, sajūgs, ātrumkārba, gaismas gan vieglajiem auto gan busiņiem, tās un vēl daudzas problēmas var atrisināt KRT Motors Jūrmajā slokas ielā 75 (blakus CSDD). Man palīdzēja iesaku arī jums.

Un kā bija, dibens nesāp?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tur vispār liels risks korupcijai sanāk. reāli tā bode ir CSDD telpās, kas ir visnotaļ dīvaini

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: tur vispār liels risks korupcijai sanāk. reāli tā bode ir CSDD telpās, kas ir visnotaļ dīvaini

Kas tur dīvains? Viņi izsludina konkursu telpu nomai. Kurš sola vairāk maksāt, tam arī dod. Nu, vismaz oficiāli tā ir...

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Sapropelis rakstīja: Ritošā daļa, bremzes,riepas, dzinējs, sajūgs, ātrumkārba, gaismas gan vieglajiem auto gan busiņiem, tās un vēl daudzas problēmas var atrisināt KRT Motors Jūrmajā slokas ielā 75 (blakus CSDD). Man palīdzēja iesaku arī jums.

Un kā bija, dibens nesāp?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Parasti uz to servisu sūta tieši no TA vietas , kad "izmet" laukā par kaut kādu bojājumu. Cik dzirdēts no tā servisa apmeklētājiem, kuri apmeklējuši to pirms TA, pēc tam TA laikā parasti nekādu probsu neeesot.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Deksters rakstīja:

Nortel rakstīja:

Sapropelis rakstīja: Ritošā daļa, bremzes,riepas, dzinējs, sajūgs, ātrumkārba, gaismas gan vieglajiem auto gan busiņiem, tās un vēl daudzas problēmas var atrisināt KRT Motors Jūrmajā slokas ielā 75 (blakus CSDD). Man palīdzēja iesaku arī jums.

Un kā bija, dibens nesāp?

Eu dauni, cik es sapratu tad tu itkaa biji nahujizeejies no shejienes. Ko tad atvilkies? Sip prom..

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Deksters rakstīja:

Nortel rakstīja:

Sapropelis rakstīja: Ritošā daļa, bremzes,riepas, dzinējs, sajūgs, ātrumkārba, gaismas gan vieglajiem auto gan busiņiem, tās un vēl daudzas problēmas var atrisināt KRT Motors Jūrmajā slokas ielā 75 (blakus CSDD). Man palīdzēja iesaku arī jums.

Un kā bija, dibens nesāp?

Eu dauni, cik es sapratu tad tu itkaa biji *******izeejies no shejienes. Ko tad atvilkies? Sip prom..

Nesāksim nu savā starpā vicoties, ir lietas, kas stāv pāri visam - iAuto

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

PS: Ja paskatās uz IP adresēm, tad lielākā daļa no karstgalvjiem, kas neienāk iAuto ar saviem loginiem, aktīvi turpina lasīt gan ziņas, gan forumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Protams, ka turpina. Drīz atgriezīsies pirmais, kindzulis, sviesc, kaksis u.c. ļauži un viss būs vecajās sliedēs...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Protams, ka turpina. Drīz atgriezīsies pirmais, kindzulis, sviesc, kaksis u.c. ļauži un viss būs vecajās sliedēs...

Nē, nē vecajās sliedēs gan nē.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti