RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7: no tevi alus (jo es teicu, ka maza varbutiba ir, ka vaina ir ECU)

A/F meter vel nav... Gaidu katru dienu[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pāris gadus atpakaļ bračka bija kaut kur CSDD uzzinājis, ka reģistrēti kaut kur ap 20 (?) RX-7 (dažādu paaudžu), bet tehnisko tajā gadā (2002.) gājuši tikai 6 gab.... Tai skaitā manējais Nezinu, kam tas pieder, bet esmu dzirdējis, ka pa Rīgu tāds braukā... Varbūt tas pieder kādai meitenei, jo esmu runājis ar viena Latvijas RX-7 bijušo īpašnieku, kas to ar nokautu motoru pārdevis kādai beibei, kura pēc tam to motoru pacēlusi (!?!). PIe kam tam esot implantēts 3-sekciju rotornieks no Eunos Cosmo Var jau būt, ka tikai nostāsti, taču to stāstu esmu dzirdējis no 2 savstarpēji nepazīstamiem cilvēkiem...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vetal - Tev 2 ali no manis, ja aizdosi A/F meteru, kad dabūsi... Kaut nu Tev viņš ātrāk atnāktu, jo pēc mēneša man būs klāt turbīna, būs jābūvē kolektors un tad (kad būs noņemti mēri no dzinēja + motortelpas) jāņem tas motors ārā... Kaut kur 9.-10. augustā vedīšu to uz UK... [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Alim par A/F izmantoshanu butu jabut lidzigam pec izmeriem un izskata alus mucai [addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

iisteniibaa ieksh reklama.lv tiek viens tirgots, sarkanaa kraasaa, 92 gads, 6,2 k eeriku...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vetal - gan jau sarunāsim Es Tev sagādāšu iespēju ar G-Tech Pro pamērīties, Tu man - ar A/F....[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Nea GTech ir iegadats Taa kaa bus tev jadoma kaa aizvietot otro "alinju"

Klau, man laikam jamekle jauno meistaru/servisu, kur pa sapratigu cenu varetu istenot manas stulbas idejas Kur tu dariji visu ar savu motoru?[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

DTC (Čiekurkalna 1. līnija 11)... Direktors Kaspars Jansons... Stulbo ideju galvenais īstenotājs [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Nu ne, neesmu gatavs maksat 10Ls/stundaa jeb 80Ls/dienaa [addsig]

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

80 Ls nedriikst prasiit lai arii kads tu meistars nebutu, ja nu vienigi telpas jaiieree daargaa vietaa un dargu aparaturu vajag. Tie, kas pleesh 10ls stundaa, straadienkiem maksaa max 2ls stundaa. Karoche kraapsana pilniigaa.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Nu... Tads ir bizness

Anyway, vajag atrast letakus servisus/meistarus[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vajag sarunāt, tad nebūs 10 Ls stundā... [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu, vai A/F meters ir beidzot klāt, Vetal?[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Vel ne Un kaa tev? Turbina atnaca?[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vēl ne... [addsig]

Chikatilo Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

to rx7. kad tad tev plaanots to monstru savest labaa brauksanas kaartiibaa?

juutu liidz. shitaa gaidiit. man manliekas ka man viss funs ja buutu pagaisis.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Jā... Labā braukšanas kārtībā varētu būt uz nākamā gada AutoExotica Pašlaik braukt var, taču darāmā vēl - ak, cik daudz!

Bet nekas - funs jau tieši tur ir, ka ir ko taisīt [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Man gan liekas ka funs ir tomer sataisit lidz galam un visus salikt vienos vartos [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vienmēr visus salikt vienos vārtos ir garlaicīgi... [addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu, nav izdevies [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Tā, nu, kamēr ar mototru vēl nav tikts galā (izbraukšana uz Lielbritāniju 9. augustā - ar prāmi no Rīgas uz Stokholmu, tālāk ar auto pāri Zviedrijai un Norvēģijai, tad ar prāmi uz Lielbritāniju un tai cauri līdz Coventry pilsētai, kur tad arī mīt manu nelaimju vaininieks...) drusku pajaucos pa Krokodila salonu

Ieliku luminiscējošās ciparnīcas, sāku uzstādīt Nitrosu (sāku ar slēdzi...). Gaidu turbīnu joprojām...

Rīt laikam likšu virsū jaunos lukturus - beidzot ir izdevies ielikt tajos Bi-Xenon projektorus... Un arī jaukus mirkšķināmos (tobiš tālās gaismas mpulsa vietā signalizēšanai...). Tagad lukturus un elektroniku jāiemāna autīņā...[addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Šodien tā iemānīšana tika sākta... Der līdz ar nagiem, kamēr nav spuldzīte iekšā un štekeris virsū... Štekeris, diemžēl, sāk konfliktēt ar paceļamās lampas vāku, tādēļ būs jādomā, kā to vāku taisīt, kad auto tiks pārbūvēts no ogles... Bet jau tagad, pat ar neiedarbinātu lukturi auto izskatās daudz cēlāks [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Bildes darba procesā var redzēt šeit:

rx-7.inside.lv/Bi-Xenon/

Drusku ar fleksi pastrādāju Vāciņš pārtaisītajai lampai vēl nav nostiprināts vietā... tikai uzlikts pa virsu... Ļoti labi var novērtēt atšķirību [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Šodien bilžu klāsts atkal papildināts sadaļā Bi-Xenon

Labais lukturis nu ir pabeigts (tikai stroboskops vēl nav pievienots... un vāciņš pārtaisīts no ogles un ar pumpu, lai pie atvērta luktura nekonfliktē ar štekeri...) - pat tuvos un tālos var pārslēgt [addsig]

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Un dienas gaitas režīms (pie nolaista luktura) ir superforšais Diez vai vēl kādam ir Xenon dienas gaitas lukturi.... hi...hi...hi [addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti