RX-7 club

RX-7 Reģ.: 23.04.2003

Atsaucieties!!![addsig]

 
Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Cik vinam bus truba, jautaji?

Tev ari Laimigo

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu, cik pie viņa izmaksās, bet domāju, ka līdzīgi kā man Hofmaksā taisīja 64 mm cauruli- kādi 250 Ls vismaz (ieskaitot rezonatoru, lunkano posmu, divus bunduļus, divus Decibel hromētos klusinātājgalus)... Man pārtaisīs tikai daļu līdz "biksēm" - tālāk nav vērts, jo sadalās uz divām 54 mm

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es nupat uzliku jaunu izpūtēju izpūtēju kantorī aiz mola...

viņiem tur pie sienām saslietas bij visādu mēru ņeržas rores, esot visādi bunduļi un gofras, viņi turpat uz vietas uzsvarko kādas konfigurācijas trubu vajag

prasīju - viņi taisa arī "zirnekļus" un taisnās trubas, pašus dzelžus pērkot no vairumvedējiem

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais: kas par kantori, var precizak?

RX-7: paldies par infu, apmekleshu Hofmax

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Hofmaxaa vairak par 65mm nav

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Es jau teicu, ka man Hofmaks taisīja 64 mm trubu, taču Kaļķis tagad taisīs to 3".... Bet laikam drīzumā no viņa ne Tev ne man nekas nespīd - baigi aizņemtais

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Vetal rakstījairmais: kas par kantori, var precizak?

RX-7: paldies par infu, apmekleshu Hofmax

tajā mazajā ieliņā aiz mola braucot no mpla puses pa kreisi - uz sētas rakstīts izpūtēju remonts vai kautkas tamlīdzīgs - jāmeklē 3 bokss. vispār jau baigais kaktu kantoris pēc paskata, bet tas atkarīgs no tā ko tev vajag - smuku skatu servisam vai trubu?

es jau protams negarantēju, ka viņiem uz sejas būs 10cm trubas

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais: slikti orientejos tajaa pusee, vari pateikt, kada ielinja? (www.ikarte.lv)

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Beidzot gribēju nofotografēt, bet beidzās baterijas, tāpēc iznāca tikai šī ne īsti no pareizās puses fotografētā bilde:

rx-7.inside.lv/Otr%C4%81%20reize/Jaun%C4%81%20turb%C4%ABna.JPG

Salīdzinājumam - vecā turbīna pie motora:

rx-7.inside.lv/2004.%20gada%20august%C4%81%20-%20atkal%20uz%20Angliju/P1010168.JPG

Repsis Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

nu tev gan ir uznjeemiiba

tikko izskatiiju visu to rx-7.inside.lv galeriju, njaa, tieshaam liekas ka tava Mazda RX-7 tev ir vairaak nekaa hobijs malacis, taa turpinaat

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, Repsi, paldies!... Cerams, ka mana uzņēmība vainagosies ar panākumiem Patīkami just tautas atbalstu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ludzu ludzu , njefiga no taa visa nesaprotu , bet nu huuti nost , lai tev veicaas

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Tas aizMola kantoris labas trubas taisa ? Gribu G3TDi trubu mainiit - Abro(no kaa pirku) kakalizatoru aizstaajis ar trubu + peediigs bundulis ar shkjiibiem pipshiem pozorna izskataas , vobshem ir doma kautko nmainiit tajaa visaa , tik negribaas baisus $$$$ izlikt par kaadiem megaziimoliem kurus tikvaitaa nepaspeeshu 'izlietot'(aprox3gados).

Kaadus 2gadus atpakalj biju tur ar savu G4TDI iebraucis , gribeeju peediigam bundulim 'pipshus' glaunaakus , taadi nepaarliecinoshi kadri tai kantorii izskatiijaas .

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu nezinu... Vienreiz biju tur iebraucis - manam brālim tur kaut ko taisīja, taču tas bija tāds pagaidu variants (katalizatora aizstāšana ar rezonatoru). Toreiz man neizskatījās neko uzticams tas buharu kantoris. Brālis arī vēlāk nopietno trubu Hofmaksā taisīja...

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

RX-7, kad bus gatavs?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaļķis doevojās, ka pēc 2 nedēļām ķersies klāt, tad iznāk, ka pēc kāda mēneša varētu jau ripot Bet to laiks rādīs...

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Maneja tik atri nebus

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kas Tev vēl jāizdara?

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Viss Vel pat izjaukt nepabeidzu... Vairakos servisos nevar nonemt "sprocket" no klokenes

Nevaru vest mazgat/merit/boret

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kas ir "sprocket"? Tipa uzgrieznis, kas tur spararatu? Man bjija problēma, ka nekur nevarēja atrast tik lielu muciņatslēgu, kas tam derētu Beigās Latgalītes tirgū padomju ražojuma instrumentu sameklēju un iepirku...

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Ta "shesternja" uz klokvarpstas uz kuras griezhas zobsiksna. Vakar vel palasijos - izradas, ka vinu parasti nakas vienkarshi zaget nost

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Zāģēt!?!?! Ārprāts

Man Micukam savukārt tas zobrats pats grasījās nokrist Tikmēr bija ļurkājies uz kloķenes, kamēr izļurkājis ķīļa vietu pa kādiem pāris milimetriem... Nācās pasūtīt jaunu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:Nu nezinu... Vienreiz biju tur iebraucis - manam brālim tur kaut ko taisīja, taču tas bija tāds pagaidu variants (katalizatora aizstāšana ar rezonatoru). Toreiz man neizskatījās neko uzticams tas buharu kantoris. Brālis arī vēlāk nopietno trubu Hofmaksā taisīja...

aizmola kantoris varētu būt toma ielā, protams paskats tur iekša ir konkrēti šarašnijs, bet ko tev vajag - izpūtēju vai sarunu ar smaidošu zaķi peiņemšanā ???? tam zaķim takš tikuntā maksās no tavas paša naudiņas par karalizatoru aizstāšanu ar rezonātoru man arī tas pampars stāstīja, bat viņi liek arī katalizatorus ja klientam gribās.

Mārtiņ, kad tavs pepelacs beidzot būs gatavs?? in infais vai daudz $$$us iestādīji?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

(...) bet ko tev vajag - izpūtēju vai sarunu ar smaidošu zaķi peiņemšanā ???? tam zaķim takš tikuntā maksās no tavas paša naudiņas par karalizatoru aizstāšanu ar rezonātoru man arī tas pampars stāstīja, bat viņi liek arī katalizatorus ja klientam gribās.

Mārtiņ, kad tavs pepelacs beidzot būs gatavs?? in infais vai daudz $$$us iestādīji?

Nu arī Hofmaksā nav smaidošā zaķa Aizmola kantoris varbūt ideāli piemērots jebkuram parastam ielas auto, taču par autosportu tiem čibrikiem tiešām nav nekādas sajēgas, un, ja es teiktu, ka man vajag lunkano posmu ar sporta ābolu izpūtējā ielikt, viņi tikai stulbi blisinātu acis

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti