SAAB pasakumu bildes un citi linki

Kredoks Reģ.: 25.09.2001

Karstuma nodzesu shadus tadus topikus ar linkiem. It ipashi luudzu SaaBeR ievietot sheit velreiz linkus uz Lieldienu bildem un BadMF linkus uz savu lapu. Velreiz atvainojos

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9
blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

Runaajot par lapu... Kaads ir peedeejaa laikaa meeginaajis uzkliksinaat uz 'Vēlies iestāties klubā?' no iauto saab sadaljas?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

a tu veelies?

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

nea, es tikai gribeeju pateikt, ka tur ir broken links

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

zinu

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Izskataas, ka taa ir tikai maza vietinjas pie ISP, kas atrodas kauc kur LU MII? A kur Volvisti tur savu serveri un kas ap tiem darbojas?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Mums webu hostē viena biedra kantoris un par to vinjam dodam pretī kādus labumus

Bet īstenībā man liekas ka ir pa pilnam vietu kas ļauj hostēties un piedāvā pietiekoši daudz vietas. Un bildes piem nav jāliek pilnizmēra, apskatei pietiek ar 640x480...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

video.google.com/...

Viela paardomaam

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Izskataas, ka taa ir tikai maza vietinjas pie ISP, kas atrodas kauc kur LU MII? A kur Volvisti tur savu serveri un kas ap tiem darbojas?

Sveiks!

Esmu beidzot atgrizies Rīga, tapēc domāju iebraukt puie tevis pēc bilžukiem. Kā izskatās, ja tas ir rīt, parīt!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: video.google.com/...

Viela paardomaam

bezjeedziigi... visi taapat ir ljoti gudri un gidraaki par visiem..

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Rulle tik pakal, iecepshu arii savas Auciema bildes, buus divas CD pankuukas, vai arii varu iecept vienaa DVD pankuukaa?

audiks rakstīja:

SaaBeR rakstīja: Izskataas, ka taa ir tikai maza vietinjas pie ISP, kas atrodas kauc kur LU MII? A kur Volvisti tur savu serveri un kas ap tiem darbojas?

Sveiks!

Esmu beidzot atgrizies Rīga, tapēc domāju iebraukt puie tevis pēc bilžukiem. Kā izskatās, ja tas ir rīt, parīt!

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

A kaa Auziem bildes tev ir?? Tikai taveejaas?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Auciema nevis Auziem

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR rakstīja: Rulle tik pakal, iecepshu arii savas Auciema bildes, buus divas CD pankuukas, vai arii varu iecept vienaa DVD pankuukaa?

audiks rakstīja:

SaaBeR rakstīja: Izskataas, ka taa ir tikai maza vietinjas pie ISP, kas atrodas kauc kur LU MII? A kur Volvisti tur savu serveri un kas ap tiem darbojas?

Droši! Būšu no sirds pateicīgs un paklanins līdz zemei!

Sveiks!

Esmu beidzot atgrizies Rīga, tapēc domāju iebraukt puie tevis pēc bilžukiem. Kā izskatās, ja tas ir rīt, parīt!

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Zinu, ka Crash bildeeja, bet man ir tikai maneejaas . . . bet ja kaadam veel i, lai piesakaas pie manis, izdomaasim kaa salikt vienuviet . . .

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Uz kurieni,lai aizpūš bildes.Man dažas ir.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Tas ir F T P servuks, taadeel ieteiktu sazipot vienaa failaa . . .

Te instrukcija Tejkanaam . . .

SaaBeR rakstīja: FTP caur IE toch kaut ko gluko, nezinu, kas tur par joku . . .

Es parasti izmantoju DOS, mazliet sarezgiitak, bet straadaa vienmeer.

Iisa pamaaciiba:

ieksh Win ejam Start->Run rakstam CMD un spiezam ENTER

DOS logaa rakstam cd lai tiktu uz saknes katalogu, tipa c: jo taa buus vieta, kuraa tiks liktas nopumpeetaas bildes.

Taalaak tai DOS logaa rakstam komandu, lai piesleegtos FTP serverim: ftp 80.232.196.71 un spiezam ENTER

taalaak sis prasa username: saab ,kur to arii ierakstam un spiezam ENTER

talaak sis prasa paroli: saabz, kur to arii ierakstam un spiezam ENTER

Nu esam ieksaa. Taa kaa FTP defaultie settingi ir ASCI, bet mums vajag binaaro, tad tai pashaa logaa kaa naakamo komandu rakstam: bin un spiezam ENTER

Taalaak rakstam komandu ar kuru var apskatiit ftp saturu : dir spiezam ENTER

Kad ir noskatiits fails, kuru gribam nokacaat, tad rakstam komandu: mget BrivkalniS* spiezam ENTER

* - noziimee, ka sis kacaas visus failus ar taadu nosaukumu, kas ir vienaads liidz simbolam "*"

Sis prasiis vai gribi nokacaat BrivkalniSaaBer.rar spiezam Y burtu un tad ENTER un gaidam kameer nokacaasies

Ja grib uzlikt uz FTP tad rakstam komandu: mput failanosaukums un spiezam ENTER

Lai beigtu darbu rakstam komandu: bye spiezam ENTER un tad rakstam exit un spiezam ENTER

Tas arii viss . . .

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt
skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Tā cienījamie S-lidotavu dalībnieki un aktīvisti, iespējams ka ievērojāt, ka jūsu kustības, braukšanas māku, veiksmes un neveiksmes Brīvkalnos un Auciemā tika fiksētas ar "tautas aci" no malas. Man ir tas prieks paziņot ka abas filmiņas ir beidzot saveidotas un "saceptas" vienā "pankūkā". Darbs bija grūts - negulētas naktis, iespējami skolas kavējumi un skolotāju aizrādījumi par gulēšanu stundās, bet mākslas darbi rodas mokās! Disku skaits ir ierobežots, bet es domāju pēc vajadzības varēs dabūt vēl. Šobrīd man ir spec kopija Arnijam, Saaberam un 3 diskus rīt nodošu An2. Par pārējiem lūdzu pieteikties atsevišķi!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Aizmirsu Arnijam pajautāt kā man labāk tev nodot to "pankūku". Būsi Rīgā kaut kad?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

skirem, piesakos uz pankūku!! var būt no "otrā metiena"

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

skirem rakstīja: Aizmirsu Arnijam pajautāt kā man labāk tev nodot to "pankūku". Būsi Rīgā kaut kad?

Paldies! Vari atstaat pie Normunda! Ja ne aatraak, tad stuurmanju gonkaa savaakshu!

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

skirem rakstīja: Aizmirsu Arnijam pajautāt kā man labāk tev nodot to "pankūku". Būsi Rīgā kaut kad?

Paldies! Vari atstaat pie Normunda! Ja ne aatraak, tad stuurmanju gonkaa savaakshu!

Sapratu, atstāšu pie Normunda.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Auciema filma superiiga, milziigs paldies operatoram . . . taa turpinaat . . .

Filma aiznjem ap 3 GB, vareetu uzlikt uz FTP ja buutu aatra i-neta useri. Varu iecept arii DVD pankuukaa . . .

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

saaber es piesakos

Tu varbuut vari uz sveetdienas pasaakumu pakjert liidzi? Ja buusi?

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

11-tais taa kaa ir sestdien, ceru, ka buushu sestdien tad arii pakershu vairaakas ieceptas filmas . . .

1.. 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti