Vasaras riepas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Patreiz mana auto riepas ir tada stavokli ka labakaja gadijuma izvilks vel paris menesus, ja nebus jabrauc pa grunti.

Saku petit ko varetu likt vieta, bet patreiz ir tads piedavajums un vel tadakas cenas ka nezinu kura virziena skatities.

Noteikti zinu ka riepai ir labi jaturas un jabremzejas uz slapja cela. Jabut klusai un noturigai pagriezienos.

Mekleju 205/55/16 91V.

Vai ir kadi reali ieteikumi no pieredzes? Diemzel sogad neesmu redzejis salidzinoso testu rezultatus. Pec zimejuma man patik Continental, Nokian un Toyo, bet pec cenas tikai Nokian. Vai kads brauc ar Nokian vasaras riepam ?[addsig]

 
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ivar rakstīja:Vai kādam ir pieredze ar BARUM BRAVURIS riepām?

sudigas, labak njem hankook, cenu atshkjiriba ir paris ls uz riepu. Hankook uzraadiija ljoti labus rezultatus riepu testos, tas nekas ka vinjas razho koreja, kvalitate ir baigi augsta limeniii...

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Es savējam auto uzbāzu Kormoranu SP, un ripo uz priekšu.

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Grecco rakstīja:Varbuut kaads var ko pateikt par Eagle F1 GSD3 .... itkaa jau normaalas izskataas un gribas taadas iegaadaaties ...

Peec konsultaacijaam secinaaju ...nav shitaas Latvijas celjiem labas un visi tie testi Latvijai pie kaajas .... paredzeetas pa gludu asfaltu ar max aatrumu.

Latvijai svariigi lai nevibreetu risees un nelektu aaraa.. ietu pa pelkjeem un uudens pilnaam riseem. Te vislabaakaas ir taas ar garenrievaam.

Gribeeju 215/55/16 ... tad nu sanaaca pirelli P7. Nero riepas vareetu buut labaakas ...bet cena ap 150 ... biki pa daudz maksaa ... bet ja njem platumu 205 tad tiiri OK jo tur visaam riepaam cena izliidzinaas.

P7 saliidzinaajumaa ar bijushajaam Pilot primasi patiik daudz labaak ... mashiina vadaas vareetu teikt perfekti jebkuros apstaakljos ... bet taas ir personiigas izjuutas.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Vasaras izpārdošana!!!

Pārdodas vasaras riepas 4.gab. MICHELIN PILOT PRIMACY

215/55 R16. ~100Ls. Nobraukums - viena sezona.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Vai no tava auto ?

vol Reģ.: 21.02.2003
0 0 Atbildēt

Pērku. Kur un kad?

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Vai no tava auto ?

Protams

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

vol rakstījaērku. Kur un kad?

Tel. 9109061

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

oskarsk rakstīja:

ZingZeng rakstīja:Vai no tava auto ?

Protams

Tad jau bus lidzigas slikiem

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:

oskarsk rakstīja:

ZingZeng rakstīja:Vai no tava auto ?

Protams

Tad jau bus lidzigas slikiem

Par ko Tu runā?????

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu es caur pukem meginu pajautat, vai tas nakot no tava auto, un zinot ta un tavas spejas, nav nodilusas galigi gludas

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Nu es caur pukem meginu pajautat, vai tas nakot no tava auto, un zinot ta un tavas spejas, nav nodilusas galigi gludas

Nē viss ir kārtībā, jo jau pietiekami ilgi vasarā braucu ar 17 izmēra riepām.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Klau, bet tev noteikti ir palikusi ari 16" diski. Vai tos tu netirgo ?

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:MgnumUgla

A kas Tev tik loti ienidas Pirelja 6000 modeli ?

Man arī ir negatīva attieksme pret P 6000, ļoti slikti uzvedas pat uz sausa asfalta, nezinu kā to var izskaidrot, bet ļoti varēja just rises, auto mētāja tā ka ar abām rokām stūri vajadzēja turēt. Pa slapju laiku vispār bija ārprāc, ABS jutu ka strādā pie katras straujākas piebremzēšanas virs 100 km/h. Tagad uzliku TOYO proxes un esmu kaifā - rises nejūt vispār, stūri var turēt divos pirkstos, nereāla stabilitāte un drošības sajūta.

Jāpezīmē ka nekas tehniskā ziņā kā piem savirze u.c. netika darīts. Tas viss tikai uz riepu rēķina, un protektora augstums abām bija vienāds.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Toyo labas,tikai nevajag ar vinjam maukt pret apmalitem,ljoti viegli sabojaat,bet turas ideaali taas riepas uz asvalta gan slapja gan sausaa laikaa

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nobraucu ar Pirelli 6000 vienu sezonu 2003.gada.

Nu nezinu, bet man ta riepa likas pat vairak ka loti laba un pienemama. Celu tureja perfekti un uz slapja asfalta bija vel labaka.

Man tiesa tas staveja uz 9000 aero, kas pats pec sevis jau loti labi uzvedas uz cela.

Iespejams ka so riepu razo dazadas rupnicas un ka kadai no partijam ir bijis labaks vai sliktaks gumijas sastavs. To es nezinu.

oskarsk Reģ.: 09.02.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu kā ar citām riepām, bet es esmu Continental Sport un Bridgestone Potenza piekritējs, labi uzvedas gan uz asfalta, gan uz grunts ceļiem.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:Klau, bet tev noteikti ir palikusi ari 16" diski. Vai tos tu netirgo ?

Ir interese par 16" diskiem? Varu piedāvāt ar Dunlop riepām virsū 215/55/16 vēl braucamas. Cena ir runājama, bet nevajag braukt galējībās! Diski redzami uz auto manā bilžu galerijā.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Uz pirmās bildes, ja ? Cik gribi par diskiem?

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja:Uz pirmās bildes, ja ? Cik gribi par diskiem?

Nēē uz pēdējās! Tev tak ir, ja nemaldos tādi paši. Cena .... sāksim ar 250. ( diski+ riepas).

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Jā tādi paši. Pajautāšu, varbūt, ka izdomā nopirkt, bet varbūt arī ne. Tas jau nav manējais.

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:man ar' kļuva interesanti, kurējais tad īsti ir tavs auto....

Uz pēdējās bildes, tas pirmais ir vienkārši viens angļu "brīnums" ar arābu šeihiem izteiktu stylingu.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

VREDESTEIN nu i krievi nopirkushi.

Cerams kvalitate nu bus labaka.

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Strauji tuvojaas riepu mainjas briidis un shajaa sakaraa gribaas dzirdeet kaadu juusu komentu par sekojoshaam riepaam, kuras esmu noskatijis, bet nevaru izlemt kaadas lai njem!

Pirelli P6000

Dunlop SP Sport 01

GoodYear EAGLE F1 GSD2

pagaidaam sliecos uz Dunlop, bet varbuut, ka kaadam ir kas sakaams, vai arii ir kaadas cits labs variants!?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

eeKa rakstīja: Strauji tuvojaas riepu mainjas briidis un shajaa sakaraa gribaas dzirdeet kaadu juusu komentu par sekojoshaam riepaam, kuras esmu noskatijis, bet nevaru izlemt kaadas lai njem!

Pirelli P6000

Dunlop SP Sport 01

GoodYear EAGLE F1 GSD2

pagaidaam sliecos uz Dunlop, bet varbuut, ka kaadam ir kas sakaams, vai arii ir kaadas cits labs variants!?

varbut kadam i bijushas jau Dunlop vasarenes interese SP Sport 9000

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti