Vasaras riepas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Patreiz mana auto riepas ir tada stavokli ka labakaja gadijuma izvilks vel paris menesus, ja nebus jabrauc pa grunti.

Saku petit ko varetu likt vieta, bet patreiz ir tads piedavajums un vel tadakas cenas ka nezinu kura virziena skatities.

Noteikti zinu ka riepai ir labi jaturas un jabremzejas uz slapja cela. Jabut klusai un noturigai pagriezienos.

Mekleju 205/55/16 91V.

Vai ir kadi reali ieteikumi no pieredzes? Diemzel sogad neesmu redzejis salidzinoso testu rezultatus. Pec zimejuma man patik Continental, Nokian un Toyo, bet pec cenas tikai Nokian. Vai kads brauc ar Nokian vasaras riepam ?[addsig]

 
Tullamor Reģ.: 01.11.2002
0 0 Atbildēt

Sveikiņi,

vai kāds varētu ieteikt, kur par sakarīgu cenu varētu iegādāties vasaras riepas R15 x 205 x 55(60) priekš 9000 ?

Varbūt kādam ir kāds lieks komplekts, var būt arī lietotas, ja ir normālā stāvoklī...

Izrādījās, ka pēkšņi ir jābrauc komandējumā, un negribas auto atstāt sievai ar ziemas radzēm (tulīt jau būs maijs), tapēc ir iestājusies tāda steiga...

Paldies

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es arii biju saacis domaat par taam riepaam ko domaa eeKa (nu F1). Parunaajot teiksim ar rallistiem taas sporta riepas gan ir smukas bet nav iisti piemeerotas muusu celjiem. Braucot ar muusu aatrumiem protams maza starpiiba. Bet svariigi lai riepa stabili ietu pa dziljaam rievaam pat ar uudeni piepildiitaam un stabili vareetu braukt pa peljkjeem. Tur labaakas taas ar garenrievaam. Izveeleejos P7 .... labaak patiik saliidzinot ar Pilot Primacy ... bet katram jau taas izjuutas ir savas un patiesiibaa maza starpiiba starp brendu riepaam un biezhi dizains ir svariigaaks.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Reklaamaa.lv viens keks tirgo SaaB 93 SS 17" 5 spiekju diskus ar visaam Michelin Primacy vasaras riepaam, ja kaadam ir interese . . .

Zeel, ka uz 5 kruuveem, buutu njeemis saveejam 9K, bet plasiijos forumos, neiesaka likt paarejas no 4 skruvem uz 5-cam, bet nu baigi patiik originaalie 93 un 95 diski . . .

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Tullamor rakstīja: Sveikiņi,

vai kāds varētu ieteikt, kur par sakarīgu cenu varētu iegādāties vasaras riepas R15 x 205 x 55(60) priekš 9000 ?

Varbūt kādam ir kāds lieks komplekts, var būt arī lietotas, ja ir normālā stāvoklī...

Izrādījās, ka pēkšņi ir jābrauc komandējumā, un negribas auto atstāt sievai ar ziemas radzēm (tulīt jau būs maijs), tapēc ir iestājusies tāda steiga...

Paldies

Viss atkarīgs kādās naudās gribi ierakstīites , man ir Nokian 205/60/15 nobraukti 2500 km.

Foto mēģināšu iemest galerijā.

Tullamor Reģ.: 01.11.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Tullamor rakstīja: Sveikiņi,

vai kāds varētu ieteikt, kur par sakarīgu cenu varētu iegādāties vasaras riepas R15 x 205 x 55(60) priekš 9000 ?

Varbūt kādam ir kāds lieks komplekts, var būt arī lietotas, ja ir normālā stāvoklī...

Izrādījās, ka pēkšņi ir jābrauc komandējumā, un negribas auto atstāt sievai ar ziemas radzēm (tulīt jau būs maijs), tapēc ir iestājusies tāda steiga...

Paldies

Viss atkarīgs kādās naudās gribi ierakstīites , man ir Nokian 205/60/15 nobraukti 2500 km.

Foto mēģināšu iemest galerijā.

Nu, interese takā būtu... gan atkarīgs, kādu cenu nosauksi...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Tullamor rakstīja:

perkons rakstīja:

Tullamor rakstīja: Sveikiņi,

vai kāds varētu ieteikt, kur par sakarīgu cenu varētu iegādāties vasaras riepas R15 x 205 x 55(60) priekš 9000 ?

Varbūt kādam ir kāds lieks komplekts, var būt arī lietotas, ja ir normālā stāvoklī...

Izrādījās, ka pēkšņi ir jābrauc komandējumā, un negribas auto atstāt sievai ar ziemas radzēm (tulīt jau būs maijs), tapēc ir iestājusies tāda steiga...

Paldies

Viss atkarīgs kādās naudās gribi ierakstīites , man ir Nokian 205/60/15 nobraukti 2500 km.

Foto mēģināšu iemest galerijā.

Nu, interese takā būtu... gan atkarīgs, kādu cenu nosauksi...

Riepas ir Nrvi , cenu pats redzi , es gribu 150,-

www.freibi.lv/...

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

Piedāvājumā vasaras riepas 185/14/70 (20 Ls komplekts) ar normālu 4-5 mm protektoru, plus alumīnija disku komplekts, skrūves 5x100. cena par visu kopā 70 Ls. Der Toyota, VW, Škoda un citiem auto.

tel. 9185941

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Grecco rakstīja: Es arii biju saacis domaat par taam riepaam ko domaa eeKa (nu F1). Parunaajot teiksim ar rallistiem taas sporta riepas gan ir smukas bet nav iisti piemeerotas muusu celjiem. Braucot ar muusu aatrumiem protams maza starpiiba. Bet svariigi lai riepa stabili ietu pa dziljaam rievaam pat ar uudeni piepildiitaam un stabili vareetu braukt pa peljkjeem. Tur labaakas taas ar garenrievaam. Izveeleejos P7 .... labaak patiik saliidzinot ar Pilot Primacy ... bet katram jau taas izjuutas ir savas un patiesiibaa maza starpiiba starp brendu riepaam un biezhi dizains ir svariigaaks.

dažas dienas atpakaļ uzliku tās F1 195/50 R15, liekas diezgan normālas, visu laiku sajūta, ka esi pielīmēts pie asfalta un precīzi nolasa katru bedrīti no ceļa straujāk izņemt līkumus pārņem drošības sajūta, arī pa lietu dabuju pabraukt un neko tādu aizdomīgu nejutu. Bet nu vel jāpierod - nav vairs tā sajūta ka viegli lidinies pa ceļu...

Tusis Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja nu kādam dikti vajag 2 jaunas vasaras riepas, tad ir aizķērušās ar sekojošiem izmēriem:

MICHELIN Pilot Exalto 195/60 R14 86H - 2 gab. par 45,- Ls/gab.

MICHELIN Pilot Exalto 205/50 R16 87V - 2 gab. par 65,- Ls/gab.

Var zvanīt 9178931

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Pārdodu 2 balonus:

SPORTIVA G65

195/65 R15

Protektors 4 - 5mm

Cena par abām Ls 15

Bilde: www.iauto.lv/...

8351502

andrisl@navigator.lv

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Varbuut kaadam ir aizkeerusies viena ziemas riepa: 185/65R15 PIRELLI SNOWSPORT

zinju var dot uz saab9000 at inbox dot lv

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

subaru rakstīja: Pārdodu 2 balonus:

SPORTIVA G65

195/65 R15

Protektors 4 - 5mm

Cena par abām Ls 15

Bilde: www.iauto.lv/...

8351502

andrisl@navigator.lv

ar tādām pašām sekmēm, Tu varēji ielikta tā golfa salona bildi ...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nu ja jau subaru shitaa tirgo , tad es a paardon shaadus baloon ar visu paarejoo pa kaadi 14,9keur biuds shekur:foto.inbox.lv/... tas gan nau pa ls15bet nu tomeer ....

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kādas riepas der grantij un arī braukšanai pilsētā? Man vajag tā lai es nepalieku galīgi kaunā iAuto rallijos, bet arī lai spētu ar tādām pa Rīgu kustēt. Tas ir iespējams, vai nekā universāla šai pasaulē vairs nava?

Nu, esmu gatavs izskatīt arī lētus otro disku komplekta piedāvājumus uz veco 9000. Nu jau pēc 3 iAuto rallija posma vajadzīga arī jauna "zapaska"

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Kādas riepas der grantij un arī braukšanai pilsētā? Man vajag tā lai es nepalieku galīgi kaunā iAuto rallijos, bet arī lai spētu ar tādām pa Rīgu kustēt. Tas ir iespējams, vai nekā universāla šai pasaulē vairs nava?

Nu, esmu gatavs izskatīt arī lētus otro disku komplekta piedāvājumus uz veco 9000. Nu jau pēc 3 iAuto rallija posma vajadzīga arī jauna "zapaska"

Par kādām cenām domā pirkt riepas? Varbūt varu mēģināt izlīdzēt par labām cenām labas riepas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Volviks rakstīja:

Yukki rakstīja: Kādas riepas der grantij un arī braukšanai pilsētā? Man vajag tā lai es nepalieku galīgi kaunā iAuto rallijos, bet arī lai spētu ar tādām pa Rīgu kustēt. Tas ir iespējams, vai nekā universāla šai pasaulē vairs nava?

Nu, esmu gatavs izskatīt arī lētus otro disku komplekta piedāvājumus uz veco 9000. Nu jau pēc 3 iAuto rallija posma vajadzīga arī jauna "zapaska"

Par kādām cenām domā pirkt riepas? Varbūt varu mēģināt izlīdzēt par labām cenām labas riepas.

ceri uzvārīt vēl kā starpnieks?

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: nu ja jau subaru shitaa tirgo , tad es a paardon shaadus baloon ar visu paarejoo pa kaadi 14,9keur biuds shekur:foto.inbox.lv/... tas gan nau pa ls15bet nu tomeer ....

cik ta reali teree ta honda,kau caurgajamiba man patiik,bet tas salons tads,jocigs,bet erts aizmuguree

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Volviks rakstīja:

Yukki rakstīja: Kādas riepas der grantij un arī braukšanai pilsētā? Man vajag tā lai es nepalieku galīgi kaunā iAuto rallijos, bet arī lai spētu ar tādām pa Rīgu kustēt. Tas ir iespējams, vai nekā universāla šai pasaulē vairs nava?

Nu, esmu gatavs izskatīt arī lētus otro disku komplekta piedāvājumus uz veco 9000. Nu jau pēc 3 iAuto rallija posma vajadzīga arī jauna "zapaska"

Par kādām cenām domā pirkt riepas? Varbūt varu mēģināt izlīdzēt par labām cenām labas riepas.

Atsūti koordinātes uz yukki iekš inbox elvē, sarakstu, nu kautko ar ko sākt, ņemot vērā augstākaprakstīto vajadzību. Riepas nedrīkst pārsniegt auto cenu

snipke Reģ.: 28.06.2001
0 0 Atbildēt

nesen nopirku saab95 - sis ir jau mans 3.saab. kadas vasaras riepas ieteiktu? ir kadas atsauksmes par Pirelli P6?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja:

cik ta reali teree ta honda,kau caurgajamiba man patiik,bet tas salons tads,jocigs,bet erts aizmuguree

heh he curgaajamiiba patiik - smiekliigi, sheit var vieniigi patikt mazliet lielaaks kliirenss, jo caurgaajamiibas shai mashinai vienkarshi nau. Ir masa un ir aatrums, un tad vinja veel iet kaut kam cauri ( piem. sniegam), bet atliek tikai vienu pusi dabuut kaada dubljainaa risaa, un aatri var norakt taa ka sho smago aparaatu naaksies ar trakji vilkt aaraa, pie kam vajadzees veel diezgan pamatiigi izturiigu trosi. Un ja runaa par defaultajaam riepaam, nu tad vinsh vispaar pat slapjaa zaaliitee var kalnaa netikt bez ieskreejiena.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Principa secinaajums ir viens ka ar priekshpiedzinjas vai diben piedzinjas "spaini" shances ir tikt krietni taalaak nekaa ar sho CRV. Primkaart jau ar tadu auto braukis krietni uzmaniigaak nekaa ar CRV, un otrkaart buus vieglaak izstumt ar paaris cilveekspeekiem. Ja vajag caurgajamiibu tad mazais Suzuki Jimny vai kaa to 4x4 dzjipaku sauca ir lieta. Honda CRV ir shosejas kruuzeris no A liidz Z, un tas vinja 4x4 ir tikai lai tu uz celja nomaleem vareetu justies droshi.

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

snipke rakstīja: nesen nopirku saab95 - sis ir jau mans 3.saab. kadas vasaras riepas ieteiktu? ir kadas atsauksmes par Pirelli P6?

Pašam bija Pirelli P6000. Riepas tiešām labas (klusas un labi turās uz ceļa). Ar continental vispār salīdzināt nevar.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Volviks rakstīja:

snipke rakstīja: nesen nopirku saab95 - sis ir jau mans 3.saab. kadas vasaras riepas ieteiktu? ir kadas atsauksmes par Pirelli P6?

Pašam bija Pirelli P6000. Riepas tiešām labas (klusas un labi turās uz ceļa). Ar continental vispār salīdzināt nevar.

Riepu eksperts atradies.

TAd vismaz pasaki ar kuru Continental nevar salīdzināt.

Braucu ar Conti, gan ziemā gan vasarā un nekāds pretenzijas nekad nav bijušas, īpaši par skaļumu klusums. Laikam daudzi vadošie vācu ražotāji savām LUx klasēm izvēlas Contii speciāli, lai skaļāk.

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

Volviks rakstīja:

snipke rakstīja: nesen nopirku saab95 - sis ir jau mans 3.saab. kadas vasaras riepas ieteiktu? ir kadas atsauksmes par Pirelli P6?

Pašam bija Pirelli P6000. Riepas tiešām labas (klusas un labi turās uz ceļa). Ar continental vispār salīdzināt nevar.

Riepu eksperts atradies.

TAd vismaz pasaki ar kuru Continental nevar salīdzināt.

Braucu ar Conti, gan ziemā gan vasarā un nekāds pretenzijas nekad nav bijušas, īpaši par skaļumu klusums. Laikam daudzi vadošie vācu ražotāji savām LUx klasēm izvēlas Contii speciāli, lai skaļāk.

Vados pēc savas pieredzes. Pirelli man viennozīmīgi liekas labāki.

Nevajag sašūmēties, būs jau labi

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Nešūmējos.

Bet ja raksta , ka Pirelli P6000 labāks par Conti, tad vismaz korekti būtu pierakstīt kādu.

REalitātē varbūt bija - jauns P600 labāks par vecu pliku Conti, kas jau 10 gadus nav ražošanā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti