Vasaras riepas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Patreiz mana auto riepas ir tada stavokli ka labakaja gadijuma izvilks vel paris menesus, ja nebus jabrauc pa grunti.

Saku petit ko varetu likt vieta, bet patreiz ir tads piedavajums un vel tadakas cenas ka nezinu kura virziena skatities.

Noteikti zinu ka riepai ir labi jaturas un jabremzejas uz slapja cela. Jabut klusai un noturigai pagriezienos.

Mekleju 205/55/16 91V.

Vai ir kadi reali ieteikumi no pieredzes? Diemzel sogad neesmu redzejis salidzinoso testu rezultatus. Pec zimejuma man patik Continental, Nokian un Toyo, bet pec cenas tikai Nokian. Vai kads brauc ar Nokian vasaras riepam ?[addsig]

 
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

snipke rakstīja: Kadu vasaras gumiju varat ieteikt prieks Saab 95, uz r16 diskiem?

Izmeri, modeli, utml.

www.laneks.lv www.dalans.lv taas ir tikai divas adreses kur pastaav opcija 'mekleet peec autoo markas' . paklabini klavieri ja nau gruuti

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Sveiki,

Pārdodu komplektu ar jaunām vasaras riepām:

GT Radial Champiro HPZ 55. Izmērs - 225/55 R16.

Cena - 200 LVL

the666thpope@inbox.lv

26301922

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

a es, a es a es..

nopirku divas jaunas Continental un divas tādas pašas mazlietotas Vienīgā atšķirība starp jaunām un mazlietotām ir tas, ka mazlietotajām nav tās strīpas Un visas 4 kopā 70 ls.

Lasu un brīnos, kāpēc cilvēki pērk krutās (dārgās?) riepas. Nu pastāstiet man, lūdzu

Labi, nopietnajam rallijam es saprotu, ka vajag, dragreisam ar vajag, F1 vajag vajag utt, bet tie ir special case gadījumi.

P.S. - man nekas neskauž, tikai interese

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja: a es, a es a es..

nopirku divas jaunas Continental un divas tādas pašas mazlietotas Vienīgā atšķirība starp jaunām un mazlietotām ir tas, ka mazlietotajām nav tās strīpas Un visas 4 kopā 70 ls.

Lasu un brīnos, kāpēc cilvēki pērk krutās (dārgās?) riepas. Nu pastāstiet man, lūdzu

Labi, nopietnajam rallijam es saprotu, ka vajag, dragreisam ar vajag, F1 vajag vajag utt, bet tie ir special case gadījumi.

P.S. - man nekas neskauž, tikai interese

a kuras tad prieksh tevim ir dargaas?

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Tu laikam bērnu ratiņiem pirki riepas , nevis autiņam, jo arī Conti tomēr ir no tevis pieminētā krutā (dārga) gala riepām, tā ka nekas vairāk par R13 nesnāks par tevis minēto summu

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Tunos jautāja: a kuras tad prieksh tevim ir dargaas?

Sākot ar 150 ls par komplektu man būtu dārgi. Varbūt ne gluži dārgi, bet drīzāk žēl tādu naudu atdot par riepām.

Kad paklausos, ka kolēģi vasareņu komplektu pērk par 290 ls, man mati stāvus

chepmens rakstīja: Tu laikam bērnu ratiņiem pirki riepas , nevis autiņam, jo arī Conti tomēr ir no tevis pieminētā krutā (dārga) gala riepām, tā ka nekas vairāk par R13 nesnāks par tevis minēto summu

Tieši tā, man ir R13

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

Lasu un brīnos, kāpēc cilvēki pērk krutās (dārgās?) riepas. Nu pastāstiet man, lūdzu

Labi, nopietnajam rallijam es saprotu, ka vajag, dragreisam ar vajag, F1 vajag vajag utt, bet tie ir special case gadījumi.

P.S. - man nekas neskauž, tikai interese

A tu nopērc jaunas, krutas riepas. Izbrauc. Pabremzē. izbrauc lietū. pabremzē. pastūrē. Gan jau sapratīsi

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Sākot ar 150 ls par komplektu man būtu dārgi. Varbūt ne gluži dārgi, bet drīzāk žēl tādu naudu atdot par riepām.

Kad paklausos, ka kolēģi vasareņu komplektu pērk par 290 ls, man mati stāvus

Tieši tā, man ir R13

nu ja 13 tev ir vai tad krutu formu uz 150 ls par komplektu nevar dabuut?-tik nezinu vai krutas firmas razho 13?

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

A tu nopērc jaunas, krutas riepas. Izbrauc. Pabremzē. izbrauc lietū. pabremzē. pastūrē. Gan jau sapratīsi

Protams, ja es visus pagriezienus ņemtu ar sānslīdēm , tad domāju, ka vajadzētu iehavot krutas riepas.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja:

nu ja 13 tev ir vai tad krutu formu uz 150 ls par komplektu nevar dabuut?-tik nezinu vai krutas firmas razho 13?

Man tas nav vajadzīgs. Pietiek ar to, ka riepas pilda savas funkcijas bez krutuma.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

tunos rakstīja:

nu ja 13 tev ir vai tad krutu formu uz 150 ls par komplektu nevar dabuut?-tik nezinu vai krutas firmas razho 13?

Man tas nav vajadzīgs. Pietiek ar to, ka riepas pilda savas funkcijas bez krutuma.

vieniigaa funkcija ko taadas pretiigas galoshas vispaabaa pilda ir tas ka autoo nestaav uz plikiem diskiem .Ja 150ls riepaam , kuras ir braucamas vismaz 3gadus ir daargi , tad nafik vispaabaa auto jaapeerk , mljin , visss tik daaakszz vissss tik daagsszz.....

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Kolēģiem laikam attiecīgi arī ripuļi R16, R17, tāpēc arī cenas tādas

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: .Ja 150ls riepaam , kuras ir braucamas vismaz 3gadus ir daargi , tad nafik vispaabaa auto jaapeerk , mljin , visss tik daaakszz vissss tik daagsszz.....

Nu nezinu.... trīs sezonas ar vienām riepām... kā tad ir jāsēņo

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Viss atkarīgs no tā, cik daudz brauc... Ja 30 k gadā, tad trīs sezonas riepas noteikti neizvilks...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

TDIOTS rakstīja: .Ja 150ls riepaam , kuras ir braucamas vismaz 3gadus ir daargi , tad nafik vispaabaa auto jaapeerk , mljin , visss tik daaakszz vissss tik daagsszz.....

Nu nezinu.... trīs sezonas ar vienām riepām... kā tad ir jāsēņo

Kāpēc jāsēņo? Ja nobrauc gadā 20 000, no tiem kādus 6 000 ar ziemenēm, tad vasarenēm sanāk ap 40 000 3 gados. Normāla ekspluatācija.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kāpēc jāsēņo? Ja nobrauc gadā 20 000, no tiem kādus 6 000 ar ziemenēm, tad vasarenēm sanāk ap 40 000 3 gados. Normāla ekspluatācija.

tos 40000km vae nobraukt dažādi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kautkaa sagadiijaas ka vienlaiciigi pirku Golpam michelin pilot premacy 98V un Kongoo barumu bravuris , tas kongoo veel vienu bravuura kumplektu paspeeja apeest , liidz golpam pienaaca 'mishljoon alja lisjoon' briidis nobraukumi liidziigi bij un par braukshanas iipashiibaam pat nau veerts saliidzinaat . Misheljus(205/60-15) njeemu pa ls70 gab. barrumi(185/60-14) bij pa kautkaadi 38ls gab. piereikjinot veel papidus montaazju barumam aritmeetika vienkaarsha - nax pirkt 'leeto' ja beigaas sanaak 'pa daargo'

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: kautkaa sagadiijaas ka vienlaiciigi pirku Golpam michelin pilot premacy 98V un Kongoo barumu bravuris , tas kongoo veel vienu bravuura kumplektu paspeeja apeest , liidz golpam pienaaca 'mishljoon alja lisjoon' briidis nobraukumi liidziigi bij un par braukshanas iipashiibaam pat nau veerts saliidzinaat . Misheljus(205/60-15) njeemu pa ls70 gab. barrumi(185/60-14) bij pa kautkaadi 38ls gab. piereikjinot veel papidus montaazju barumam aritmeetika vienkaarsha - nax pirkt 'leeto' ja beigaas sanaak 'pa daargo'

tur varēj būt dauzi iemesli... ne tik ilgi atpakaļ lietoju tos bravurisus... nekādu problēmu. Mīkstums jau ir tas kas nosaka dilšanu

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Kurš cilvēks brauc ar vienu auto 3 gadus? Sekojoši manuprāt nav jēgas pārmaksāt 2 reizes par mišeļiem salīdzinot ar to pašu barum.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Kurš cilvēks brauc ar vienu auto 3 gadus? Sekojoši manuprāt nav jēgas pārmaksāt 2 reizes par mišeļiem salīdzinot ar to pašu barum.

1kaart ar jaunu mashiinu brauc 3gadus .

2kaart ar daargu mashiinu sader daargas riepas , neviss skat:www.tvnet.lv/...

3kaart ,piem.man, patiik droshiiba un komforts dajebkaados braukshanas apstaakljos , nevis ar bazjaam skatiities kaads aaraa laiks .

utt.

bet katram savs

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

1ne vienmēr

2taisnība

3nezinu vai ir tik liela atšķirība teiksim starp good year un to pašu barum, ja auto netiek ekpluatēts ekstrēmos režīmos. Par noname un atjaunotajām neiet runa.

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Pārdodu 4 gb 225/50R16 vasaras riepas. 50Ls (ap 4-5mm)

Pārdodu 2 gb 225/50R6 vasaras riepas. 20Ls (minimums)

tel. 2 6 371 255

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

richy rakstīja: Pārdodu 2 gb 225/50R6 vasaras riepas. 20Ls (minimums)

tel. 2 6 371 255

Bērnu ratiņiem?

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

nez laikam dažādiem riepu kūpinātājiem

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

richy rakstīja: Pārdodu 2 gb 225/50R6 vasaras riepas. 20Ls (minimums)

tel. 2 6 371 255

Bērnu ratiņiem?

Visiem tak labi zināms,ka bērnu ratiņiem parasti ir 12,5 collu riepas! Nevis 6 collu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti