Vasaras riepas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Patreiz mana auto riepas ir tada stavokli ka labakaja gadijuma izvilks vel paris menesus, ja nebus jabrauc pa grunti.

Saku petit ko varetu likt vieta, bet patreiz ir tads piedavajums un vel tadakas cenas ka nezinu kura virziena skatities.

Noteikti zinu ka riepai ir labi jaturas un jabremzejas uz slapja cela. Jabut klusai un noturigai pagriezienos.

Mekleju 205/55/16 91V.

Vai ir kadi reali ieteikumi no pieredzes? Diemzel sogad neesmu redzejis salidzinoso testu rezultatus. Pec zimejuma man patik Continental, Nokian un Toyo, bet pec cenas tikai Nokian. Vai kads brauc ar Nokian vasaras riepam ?[addsig]

 
Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Nešūmējos.

Bet ja raksta , ka Pirelli P6000 labāks par Conti, tad vismaz korekti būtu pierakstīt kādu.

REalitātē varbūt bija - jauns P600 labāks par vecu pliku Conti, kas jau 10 gadus nav ražošanā.

Coninental man bija uz pagājušā gada izlaiduma Peugeot (jauna). Riepas protams bija jaunas. Par riepām tas ir mans subjektīvs viedoklis. Iespējams Continental bija sliktāks modelis, jo Pirelli P6000 savā laikā bija vienas no labākajām Pirelli vasarenēm.

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Volviks rakstīja:

Coninental man bija uz pagājušā gada izlaiduma Peugeot (jauna). Riepas protams bija jaunas. Par riepām tas ir mans subjektīvs viedoklis. Iespējams Continental bija sliktāks modelis, jo Pirelli P6000 savā laikā bija vienas no labākajām Pirelli vasarenēm.

P6000 ir viens no labākajiem modeļu rindā... šaubos vai pegiju ražotājs mauca virsū labākās no Conti paletes...

Riepas varbūt bija labākais kas tai mašīnai vispār bija

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Jaaa jaa P6000 vislabaakaas. Aha. Pirms cik gadiem tad tas bija??

Kopeejaa riepu attiistiibaa P6000 ir smagi krities saavaas iipashiibas pret citaam riepaam. Un vieniiga vieta kur taa riepa veel joprojaam ir OK ir lietains laiks ar lielaam peljkjeem

Jo nu sorry taa riepa neiztur nekaadsu klusuma standartus.

Bridgestone blizzak ws50+ ir samgi klusaaks par p6000. Taapat arii Kleber ar radzeem kapnor ir klusaaks par 6000. Taa vareetu skaitiit arvien taalaak.

kaupo13 Reģ.: 24.02.2006
0 0 Atbildēt

Labraat nopirktu labas 225/45 R17! ?

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

pardod Dunlop Sport sp9000 R-18 255/35 94Y ripulus, bet max vienai vasarai. protektors ir ap 3mm, bet diezgan nobraukta abaam ir viena puse. principaa bez zimejuma ir taa nobrauktaa dala, kas bija del nepareiza izversuma, bet nekadi kordi tur araa nenaak, vienu vasarinu var nobliezt kaa nemetaas) skiet prieks TA nederees

Taadel arii ceniks limonade.. .. cena ir par abaam

Cena: 33 Ls

timex@inbox.lv , bilde ir personigaja albuuma

Tālrunis: 28880888

Volviks Reģ.: 24.07.2003
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: Jaaa jaa P6000 vislabaakaas. Aha. Pirms cik gadiem tad tas bija??

Kopeejaa riepu attiistiibaa P6000 ir smagi krities saavaas iipashiibas pret citaam riepaam. Un vieniiga vieta kur taa riepa veel joprojaam ir OK ir lietains laiks ar lielaam peljkjeem

Jo nu sorry taa riepa neiztur nekaadsu klusuma standartus.

Bridgestone blizzak ws50+ ir samgi klusaaks par p6000. Taapat arii Kleber ar radzeem kapnor ir klusaaks par 6000. Taa vareetu skaitiit arvien taalaak.

Tas ka katrs izsaka savu viedokli nav nekas slikts. P6000 priek'[s manis bija ļoti labas, jo pārsvarā braucu tikai pa asfaltu. Ja trāpīja uz granti, tad protma var atrast labākas. Par skaļumu runājot. Varbūt tu biji braucis ar P6000, kurām ārā spīdēja kordas? Starpcitu P6000 skaitijās vienas no labākajām Pirelli riepām savā laikā. Cik tas bija sen? To tev kā riepu expertam vajadzētu zināt.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tas ka katrs izsaka savu viedokli nav nekas slikts. P6000 priek'[s manis bija ļoti labas, jo pārsvarā braucu tikai pa asfaltu. Ja trāpīja uz granti, tad protma var atrast labākas. Par skaļumu runājot. Varbūt tu biji braucis ar P6000, kurām ārā spīdēja kordas? Starpcitu P6000 skaitijās vienas no labākajām Pirelli riepām savā laikā. Cik tas bija sen? To tev kā riepu expertam vajadzētu zināt.

Luudzu nesaukt mani par riepu ekspertu

Taads tochneesmu. Lielaakoities vados no personiigaas pieredzes un dazhu cilveeku infomraacijas kuri ir riepas senaak tirgojushi un nu tagad ir mans koleegjis

Ar p6000 man ir sanaacis sastapties gan ar pilniigi lisellli uz mana 9-3 un tad taas riepas bija diezgan skaljas, bet nu es pieljaavu ka vinjas vareetu buut skaljas deeljtaa ka plikas (kordi aaraa neliida, jo riepas bija vienmeeriigi nobrauktas.) Tad teevam tapa nopirkts darba auto 9-5, kam virsuu jau naaca P6000 un secinaaju , ka taas riepas ir tikpat skaljas kaa uz mana 9-3, kas mani gauzhaam izbriiniija. Peec tam kad tapa iegaadats ziemas riepas 9-5 sekoja briinumjaukas paarveertiibas Auto kljuva juutami klusaaks.

Un veel viena lieta, P6000 ir pat ljoti kaucinoshas riepas

Bet nu es neatkaapjos no viedoklja ka taa ir pietiekami laba lietus riepa, bet nu lietus diemzheel nav vieniigais laiks kad es bruakaaju ar auto

kenijs24 Reģ.: 26.11.2003
0 0 Atbildēt

pardodu no sava bijusi saabmasinas R15 195/65 M+S Continental, ap 5mm protektors, riepas un diski uz piecam skurvem no Saab 9-5 gan jau iet virsu vel kadam saab,vai citai masinai! 60ls

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

kenijs24 rakstīja: pardodu no sava bijusi saabmasinas R15 195/65 M+S Continental, ap 5mm protektors, riepas un diski uz piecam skurvem no Saab 9-5 gan jau iet virsu vel kadam saab,vai citai masinai! 60ls

Kas par diskiem? Un ko īsti pārdod riepas vai diskus vai both?

kenijs24 Reģ.: 26.11.2003
0 0 Atbildēt

chepmens rakstīja:

kenijs24 rakstīja: pardodu no sava bijusi saabmasinas R15 195/65 M+S Continental, ap 5mm protektors, riepas un diski uz piecam skurvem no Saab 9-5 gan jau iet virsu vel kadam saab,vai citai masinai! 60ls

Kas par diskiem? Un ko īsti pārdod riepas vai diskus vai both?

tie ir dzelzs diski ,visu kopa pardodu ja,ko es ar viniem vairs darisu!!ka kas 5991135

Patronss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Pārdodu četras riepas Michelin Sport Premacy 225/50 R17 Protektors vēl normāls kādi 5 mm. Pa 20 - 30 Ls visas atdoshu.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Pateicoties Cēsu rajona ceļu dienesta operatīvai darbībai, nedēļas nogalē izdevās uztrāpīt palielam akmenim ceļa vidū, kā rezultātā riepa pagalam un pēc speciālistu slēdziena - nav vairs remontējama.

Sekojoši, tā kā uzaut uz visiem 4 riteņiem jaunus apavus finanses nepavelk un taisīt rosolu no dažādām riepām negribās, meklējas 2 jaunas Continental PremiumContact 205/55/R16, vēlams jaunas vai ĻOTI mazlietotas. Varbūt kāds par piedāvāt pa sakarīgām naudām?

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Pateicoties Cēsu rajona ceļu dienesta operatīvai darbībai, nedēļas nogalē izdevās uztrāpīt palielam akmenim ceļa vidū, kā rezultātā riepa pagalam un pēc speciālistu slēdziena - nav vairs remontējama.

Sekojoši, tā kā uzaut uz visiem 4 riteņiem jaunus apavus finanses nepavelk un taisīt rosolu no dažādām riepām negribās, meklējas 2 jaunas Continental PremiumContact 205/55/R16, vēlams jaunas vai ĻOTI mazlietotas. Varbūt kāds par piedāvāt pa sakarīgām naudām?

man viens pazinja ceesu rajonaa uzraavaas uz celja uzstumtam buuvmateriaalu blokam un palika bez visiem ritenjiem, taakaa 1 akmens un 1 riepa ir siikums

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, tā kā neviens man riepas tirgot negribēja, tad tagad varbūt kāds grib paņem lietotas Continental PremiumContact. Protektors ~ 3 mm, viena ar divām pumpām - iekšpusē un ārpusē. Cena - nu nezinu, izdomājiet paši.

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Nu, tā kā neviens man riepas tirgot negribēja, tad tagad varbūt kāds grib paņem lietotas Continental PremiumContact. Protektors ~ 3 mm, viena ar divām pumpām - iekšpusē un ārpusē. Cena - nu nezinu, izdomājiet paši.

uahā!

pārdod(!) ar 2 pumpām un 3mm proķi

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, labākas par Liselin ir. Ja kāds augšējos postus nelasa - izmērs 205/55/R16.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nu nevaig jau vasarenes likt virsu? vai lausks vel iespers?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: nu nevaig jau vasarenes likt virsu? vai lausks vel iespers?

uz aarrrigas celjiem , shoriit lauskis esot barinju ar mashiinaam saspaardiijis

HADENE Reģ.: 14.08.2003
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: nu nevaig jau vasarenes likt virsu? vai lausks vel iespers?

vēl ne, skaties www.meteo.lv/... kādas 2 nedēļas labāk nesteigties, būs lētāk, neka kadam pakalja ielikt

skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

Es jau pārgāju uz vasarenēm, gan jau būs labi, pa nakti nav plānots nekur nesties, bet pa dienu jau stabīli +.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Patronss rakstīja: Pārdodu četras riepas Michelin Sport Premacy 225/50 R17 Protektors vēl normāls kādi 5 mm. Pa 20 - 30 Ls visas atdoshu.

uzmeilo man lūdzu ja vēl ir piejamas... birxtc@inbox.lv

JAIKINS Reģ.: 14.08.2006
0 0 Atbildēt

Ir kontinental tieši tadas kā meklē menesi brauktas,ideala stavokli

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

Patronss rakstīja: Pārdodu četras riepas Michelin Sport Premacy 225/50 R17 Protektors vēl normāls kādi 5 mm. Pa 20 - 30 Ls visas atdoshu.

uzmeilo man lūdzu ja vēl ir piejamas... birxtc@inbox.lv

Tu vispār uz datumiem skaties kad ir iepostēts?

snipke Reģ.: 28.06.2001
0 0 Atbildēt

Kadu vasaras gumiju varat ieteikt prieks Saab 95, uz r16 diskiem?

Izmeri, modeli, utml.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Belshina super triper. Tāpat ātrāk par 60kmh nebrauc.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti