ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..84
Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

tas pats kas man bija.

home.delfi.lv/legers/crash1.jpg

home.delfi.lv/legers/crash2.jpg

home.delfi.lv/legers/crash3.jpg

neatmaksaajaas remonteet nekaadiigi. manu paskatiijaas londzheroni esot kuzavaa iedziiti un saabam ja izvelk tad pie 100kmh iet kaa bumerangs pa celju. 2 radeatori vien 400Ls...[addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

hmm, liidzjuutiibas,...

apgaismojiet, kursh ir tas krustojums, kuraa nu ljooti jaaieveero CSN???[addsig]

heinaste Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

2 Ogotaajs

izsaku lidzjutibu bet so to var meiginat vakt maskavas iela un tur nav parak dargi vai ari nopirkt kuzavu un parejo parkramet[addsig]

Sadness Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu kā sauc to ielu, bet tā ir tā, pa kuru kursē 22. maršruta autobuss uz Lidostu, tā, kad brauc no centra uz Spici,kas sākas uzreiz aiz nobrauktuves no Kalnciema tilta, tā vienvirziena iela...Avāriju galvenais cēlonis - STOP zīmes neievērošana

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Līdzjūtība arī no manis. Fāras 2 nedēļas atpakaļ atdevu, bet varbūt viena būs atpakaļ, kad uzzināšu paziņošu.[addsig]

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Shai gadijuma pats nebiju pie stuures. Stop ziime tika ieveerota, vieniigi tur ne suu... neredz! Kaut kaa par strauju meiteenam iebeeraas ruchkaa un tur... labaa klapee VW Transporter... BABAHHHH!!! SAABs pa 180 gradiem otraadi. No Transoprtera 2 cilveecinjus uz slimniicu. Bet nekas nopietns, paldies Dievam. Nu neko... Celjams ir. Jautaajums, VAI VISPAAR var dabuut kaut ko normaalu no priekshas daljaam. Radiatorus, piemeeram, jo pie paardoshanas nebuus labi, ja buus jauni, smuki radiatori Un 400Ls, mandomaat, maksaa originaalie radiatori kaut kaadi. Es esmu truuciigs

Vaardsakot servisvechi noveerteeja skaadi uz ~1-1,5k EUR... Jo durvis ir vietaa, stikli veseli, visas shkirbas ir OK, turbiina OK, suuknji visaadi utml. fignja zem haubes - OK. Blekjus sagraiziis un, ko vajag, paarmetinaas ar stiprinaajumiem taa, ka buus labaak kaa jauns Taa apmeeram... Galvenais ir buferis, radiatori, optika...[addsig]

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Negadiijuma vieta: Rucavas un Volguntes stuuris. Mekleet:

www.oto.lv/karte.php

Un uzmanieties tur, arii braucot pa galveno (Volguntes) ielu!!![addsig]

heinaste Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

2 Ogotaajs

nedelu atpakal mainiju radiatoru irliku jaunu 154 ls ar visu darbu SAAb centra tad jau lietots sanak stingri letaks [addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

skaidrs, iznaak tur pabraukaat, nu glupi jau ir , glupi[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

...ja gadijumā gribi tomer jaunu radiatoru, tad varu piedāvāt mehāniskai kārbai pa 75Ls, bet automātam pa 78Ls, Nez vai lietoti būs īpaši lētāki.[addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Vajadzīgs benzīnbākas korķis, kurš var piedāvāt?

Un pa cik? Izskatīšu visus variantus!

Universālos nepiedāvāt

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kas ta tev korkjim? Draugi pastradaaaja?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nea, spēka pa daudz bija ...

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad tev jaataisa notieveshanas kuure - no Teervetniekiem japaariet uz Mangaljiem

P.S. Pirms tam gan uzliekot Teervetniekus

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kāds sviests sanāk vajag benzīnbāks korķi, a piedāvā notievēšanas kūri ar Mangaļiem, un tam vēl visam pāri Tērvetnieku ...

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Man laikam i, bet ar atsleegu . . . sledzams. Der?

Cik esi ar mieru maksaat?

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Bet es taa arii nesapratu, kaa tur vinju un ko vinjam (tam korkim)var nocakareet ar speeku? Pastaasti . . .

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

SaaBeR: A kāpēc ar atslēgu? Dārgi noteikti, ka ne

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinu kā ar spēku, bet divas reizes nometot vasarā uz asfalta tas korķis ir metams miskastē, vismaz es vienu tā nolietoju, tagad esmu uzmanīgāks.[addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu tur tas princips (vismaz abiem saab tā bija), kad skrūvēju ciet, tad skrūvēju līdz hrum , a tagad sanāca hrum un kirdik nolūza gredzens ap zaļo korķi.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

A vot nezinu taad man ex-saabam moska originaalais scakareets jau pirms pirku, bet taa arii atsleegu neizmantoju, jo aizsledzot durvis arii baakas vaacinsh ir ciet. A varbuut otraadi taads extra vaacins, kas sleedzas ar to pashu aizdedzes atsleegu . . .

Savukaart Aero naak taads parasts vaacinhs, bez atsleegas.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Ja tu saki zalsh, tad taads ir manam Aero, bet Ex-Saabam ir melns . . .

Varu piedaavaat melno (ar atsleegu), ja nee zinu, kur piedaavaa ar originaalo tirkskji . . .

Vien vai otrs maksaas Ls 5

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Kur var dabūt ar tirkšķi?

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch, tad jau tev tagad bāka kā seifs. Cik saprotu tad skrūvēt jau var, bet tas grozāmais ir jānesā kabatā, lai nepazūd. [addsig]

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ucul: tieši tā

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..84
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti