ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..84
elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

nu... marts laikam neliimees temperatuuras deveeju..

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

a klau, kam vel interese Haynes manualis prieksh saab, sanaak sanaak satusee tipa

nu te viens links, kur var mekleet info par to briinumu.

www.geocities.com/haynes4saab9000/

vai ari

owa.fm.gov.lv/ftp/haynes/index.html

Nu luk, var jua but, ka nav ta lielaka sezona remontam un rezerves daljaam, bet ja jau taads topics..

Marts, sestdien vai svetdien sakshu likt kopa shtelles, tad jau manis, kas un ka - par jostam un lampinjam viss paliek ka runats.

ja nav slinkums nomet uz jimi@one.lv savu e-mail[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Man vienam pazinjam ir radusies vajadziiba peec Gaismu releja SAAB 9000 1988 gads. Tas kursh atrodas zem kapota, jo nezinu vai 9000 ir kaadi arii salonaa. Ja kaadam vinjsh ir tad par cenu vareetu vienoties[addsig]

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Pirmkārt, lai paprovē pārlodēt kontaktus uz releja plates. Iespējams, ka nevajadzēs jaunu...

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Tas dzheks nelodees! Vinjsh nemaak un vinjsam to vienkaarshi negribeesies dariit.[addsig]

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

ok-ok-ok... es tik informēju...

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Man tā kā derētu priekšējais labais tumbas vāciņš, varbūt martam vai k';adam citam nevajadzīgs kur mētājās.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Vajadzigs motors prieksh Saaba 89gads,2.3-16v un vai var si vieta ielikt turbo motoru un cik vini apmeram maksa?

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

TO Gugi; a kaadaa kraasaa tev vajag? man ir melns...spoguli atdoshu par 45Ls

TO Mixeris; man ir tads relejs un maksaa vinjsh 5Ls

TO Hirsch; atvedu tev to rokturi, bet to mazo shtruntu gan nevareeju atrast... Izvandiiju visus kaktus un atradu tikai iiso

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To marts:

Tas relejs visiem 9000 ir vienaads?[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

martSR

Kada kondicija tev ir lielais radiators?

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

To Mixeris; domaaju ka visiem 9000ajiem releji ir vienaadi...lai nu kaa tur arii buutu ...ja nederees atdosi atpakalj...spilgts piemeers no Elektro dziives...vinjam vajadzeeja lambda zondi ko vinjam arii paardevu...veelaak izraadiijaas ka vaina ir citur...tad nu es prieciigs sanjeemu vinju atpakalj atdodot par to sanjemto naudu...viss ir vienkaarshi...

To Kredoks: par radiaatoru man ir palikushas tikai daargas atminjas....Ljoti daargas)....iisi pirms avaarijas to remonteeju ieliekot krietnu pikji

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

2 martsSR:

OK, kur varam satikties, lai paņemtu rokturi? Parasti esmu pārdaugavā, šodien pēc 18 braukšu uz Ganību dambi.

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

to marts: man tas vāciņš kā reiz ir melns, cik gribi par to? Principā to spoguli es varētu paņemt, tikai ne šomēnes, jāsagaida novembris.

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Es vareetu apvienoties ar hirschu un kaut kur uz ganiibu dambja pusi aizbraukt[addsig]

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

To Gugi; noveerte cik vinjsh tev veertiigs un piedaavaa savu cenu...

TO Mixeris; apvienoties tev shodien nevajadzees jo man tas relejs ir laukos ....es vinju vareetu dabuut ceturdien vai arii tikai nak. Pirmdien...

To visiem; mans T.9468243

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Marts, piesakies pie Yukki machiem ar Volvo 33 trasee sestdien! Cik saprotu, Tev jau ir jauns auto vietaa, vai ne?

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

To Neziniite; kaa tad ka ir...bet diemzjeel vinjsh veel joprojaam ir automaats ar TCS...un ko es ar taadu tur dariishu?...varbuut es vareetu ar Ford FOCUSU...bet juus tad ar mani i runaat negribeesiet

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To Marts: tad kad tev vinjsh buus rokaa, tad uzraksti uz eiksheejo vai kaut kur tepat iauto[addsig]

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

MartsSR: manispēc var arī ar FOCUSU, galvenais jau PAREIZI domaajosh cilveeks..

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

to marts:

a kad tu vinju... tipa.. sajeemi? Es te bish pabraukaaju... nu taa pabraukaaju, ka taa lambda zonde.. ne shaada, ne taada... nebuus vajadziiga kaadu laiku.

NU TAD TAA:

SAAB 9000 1990. gads, parastais hatchback melns

INTERESEE

PRIEKSHEEJAIS BAMPERIS

RADIATORA RESTE

LIELAA PLASTMASA, KAS KOPAA AR BAMPERI ZEM VINJA

ABAS FARAS

LABAIS PAGRIEZIENS

Ja man kaads sho komplektu vareetu atdot zemaak nekaa LS 90, njemu. pagaidaam zemaakais piedaavaatais ir 90 ls.

Interesee arii haube - melna veelams. Varbuut arii eljljas radiators un parastais radiators.

Veel kaut kaadi lorinji... potenciaali. Veel taa haube nav rauta valjaa.

thanks in advance so 2 say [addsig]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

baac, elektro, liidzjuutiibas[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

jaa maz neliekas

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja, taa vish ir... A ko dariit? Dziive interesantaaka tipa. [addsig]

Volvoklubs Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

to martsSR:

Ar focusu nekaa nebuus nelaidiisim, bet ko tu uztraucies no muuseejiem arii ar automaatu brauks cilveeki...[addsig]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..84
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti