ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..84
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Mans pieļāvums: motors nostrādā un kloķus parauj tieši par tik mm, lai nostrādātu impulss un pārējās durvis atvērtos, bet paša durvīm spēka nepietiek, jo nevietā esošs sadilums rada pārāk lielu pretestību.

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man arii nenostraada vadiitaaja durvis. Centraalaa atsleega tikai noraustauz augshu un apakshu. Man mashiina gan nav aizsleegta. Vienkaarshi taapat to puljki nevar pakustinaat uz augshu un apakshu ar rokaam arii. Tad noveeroju ja puljki paspiezh uz aizmugureejo durvju pusi shis kljuust kustinaams un centraala atsleega arii saak straadaat. Ja izpeetiisiet kas pie vainas ... raporteejiet ...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestnesis, vadība nav vadītāja durvīs, tas bija vecajiem, tagad tā vairs nav. Man arī šorīt nenāca vaļā nevienas priekšējās, bet man vaina ir zināma, tikai slinkums sataisīt. Nedaudz padarbojos ar atslēgu un viss notiek.

Yukki, mainīt nav vērts, ja nu vienīgi pret jaunu sistēmu, jo vadītāja durvis visiem ir nolietotas, varbūt, kādam mazāk.[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

...jaa, tad laikam tomer nodilums pie vainas!!! Naf ko lekat ara, ieksa, ja iekap masinaa, tad brauc...[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nē, risinājums ir kāpt mašīnā katru reizi pa savām durvīm, tad nolietojums būs vienmērīgs un vadītāja pusē vismaz 4x mazāks.[addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Manam iepriekseejam arii sad tad uznaaca taadi nikji, taapeec neko labu nevaru piedaavaat rezerves daljaas. Bet "sudraba bultai" visaar naf priekseejaas durviis atsleegas cauruma, tipa, nav kur iebaazt, taatad naf ko lauzt. Bet ja centralka pievilj, tad tikai bagaznieks var glaabt . . .[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

..varbut kadam ir prieksejie lukturi no 9000 89 gada xecbeka? intrese abi! Lietoti protams![addsig]

gunja Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Yukki : bija pilnīgi identiski - visas durvis atslēdzas , bet "galvenajām" puļķis noraustās un viss. Speci to izskaidroja ar to , ka atslēgas motoriņā zobrati ir nodiluši un pie lielākas pretestības tie pārlec . Iegādājos motoriņu , bet nepaspējis nomainīt , atrisināju problēmu ļoti vienkārši - ar plaķenēm barbariski pacēlu to puļķi uz augšu , piepūle gan bija vajadzīga nevāja . Neticami , bet atslēga funkcionē līdz šim brīdim .

p.s. Sviestneša cena motoriņam ir ĻOTI laba , orģinālais maksā baigi .

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

stop, kādi zobrati?, vai tad tur ir zobrati ?) Pēc manas diletanta saprašanas tur nav nekādu zobratu, bet varbūt es kaut ko nezinu vai esmu palaidis garām?[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

..ups, bet tad jau es atsaucu savu piedavajumu, jo mans ir ar vadibu ( topiss ar pieciem vadiem ) un laikam jaunakam gada gajumam nebuss viss derigs! ( Ka apgalvo Uculs ) taka nomaini masiniti uz vecaku.. un tad dabusi no manis ari motoru, par labu cenu! [addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

...manam motorinjam tocc naf zobratu..ja kas.... un vispar, kad mekleju sev motoru, tad nopirku no Saab 9000, bet ta ka defekts bij citur, tad ta ari stav....nu bet izskata vinjs ir identisks manam....bet vardut ka 9k pec 92 kaut kas mainas?[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Es jau nesaku, ka nav to zobratu, neesmu jaucis. Tiešām nezinu. Bet man tā nelikās. Visu laiku domāju, ka tur ir cits darbības princips. Bet vakarā, ja atadīšu, tad saskaitīšu cik tur ir vadu un kur tur tie zobrati.[addsig]

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Gunja, ko nozīmē "pacēlu ar plaķenēm un tagad strādā"? Man arī citreiz ir izdevies ar max piepūli ar roku to puļķi izraut uz āru un tad durvis strādā līdz nākamajam slapjumam un straujam piesalumam. Zobrati varētu būt tur iekšā, pie paša zobrata un tie motori vecajiem un jaunajiem ir vienādi (pie tam it kā arī 9K benzīnvāciņam ir tāds pats), bet mani mulsina, ka tieši uz piesalumu tas viss raustās, bet līdz galam nenostrādā. Ja jau piesalst, tad piesalst, bet te raustās un kustās, bet vaļā nenāk, ar atslēgu no ārpuses arī ne... Sviestnesi, iemet to motoriņu iekš auto, kad būsi Mežciemā es Tevi no tā krāma varētu atbrīvot?

P.s.tagad auto pastāvēja siltā saulītē un durvis virinās uz urrā

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, ja tu smērēji tad redzēji, ka mehānismā dzelži iet trīs kārtās, praktiski bez atstarpēm. Tie tad arī piesalsts viens pie otra, bet tā poga ir tikai tāds piedēklis pie visa, kas raustās no tā, ka slēdzējs mēģina kustināt mehānismu. Vēl pie vainas verētu būt slikta drenāža durvīs, kā arī tas, ka tā sistēma apsūbē un vēl piesaslstot tas viss nekustas. Protams arī visas sistēmas un drīvējumu nolietojms jāņem vērā. Problēmas novēršana aizņem max 1/2 stundu. Jānoņem durvju apšuvums un brutāli jāiesmērē tie dzelži, bet nekad nav laika (es domāju laika apstākļus), bet kad ir tad nav instrumenta pa rokai, un ja tas viss ir, tad ir vasara un tas nav aktuāli [addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

...o.k. Turpmak vadasu to motoru lidzi, ka manu auto ieraugi, ta uzreiz zvani uz sanos salimetajiem telefona nummuriem, un darijums notiks! [addsig]

redeye Reģ.: 30.08.2003
0 0 Atbildēt

Ja tas mehānisms sāk sasalt, tad nekāda smērēšana nepalīdz, tas ir jāmaina. Smērēšana var palīdzēt tikai uz ļoti īsu laiku.

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Taa. Viss ir daudz sliktaak kaa bija pirms tam... Taapeec mekleeju sekojoshas rezerves daljas prieksh 9000CS:

Prieksheejo optiku (visu, iznjemot labo miglinieku).

Prieksheejo resti

Prieksheejo buferi

Prieksheejos spaarnus

Haubi

Radiatorus (klima, dzeses un laikam tak arii intercooler), ar visaam shljaukaam veelams.

Stuuri

Bardachoku

Vaardu sakot, visu prieksheejo dalju, iznjemot motora daljas.

Sheit var redzeet, ko man apmeeram vajag:

gallery.artlibitum.net/arlabunakti_saab

PS: varbuut kaads grib nopirkt atlikusho SAAB dalju?[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Oga

Tad sanak ka tu esi superfundamentaali noskjiilis savu sudraboto lidmashiinu?

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Aj Oga, Oga melnais stūrītis

p.s.

Kredok, kapēc vēl liec jautājuma zīmi?[addsig]

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

..izsaku līdzjūtību. Ar detaļām arī būs Tev grūti, šitā priekša maksā bargu naudu.........a cik gribi par to, kas pāri ir palicis???[addsig]

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Nu taa itkaa ir sanaacis, bet stuuriitii nelieku gan.

Par noshkiltu baigi maz dod naudas. Izdeviigaak ir taisiit. Suudiigaakais, ka uz paardoshanu domaajaam, ka nevaig kasko taisiit... Ziniet ko... VAJAG GAN!

Bet taas daljas vaig nopietni. Tik shvaki laikam ir cereet uz kaadu ar fundamentaali noshkiltu _pakalju_.

PS: superdrosha mashiina! Mees taa arii ar fizionomijaam liidz tiem spilveniem netikaam Pat plecs no sixnas vairs nesaap. Stikli veseli, durvis veraas, visas shkirbas vietaa. Purnu zaagees nost ~ liidz motoram un liks klaat citu. Taa ka buus OK![addsig]

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Vaardsakot, ja kaadam kaut kas meetaajas pa leetaam naudaam un nav pie kaa pieskruuveet, luc zvant 6534445 vai oga@artlibitum.net[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Izskatas pec detalju saraksta ka pat ja tu njem bu, tad bez darba tas viss velk vismaz uz 1000Ls

P.S. Kadu liikumu neiznjeemi?

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Jaa zheel gan . . . veel viens labs aparaats savainots.

Norakstiit arii naf veerts, jo parasti tiek dauziitas prieksas un taapeec detaljas ir pieprasiitas un par to daudz nedabuusi. Par KASKO zheel, gluzhi mans variants . . .

Taa ka jaacelj vien augshaa . . .

Man pat ir aizdomas, ka apdrosinaataji arii celj augshaa BAD_MF auto, jo vechi teicaas dabujushi dauziitu auto no apdrosinaataajiem un incee prieksas detaljas . . .

Sadness Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

SPAMS Sorry

To Ogotaajs:

Es to avāriju, pareizāk sakot, sekas redzēju...izstāsti kā tas gadījās, vai tik Tu pats neesi konkrēti vainīgs, ka Tev tas SAAB'iņš tagad ir tādā stāvoklī, kā ir??! Tur tas krustojums ir vienkārši nolādēts, katru nedēļu 2-3 avārijas (pie tam tādas, ka mašīnas ved pa tiešo uz šrotu) notiek. Pie krustojuma ir māja, un mājas saimnieks zemē saracis metāla stabus tikai tāpēc, lai viņam to māju tās biežās avārijas vienkārši nenojauktu ...pirms nedēļas tur viens VOLVO 850 bija vienkārši nenormāli nošķilts, bet vadītājam nekas. Bet īstenībā avārijas tur notiek galvenokārt viena iemesla dēļ - ļoti rupjš CSN pārkāpums. Vienmēr braucu garām tām avārijām un domāju "Vot "gudri" ..."

Lai nu kā, neviena avārija nav patīkama, jūtu Tev līdzi.

Peace

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..84
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti