ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..84
martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ok..Ok...braukshu ar SAABu :kill:

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

QUESTIONE IMPORTANTIO

vai 9000 CD saaba sedana haube der parastajam hetchbekam? Nu ideja skaidra, vai es varu panjemt haubi no 1990 gada sedana, kuram lampas priekshaa ir bish savaadaakas (tipa lielaakas un ar shauraaku videejo-ieksheejo lenkji) un uzlikt savam??

Jautaajums svariigs un buutu ah..... laimiigs par objektiivu atbildi.

Paldies.

PS - Jautaajums par rezerves daljaam veel joprojaam LJOOOTI aktuaals. Vai kaads piedaavaa konkreetaas lietas (skat. ieprieksheejaa lapaa) par labaaku cenu?????

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

^^^^^^^^^^itii beij moni vuardi!!^^^^^^^

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

elektro, man jau izskatās, ka tev viņas tāpat pa velti atdod. Tajā komplektā katra atsevišķa detaļa maksā dārgāk nekā tev izmaksās visas kopā.

Domāju, ka haube der, bet neesmu pārliecināts. Mainījās jau tikai lampas un reste.[addsig]

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

To HIRSCH!!! pazaudeeju tavu tel.Nr -( ...piezvani man veelreiz... varbuut... idea: ...ja tu buutu sestienas pasaaumaa tad mees to lietu vareetu nokaartot tur... offtopic:

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a kaapeec smailiji nedarbojas shjaa lapaa

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

HALO HALO HALO HALO velreiz par sedana 9000 CD 1990. savietojamiibu ar parastaa hatchback 1990. haubi...

Paldies, ucul. Ideja tada, ka diviem blakus stavosiem sabiem (tadu fenomenu Riga ne tik biezi gadas redzet) - sedanam un hatchbekam - atskiribas nepamaniju...

Bet ANYWAY velreiz tiek izsludinata meklesanas akcija - mekleta tiek atbilde par to, vai sie divi kapotu/haubju exemplaari savaa starpaa ir vienaadi...

taa luuk.

Nu kas paliek ar daljaam, tieshaam vajadzees njemt no taa dzheka pa 90?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

To martsSR:

OK, sarunāts, rīt!

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu skaidrs, panjeemu. Tagad jautaajums naakamais: vai ir iespeejams lampas bez augstuma mainjas iekombineet mashiinaa ar augstuma mainju taa, lai viss straadaa? Kaa atshkjiras ar un bez augstuma korekcijas?

Un ja nav iespeejams... kursh man ar Ls 10 piemaksu samainiis ideaalas lampas bez augstuma mainjas pret labaam - ar augstuma mainju???

UN KURSH BUUS TAS GUDRELIS KAS ATBILDEES PAR HATCHBACK UN SEDANA HAUBES ATSHKJIRIIBU????

nuuu bljiiin vajadzeeja paredzeet idiotiskus gaajienus no taa pensionaara...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

elektro, palasi manuāli, tur ir parādīts, kā lampām noņem augstuma regulēšanas motoriņus. Es pats gadu domāju, kamēr manuālī apskatījos, darbs apmēram 10sek uz lampu. Protams, ja tev pie vecajām tur nekas nav salauzts tad apmainīt nav problēmu. Cik saprotu tad vecās tev ir sasistas. Paņem un apskaties, kā turas un sapratīsi kā noņemt tām nesistajām.[addsig]

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

Ok, paldies ucul - jautaajums ir par to, vai pastaav atshkjiriiba starp lampaam AR regulaaciju un BEZ taas - es shitaas pappetiiju un neatradu, kur potenciaali vareetu naakt klaat tas motorinjsh, pie tam ieprieksheejais iipashnieks saka, ka tam autinjam nav bijusi lukturu augstuma korekcija....

Ko ta? Toch mainiit? Sho xtru zaudet nevelos.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Domāju, ka atšķirības nav. Vismaz es savam paņēmu jaunas lampas un viņas oriģināli nak tikai bez regulēšanas. Jāņem ārā viss augstuma regulēšanas mehānisms un vietā jāliek motoriņš. Vienkārši salīdzini ar vecajām. Nu, bet tas viss, ko es te rakstu attiecas uz CS, kaut gan domāju, ka principiālas atšķirības no vecā nav. Vai arī vecajam 9k lampas savādāk regulējas?[addsig]

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

Domaaju, ka ne. Nevajadzeetu taa buut. Skaidrs, jaaprovee taisiit. Pie reizes, iznjeemis aaraa lampas, noteikti sadomaashu pachakareet lampu tiiriitaaju motorinjus, kas pagaidaam straadaaja ok, vieniigi peec crasha mosh buus sanikjojushies.

Kas ir tas, kas motorinjos nolietojas/jaasmeeree/jaachakaree/jaalauzh/jaamet araa?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

saak nopietni intereset izpuuteeja gabals aiz katalizatora, nu tas ar gofru, un jo skaljaak ruuc, jo vairaak interesee.

cenas plz[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

hmm tieshi gofra?

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

kategoriski pieprasu izlikt izsolē 900 OG kārbu darba stāvoklī! ķirsim ir skumji jo gadu nasta nodarījusi gauzī.........

gunja Reģ.: 10.07.2002
0 0 Atbildēt

Biz: gofru var dabūt atsevišķi .Labākā cena , ko atradu, bija Ape M Skanstes ielā - 40ls . Pretim Ziepniekalna ielas Statoilam ir izpūtēju bode ar labām cenām - gofra ar visu biksi pa 45ls. Tas gan bija vecajam 9k , bet varētu būt līdzīgi.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ja lieta grozaas ap gofraam tad sekojoshi: kaiminjsh savam saabam gofras vietaa iemetinaaja turbu un ir taaneko. bet manam staav virsuu nesaab gofra. iegaaj veikalaa pasaka baigo ciparu... skataas blakus staav liidziiga nu gandriiz taada pasha pa 15Ls prasa a kas tas? taa kaut kaadam tur VW vai kam tur nu tad nafiga neuzlikt taadu? taa man tagad ir kaut kaada taada cita auto gofra kura maxaaja ap 15Ls laikam.

zdd Reģ.: 01.09.2003
0 0 Atbildēt

Kam pieder vecais 900-tais ķirsis divdurvnieks ar numuru CMxxxx ? ar saabclub uzliimi. Tika maniits gauži bēdīgs un pamests kādā stāvlaukumā. Varbūt viņu var sadalīt (nežēlīgi skan ) derīgās detaļās. Nezinu vai zobukārba būs gana laba priekš diggen, bet es labprāt iegūtu šofera puses durvis.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ja tas ir tas ķ ko domāju - tas ir neT. man labprātāk patiktu "īsā" kārba. bet - ja dod - jems!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

NEGRIBU ATSEVISKU TOPICU TAISIT... BET VAJADZIBA IR LIELAAA

HALLLOOO NENORMAALI VAJAG SAAB 9000 HATCHBACK 1990 MELNU PRIEKSEJO HAUBI! NJEMU NORMALA STAVOKLI PA 25LS!

VAJAGA UN DRIZ!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

..bet nu protams tas bij elektro

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

leedijai (88/89 9K) atkal vajag aizmugures kreeslu fikseejosho mehaanismu vadiitaaja pusee.

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

fixi un pa 25 var dabūt tikai melnu un mazrūsējušu rezerves riteņa mazo disku! haube (un vēl konkrētā krāsā) pievieno ciparam 0. te nav nekāda Latgalīte un filtri bez cigaretēm.

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

To Nezinite; kuru mehaanismu Tev vajag, to kursh fiksee to seedeklja dalju uz kura seedi vai to pret kuru atbalsti muguru?? Vari dabuut abus...tikai nosauc cenu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..84
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti