ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

Lūdzu piedāvāt (saab900 `85-`93) kreisās puses logu pacēlāja motoru (vai vismaz to daļu, kur zobratu pārvads)

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

air_sahara rakstīja: Lūdzu piedāvāt (saab900 `85-`93) kreisās puses logu pacēlāja motoru (vai vismaz to daļu, kur zobratu pārvads)

Dazji veel ir!

SAMS Reģ.: 13.11.2002
0 0 Atbildēt

Lūdzu piedāvāt 9000 OG SAABam manuālo ātrumkārbu. Var būt remontējama (skatoties kāds remonts)

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Sveiciens!

Vai kaadam nav aizkjeerushies ideaalaa staavoklii balti prieksheejie pagriezienu lukturi no 9000 NG interesee gan kreisais, gan labais!?

agronoms Reģ.: 10.06.2005
0 0 Atbildēt

To sams

Varu piedāvāt. man no 2,0 L motora.

SAMS Reģ.: 13.11.2002
0 0 Atbildēt

Agronoms! Ir interese. Vajag priekš 1986.gada auto. Dzinējs 2.0 ar turbīnu

chromel Reģ.: 20.11.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Manam auto nepieciešams nomainīt pretestību radiatora ventilatoram, lai tas strādātu arī lēnajā režīmā (motors 1994.g. 2,3 t). Vai kādam šāds verķis nav aizķēries?

E&S nepiedāvāt

agronoms Reģ.: 10.06.2005
0 0 Atbildēt

To Sams

Nezinu vai ir atsķirība ar vai bez turbo, bet man stāv uz 1986 g 2,0 bezturbo motora, kārbā laikam ir no 88 g auto. Auto stāv Piņķos.

agronoms Reģ.: 10.06.2005
0 0 Atbildēt

To Sams

Nezinu vai ir atsķirība ar vai bez turbo, bet man stāv uz 1986 g 2,0 bezturbo motora, kārbā laikam ir no 88 g auto. Auto stāv Piņķos.

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Gugi rakstīja: Dikti būtu nepieciešams viens lietais disks. Pēc Arnija teiktā tas ir saab 900 aero disks. Ja kur redzat, dzirdat, dodiet lūdzu ziņu.

Danke!

www.iauto.lv/...

Tāds tas izskatās

Joprojām meklēju un nevaru atrast...

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Gugi rakstīja:

Gugi rakstīja: Dikti būtu nepieciešams viens lietais disks. Pēc Arnija teiktā tas ir saab 900 aero disks. Ja kur redzat, dzirdat, dodiet lūdzu ziņu.

Danke!

www.iauto.lv/...

Tāds tas izskatās

pirmdiena

www.iauto.lv/...

Joprojām meklēju un nevaru atrast...

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Tikai info, tas nav Aero ne 900, ne kādam citam. 900 Aero ir šitāds jpowell.tripod.com/... , bet tev vajag šito jpowell.tripod.com/...

Zinu kam garāžā stāv visi četri, bet šaubos vai atdos. Kad satikšu paprasīšu.

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

uculs rakstīja: Tikai info, tas nav Aero ne 900, ne kādam citam. 900 Aero ir šitāds jpowell.tripod.com/... , bet tev vajag šito jpowell.tripod.com/...

Zinu kam garāžā stāv visi četri, bet šaubos vai atdos. Kad satikšu paprasīšu.

Paprasi gan

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Ir vēlme iegādāties 9-5 metāla diskus. Vēlams 15 collīgus. Ja kāds var piedāvāt, tad atsūtiet lūdzu piedāvājumu uz janissaule et one punkts elvē.

jokkers Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pārdodu SAAB 9-5 sakabes āķi (farkopu ) .Jauns ,der visiem 9-5 modeļiem, neatkarīgi no izl.g. un virsbūves tipa.Gribētu kādus 145Ls... varbūt nedaudz mazāk. Ja interese- uz piloc95 inboxā.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

jokkers rakstīja: Pārdodu SAAB 9-5 sakabes āķi (farkopu ) .Jauns ,der visiem 9-5 modeļiem, neatkarīgi no izl.g. un virsbūves tipa.Gribētu kādus 145Ls... varbūt nedaudz mazāk. Ja interese- uz piloc95 inboxā.

Kaimiņam noskrūvēji?

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

jokkers rakstīja: Pārdodu SAAB 9-5 sakabes āķi (farkopu ) .Jauns ,der visiem 9-5 modeļiem, neatkarīgi no izl.g. un virsbūves tipa.Gribētu kādus 145Ls... varbūt nedaudz mazāk. Ja interese- uz piloc95 inboxā.

Ta cena nebūs tā kā par lielu?

Cik zinu, man piedāvāja par 80.00Ls??????

jokkers Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

nea. Vienk pasūtīju , bet vēlāk sapratu ,ka iecerētās opcijas (laivas pārvadāšana un izvilkšana/ielaišana ūdenī) īsti labi neizdosies,ņemot vērā aero "piemērotību" bezceļiem.Tāpēc arī esmu gatavs notirgot ar zaudējumiem.

jokkers Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja:

jokkers rakstīja: Pārdodu SAAB 9-5 sakabes āķi (farkopu ) .Jauns ,der visiem 9-5 modeļiem, neatkarīgi no izl.g. un virsbūves tipa.Gribētu kādus 145Ls... varbūt nedaudz mazāk. Ja interese- uz piloc95 inboxā.

Ta cena nebūs tā kā par lielu?

Cik zinu, man piedāvāja par 80.00Ls??????

Tad tik ņem ciet un nedomā! Runa iet par jaunu oriģ. detaļu ,kura EunEsā 180ar kapeikām .

Kur ir tā labā vieta un ko tur vēl dod priekš 9-5??? padalies

chromel Reģ.: 20.11.2003
0 0 Atbildēt

Joprojām meklēju rezistoru ventilatoram, lai tas strādātu lēnajā režīmā. Vai kāds nezin, kur to dabūt (izņemot E&S)?

Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Man arii E&S pazinjoja, ka rezistors pie vainas. Esot jaamaina (90Ls). Tachu peec vienas augstspiediena mazgaashanas attieciigaa vietaa pekshnji ventilatora 1. aatrums bija pieejams it kaa nekas nebuutu bijis. Taa tas turpinaajaas paaris dienas, liidz atkal pazuda. Tad paljodziiju nedaudz kontaktus, atkal viss kaartiibaa uz paaris dienaam, bet atkal pazuda... vai tieshaam tas buus rezistors?

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Mekleju mehanisko kaarbu prieksh 9000 Aero pec 94 gada, var arii piedavat neAero karbu. Izskatiishu visus piedavajumus. saab9000 at inbox dot lv

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Par to rezistoru runaajot - jaapaluur, mosh man shkjiltajaa ir saglabaajies... Ja atcereeshos - sestdien iecholeeshu.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: Man arii E&S pazinjoja, ka rezistors pie vainas. Esot jaamaina (90Ls). Tachu peec vienas augstspiediena mazgaashanas attieciigaa vietaa pekshnji ventilatora 1. aatrums bija pieejams it kaa nekas nebuutu bijis. Taa tas turpinaajaas paaris dienas, liidz atkal pazuda. Tad paljodziiju nedaudz kontaktus, atkal viss kaartiibaa uz paaris dienaam, bet atkal pazuda... vai tieshaam tas buus rezistors?

tas nebūs rezistors! ar šitiem ir tā ka vai nu ir vai nav vispār- t.i. ja pārdeg kāda no stieplītēm, tad attiecīgais ātrums pazūd vispār. Tā kā meklē vien vainu kontaktos vai vados.

chromel Reģ.: 20.11.2003
0 0 Atbildēt

Nufis rakstīja: Par to rezistoru runaajot - jaapaluur, mosh man shkjiltajaa ir saglabaajies... Ja atcereeshos - sestdien iecholeeshu.

Esi tik labs, paskaties gan. E&S par to verķi prasa 7 ādiņas...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti