ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: Pa sapratigam naudaam SAAB 9000 turbo motors 94 gada.

Un vēl sis tas.

Pardodu!!!!

Klimatkontroles nav >>

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kā ar migliniekiem?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

The Mad... biju par Tevi piemirsis ....Sorry. Bet ceru, ka laboshos

eeKa.... Gabariitu, tuvo sleedzis vareetu buut, ka ir! Varbuut ir kaut kas palicies arii no cruise pribambasiem...

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja: The Mad... biju par Tevi piemirsis ....Sorry. Bet ceru, ka laboshos

eeKa.... Gabariitu, tuvo sleedzis vareetu buut, ka ir! Varbuut ir kaut kas palicies arii no cruise pribambasiem...

Es te nedeeljas nogalee domaaju buut Tavaa krastaa, ja buusi uz vietas vareetu pieskriet!

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Man nestrādā SAAB 9-5 "Cruise kontrol", pēc visa augstāk rakstītā nojaušu ka var nestrādāt bloks vai arī poga saslimusi. Poga gan savas funcijas pilda tik daudz, ka ieslēdzot panelī parādās indikātors, ka kruizē ir ieslēgta, bet fiziski viņa nestrādā.

Ar ko man sākt? Iepriekš pateicos!

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja: Dikti būtu nepieciešams viens lietais disks. Pēc Arnija teiktā tas ir saab 900 aero disks. Ja kur redzat, dzirdat, dodiet lūdzu ziņu.

Danke!

www.iauto.lv/...

Tāds tas izskatās

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Gugi rakstīja: Dikti būtu nepieciešams viens lietais disks. Pēc Arnija teiktā tas ir saab 900 aero disks. Ja kur redzat, dzirdat, dodiet lūdzu ziņu.

Danke!

www.iauto.lv/...

Tāds tas izskatās

man skiet, ka tas ir baigi specifiskais ... saucaas tipa fat aero vai kaut kaa savaadi uzpuustais aero ... lai veicas ar atrasanu!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja: Sveiki!

Man nestrādā SAAB 9-5 "Cruise kontrol", pēc visa augstāk rakstītā nojaušu ka var nestrādāt bloks vai arī poga saslimusi. Poga gan savas funcijas pilda tik daudz, ka ieslēdzot panelī parādās indikātors, ka kruizē ir ieslēgta, bet fiziski viņa nestrādā.

Ar ko man sākt? Iepriekš pateicos!

Pirms lietot kruīzu bremzes nospiedi? Man tāda hohma bija sākumā, kad likās, ka nestrādā, bet tas tāpēc, ka 9-5 ir tāda fīča, ka kruīzs var tikt ieslēgts tikai pēc bremžu "pārbaudes"

Epilators Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

saab 900 sasita priekša, kur meklēt radiatorus, lukturus, haubi

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Joprojā ir piedāvājumā Hirsh kompis 2.3 T 9000 NG ar manuālo kārbu.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Epilators rakstīja: saab 900 sasita priekša, kur meklēt radiatorus, lukturus, haubi

900tie ir dazaadi...

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

audiks rakstīja: Sveiki!

Man nestrādā SAAB 9-5 "Cruise kontrol", pēc visa augstāk rakstītā nojaušu ka var nestrādāt bloks vai arī poga saslimusi. Poga gan savas funcijas pilda tik daudz, ka ieslēdzot panelī parādās indikātors, ka kruizē ir ieslēgta, bet fiziski viņa nestrādā.

Ar ko man sākt? Iepriekš pateicos!

Pirms lietot kruīzu bremzes nospiedi? Man tāda hohma bija sākumā, kad likās, ka nestrādā, bet tas tāpēc, ka 9-5 ir tāda fīča, ka kruīzs var tikt ieslēgts tikai pēc bremžu "pārbaudes"

Bremžu lampu tests pārādās, kad tiko auto esi piedarbinājis, tad arī nospiežu brežu pedāli, nu visādi esmu izmēģināji, bet nu nekas man tur nestrādā.

Epilators Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

900tie ir dazaadi...

96 gada

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Joprojā ir piedāvājumā Hirsh kompis 2.3 T 9000 NG ar manuālo kārbu.

Hirsch pašam vairs nevajag

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

nu mosh kaadam ir sakariigaa staavoklii par sakariigaam naudinjam pakaleejie suporti bremzeem vecajam 9000?

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

principaa arii tumshi peleeks kapots nekaiteetu attieciigas durvis taadaa kraasaa un veel mosh kaads zin kaadu daudz maz nesapiigu un izskatu nekroplojosu veidu kaa piestiprinaat jumtam to dreebi no iekspuses atpakalj man vinja vienaa stuurii atliimeejusies!

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: principaa arii tumshi peleeks kapots nekaiteetu attieciigas durvis taadaa kraasaa un veel mosh kaads zin kaadu daudz maz nesapiigu un izskatu nekroplojosu veidu kaa piestiprinaat jumtam to dreebi no iekspuses atpakalj man vinja vienaa stuurii atliimeejusies!

dreebi plees nost un liimee jaunu. Procesa apraksts no manas pieredzes lasaams saabclub.lv remonta sadaljaa.

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja:

keikei rakstīja: principaa arii tumshi peleeks kapots nekaiteetu attieciigas durvis taadaa kraasaa un veel mosh kaads zin kaadu daudz maz nesapiigu un izskatu nekroplojosu veidu kaa piestiprinaat jumtam to dreebi no iekspuses atpakalj man vinja vienaa stuurii atliimeejusies!

dreebi plees nost un liimee jaunu. Procesa apraksts no manas pieredzes lasaams saabclub.lv remonta sadaljaa.

a kur to jauno dabuut? vai pasham izgriezt?

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja:

KurBads rakstīja:

keikei rakstīja: principaa arii tumshi peleeks kapots nekaiteetu attieciigas durvis taadaa kraasaa un veel mosh kaads zin kaadu daudz maz nesapiigu un izskatu nekroplojosu veidu kaa piestiprinaat jumtam to dreebi no iekspuses atpakalj man vinja vienaa stuurii atliimeejusies!

dreebi plees nost un liimee jaunu. Procesa apraksts no manas pieredzes lasaams saabclub.lv remonta sadaljaa.

a kur to jauno dabuut? vai pasham izgriezt?

jaunoo - tiesi taa ... noskati veikalaa kaads pasam vislabaak patiik, tik piemeklee, lai buutu kaut cik staipiigs un taads, kuram liime uzreiz nesuktos cauri ... un liimee virsuu. Bet esi ruupiigs un pacenties ...

man pasam arii sii proceduura vel vienu reiz istaav prieksaa jaunajam autinjam.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

perkons rakstīja: Joprojā ir piedāvājumā Hirsh kompis 2.3 T 9000 NG ar manuālo kārbu.

Hirsch pašam vairs nevajag

Shis ir labs! Vareetu pat izpelniities kaadu nominaaciju!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja: nu mosh kaadam ir sakariigaa staavoklii par sakariigaam naudinjam pakaleejie suporti bremzeem vecajam 9000?

Ir sakariigi suporti par nedaudz nesakariigaam naudinjaam un mazaak sakariigi par sakariigaam naudinjaam! Paliidzeet varu, bet droshi vien peec rallija, ja vien pac nebrauc pakalj!

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

keikei rakstīja: nu mosh kaadam ir sakariigaa staavoklii par sakariigaam naudinjam pakaleejie suporti bremzeem vecajam 9000?

Ir sakariigi suporti par nedaudz nesakariigaam naudinjaam un mazaak sakariigi par sakariigaam naudinjaam! Paliidzeet varu, bet droshi vien peec rallija, ja vien pac nebrauc pakalj!

Tas suports man pagaidaam laikam atleca atpakalj bet agru vai veelu nomirs taapat, naakamaa aktuaalaa teema - aizdedzes atsleegu pie ruucosha autinja var iznjemt araa izraadaas ar to tehnisko arii nevar iziet Atradu vienu komplektu bet ar atslegaam un pashu to cokumu bet par vinju prasa 25 LS nav ceriibu letaak dabuut?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

keikei... atsleegu vareetu sarunaat par kaadiem 15Ls, bet uz naakoshnedeelju....

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

ja vinja ir taada kuru pie aizskilta dzineeja nevar iznjemt araa kaa maneejo tad es njemu, kaa tevi var sakontakteet?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uz arteh ieksh inbox

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti