ACHTUNG!!!!SAAB rezerves dalju tirgus!!!

llxx Reģ.: 30.05.2003

Patreiz veel var iegadaaties rez.daljas

prieksh SAAB 900,hechbeka,ir

normaals salons,pakaljeejie lukturi,

aizmugures durvis,haube,aatrumkaarba,

stuure,stuures reika ar pastiprinaataaju,

un veel visaadas hernjas,tik

pasham jaajauc aaraa.

Ja ir interese par salonu,tad pasteidzieties,autinjsh no shodienas,

staav bez durviim un aaraa,un driiz

to atdos sagriezt,ja kas kuzavs ir mazruuseejis.Kraasa perlamutra zilaC14.

Taatad ja interese ir,melojiet man uz

mlablaiks@jrrmk.lv vai pa ieksheejo

ipastu[addsig]

 
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Tā laika tik barukā nav nemaz , negribu lai pienes visku klāt (nav nemaz tik peļama doma), bet jau konkrēti braukt lietai pakaļ, nevis meklēt ...

Keksiks ar vairs nav tur kur bija agrāk ...

Būs jāmaina marka

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Arnijam jaut.!

Kas tev vēl ir no 900 OG? Interesē dažas lietas.

*Kupejnieka durvis L&R (ja nav,tad cik liela iespēja,ka šrotos būs?)

*Suporti,priekša un pakaļa.(roķene man uz priekšu)

Būtībā gribu zināt vai ir un HOW MUCH.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ja nav grūti,zinu,ka ir grūti ,to slēdzīti paķer lūdzu kkad līdz!

chromel Reģ.: 20.11.2003
0 0 Atbildēt

chromel rakstīja: Joprojām meklēju rezistoru ventilatoram, lai tas strādātu lēnajā režīmā. Vai kāds nezin, kur to dabūt (izņemot E&S)?

Vai tiešām nevienam šī verķa nav???

negribustradat Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

taksists rakstīja: Vēl joprojām aktuāls ir 9k sajūga cilindrītis (tas, kas pie pedāļa).

29221788.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Arnijam jaut.!

Kas tev vēl ir no 900 OG? Interesē dažas lietas.

*Kupejnieka durvis L&R (ja nav,tad cik liela iespēja,ka šrotos būs?)

*Suporti,priekša un pakaļa.(roķene man uz priekšu)

Būtībā gribu zināt vai ir un HOW MUCH.

Iesaku ņemt atjaunotos suportus,man draugs uzlika->neklab.

Bet pakaļējie tak mūžīgi,kas tad tiem noticies??nojāji???

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Mašīns visu vasaru bij nostāvējis. Vienreiz jau pārjaucu tos suportus(tad bija 2 gadus stāvējis),bet tagad atkal ieēdušies laikam.Šamējie nepajokam parūsējuši.Iepriekšējo reizi vienu pakaļējo tā arī nedabūju nost.Tur divas špiļkas(laikam tur klučus),kuras nevarēju izsist.Tāpēc māc domas,ka vienkāršāk uzlikt darbojošus,un alles.Arī pēc pārlasīšanas tas ručņiks īsti nestrādāja,kapi,knapi ķēra,bet kāpēc,tā arī nesapratu.A kur viņus var atrestaurēt?Par klabēšanu skaidra lieta,uzmetina mazliet un ir ok,bet galvenais,lai vispār strādā.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man ir tāda bundža,kā bildē pa labi. 2durvju sedans,tikai bez ribām pakaļējos spārnos, \'86-tā gada.

www.iauto.lv/...

MariMans Reģ.: 27.02.2006
0 0 Atbildēt

Ir nepieciešami sekojoši lielumi 9k CSE '96!

Blakussēdētāja pusē saules sargs ar spoguli un gaismas elementu + vēl loga pacēlāja slēdzis kreisās puses aizmugures durvīm (esošajam ir vienkārši mehāniski salūzis plastmasas turētājs un otra detaļas daļa nav atrodama)

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Mašīns visu vasaru bij nostāvējis. Vienreiz jau pārjaucu tos suportus(tad bija 2 gadus stāvējis),bet tagad atkal ieēdušies laikam.Šamējie nepajokam parūsējuši.Iepriekšējo reizi vienu pakaļējo tā arī nedabūju nost.Tur divas špiļkas(laikam tur klučus),kuras nevarēju izsist.Tāpēc māc domas,ka vienkāršāk uzlikt darbojošus,un alles.Arī pēc pārlasīšanas tas ručņiks īsti nestrādāja,kapi,knapi ķēra,bet kāpēc,tā arī nesapratu.A kur viņus var atrestaurēt?Par klabēšanu skaidra lieta,uzmetina mazliet un ir ok,bet galvenais,lai vispār strādā.

Atrestaure kaut kādi vācieši,shēma šāda: noskrūvē savus vecos suportus,aiznes uz veikalu gogoļa ielā"SAAb un Volvo rez daļas"

samaksā kaut kādus tur 70ls vai vairāk par gab un gaidi... 2 nedēļu laikā dabon pretī atrestaurētus.Dārgi sanāk , bet efekts ira.

Meistars ,kurš agrāk laboja šos suportus ar vispārzināmo piemetināšanas metodi,nevarēja atrast kur tas superknifs slēpjās,bet acīmredzot kaut kāds ūberstiķis vāciešiem ir zināms.

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Joprojām meklēju...

www.iauto.lv/...

Un vēl ir radusies nepieciešamība pēc kreisās lampas slotiņas turekļa

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

tiek meklēts 9k pr suports ejošs

viser Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

Tā.

Tiek pārdotas visas rezervesdaļas no vienas automašīnas izņemot karteri kas jau ir pārdots!

Saab 9000CD 2.3 1993g sedans balts, 5 ātrumu kārba, klimakontrole (tur spiedienu,viss srādā), samta salons.

Bilde šeit.

ss.ss.lv/...

t. 29729133

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: tiek meklēts 9k pr suports ejošs

Domāju, ka suportu tev tomēr nevajag. Bet nu dari kā gribi. Kad nopirku man arī viens priekšējais karsa, ar remkomplektu pietika, lai tas pārietu.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nav kaadam kaads straadaajosh 9000 saaba by pass valve aizkjeeries? shkjiet ka mans atliecaas un vislaik met nost spiedienu psh psh psh psh

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Nuu kaads netirgo sakariigu 93, 94 gada 9000 Saab par sakariigaam naudinjaam! Jaa un ja nu kaadam vajag 89 gada peleeku saabu 28357738

Epilators Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

vajag aizmugurējo plauktu ( to bagāzniekam) saab coupe 900 95 gada.

Kur meklēt?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Meklēju \"cīsiņu\" (rezerves riteni) SAAB 9000 (4 skrūves 108mm), šitādu: foto.inbox.lv/... , tikai jaunu. Esmu gatavs šķirties no Ls 2-5.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Meklēju "cīsiņu" (rezerves riteni) SAAB 9000 (4 skrūves 108mm), šitādu: foto.inbox.lv/... , tikai jaunu. Esmu gatavs šķirties no Ls 2-5.

Un kaapeec man nepajautaa Par Ls 2-5 nebuus. Buus par 2-5iem Aldara LightD

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Vajadzīgs 9k 92.g. priekšējā riteņa gultnis, nezinu vai puses atšķirās, bet, ja tā, tad kreiso.

t. - 26585082

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Vajadzeetu no 92. gada 9K to plauktu bagazniekiem, gaisi besaa kraasaa!

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Taapat veel vajadzeetu vienu to plauktinju kas ir zem maga un pelnutrauka, lai nebuutu taads tukshums un dekoratiivo vaacinju kas nosedz drosiibas jostai augshaa to reguleejamo pogu!

Reģ.: 28.09.2024
0 0 Atbildēt

Šodien saabiem kaut kāds pasākums. Aizbrauc pēc tam pa tiem ceļiem pavizinies,gan jau salasīsi viskautko nokritušu.

Būs tev gan plaukts,kan poga regulējamā ...un kāds izpūtējs ar.

Zarna Reģ.: 22.09.2006
0 0 Atbildēt

Saab`am 9-5, 98., vajadziigs prieksheejais labais spogulis. Kaut kas noluuzis pashaa korpusaa - neturas stabili. Bet pats spogulja stikls ir ok. Kur buutu veerts pamekleet?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Šodien saabiem kaut kāds pasākums. Aizbrauc pēc tam pa tiem ceļiem pavizinies,gan jau salasīsi viskautko nokritušu.

Būs tev gan plaukts,kan poga regulējamā ...un kāds izpūtējs ar.

un tomeer 40 gadinieku kriize Tevi ir skaarusi, tikai... aatraak

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti