Stūres mehānisms (reika) Volvo xc70

Ugisn1989 Reģ.: 20.12.2019

Tātad esmu saskāries ar problēmu ka ir sākusi sulot reika.

Domāju iegādāties jaunu bet ir 2 variantu SMI un Zf, labi to noskaidroju , ka man ir Zf , bet meklējot pēc modeļa un dzinēja nevienā veikalā neatrod īsto, jo redz ka izrādās ka ir vēl varianti ar trubām kas nāk no sūkņa, skrūvējamas vai spraužamas , un Zf meklējot pēc modeļa un dzinēja piedāvā tikai spraužamas, kas man neder, tad atrodu Google OEM kodu pēc tā izdodas atrast, bet rāda atkal ka der arī citiem modeļiem (s60,s80,v70) uzpiežot uz citiem OEM kodiem reikai kas pēc izskata ir līdzīga piedāvā citus OEM kodus , meklējot pēc tiem atrod katru reizi citu reiku , un mainās modeļi kam der, un lielākai daļai apraksta info nekādas gandrīz , jo citām reikām ieejas štoks bildēs izskatās īsāks , ir kāda atšķirība starp mehānismiem starp modeļiem ?

Varbūt kāds zin kur var iegādāties restaurētu vai jaunu mehānismu, xc70,2003.g D5 120kw Zf sistēma ar skrūvējamām trubām

 
Ugisn1989 Reģ.: 20.12.2019
0 0 Atbildēt

P.s bez servotronic

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 1 Atbildēt

Es parasti aizbraucu uz servisu, parādu uz problēmu un šie tad lai meklē to detaļu paši.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Es savam traktoram taisīju Imantā Eskada serviss. Ar rezultātu biju apmierināts. Īpaši, ka darba vairāk jo traucē pilnpiedziņa un rāmis. Tas gan laiku atpakaļ un cena par visu likās pilnīgi demokrātiska. Arī jāpiezīmē , ka savirzes stends viņiem kvalitatīvs un cilvēki kas tur darbojās ar pieredzi.

infolapa.zl.lv/eskadaserviss-sia-riepu-serviss/

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja reika sulo tad to ļoti iespejams var salabot, man kaut kad sen tāda Helms1 servi laboja uz cita auto. Nezinu vai tas servis vairs dzīvs.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti