Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Maris Reģ.: 06.06.2001

Kāpēc nav un kur nav?

Arī iAuto ir lēnāks, bet strādā

 
1 2
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tev kautkā liekas, ka tie kabeļi, ko liek zemē, nav ūdensizturīgi? Tipa paļaujas, ka nekad nelīs un gruntsūdeņi neeksistē? Vai vienkārši sailgojies kaut ko stulbu uzrakstīt?

Tev līdz šim ar loģiku vis bija ok! Kas pēkšņi notikās?

Es kaut kur apšaubīju izolācijas kvalitāti? Vai arī kaut ko pateicu par sausuma periodu?

2 elementāras lietas spēj salikt kopā pat pamatskolas solu deldētājs!

Nokrišņu daudzums pirms babax un 300 kV - nu tak vājstrāvniekam pat skaidrs ka izolācija bojāta un blieziens uz masu un pēc tam pārējai izolācijai sakusiens klucī!

Nu un tagad neblamējies un pastāsti pa kurieni lodveida zibenim ir jātrāpa, lai viņš tavu zemūdens kabeli uzrautu gaisā teikas rajonā? Kurā vietā tam kabelim ir atvērti izvadi priekš zibens?

Man ir vairāk kā skaidrs ka uzblieza dēļ bojātas izolācijas (nav svarīgi būvnieki, remontnieki, sūdīgs materiāls vai erozijas izraisīts bojājums), svarīgi ir 2 fakti spriegums un mitrums. Pie mērena lietus īsais būtu jāgaida vēl kādu laiciņu, iespējams rudenī vai pavasarī.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

It kā jau līdz šim Bradypus mācēja lasīt, iespējams ka pie vainas būs bijis kaut kas apreibinošs un tāpēc sākās murgi par zemūdens kabeļiem, lodveida zibeņiem, kuri tiek garām TEC apsardzei un vēl visādām antizinātniskām figņām.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 0 Atbildēt

No kurienes to lodveida zibeni izrāvi? Bez melošanas nespēj?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es viņu neizrāvu – jūs ar viņu nēsājaties…

Stāstu vēlreiz:

Bija liels lietus, daudz nokrišņu, zeme samirka un mitrums (nav svarigi kā (ar gruntsūdeņiem vai tāpat izsūcās)) tika līdz kabelim kuram (nav svarīgi kā) bija bojāta izolācija. Nu un blieziens – un visi nēsājas ar lodveida zibeni, kurš ir spējīgs neizkliedējoties izurbties cauri zemes slānim un trāpīt vadā – kā tad – noteikti – obligāti…

P.S. Ne jau es sāku stāstīt par zemūdens kabeļiem un vēl vsādām mistikām…

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Zemudens kabeļi principā necik daudz hidroizolācijas ziņā neatšķiras no parastajiem. Plikajiem zemūdens drīzāk ir papildus bruņas pret mehāniskajiem bojājumiem - tā vienkāršā iemesla dēļ, ka faktiski jebkurš mūsdienu elektroizolācijas materiāls nelaiž cauri arī ūdeni. Saukt kabeļu konstrukciju par mistiku ir jāmāk...

Tālāk - IR svarīgi noskaidrot vainīgo dažādu iemeslu dēļ un tas tiks darīts ekspertīzē. Tava teorija par ūdeni kā bojājuma eskalācijas katalizatoru ir iespējama, bet maz ticama - ja ūdens tik ātri tika līdz kabelim izšķiroši atšķirīgā apjoma, tad kabelis ir nepareizi izbūvēts.

Es nekad neesmu pieminējis lodveida zibeni, bet tev jau nav svarīgi, melot taču drīkst kā ienāk prātā, ja to vajag sava viedokļa aizstāvēšanai, vai ne?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 2 Atbildēt

Neinteresē.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 0 Atbildēt

Kāpēc lodveida zibens? Varbūt bija vainīgi citplanētieši? Vai dievs? Pamuļķiem visādas lietas rādās.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Lodveida zibens un citplanētiešu novērojumi ir gluži viens un tas pats.

uupis Reģ.: 13.01.2004
2 1 Atbildēt

Aga – it sevišķi piektdienu vakaros aiz garažām…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bradypus rakstīja: Tātad kopsavilkums - tevi neinteresē. Bet kautko uzdirst gribējās. Tas nekas, ka ar meliem, bez jēgas un izpratnes. Varu atkārtot vēlreiz - ūdens tiešā ietekmē nav izslēgta, kamēr nav veikta ekspertīze, tomēr tas nav ticamākais cēlonis. Pieļauju, ka neesi pat dzirdējis, kas ir OPGW, kura bojājums šo atslēgumu izraisīja. Viss, ko spēji sadzirdēt, ir "330kV līnija", tālāk pievilkti klāt mistiku, lodveida zibeņus un citas pašā izdomātas pasaciņas.

Tātad tu apgalvo ka es sāku stāstīt par lodveida zibeņiem? Un kurš tad ir melis?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Bradypus rakstīja: Tātad kopsavilkums - tevi neinteresē. Bet kautko uzdirst gribējās. Tas nekas, ka ar meliem, bez jēgas un izpratnes. Varu atkārtot vēlreiz - ūdens tiešā ietekmē nav izslēgta, kamēr nav veikta ekspertīze, tomēr tas nav ticamākais cēlonis. Pieļauju, ka neesi pat dzirdējis, kas ir OPGW, kura bojājums šo atslēgumu izraisīja. Viss, ko spēji sadzirdēt, ir "330kV līnija", tālāk pievilkti klāt mistiku, lodveida zibeņus un citas pašā izdomātas pasaciņas.

Tātad tu apgalvo ka es sāku stāstīt par lodveida zibeņiem? Un kurš tad ir melis?

Tu. Jo apgalvoji, ka es esmu par tiem rakstījis.

polinaiost Reģ.: 24.06.2020
0 0 Atbildēt

Скукотища...

Познакомлюсь с молодым человеком! Я Полина, мне 23 года, блондинка, веселая и стройная! Только по-латышски плохо говорю..

Давайте пообщемся, а то скучно! Может встретимся, погуляем, искупаемся))

Пишите мне ---->> 18pop.tk моя анкета - polinkakis

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti