1 2 3 4 5 6 7 ..13
msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

aigi rakstīja: Šādi kadri pilna Eiropa. Sākot ar Borisu Lielbritānijā, to dāmu Francijā un beidzot ar populistiem Vācijā. Jampampiņš Tramps tāds pats. Tā kā nav ko brīnīties, ka daudziem AG liekas Mesija. Tāds laikmets vai mode.

"Laikmets" ir pareizi teikts. Problēma ir tā, ka tu nespēj atšķirt sekas no cēloņiem - tevis nosauktie politiķi ir sekas. Sekas sociķu alkatībai un pohujismam pret tautu. Tādu Trumpi izvirzīja prezidenta kandidatūrai jo normāls cilvēks demokrātu piļīšanu izturēt nespēj. Borisu ievēlēja jo nebija nekā cita ko ievēlēt [sūdabrāļus leiboristus neskaitot]; Farāžs tāpēc apzināti savu partiju nekandidēja tajos apgabalos kur viņiem piedaloties leiboristi ar savu balsu procentu varētu uzvarēt, tādējādi dodot konservatīvajiem iespēju tos apgabalus izcelt. Par "to dāmu" Francijā neesmu lietas kursā, bet paskaties ko sekmīgi, ar attiecīgu kampaņu un lielas naudas atbalstu tur ievēlēja - spēcīgu aizkulišu darboņu draugu Makaronu, sūdabrāli kurš tiešā tekstā pasaka ka neesot īstu franču un Eiropā ir pārāk maz nēģeru. "populisti Vācijā" gan jau ir AfD - pie tā, kādus sūdus Merķele ir savārījusi, ir tikai loģiski ka ir arī kāda veselā saprāta partija. Žēl ka pie mums tādas veselā saprāta partijas nav.

eidis Reģ.: 07.11.2001
5 1 Atbildēt

Domāju, ka populisma vilnis ir sekas tam, ka populācija ir vīlusies globālās ekonomikas pienesumā viņiem. Un tgd nobalsojuši pret

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
3 0 Atbildēt

Politika iet uz bļaušanu, polarizāciju labajos un sliktajos un melnbalto domāšanu un dienaskārtību. Svešie un savējie, kas nav ar mums, tas ir pret mums un pārējie tāda tipa lozungi.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
13 1 Atbildēt

gobzems kaut kā nav izpaudies pēdējā laikā , vai ta ar kovidu saslimis?

Krotow Reģ.: 09.09.2008
2 0 Atbildēt

Kam viņš vairs interesē. Šo tredu vispār jānorauj podā, lai nekacinātu garīgi slimos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja: gobzems kaut kā nav izpaudies pēdējā laikā , vai ta ar kovidu saslimis?

PIrms laika paziņoja, ka facebookā mēnesi neko nerakstīšot. Bet tviterī plosās uz nebēdu. Gods kam gods, jāsaka, ka pēdējā laikā arī pāris prātīgas lietas ir pateicis. Man rodas tāda subjektīva sajūta, ka viņš mēģina spiest ne tikai uz kartupeļveidīgajiem 12.12. un 20.12. bļāvējiem (tos pat nedaudz atstājot Pļaviņa/Valentīna pārziņā), bet arī uz intelektuālāku publiku...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
3 1 Atbildēt

Problēma jau ir tajā, ka politiskajā vidē mums ir pilnīgs vājprāts šobrīd, pat ļooti piepūloties, nevari atrast nevienu politisko spēku, par ko balsot, tas ļauj šādiem narkomāniem, kā gobzems, klimovičs, pļaviņš, utt. tikt pie iespējas sēdēt saeimā, vai sliktākajā gadījumā, pat veidot valdību. Viņi to lieliski saprot un strādā uz to, kartupeļveidīgus pavilkt aiz sevis nav nekādu problēmu, bet intelektuālākai daļai vajag biš piezemētākus saukļus. Patreiz valdība tik haotiski rīkojas, ka nav grūti teikt jebko pret viņu lēmumiem, un tas izklausīsies saprātīgi un loģiski! Tā viņš iegūs kādu papildus procentu sev klāt!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Diemžēl... kā viens man pazīstams publicists nesen rakstīja - alternatīvas ir vai nu Kremļa pakalpiņi, vai arī viens pustraks narciss...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šādi principā izskatās "brīva vieta jūsu partijai".

Ir īstais laiks dibināt savu "pareizo" partiju

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Katrā ziņā tie "narkomāni" kko dara. Ja tik pat ātri ietupinātu ex ministrus, kā to izdarīja ar Valentīnu, tad jau īsti nebūtu pamata. Krīzes laikos viss saasinās un labāk izgaismojās kas ir kas.

mnm Reģ.: 25.01.2018
4 0 Atbildēt

ko ta viņi dara? viekārši bļauj ka vis ir slikti un visi debīli, zagļi utt., piemēram, ja karantīnu atceltu, tad gobzemveidīgie pirmie bļautu ka maskas ir obligātas un jāievieš totāla karantīna

būsim godīgi, nav iespējams izdarīt lai ekonomika ir bez zaudējumiem un vīruss pazūd, tāpēc arī ir tāda muļļāšanās pie mums un visā pārējā Eiropā.

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Tieši ko viņi dara? Pilda krāna ūdeni pudelēs, alkst pēc psrs laikiem, bļaustās apkārt, ka viss slikti? Nosauc kaut vienu viņu darbu, kas ir kko mainījis uz labo pusi?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Viņi, atšķirībā no Tevis, iesaistās demokrātiskā sabiedrības veidošanās procesā. Tiek dibinātas NVO, rīkotas akcijas, filmēts, publicēts. Tas viss kopumā veicina sabiedrības iesaisti valsts pārvaldes procesos, ja tas nebūs, tad tu varēsi katru 4 gadu domāt kam pieslieties. Nevar vienīgi izprast pie varas esošo reakciju. Tas ir uz kurieni viņi skatās, uz Kremli vai?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Likumīgie zagļi principā veido daudz jaudīgākas NVO. Tikai tas jau ir krimināllikuma pants. Resp. NVO nav nekāds rādītājs. Kārtības, veselības un likumības apdraudējms ir.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Piekritīsi tak, ka īsti vairs normāli nav, kad cilvēks bez tiesas sēž kazemātos.

eidis Reģ.: 07.11.2001
4 2 Atbildēt

Nu nu? Ir pilnīgi normāli, ja sēž tāds, kurš uz brīvām kājām turpinātu darīt noziedzīgas darbības. Pirmstiesas izolācija saucas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pag, Tu kko nejauc, tas ir kkāds recidīvists? Es jau teicu, ja likums būtu viens priekš visiem, tad jau nekas. Pagaidām es tikai redzu, ka IeM mēģina sašūt lietu pret viņu. Tajā pašā laikā Kaimiņu, Zakatistovu paņem ciet un pēc pāris dienām izlaiž. Kkādus korumpantus pat dienu nenotur cietumā, tur uzreiz noliek uz galda pārus simtus tūkstošus un staigā. Kā tur to Jaunupa draugu sauca, kas visus konkursus vinnē? Un es jau neaicinu visus pūdēt cietumos, bet tak skaidri redzams, ka viens atsēž par visiem, pat ja viņš nav vainīgs.

Es vispār iepriekš par tādu Valentīnu neko nezināju. Nu aiztur kkādu Marinu ar Valentīnu, parakstīs kkādus papīrus un izlaidīs. Bet nē tak, visi tiesību sargāšanas resursi mesti cīņā ar NVO. Es tikai tagad pāršķirstu kkādus vecos Valentīna postus. Kkā nevaru saskatīt par vispār ko viņš aizturēts.

Šodienas Ģirģena performance FB vispār sit pušu visu iespējamo, kas redzēts. Kas notiks, ja tiešām kādi teroristi šeit uzradīsies, tad mūs arī baros ar kkādu tuftu? Es vispār esmu šokā, ka vispār viss šis notiek un tas tiek apmaksāts par mūsu naudu. Kas būs rīt pat bail iedomāties.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Vispār jau, viņu šodien izlaida... "sieva" esot iemaksājusi...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
4 0 Atbildēt

Kāpēc neplosīties, ja ir pamuļķi kā GB12, kuri viņam seko?

Ja neviens nesekotu, neko nerakstītu.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
13 1 Atbildēt
Krotow Reģ.: 09.09.2008
3 0 Atbildēt

Mhm. Par Albertu Kaulu un banānu saišķi...

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 0 Atbildēt

Likums un Kārtība

Krotow Reģ.: 09.09.2008
4 0 Atbildēt

Jampamps iedomājies sevi Kačinski esam, LOL.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Pārbaudīju, vai nav tāds seriāls. Un , protams, ir gan:

On May 14, 2010, NBC announced that it had canceled Law & Order and would air its final episode on May 24, 2010.

www.imdb.com/title/tt0098844/?ref_=fn_al_tt_1

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
11 2 Atbildēt

Vēsturiska diena- pirmā partija pasaulē digitāli

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 0 Atbildēt

Stepaņenko, Švecova - skaidrs, uz kuru pusi Aldis cierē...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Muhahā. Kremļa projekts nr x.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Par to, ka Kremļa projekts, es nebiju šaubījies gandrīz ne brīdi... īpaši pēc Šlesera intervijas DB un daudzo Ļedjajeva Jaunās paaudzes adeptu klātbūtnes viņa 10.10. cirkā...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

tas jau bija skaidrs uzreiz, kad Gobzems kopistiski ar to Luņevu Ločmeli vai kāviņtur sāka kald politisko karjeru uz Zolitūdes drupām.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 0 Atbildēt

LV jau bija partija Likums. Atbildība. Kārtība. Tagad bez Atbildības?

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Jūs viņam naudu iedevāt? Valdību stādīt palīdzējāt? ā, nē, nepaspējāt,tikvien kā par lohu 69x dienā no visiem galiem piesaucāt.. ,nekas,tagd reku tā ujecova ar ujaņenko ātri vien sagādās visu vajadzīgo.Kremlis gavilē.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Tā, kas te notiek? GB atkal atradis kur Gobzems vainīgs?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt

Neaizmirstiet, ka rītā brauciens

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

nebūs. Cik var melot.

Nav nekāda brauciena, tas ir feiks. Tāpat kā covid.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 3 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Būšot arī tautpartijietis Ārgalis... malači, tā turpināt!

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Gati, apsveicu svētkos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Labāk vēlāk, nekā vēl vēlāk...

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
5 2 Atbildēt

ai kā tā valdība lej ūdeni uz gobzema dzirnavām

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/7190495/gobzema-sabiedrota-deputate-sprude-polija-sodita-par-11-000-eiro-darga-pulkstena-nedeklaresanu

Ja Sprūdes vietā būtu kāds no valdības partiju politiķiem, Aldis būtu pirmais, kurš piebļautu pilnus visus sociālos tīklus, ka šādam cilvēkam nav vietas Saeimā...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ne jau speciāi nedeklarēja! Vīrs tak valentīndienā uzdāvināja un šo, kad atgriezās no pašiedomātā komandējuma, speciāli novirzīja uz parastajiem nediplomātiskajiem vārtie. Padstava!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaut kur lasīju, ka Gobzems kā gaidāmās valdības vadītājs ir teju izlemts plāns. Ko tad?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
5 0 Atbildēt

Kur tad tu to lasīji, uz kuras atejas sienas?

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 1 Atbildēt

nez kur palicis, nav dzirdēts

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Skatos, te briest stipri traki ap sirdi vairākiem Gobzemnīdējiem - gatavojieties

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Neceri gan. Plānprātīgi eksperimenti nav pardzēti.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es jau nefanoju, man liekas komiska dažu labu cepšanās un reakcija

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 1 Atbildēt

komiska ir dažu labu cepšanās par ierobežojumiem Covid tēmā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Tieši otrādi - šis nav nekas "traki ap sirdi" vērts. Tas, ka viņi būs nākamajā Saeimā, ir vairāk kā skaidrs un varbūt pat labi vien ir - opozīcija vajadzīga ir. Nebūtu gan slikti, ja tā būtu arī konstruktīva, šo par tādu nosaukt nevar. Tas, ka Gobzems nebūs premjers, arī ir vairāk kā skaidrs. Bet šis gan ir kārtējais apliecinājums, ka tajā viņa veidojumā nekā jauna un pārsteidzoša nebūs. Tieši tā pati acu pievēršana uz savējo izdarībām labākajās tradīcijās kā līdz šim...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Kaut ko dirš, kā parasti.

Aldis Gobzems

13 min. ·

Sveiki! Te Aldis Gobzems! Lūgums šo ziņu nošērot! Es rakstu no cita konta. Mans facebook profils ir bloķēts pēc kritiskā viedokļa pret Sandi Ģirģenu un policiju, kura pārmērīgi soda cilvēkus! Šobrīd komunicējam telegram un citos soctīklos. Facebook komunicēšu caur citu kontu. Par laimi manu kontu administrē virkne citu cilvēku, līdz ar to apstipriniet, ka redzat šo ierakstu komentārā.

Kā tad šams raksta, ja konts esot bloķēts?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Aizsūti viņam savu tel nr viņš tev atzvanīs www.facebook.com/2149626435060549/posts/3998727733483734/?sfnsn=mo

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

baigi man vajag, lai tas pašlabuma meklētājs man zvana!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Starp citu, man jautājums - Šveicē par tādu mantu PVN esot 7.7%, LV - 21%. Ja Sprūde nebūtu no šveiciešiem paprasījusi to PVN, vai viņai LV nebūtu nekas jāmaksā vai tomēr PVN starpība būtu jāsedz?

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Vnk stulba kaza. Ja tiešām pirktu sev, uzliktu uz rokas un iepakojumu iebāztu apakšveļā

1 2 3 4 5 6 7 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti