anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

Karinas Sprūdes izglītība:

Rīgas tehniskā universitāte, maģistra grāds muitas un nodokļu administrēšanā (2013)

Rīgas tehniskā universitāte, bakalaura grāds muitas un nodokļu administrēšanā, nodokļu ekonomista kvalifikācija (2011)

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Lasot par šito gadījumu rodas jautājums - tur tajā saeimā parasti cilvēki atrodas arī?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Starp citu, man jautājums - Šveicē par tādu mantu PVN esot 7.7%, LV - 21%. Ja Sprūde nebūtu no šveiciešiem paprasījusi to PVN, vai viņai LV nebūtu nekas jāmaksā vai tomēr PVN starpība būtu jāsedz?

Teorētiski būtu, bet neprasot var apgalvot, ka tiek jau lietots un tad tā jau ir personīgā manta.

Vispārīgi gadījums spilgti raksturo lokāli pieņemto darbības shēmu - saspringt nieku risināšanā un secīgi uzraujoties uz neatrisinātu lielo shēmu.

1 0 Atbildēt

Vispārīgi jautājums ar ko tai zosij šis beigsies.

Bija kādreiz tāds Zaķis, kas tika pieķerts Volvo PVN shēmošanā. Pieķeršana tam nekādi netraucēja turpināt veikt valstiski svarīgu un godīgu darbu.

Gribētos tomēr redzēt kādu morāles attīstību pa šo periodu.

smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Vispārīgi jautājums ar ko tai zosij šis beigsies.

Bija kādreiz tāds Zaķis, kas tika pieķerts Volvo PVN shēmošanā. Pieķeršana tam nekādi netraucēja turpināt veikt valstiski svarīgu un godīgu darbu.

Gribētos tomēr redzēt kādu morāles attīstību pa šo periodu.

Un kur tagad ir tas Zaķis? Nobeidzās viņam politiskā ierāvēja karjeriņa.

0 0 Atbildēt

Vecs palicis vnk. Bet pirms tam iemanījās vēl virkni mēslus savārīt. Tur bija stāsts ar karjera īapšnieka ziedojumu un vēl kkas. Ar to ziedotāju laikam skaļāks.

Morāle: deputātu nodokļu shēmošana netiek nosodīta. Lai iegūtu politiskā līķa statusu, jāshēmo daudz un dikti

smaidiigais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

kas tur šam vecs, kādi 50 gadi? Tas tāc ir īstais ierāvēja vecums!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Aldim jau par Sprūdi nebija ko bļaut, jo pārkāpuma nav. Nu labi, sodu un PVN Poļiem samaksāja, bet tālāk nekas. www.apollo.lv/7193443/knab-komente-sprudes-iegadato-rolex-pulksteni

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Pārkāpuma nebija no interešu konflikta, tb., KNAB kompetences viedokļa... Bet diplomātiskās pases izmantošana personīgo vajadzību kārtošanai ir pārkāpums... to gan vērtēs cita struktūra.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

nu re:

"Ir pienācis tas vakara brīdis, kad varu padzīvot sev. Jūs daudzi, kuri mani nepazīst, pazīstat mani kā asu, tiešu, kaujiniecisku, dažreiz rupju, dažreiz traku, dažbrīd nenormāli seksīgu un tā tālāk. Bet Jūs mani nepazīstat. Tam gan arī nav nozīmes," ierakstā norāda Gobzems.

Viņš atklāj, ka nedēļas nogalē bijis daudz pārdomu un tikšanos, kas likušas viņam pārvērtēt svarīgus dzīves jautājumus.

"Turpmāk es vairs nebūšu ass. Es vairs nevaru. Es neesmu tāds. Es skatos uz pasauli un redzu, cik ļoti cilvēki nespēj mīlēt. Mīlēt sevi, dzīvi, atbildību, apkārtnotiekošo, citus. Visa politika ir uzbūvēta uz apd*ršanu. Viņi apd*rš mani un es viņus. Viss uzbūvēts uz bailēm, šaubām, ciešanām. Ir laiks mīlestībai. Un mīlestība nerēķina, tā dod, tā nekad nebeidzas, tā nav savtīga, tā ir gaiša un tīra. Kā bērna miedziņš un dzīvnieka pieķeršanās," atklāts ir politiķis.

Nobeigumā viņš norāda, ka "šis būs jaunais Aldis Gobzems": "Jo man ir tik daudz mīlestības, ka pietiks Jums visiem."

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gatavojas iznākt no skapja.

0 0 Atbildēt

Metīs savus sponsorus, vai?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Aktualitāte "pazaudējusies", nācās "nopirkt" citu ... galvenais lai nesanāk kā ar bumerangu iekš anec -

- kāpēc galva apsaitēta ?

- ai gāju pirkt jaunu bumerangu ...

- ????

- nu kā - veco aizmetu ...

0 0 Atbildēt

Nu, nav jau īsti pazaudējusies. Manuprāt, tieši otrādi - ar esošas iekārtas izdarībām kļūst arvien vairāk neapmierāto. Aldis savu elektorātu tieši tā arī audzēja - nodiršot pie varas esošos. Es gan neticu īsti, ka viņš to solījumu turēs un ka viņa "mīlestība pietiks" arī Kariņam, Pavļutam & Co...

1 0 Atbildēt

Ga jau kāds apbižoto aizstāvības projekts top. Tipa Maxima. IMO tas subjekts ir patoloģisks blēdis

Lasītākie raksti

Jaunie raksti