1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
2 0 Atbildēt

Karinas Sprūdes izglītība:

Rīgas tehniskā universitāte, maģistra grāds muitas un nodokļu administrēšanā (2013)

Rīgas tehniskā universitāte, bakalaura grāds muitas un nodokļu administrēšanā, nodokļu ekonomista kvalifikācija (2011)

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Lasot par šito gadījumu rodas jautājums - tur tajā saeimā parasti cilvēki atrodas arī?

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Starp citu, man jautājums - Šveicē par tādu mantu PVN esot 7.7%, LV - 21%. Ja Sprūde nebūtu no šveiciešiem paprasījusi to PVN, vai viņai LV nebūtu nekas jāmaksā vai tomēr PVN starpība būtu jāsedz?

Teorētiski būtu, bet neprasot var apgalvot, ka tiek jau lietots un tad tā jau ir personīgā manta.

Vispārīgi gadījums spilgti raksturo lokāli pieņemto darbības shēmu - saspringt nieku risināšanā un secīgi uzraujoties uz neatrisinātu lielo shēmu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Vispārīgi jautājums ar ko tai zosij šis beigsies.

Bija kādreiz tāds Zaķis, kas tika pieķerts Volvo PVN shēmošanā. Pieķeršana tam nekādi netraucēja turpināt veikt valstiski svarīgu un godīgu darbu.

Gribētos tomēr redzēt kādu morāles attīstību pa šo periodu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Vispārīgi jautājums ar ko tai zosij šis beigsies.

Bija kādreiz tāds Zaķis, kas tika pieķerts Volvo PVN shēmošanā. Pieķeršana tam nekādi netraucēja turpināt veikt valstiski svarīgu un godīgu darbu.

Gribētos tomēr redzēt kādu morāles attīstību pa šo periodu.

Un kur tagad ir tas Zaķis? Nobeidzās viņam politiskā ierāvēja karjeriņa.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Vecs palicis vnk. Bet pirms tam iemanījās vēl virkni mēslus savārīt. Tur bija stāsts ar karjera īapšnieka ziedojumu un vēl kkas. Ar to ziedotāju laikam skaļāks.

Morāle: deputātu nodokļu shēmošana netiek nosodīta. Lai iegūtu politiskā līķa statusu, jāshēmo daudz un dikti

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 0 Atbildēt

kas tur šam vecs, kādi 50 gadi? Tas tāc ir īstais ierāvēja vecums!

spainis Reģ.: 27.04.2006
1 0 Atbildēt

Aldim jau par Sprūdi nebija ko bļaut, jo pārkāpuma nav. Nu labi, sodu un PVN Poļiem samaksāja, bet tālāk nekas. www.apollo.lv/7193443/knab-komente-sprudes-iegadato-rolex-pulksteni

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Pārkāpuma nebija no interešu konflikta, tb., KNAB kompetences viedokļa... Bet diplomātiskās pases izmantošana personīgo vajadzību kārtošanai ir pārkāpums... to gan vērtēs cita struktūra.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 1 Atbildēt

nu re:

"Ir pienācis tas vakara brīdis, kad varu padzīvot sev. Jūs daudzi, kuri mani nepazīst, pazīstat mani kā asu, tiešu, kaujiniecisku, dažreiz rupju, dažreiz traku, dažbrīd nenormāli seksīgu un tā tālāk. Bet Jūs mani nepazīstat. Tam gan arī nav nozīmes," ierakstā norāda Gobzems.

Viņš atklāj, ka nedēļas nogalē bijis daudz pārdomu un tikšanos, kas likušas viņam pārvērtēt svarīgus dzīves jautājumus.

"Turpmāk es vairs nebūšu ass. Es vairs nevaru. Es neesmu tāds. Es skatos uz pasauli un redzu, cik ļoti cilvēki nespēj mīlēt. Mīlēt sevi, dzīvi, atbildību, apkārtnotiekošo, citus. Visa politika ir uzbūvēta uz apd*ršanu. Viņi apd*rš mani un es viņus. Viss uzbūvēts uz bailēm, šaubām, ciešanām. Ir laiks mīlestībai. Un mīlestība nerēķina, tā dod, tā nekad nebeidzas, tā nav savtīga, tā ir gaiša un tīra. Kā bērna miedziņš un dzīvnieka pieķeršanās," atklāts ir politiķis.

Nobeigumā viņš norāda, ka "šis būs jaunais Aldis Gobzems": "Jo man ir tik daudz mīlestības, ka pietiks Jums visiem."

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gatavojas iznākt no skapja.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Metīs savus sponsorus, vai?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Aktualitāte "pazaudējusies", nācās "nopirkt" citu ... galvenais lai nesanāk kā ar bumerangu iekš anec -

- kāpēc galva apsaitēta ?

- ai gāju pirkt jaunu bumerangu ...

- ????

- nu kā - veco aizmetu ...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nu, nav jau īsti pazaudējusies. Manuprāt, tieši otrādi - ar esošas iekārtas izdarībām kļūst arvien vairāk neapmierāto. Aldis savu elektorātu tieši tā arī audzēja - nodiršot pie varas esošos. Es gan neticu īsti, ka viņš to solījumu turēs un ka viņa "mīlestība pietiks" arī Kariņam, Pavļutam & Co...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Ga jau kāds apbižoto aizstāvības projekts top. Tipa Maxima. IMO tas subjekts ir patoloģisks blēdis

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

Šito ziņu aizsūti kanibālam :gay:

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Asprātis. Še te tev ko patecināt siekalu :MILF:

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

www.facebook.com/gobzems/photos/a.2157261537630372/4255120551177783/

TIkai narcisi un geji taisa spoguļselfijus...

IRLABI Reģ.: 05.03.2019
4 3 Atbildēt

Mazliet par Gobzemu un Likums un Kārtība partiju. Tā kā pats esmu arī šis partijas biedrs, nedaudz par insaidu. Visās apmeklētajās sapulcēs - sākotnējās intervijas, dibināšana, darba grupas - Aldis ir OK. Konstruktīvs, runā par lietu, pauž skaidru redzējumu, kas ko kā. Publiskā telpā ir savādāk: viennozīmīgi populists, provokatīvs, skaļš, izaicinošs. Respektīvi, ir nolēmis, ka savādāk atpazīstamību un reitingu nedabūs. Rezumē: tas ir apzināts gājiens, lai vairotu atpazīstamību. Naratīvi ar patreizējās valdības stulbuma līmeni tiek ģenerēti bezgalīgi.

No otras puses: apakšā ir diezgan labi organizēta stratēģiskā grupa: publicisti, apmaksāti soc.tīklu darboņi, kas jautājumus, esošo bezjēdzību, populismu un visu nepieciešamo notur apritē un ģenerē jaunu. Katra situācija tiek komentēta, vēl vairāk veidojot atpazīstamību. Partijas biedri izšēro šīs ziņas tālāk. Arī loģiska un mazbudžeta stratēģija, nav ko piebilst, diezgan efektīva.

Treša un visjēdzīgākā lieta; skaļa pārstāvniecība Saiemā ar strādājošu detupātu grupu. Reāli spīd Jūlija Stepaņenko. VArat teikt ko gribat, par viņas bekgraundu, bet kā politķe un oratore viņa ir reāls stārs. Ļubova Švecova arī ir profesionāle. Karīna Sprūde - nu, pārstāv reālu bliezienu pa aknām partijai, tomēr pārstāv nozīmigu resursu un ir gudra un vērtīga.

Kādi rezultāti: valdībai nav ideju, tur ir pilnīgs besis - reāli vista ar nocirstu galvu - kaut kur vēl skrien, bet va'dibas panelis jau zupā. Tad nu L&K idejas tiek nodirstas, un pēc neilga laika parādās kā pozīcijas idejas un tiek realizētas. Manuprāt, opozīcijas iesācējai partijai labs scenārijs.

Līdz ar to: visi, kas uzskata, ka Gobzems ir muļķis - aizmirstiet. Visi, kas domā, ka Gobzems ir Napoleona stila džeks - jūs domājat pareizi, ir viņam vadoņa sindroms, bet tas tiek mērķtiecīgi izmantots.

Par partijas biedriem: reāli 70/30. 70 ir normāli, strādājoši vidusslāņa cilvēki un uzņēmēji, kas saprot, ka esošajās reālijās par ko balsot nav. 100% NAV. L&K ir tālu no ideāla, bet reprezentē vismaz kādu alternatīvu pastāvošajam. 30 ir daudz piesauktās kotletes: antivakseru un FB konspiroloģijas apoleģēti. 70 ir reāla iespēja strādāt darba grupās, tas tiek veicināts. 30 nekādas darba grupas neinteresē būtība. Arī vienkārši un loģiski.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
5 2 Atbildēt

rezumē - Kremļa politprojekts Nr Nākošais.

IRLABI Reģ.: 05.03.2019
0 1 Atbildēt

Vārdus, brāl, vārdus. Savādāk atkal skan tikai tukša.. Irsana

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 0 Atbildēt

Kādus gan vārdus? Jāskatās uz darbiem!

IRLABI Reģ.: 05.03.2019
0 1 Atbildēt

Vārdus, brāl, vārdus. Savādāk atkal skan tikai tukša.. Irsana

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Un pēc šī vēl pasakiet, ka pēc vēlēšanām no šī veidojuma būs kaut kas jēdzīgs (ar "jēdzīgs" es domāju - jauna politika, domāšanas maiņa un pārējais bla bla bla). Ar rindkopu par Sprūdi pilnīgi pietika. Pohuj, ka tā aita diskreditē visu, kas ap to veidojumu ir, viņa ir resurss, tāpēc ir vērtīga. Malači, tā turpināt.

Tas, ka Gobzems nav muļķis, ir skaidrs un neviens to neapšauba. Muļķi ir viņa elektorāts, kas viņam notic pēc visa, ko viņš ir samuldējis. Bet jā, pēc tik atklāta vēlētāju uzmetiena, kā to izdarīja Gobzems, panākt, ka tie paši viņām joprojām tic, ir politiska māksla.

IRLABI Reģ.: 05.03.2019
0 0 Atbildēt

Patlaban ietekmē uz polisko procesu ir jēdzīga. Tevis teiktā ir daudz taisnības. No otras puses, par ko no esošās pozīcijas Tu varētu balsot? Tiešām ir reāla izvēle?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 2 Atbildēt

Gobzems nav jēdzīga alternatīva nevienai no pozīcijas partijām, lai cik sliktas tās arī nebūtu... nu, labi, izņemot KPV LV...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
2 4 Atbildēt

eh ar tām dzeltenajām zvaigznēm izgāzās

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 4 Atbildēt

Gobzems tiks pie valdības vadītāja posteņa. Tas ir likumsakarīgi. Esošie tautu ir tā nokaitinājuši, ka viņiem vairs nav nekādu cerību.

core Reģ.: 03.01.2017
1 0 Atbildēt

Diezgan drosmīga prognoze

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Ceru, ka Tu smagi kļūdies!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 0 Atbildēt

Tiks, bet Ģintermuižā. Pārdegs drošinātāji.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

da nē! Ja šītās krievuškas gobzemam pagrieza muguru, tas rāda, ka polittehnologi vienas lielas kaimiņvalsts vēstniecības kultūras saziņas nodaļā gobzemu ir norakstījuši lūžņos. gobzems var dabūt vairs tikai suņa būdas cienīgus %% - tik pat, cik pašvaldību vēlēšanās. Netiks par uz deputāteļa cietā, neērtā beņķīša! Un, ja arī tiks, visi citi saslēgsies blokā, tāpat kā iepriekš. Gobzema trmvajs ir aizgājis, bet tu, kasiņ, skaties, ka tavējais arī neaiziet. tādu radikālu uzskatu paudējus modernos, progresīvos uzņēmumos par pusvadītājiem ilgi netur

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
4 3 Atbildēt

Normālam darba devējam neinteresē tevis minētās lietas.

Tāpc tu arī esi mēmākais bomārs. ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Netiks. Esi gatavs saderēt?

Es gan nepiekrītu smaidīgajam - par deputātu viņš visticamāk kļūs.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 1 Atbildēt

Ja jau mēs te skatāmies zilajā bumbā, tad iemetīšu savas 5 kapeikas par nākotni.

Pašvaldību vēlēšanas skaidri parādīja, ka elektorāts ir neapmierināts, jeb sapīcis. Atnāca ļoti maz vēlētāju un visi panki palika Rīgā. Atiecīgi dominēja ZZS un Reģioni. Tāpēc paši lielākie panākumi tiek gaidīti no ZZS puses, Lembergs sēž un var droši vairs nebīsties balsot. Reģionāļi tik ietekmīgi nebūs, ja nu vien nesāks rādīt kkādas brīnumu lietas pašvaldībās. Jāseko Limbažiem, tur visai negaidīti reģioni ieguva vairākumu.

Tālāk nāk mūsu jaunās partijas - Šlesers, Gobzems, Bernis. Labs potenciāls savākt JKP, Saskaņas, KPV elektorātu. Nu, Atiecīgi ZZS, Šlesers, Gobzems, Bernis var savākt ap 60%. Diez vai būs daudzi, kas gribēs balsot par jaunajām nodokļa likmēm no 1.jūlija.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Bernis piecus procentus nesavāks. Šlesers arī visticamāk nē...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Pašvaldības vēlēšanas parādija tāpat kā Gobzema un antivakseru sapulces, ka dīvānrevolucionāri internetā no tā nespēj izkāpt pat kad sauc. Ja būs labs laiks tad tai dienā ceps šašliku, bet sliktā laikā atkal kurš iet vēlēt. Tas KPV elektorāts tikai vienreiz 10gadē var saņemties. Tas tik komentētājiem internetā liekas, ka jo skaļāk bļauj, jo šo vairāk, reāli vairums tādam sovnetam liek mīksto un vienkārši iet dara un balso. Analfabētu šlaka ir tik dažāda, ka tos vieno tikai kopēja bļaušana viss slikti, bet kopējā dziesmā par laimi nespēj vienoties.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Lai šī publika aizietu balsot, vajag kādu ļeņinu, kurš piesola iespēju iet ekspropriēt ekspropriēto bez sekām pašiem. Tādu te šobrīd nemana.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Zemniekiem tagad steidzami jāievieš šādi aģitācijas materiāli twitter.com/agitacija/status/1410506941479198720?s=19

iciks Reģ.: 29.05.2013
2 0 Atbildēt

Tas, ka esošā valdība ir pie varas nelāgā laikā, tas ir tāpat skaidrs.Citiem nepatīk it kā mērenība ierobežojumos, citiem pārāk liels skarbums, citiem vienkārši viss apnicis.

Katrās vēlēšanās jau parādās kāds aplaimības nesējs un tauta parasti jau arī iebalso. Ja vēl ņem vērā, ka daļai tās vēlēšanas tagad ir pie vienas vietas, visādi var gadīties.

Katrā ziņā es laikam būtu diezgan piesardzīgs ar prognozēm par iznākumu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

bet gribētos jau lai izvēle būtu mērķtiecīga un pārdomāta. Citādi pagājušajās vēlēšanās sabalsoja reakcionārus. Nu izrēķinājās ar esošō varu, visus izdzenāja, un tālāk ko? Tam jau plānu nebija.

Šāda pat situācija bija pie vainas Hitlera iebalsošanai. Pavirša, uz izrēķināšanos bāzēta izvēle nodara milzu postu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 1 Atbildēt

Nu, ja mēs atceramies iepriekšējo krīzi, pie kuras ļoti liela daļa tautas vainoja to pašu Vienotību un Dombrovski (pensiju, algu samazināšana, iztapība komercbankām u.c.), pēc tam V dabūja pietiekami lielu atbalstu, lai Dombrovskis atkal varētu veidot valdību. Man šķiet, ka nekas diži savādāks nebūs arī šoreiz. Pēc gada galvenais uzsvars būs nevis uz Covid kā tādu, bet uz ekonomikas atveseļošanu...

Kas attiecas uz Aldi kā valdības veidotāju - lēmumu par to, kuram uzticēt valdības veidošanu, pieņem prezidents un ņemot vērā to, kā Aldis publiski ir izteicies par Levitu (kurš tajā brīdī joprojām būs prezidents), pat nevaru iedomāties, kam būtu jānotiek, lai tiešām Levits uzaicinātu Gobzi. Tā ka, viņa premjerēšanas ekspektētāji var mierīgi iet un atslābt - viņš par premjeru nekļūs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Labs indikators bija tā Grigule: nezināma cilvēka masīva reklāma un tu esi Eiroparlamentā. Tieši tik vienkārši tas viss strādā neatkarīgi no pagātnes.

Bet Aldis domāju, ka tomēr nokavēja. Iepriekšējā iterācijā būtu sanācis.

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Kā jau te teica, tauta ir nokaitināta, un tautas nepārāk domājošā daļa var tiešām nobalsot par Gobzemu. Tikai viņam nepavisam neiet ar komandas savākšanu, reku Stepaņenko, kurai ir diezgan liels tautas atbalsts, arī notinās. Palika Karīna Rolex Sprūde Cita lieta - es nezinu kādam galvā drāztam idiotam jābūt, lai kaut teorētiski apsvērtu balsošanu par Šleseru - vienu no tiešajiem krīzes vaininiekiem un valsts izzadzēju kompānijas biedru!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

Pats smieklīgākais ir tas, ka Šlesers joprojām nav atdevis naudu, ko palika parādā valstij par saviem iepriekšējiem politprojektiem. Tur vairāk kā miljons bija, ja nekļūdos... Bet, nu, kur aitas, tur šleseri (un arī gobzemi)...

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 0 Atbildēt

Šlesers plāno startēt ar domu, ka varēs pārvarēt noteiktu procenta slieksni un iegūt valsts finansējumu partijai. Varbūt ar to naudu arī plāno atmaksāt savu parādu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

A par ko var nobalsot domājošā daļa?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Jā, nu tas īstenībā ir traki sarežģīts jautājums, jo katrai partijai ir kaudze treknu mīnusi. Nu man personīgi ir viens favorīts no pašreizējām varas partijām, par kuru esmu balsojis un visdrīzāk turpināšu balsot, bet tas nenozīmē, ka es atbalstītu pilnīgi visas viņu darbības. Nu ko tur slēpt - tā ir JKP. Bet zinu, ka tūlīt kāds man varēs nosaukt 10 iemeslus, kāpēc šī partija nekam neder. Un šie iemesli visdrīzāk būs pamatoti.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Tad jau sanāk, ka domājošā daļa arī balsos par Gobzemu

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Volx, bet tur jau vispār nav par ko balsot! Tur nekā nav apakšā, ja neskaita vienu kliedzēju Gobzemu, kurš arī ne ar kādiem konstruktīviem priekšlikumiem visā savā deputātēšanas laikā nav atzīmējies, atšķirībā, starp citu, no sava kādreizējā cīņubiedra Artusa. KPV toreiz bija vismaz kaut kāda bāze un ideja, šeit ir tukšums. Tu gribi, lai valsti vada Rolex Sprūde?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Tas tak nav svarīgi ko es gribu. Es skatos zilajā bumbā un redzu, ka Tu nevari atbildēt par ko balsos domājošais elektorāts. Katrā ziņā JKP būs grūtības pārvarēt 5% robežu un tas ir nevis tāpēc ka tā gribu, bet to rāda gan Rīgas, gan šie pašvaldību rezultāti. Nav jau vairāk ēnu ar ko cīnīties, vai uz ko novelt visas neveiksmes.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Šī gada pašvaldības vēlēšanām un partijām tajās nav nekāda sakara ar valdību un partijām tajās. Zemā aktivitāte bija loģiska, jo apvienojot novadus daudzi negāja vēlēt, jo apvienotajos sarakstos vairs neredz pazīstamas sejas. Man arī nācās balsot par partiju, par kuru nebalsotu, bet sastrīpoju un izdevās, ka jaunajā novadā ir cilvēks, par kuru balsi gribēju atdot. Nebūtu šis balotējies arī nebūtu gājis, jo lasot salkanos mājsaimnieču un pašnodarbināto partiju skrejlapas ar nezināmiem purniem nevaru pieņemt nekādu lēmumu. Gudrs vēlētājs pašvaldībās partijas un sarakstus neskatās, tas pārāk tieši uz viņu attiecās lai balsotu "valstiski svarīgi".

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Zema aktivitāte bija saistīta arī ar citu ļoti banālu iemeslu - rindas. Kāda dāma, kas šajos procesos bija iesaistīta, stāstija, ka viņas iecirknī esot mazas telpas un tur varēja kādi 2 cilvēki tikai reizē iekšā iet. Izveidojas rinda. Atnāk nākošie, ierauga rindu, pagriežas un aiziet. Un tā masveidā.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Arī variants, un tad neievelētie deputāti brīnās, kā tad tā laikam ievēletie uzpirka. Nē vienkārši tav elektorāts rindā nepastāvēja.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 1 Atbildēt

Nedirs pašvaldibas furaška.

Cilvēki liek mīksto, tas arī viss.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Pāķi liek mīksto un brīnās. Lai taču neiet, redz man čoms tagad pasvaldibā lietas bīdīs, piķis nāks vai mā tur tiem pāķiem liekas pasaule ir uzbūvēta. Pāķi pat savu balsi nemāk pārdot, kur nu vēl lapiņu iemest.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Man jau nesen bija diskusija ar vienu cilvēku par šo jautājumu un es īsti neizprotu, kāpēc gan tauta lai nebalsotu par Šleseru? Ar ko tad viņš ir sliktāks par citiem aplaimības nesējiem? Kad viņš bija pie varas? Pirms kādiem padsmit gadiem. Tak tik daudz laika pagājis, vai nu var atcerēties, ko viņš izdarīja un ko ne...

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

Nu slikti, ka tu neko neatceries. Brīžiem šķiet, ka vispār tā ir milzīga latviešu tautas problēma - ļoti švaka un selektīva atmiņa!

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Es to biju ar tādu nelielu ironiju domājis

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šībrīža ārkārtīgi vājās un pretrunīgās retorikas situācijā Šlesers mierīgi izvilktu ar cietu Buldozeri. Es gan domāju, ka šobrīd nav redzami visi grūstīšanās dalībnieki - gudrākie (un tamdēļ arī ticamākie pretendenti) mierīgi ļaus pandēmijā aptaisīties (un šis ir neizbēgami jebkurai varai pie šādām kataklizmām) esošajam sastāvam un kad sakārtosies process, iejās baltā zirgā ar sīku neizdarību uzskaitījumu.

Tāpēc domājams, ka īstos personāžus mēs vēl neredzam.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Derētu arī neaizmirst, ka Šlesers (ar mācītāju partiju) savā laikā bija viens no tuvākajiem Kariņa (Jaunā laika) sabiedrotajiem... it kā 19 gadus veca pagātne, bet tomēr...

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Kādam pāķim jābūt lai par ZZS balsotu. A nu jā par zemniekiem tipa iestājas, citas partijas ir par pilsētniekiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 4 Atbildēt

es saprotu ka trusītis rodžers un vina klaunu brigāde tev reāli patīk, ka jau īstam valsts iestādes furaškas nēsātājam, jo tie reāli dzīvo tajā pat pasaulītē un liekas, ka runā tikai ar tiem, kuri strādā pie viņiem, jo ar realitāti tur ir maz sakara un realitāte ir skarba.

vai tev ir tik daudz naudas kā vēl nekad? ļoti daudz naudas?

ZZS pat šķiet sakarīgāks variants pašreiz. Vismaz tie daļēji dzīvo realitātē, atšķirībā no blondā tirliņiem.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Viņi dzīvo "realitātē" tikai tāpēc, ka opozīcijā. Opozīcijas uzdevums ir nod...t visu, ko koalīcija dara - neatkarīgi no tā, pareizi vai nepareizi. Un topika galvenais varonis tam ir spilgts piemērs - kad "trusītis rodžers" teica, ka maskas un lokdauns nav vajadzīgi, tad AG - ka bez maskām no mājas nevajag laist ārā. Kad rodžers pateica, ka būs jāvalkā, tad AG ekshibicionējās pa veikaliem bez "uzpurņa" un aicināja savus kartupeļus darīt tāpat.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

ZZS un Šlesers(kurs gan cits) ir sakarīgs tiem kam atmiņa īsa. Nē nu ja nosaukumā zemnieki tad skaidra lieta ka par zemniekiem nevis savu kabatu iestājas. Viltotais zaķis nosaukumā tad jau zaķi sajūtu garšā.

Trusīšiem vismaz kādas intelekta pazīmes un vismaz ar vienu kāju pie zemes nevis ar vienu kāju trako namā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
3 2 Atbildēt

Kad runā Gobzems tad man rodas sajūta kad es klausos Šleseru.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Šlesera PR komponisti bīda ģelas, ies lielajā politikā - mobile.twitter.com/AndrisKivics/status/1410311036092227588

Vienojošais moments, alkaši.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Šīs bildes personas man nav zināmas,ta kā man pie dirsas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 1 Atbildēt

Stendzinieks ir Šlesera un Šķēles PR kampaņu organizētājs, kā to var nezināt. Par laimi nav vairs ķēriena ir nošņaucis talantu, iepriekšējā kampaņa izgāzās, izgāzīsies arī šī.

Gobzems ir Šlesera grupējumā tāpēc arī tik līdzīga kampaņa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 3 Atbildēt

Man par valsts furašku atkal ir taianība, tādi pāķi kā kanibāls nekad un nemūžam nespēs paskatīties uz lietām kritiski.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ko tu tur alkašs murgo par furaškām, nav man nekāda sakara ar valsts vai pašvaldību iestādēm. Kaut kā tev kritiskā domāšana nav novērojama.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 1 Atbildēt

beidz dirst.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kaut viens pāķis aizietu novēlēt un mana balss būtu anulēta, tik vienkārši. Kā jau teicu, tādiem pāķiem liekas, ka tie kas iet vēlēt noteikti balsi pārdevuši vai noteikti kāds labums atlec, nu nevar būt ka tāpat vien.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Izskatās, ka te viens laižas līdz "Kurzemes rīsera" līmenim - vienīgā jēdzīgā profesija uz pasaules ir celtnieks, pārējie ir bezjēdzīgi un nekam nederīgi...

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 1 Atbildēt

Par ko tu runā?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Par viena kartupeļa retoriku...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 2 Atbildēt

Privātajā sektorā jebkura profesija ir noderīga, jo tur darba tirgu regulē pieprasījums un konkurence.

Savukārt valsts, pašvaldību un sabiedriskajā sektorā darba vietas tiek ģenerētas mākslīgi un kādas 50 procentus varētu likvidēt uzreiz bez optimizācijas - nekas nemainītos.

Man nav ilūziju, ka tāds gaļimijs furaškas cienītājs kā tu sapratīs elementāras lietas.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Braucu ma#īnā pa Kurzemes piekrasti un klausos reklāmu "plešs nedzen sviestu" Kādi tur daudz varianti par ko šie lauksaimnieki nobalsos un vēl sacēlās kājās citus. Noteikti minimālās iespējas Aparistiem, bet ZZS pirksts gaisā

Nu, protams, Gobzemu arī nevajag izslēgt

fckns Reģ.: 29.11.2020
1 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Privātajā sektorā jebkura profesija ir noderīga, jo tur darba tirgu regulē pieprasījums un konkurence.

Savukārt valsts, pašvaldību un sabiedriskajā sektorā darba vietas tiek ģenerētas mākslīgi un kādas 50 procentus varētu likvidēt uzreiz bez optimizācijas - nekas nemainītos.

Man nav ilūziju, ka tāds gaļimijs furaškas cienītājs kā tu sapratīs elementāras lietas.

Neuztraucies, uz tavu nīsto valsts sektoru neviens baigi neraujās - pirmkārt, tur atalgojums ir krietni sliktāks nekā privātajā sektorā, un otrkārt tur vienkārši nav pievilcīgu darba vietu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 3 Atbildēt

Nestāsti pautus, tie kuri ir siltākās vietiņās, tie neko netaisās mainīt, viņiem ir stabils 4ciparu skaitlis, darbs ir dīktdieņošana caurām dienām un atrakstīšanās bez jebkādas atbildības, galvenais ir laikā nodotas atskaites. Un tie vēl "pieņem" sev šestakus , kuri ģenerē sev un citiem problēmas un kuri pat nesaprot ko viņi tur dara un kādēļ. ieej jebkurā valsts iestādē. Vdi, dap, vvd, vssa, tajās pašās pašvaldībās hvz cik aģentūras. Tak ierj tur ar problēmu un paskaties kā tā risinās, apdirsties var. Jo no problēmas tiek ģenerētas jaunas problēmas.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Nu viszini laiks tev par ministru prezidentu iet un ievest valstī kārtību. Cepuri nost plašo zināšanu priekšā. Tiesa aprunājoties ar jebkuru alkašu kurš pie veikala sīceni klančī var uzzināt visu to pašu kā valstij jāfunkcionē, ka Covid neeksistē un ka zeme ir plakana. Caur sīvo ir labs pieslēgums vispasaules spirtnetam.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Abet tu...

Abet tu varētu...

Varētu ja....

Pamēģini tu būt par...

Tu varētu iet un...

Nēesi cirvis gadījumā?

Tādi tuparilas kā tu nemūžam nebalsotu par tādiem kā es, jo tev patīk ka tev mīž virsū un stāsta ka lietus līst. Un runājot par kovidu, tādiem budžeta bezdētājiem kā tev pat tas ir finansiāli ļoti zdevīgi, es pat neloloju cerības ka tu varētu neatbalstīt šādu mājās sēdēšanas konceptu turpmāk. Rekur valsts kanceleja jau iet uz to lai tādi kā tu turpmāk "bezdētu krēslā" neizejot no hātas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ministra prezidenta vietu jau ir aizsitis Aldis. Šīrs varētu būt ekonomikas vai veselības ministrs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Jā strādājot privātā sfērā esmu tā piezīdies budžetam ka ne atrauties. Shiira slimā loģika, aizgāji uz vēlēšanām tad jau esi budžetnieks.

fckns Reģ.: 29.11.2020
5 0 Atbildēt

Cik nu man nācies sastrādāties ar valsts sektorā esošajiem cilvēkiem, tad ir ļoti tālu no tā ko tu saki un noteikti nav "Dīkdieņošana". Par problēmas risināšanu un risinājumiem - piekritīšu, ka nav vienota algoritma un nav arī savstarpējās sadarbības starp kolēģiem iekšēji, kur nu vēl ar ārējām institūcijām. Bet lietas lēnām virzās uz labo pusi.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 4 Atbildēt

Man ir daudz nācies. Esmu pamēģinājis arī būt ierēdņa lomā. Lieliska pieredze, lai saprastu kā strādāt nevajag. Principā tur viss ir vienkārši - savādāk domājošos nevajag, ir jākļūst par savējo - vai nu politisko interešu bīdītājam "siltajā vietiņā", vai bezierunu pakalpiņam, kas par niecīgu algu pahā, gatavojot tās atskaites dīkdieņu vietā. Lietas virzās straujāk, kā tev šķiet un noteikti ne uz labo pusi.

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Tad ļoti iespējams ka man ir smagi paveicies ar dabisko atlasi. Cik nu sanācis pastrādāt ar valsts/pašvaldību sektora cilvēkiem, tad gadījušies tādi kas daudz maz rubī fišku un spēj atbildēt uz komplicētiem jautājumiem.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Brady izskatās čakls stereotīpotājs.

Domāju un redzu, ka tas ne tuvu nav tik vienkārši un viennozīmīgi. Iestādes ir visādas, to funkcijas ir visādas un cilvēki dažādi. Secīgi arī rezultāti izriet no visām šīm kombinācijām un ne viemēr slikti.

Un tieši tas pats par privātajiem..... Kur monopoli ir ļoti inetresanti uzvedībā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 4 Atbildēt

Pēc laikiem un dislaikiem uzreiz var redzēt, kā strādā valsts pārvalde. Krēsla bezdētājs "fakens" (ispists) likumsakarīgi spiež laikus kanibaalam un otrādi. Abi sūkātāji saostījušies un "strādā" kopā. Toties dislaiki tiek man un bradypus, jo galīgi neatbilst vinu "darba konceptam".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Bērnudārzniek tikai neapraudies, cepumiņu par podiņā iekakāšanu nedabūji, šņuk...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 1 Atbildēt

Saka cilvēks, kurš liek laikus pats saviem postiem un citiem 10 dislaikus...

fckns Reģ.: 29.11.2020
0 0 Atbildēt

Es tev labprāt atšifrētu sava lietotājvārda abreviatūru, bet izskatās ka tava intelekta kapacitāte jau ir "aizsista" ar kaku tēmu un betonu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 4 Atbildēt

Skatos furaškas te ir vairākumā. Baigi daudz brīvā laika darba laikā postēt sūdu. Cerams Gobzems tiks pie šprices un jūs miskastniekus parevidēs, varēsiet nākt pie manis betomu jaukt nišebrodi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Gobzems it kā negribot to šprici.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Saeimā viņš tiks un varēs turpināt tur ēst puņķus, un tas pat nav slikti, bet "pie šprices" - tikai tavos slapjajos sapnīšos... Un, pat ja tavi slapjie sapnīši piepildītos, cik naivam vai stulbam ir jābūt, lai ticētu, ka viņš kaut ko izmainīs... BTW, pie tā, ka Kariņš šobrīd ir pie varas, kāreiz Gobzems ir visvairāk vainīgs. Ja atceramies, Kariņš nemaz pie varas 2018. gadā īpaši nerāvās. Nonāca premjera krēslā šams tāpēc, ka Gobzems bija par mīkstu, lai izveidotu valdību...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 5 Atbildēt

Valdību veido vairākums. Kā tu to iedomājies?

Šeit ari cairakums ir jobanie furaškas tādi kā tu, tāsēļ man ir mīnusi bet tev ir plusi, jo jūs viens otram plusus sabāžat bet man mīinusus.

Furaška, tev to nekad nesaprast. Tu esi riktiga šaurā pierīte...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Ieliec man 10 mīnusus un sev plusus, kā tu to jau esi darījis, ja jau tev tas ir tik svarīgi, ka tā cepies par to, kur problēma...

A par valdības vairākumu - un kur problēma? Kurš tad ir vainīgs pie tā, ka Gobzems sadirsās ar visiem (pat savā partijā), ka neviens ar viņu negribēja strādāt? Turklāt laikam esi aizmirsis, ka tavs elks pat solīja pazust no LV, ja neveidos valdību. Bet tu tik turpini ticēt tam, ko viņš tev borē... un saukt citus par muļķiem...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Vins nav ne mans elks, ne politikis par kuru es butu gatavs atdot savu balsi. Un vismazāk tev vajadzētu uztraukties par to ko man kāds borē, labak uztraucies par sevi. Pārsvara viss ko tu raksti ir tavas slimās fantāzijas augļi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

A kas saka, ka es uztraucos?

Bet kā tad - savu balsi neatdotu, bet ceri, ka tiks pie varas... Atkal jau pats savās kājās pinies... Līdzīgi kā ar tomiņu iauto...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Tu vari izdomāt beidzot kam īsti gribi piepisties? Pagaidām gaisā virmo apbižota puisīša sviedru smaka

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kurš nu runātu par apbižotiem puisīšiem... visu laiku kliedz savu sāpi uz "furaškām" un ka viņm plusiņus neliek...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 2 Atbildēt

Man nav sāpes. Man ir žēl maksāt no saviem nodokļiem tādiem dīkdieņiem algu. To naudu varētu citur tērēt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Rukājam tāpat kā tu, redz tev ar daudz brīva laika. Ja uzmetas citiem par brigadieri tad jau tiešajos pienākumos tik papīru stumdīšana un uzdiršana citiem, lai ātrāk strādā paliek.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 3 Atbildēt

Rykājat. Hahaha! Kā tad. Paskaties kā tu bomzi dzivo, ja tu rukatu, tad tu dzivotu cilvēka cienigu dzīvi bet ta kā esi furaška pie tam low paid, tad vari nepirst un droši turpini domāt ka tu "rukā".

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Pats esi piezīdies valsts būvniecības pasūtījumiem, biznesmeņs, kuram analogov ņetu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Man nav neviena valsts būvniecības pasutījuma, nekad neesmu un nekad nav bijis,pietiks dirst nabag.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Značit uzmet apakšniekus, viss skaidrs, biznesmeņs. Pāķi runā ka godīgi pie naudas nevarot tikt, jāpizģī vai jāiet deputātos.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti