1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
7 9 Atbildēt

Galīgi arī neesmu Gobzema fans, ne reizi neesmu balsojis par viņu utt. Tomēr, iespējams, viņa laiks ir pienācis. Un viņa sacītais ir 100% taisnība, kam nedrīkstētu izskanēt. Gobzems ir baigais traucēklis Pat pārāk traucējošs.

eidis Reģ.: 07.11.2001
7 6 Atbildēt

Kā tad tu nonāci līdz šādai atziņai

Gobzems - pravietis?

Gobzems rīcībspējīgs ?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

"ne reizi neesmu balsojis par viņu"

Interesanti, cik tad potenciālās balsošanas reizes vispār bijušas? Man jau liekas, ka tas ir jaunais politiķis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Vesela viena.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 5 Atbildēt

Jo ilgāk Kariņš spīdzinās tautu (BEZ PAMATOTA IEMESLA), jo lielākas cerības Gobzemam Lai viņa noliedzēji palektos aiz izbrīna.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Par lielākām iespējām Gobzemam runā tikai pats Gobzems. Viņa politiskajam veidojumam, attiecīgi pašam, atbalsts šķiet krītas, turklāt viņu pamet redzamākie domubiedri. Tāpēc jau šams histērijā taisa tādus gājienus kā selfiji veikalos un nesenais gājiens ar Dāvida zvaigzni. Viņa sūdu īpaši neviens nešēro, tāpēc uzmanība kaut kā jāpievērš. Bet es pat teiktu tā - ja vien tas viss nebūtu pārāk liela spēlēšanās ar Latvijas atkarību no dižās kaimiņzemes, man pat nebūtu nekas pretī, ka Aldis tiktu pie šprices. Kaut vai lai pēc tam ierēktu par tiem viņa naivajiem atbalstītājiem, kuri domā, ka šams nu būs tas, kurš valsti izvedīs saulītē un tiks galā ar kovidu bez vakcīnām un ierobežojumiem.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 14 Atbildēt

Kamēr mums nebūs tautas vēlēts prezidents, tikmēr ir pajāt kurš tur ir pie šprices - Aldis via trusītis rodžers...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
8 4 Atbildēt

Un labi ka nav vēlēts, Lembergs būtu dabūjis indulgenci, pietika jau ka viņa korišs Bērziņš ar visām Kājiņām B pie tādas tika.

Kamēr nav apsprāguši čekisti un to furaškas tikmēr nevajag tautas vēlētu prezīti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
3 15 Atbildēt

Neko citu no tevis negaidīju pajoliņ.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
8 0 Atbildēt

No ZZS pajoliņiem jau tikām pie Bērziņa un Vājoņa, neko citu jau no tiem čekistiem arī nevar sagaidīt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Un ko tad šis tautas vēlētais prezidents tāāāāādu diži savādāku izdarīs? Starp citu, ja piemirsies, derētu atcerēties, ka Levitu atbalstīja ļoti liela daļa tautas. Arī pagājušo reizi, kad Levita vietā ievēlēja Vējoni, liela daļa tautas bija vīlusies. So what?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 15 Atbildēt

Man ar jums cirvjiem nav jēgas diskutēt, īpaši jau ar tādiem, kuriem maksā no budžeta un kuriem elkonīši no diršanas internetā sadiluši. ;)

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Jā, lielāka jēga ir kaut ko ievemt, lai nolaistu tvaiku pēc tam, kad kārtējā neveiksmīte gultā bijusi... Bet ko tad "diskutē", ja nav jēgas?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 14 Atbildēt

S3ksa eksperts, politikas pārzinatajs, covid profesors. Viss vienā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Un ar ko tu būtu savādāks?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 14 Atbildēt

Es par tavu pišu neko nekomenteju, neinteresē. Atšķirībā no tevis. Un tagad atpisies nabag.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Tiešām? Tev gan īsa atmiņa. Vēl blakus tēmā apspriedi manu orientāciju. Tāpat apspried citu "pišas" - interesējies par seksu ar suņiem. Tev te tā tēma interesē visvairāk.

Un ja neatpisīšos? Ieliksi 10 dislaikus?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 8 Atbildēt

Tas ka tu dod purkšķī nav mana vaina

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Un vēl nupat rakstīji, ka "manu pišu nekomentē, jo neinteresē". Tomēr interesē un komentē gan...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 9 Atbildēt

To es nesauktu par pišu. ;)

fckns Reģ.: 29.11.2020
3 2 Atbildēt

Tad, kad tāds politiskais veidojums kā ZZS nomirs dabiskā nāvē, tad arī varam diskutēt par tautas vēlētu prezidentu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Tiešraide fb šovakar desmitos vakarā! Par obligāto vakcināciju!/A. G. /

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
2 3 Atbildēt

Pilnīgi pie kājas ko tur tas āksts driš

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Būs īss konspekts

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Viņš atkal solīs tiesāties rīt? Tāpat kā oktobrī par maskām...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 2 Atbildēt

Aldim radušās tehniskas problēmas, tāpēc tiešā līnija būs ierakstā. Kamēr gaidiet varat noskatīties "Mans protests" tiešo līniju ar Putinu youtu.be/16t1Sz9THNI

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
4 1 Atbildēt

Āža kāja izlīda! Gobzems un Puķins vienā teikumā

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Pagaidām vēl nav vienā video, bet kas zin

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 6 Atbildēt

Īss konspekts no tiešās līnijas ar Aldi.

Opozīcijas līderis norādīja uz sabiedrības gļēvumu un bailēm, jo analogā situācijā citās valstīs sabiedrības reakcija būtu krasi atšķirīga. Viņš arī norādīja, ka ielās nevienu nesauks, jo tam neesot pamata. Laimes lāča gaidīšana esot jāizbeidz un jāstājas L&K rindās, jo tas esot vienīgais veids izbeigt pašreizējo absurdu. Stāsts neesot tikai par vakcināciju, bet arī brīvību. Pašreizējā administrācija testē cik tālu var aiziet.

t.me/aldisgobzems/2326

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
8 2 Atbildēt

opozīcijas līderis

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
3 3 Atbildēt

Tev tas liekas smieklīgi. T.i. tas, ka mūsu vara ir apkarojusi reālas opozīcījas eksistenci efektīvāk par Putinu un Lukašenko?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
7 1 Atbildēt

efektīvāk? Nevienam nav liegts iet un tapt par opozīciju. Ej un dari.

Tevis pieminētie diktatori turpretī indē, soda, bāž cietumos, slēdz organizācijas, pasludina par ārvalstu aģentiem, utt utjpr, bet protesti tāpat nerimstas.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 7 Atbildēt

Pie muns jau cietumos nebāž lembis neskaitās.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Lembis - opozicionārs un politieslodzītais... gandrīz no krēsla aiz smiekliem nokritu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 7 Atbildēt

Nu bet protams. Kartupeļartusam ari uzfisās tiras sakritibas pēc brinos par tādu naivumu tavā vecumā.

mefisto Reģ.: 22.05.2017
4 0 Atbildēt

Shiir, tu tak no Ventspils, ne?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 7 Atbildēt

Ar kādu mērķi interesējies?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
2 0 Atbildēt

Lai saprastu attieksmi pret Lembergu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 10 Atbildēt

Un kā tas varētu ietekmet manu attieksme pret lembi?

Tas ka viņu ielika čokā tas ir 100% politisks pasutijums, jo nav pilnīgi nekādas jēgas viņu bāzt aiz restēm pēc 12 gadiem, ne ari nozieguma sastāvs ir tāds, ne vins ir bīstams sabiedrībai. vinam tak mantu konfiscēja, labak būtu piesprieduši viņam paslaucīt gridas slimnīcā vai paslauciit ielas maksimālo termiņu.

Ja vins nebūtu čokā, tad vins butu mēra krēslā. A čokā vinu ielika jo kāds ļoti negrib vinu redzēt mēra krēsla.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 0 Atbildēt

Jebkurš politiķis, kuru iesēdina, soda vai kā citādi pakļauj sankcijām, bļauj un mēģina savu elektorātu pārliecināt, ka tas ir politisks pasūtījums. Tā to darīja savā laikā Dombrovskis, kad nāca gaismā viņa sievas firmas shēma ar Hipotēku banku par kredīta norakstīšanu, tā visu laiku bļauj Gobzems, tā bļāva Kaimiņš, Jurašs, Čigāne, tagad Ādamsons un visi pārējie. Tas tāds politiķu jājamzirdziņš vienmēr ir bijis.

Par Lembergu - viņam nevar piespriest "slimnīcā paslaucīt grīdas", ja krimināllikums par viņa nodarījumu tādu sodu neparedz. Tad jau drīzāk viņam ir švaki advokāti, kuri nespēja panākt, ka viņam "piešuj" citu pantu. Tam gan var piekrist, ka apcietināšana tiesas zālē bija pokazuha. Bet tam nav nekāda sakara ar viņa esību vai neesību amatā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 1 Atbildēt

Hmmm, interesanti lasīt repliku par naivumu no cilvēka, kurš tic Gobzemam...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 8 Atbildēt

No kurienes tev šī informācija? Tavs smadzeņpods regulāri ražo nekorektus suudus un tu tos publicē internetos.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 2 Atbildēt

Piemēram, no šī (iepriekšējā lpp.) - "...Cerams Gobzems tiks pie šprices un jūs miskastniekus parevidēs..." Noliegsi, ka šis bija tavs teksts?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 9 Atbildēt

Nu pagaidam vins ir vienigais kuram butu realas iespejas tadus furaškas ka tevi pielikt pie betona mešalkas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
5 1 Atbildēt

Tāpēc jau saku, ka esi naivs kā bērns, kurš tic zsv vecītim, ja tici, ka viņš to reāli izdarītu.

Interesanti gan būtu redzēt, kā viņš mani - privātā sektorā strādājošu - pieliktu pie betona mešalkas...

Krotow Reģ.: 09.09.2008
9 1 Atbildēt

Viņš nav bērns, bet gan profesionāls trollis jau kopš iAuto rašanās brīža

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 9 Atbildēt

Tevi ar steigu vajadzētu atlaist. Tavs priekšnieks zina ka esi tāds dārzenis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
7 2 Atbildēt

Tu nu būsi tas, kurš spriedīs, ko kuram vajadzētu atlaist...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 10 Atbildēt

Es savā uzņēmumā tādus koviddārzeņus točna neturētu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
6 1 Atbildēt

Es arī nekad nestrādātu pie tāda kartupeļa, kurš turklāt savus darbiniekus par ņiščebrodiem un nabagiem sauc... Turklāt tas par to neturēšanu ir vistīrākā diršana, jo labi speciālisti arī celtniecībā uz ceļa nemētājas. Nē, nu, protams, ja tu maksā minimālo plus aploksni, tad savādāk, bet tad tev arī ir kaut kāds krūmu kantorītis, uz kuru iet tikai alkāni, nu, tādi kā tu pats.Tā ka, tas ir apbusēji. Tikai - ar ko tad tu atšķiries tad no visiem tiem tevis nīstajiem šķirotājiem?

fckns Reģ.: 29.11.2020
6 2 Atbildēt

Nav vērts iesaistīties interneta kaujās ar to trolli - viņš tikai nesen izauga no nobraukta Audi A3 un tagad jūtas liels un bagāts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 7 Atbildēt

Furaška GP12, tu atkal sagrozi faktus. Savus darbiniekus es pat ļoti cienu, jo viņi man naudu palīdz pelnīt.

Par nisebrodiem es saucu tevi, msh, iedgaru pļurkt un vel dazus bomzus.

Un kapec lai tavs priekšnieks tevi neizmestu ja esi potejies? Tahad tas ir pietiekošs iemesls.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 1 Atbildēt

Tikai nemuldi. Tu vispār nezini, kas ir cieņa. Ja esi žultains īblis šeit, kāpēc lai tāds nebūtu pārējā dzīvē? Un kāpēc lai priekšnieks mani izmestu, ja esmu potējies? Kārtējais apliecinājums, ka antivakseri = idioti. Bet, nu, jā, ko citu no kartupeļa var gaidīt?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 8 Atbildēt

Tas ka es tevi necienu jo tu esi lohs, nenozīmē ka es tā izturos pret visiem. Tu esi lohs vienkārši, tas ari viss. tāpec es tev uzmīžu bomzi.

Ja jau tagad varēs izmest matenes učuku kas nav potejies, tad kādēļ gan nevarētu tevi atstādināt pat to ka tu esi potējies?

Te ir demokrātija un tiesiska valsts, visiem ir vienādas tiesības un arī pienākumi, ja neesi pamanījis.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Man ir pilnīgi pajāt, vai kaut kāds pusanonīms kartupelis mani ciena. Tu šeit dirsies ar visiem, kuri nepiekrīt tavam vienīgajam pareizajam kartupeļa viedoklim, līdz ar to nav nekāda pamata domāt, ka tāds pats īblis neesi arī ārpus virtuālās vides. Vari nemaz netaisnoties, ka "dzīvē es savādāks".

Un tu tāds "metējs" esi tikai gudri pļūtījot internetā, kā vairums Gobzema elektorāta. Pamēģini atlaist no darba potētu cilvēku reālajā dzīvē - protams, neslēpjoties kā mīzējs aiz visādiem tur "štatu samazināšana" u.tml. it kā iemesliem. Bez tā, ka paliksi visas Latvijas priekšā un ne tikai par apsmieklu kā tā kaza vakcīnrealitātes Duņeca, piekrāmēsi bikses vēl no tiesiskās puses ka maz neliksies...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 7 Atbildēt

Pie manis nestrādā tirliņi, man nav iemesla kādu mest ārā, tie kas bija tirliņi, tie sen jau ir izmesti un tie kas pie manis strādā, tie točna netaisās potēties.

Un tu atkal sagrozi faktus mēsl. Es par gobzemu nebalsoju un nebalsošu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Vēl nupat rakstīji, ka ceri, ka Gobzems tiks pie varas. Tā ka, turpini tik taisnoties. Ne visai labi sanāk, bet ja pats jūties labāk, nav jau žēl.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 7 Atbildēt

Viņam jau ir zināma vara, viņš katrā sēdē tavus trusīšus puļķē ar lielo dildo tur kur saule neiespīd

tāpēc viņu "sodīja" un vienu sēdi viņš varēs neierasties un viņus nepuļķēt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Viņa "vara" ir tikai paša un sekotāju slapjajos sapņos. Tu, maigi izsakoties, pārspīlē viņa nozīmi. Patiesībā lielā mērā viņš ir vainīgs pie tā, kas pašreiz notiek. Ja atceries, vispirms valdības veidošana tika uzticēta Bordānam, šams izgāzās, pēc tam Gobzemam. Ja Gobzems būtu domājis par valsti, nevis savām ambīcijām, būtu izveidojis valdību un varētu kovidkrīzi menedžēt "labāk". A trusītis pie varas nemaz nerāvās. Gobzems viņu tur iebīdīja. A pats tagad mierīgi četrus gadus var, taviem vārdiem izsakoties, puļķēt pats sevi un draudēt tiesāties par katru sūdu. Starp citu, arī to laikam esi aizmirsis, ka Aldis bija viens no Sabiedrības Citai Politikai (kas vēlāk pārtapa Vienotībā) dibinātājiem.

Bet par to tevis piesaukto puļķēšanu ar lielo dildo - tam ir teiciens "suņi rej, bet karavāna iet tālāk". Ar suni šoreiz ir domāts tieši AG. Nav viņš ar savu bļaustīšanos ietekmējis valstī nevienu procesu. Baigā jau nu opozīcija Tur visiem ir po..., ka viņš tur kādu "puļķē", tāpat kā ar laiku visiem palika po.., ka viņa ex-politiskās gultas biedrs Artuss ar savu kameru staigāja apkārt.

Rezumējot, AG ir prasts bļauris un, pat ja kļūs par premjeru, kas gan nenotiks, viņš neko valstī neizmainīs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Pamēģini iet un uzzināsi, ko ar tevi izdarīs. Vai zini, kad ir nepieciešams "indē, soda, bāž cietumos, slēdz organizācijas, pasludina par ārvalstu aģentiem"? Tad, kad gribas saglabāt sagrābto varu, bet sistēma nav atstrādāta tik perfekti, lai opozīciju iznīcinātu profilaktiski, pirms rodas vajadzība pēc šādiem mēriem.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Jā, maita valdība un eštablišments, nodrošina pilsoņiem tik labu dzīvi, ka neviens pat nebuntojas un neseko gobzemveidīgiem saulvežiem. Tīrākā diversija.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

Esi kaut kad redzējis, kā aitas buntojas? Bišķin paspārdās cirpšanas brīdī, bet kopumā ir laimīgas par labo dzīvi aizgaldā, kas viņām ir nodrošināta. Kas notiks, ja par daudz buntosies par cirpšanu? Pareizi - būs šašliks.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

jau n reizes esmu jautājis - kur kāds labāks sabiedrības modelis?

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 2 Atbildēt

Pareiz pieeja. Ja, sēžot sūdos, nezini, kur ir labāk, ir jāturpina sēdēt un jāsaka, ka silti un labi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Ā, bet kā tu zini, ka tas iekš kā sēdi, ir sūdi?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 7 Atbildēt

jā, kā tu zini!? . kā tu zini kad iekāp kakā un brūna zole un ka smird pēc sūdiem, ka tie ir sūdi? moška tie nemaz nav sūdi bet nutella.. va ne?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

A tu pagaršo.

darklight Reģ.: 29.10.2013
4 0 Atbildēt

...tomēr sūdi... a to es jau brīnījos, no kurienes gan biksēs šokolāde?

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Brady izrādijās milzīgs Matricas fans

Šajā situācijā ir svarīgi uzdot sev jautājumu "kāpēc notiek ekonomiskās krīzes?".

Jo šīs krīžu tuvošanās ir ļoti redzamas, tās ir ārkārtīgi neizdevīgas valdošajai kliķei (jo krīzes gaitā 100% līdzekļi maina īpašnieku), risināšanas instrumenti arī ir ļoti zināmi (piem patēriņa palielināšana, kas atrisinātu daudz situācijas). Bet krīzes notiek, tās nevadās nevienā posmā.

Šis ir netiešs, bet acīmredzams apliecinājums, ka nācijas stūrēšana nav neko vienkārša lieta. Mans novērojums: nācija vienkārši un parocīgi stūrējas jautājumos, kas itkā uz viņiem neattiecas (piem ievēlēt Griguli, nobalsot par pensijas palielināšanu), bet nekādi nav vadāma kad lieta skar personīgo maciņu un labklājību (piem pensionāru karklausību nekādi neizdosies ietirgot). Personīgās lietās svarīga ir autoritāte un ortodoksālas vērtības. Visas tās inovācijas lai lieto VIŅI

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"...krīzes gaitā 100% līdzekļi maina īpašnieku..."

Atļaušos nepiekrist. Atceramies Dombrovski,.. to, kurš tagad Eiroparlamentā sēž.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šlesers off, Šķēle ievērojami samazināja areālu, Tautas partija, kas bija vadošā, vnk izdzisa.

Dombrovskis ieziepējās nevis uz līdzekļiem, bet uz amatu un solījumiem.

Katrā krīzē oligarhi zaudē (pārdala) naudu un ietekmi. Savukārt dalībnieki bieži izspēlē sev par labu (Dombrovskis), bet no Šķēles līdzekļiem viņš nedabūja neko vai gandrīz neko.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 2 Atbildēt

"tās ir ārkārtīgi neizdevīgas valdošajai kliķei" Tu ko? Nopietni? Tā kliķe tieši izmanto krīzes, lai stiprinātu savu varu. Un ja nav pietiekami daudz krīžu, tad piepalīdz to organizēšanā.

Atgādināt Godmaņa piemēru? Kā ekonomikas pasniedzējs mācīja, ka valsts pienākums krīzē ir samazināt nodokļu slogu, lai palīdzētu ekonomikai atkopties. Kā ministru prezidents izdarīja tieši pretējo...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Kā tu iedomājies salikt gāzi grīdā budžetu krīzes apstākļos bez pienācīga pamatojuma? Tā jostiņošanas politika jau ir pats vienkāršākais risinājums un tāpēc tiek plaši izmantots. Jostiņošana ir tīrs Excelis. Pārējiem modeļiem ir zinātnieki jāaicina. Nav mums tādu. Jeb negribas

Un jā - es nepareizi izteicos. Nevis "valdošajai kliķei" (aka politiķi), bet finanšu varas turētājiem (aka oligarhi)

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Es skatos, ka jūs vēl joprojām cīnāties ar savām ēnām. Šobrīd ir jācīnās ar jaunajiem saulvežiem, kas jau ir pie varas 10+ gadus. Tāpēc jau Šlesers parādās uz skatuves, ka iedeva pamēģināt stūrēt valstī un kas tur ir sanācis? Atbildiet paši, jo nevienu citu no malas jau nevar vainot. Gribās jau, protams, bet nevar. Pat Lembergs ir aiz restēm.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 0 Atbildēt

Šlesers ar Kalvīti jau pamuka tiklīdz ar gāzi grīdā bija iestūrējuši grāvī. Saulveži haha...

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Es atceros Zatlera valsts apvērsumu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un? Kas mainījās?

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Pa lielam nekas nemainījās. Kļuva plašāks loks, kas piesūcās valsts pupam un līdz ar to arī izšķiestās summas 10kāršojās. Protams ar katru gadu stāvoklis tikai pasliktinās. Tāpēc jau demokrātijā ir diezgan loģiski, ka neviens pie varas ilgi/mūžīgi neaizsēžas, jo lai arī cik labs politiķis būtu tas noved pie iekšējā noslēgta apļa, jeb tās pašas oligarhijas. Pie tam ja tiesībsargājošās iestādes ir vājas un nav neatkarīgas, tas automātiski izveido jaunos oligarhus. Ja būtu kā Dkorejā, kur regulāri tiek tiesāti bijušie prezidenti, premjeri, tad jau tā nevarētu apgalvot. Nu, tā kkā.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 1 Atbildēt

Labi, iešu uzlikt ribiņas cepties, kamēR jūs domājat

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Bet vispār šis ir topiks veltīts Alda jaunumiem. Kkas te ir nogājis greizi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 0 Atbildēt

Gobzemam nav jaunumu. Noiets etaps. Varbūt vēl pēc inerces iekļūs reizīti Saeimā, bet tur viņu tāpat par pilnu rubli neņems.

fckns Reģ.: 29.11.2020
2 0 Atbildēt

Bet to jau tieši šīrem vajag - lai izliktos gudrāks uz to intelektuāļu fona.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
5 1 Atbildēt

Gobzems ir Šlesera projekts, tā kā viss kārtībā. Gobzemam uzdevums savākt tos kas par Šleseru nebalsos, jo grib "jaunas sejas".

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 2 Atbildēt

Jā, liekas nevienam nebūtu lielas pretenzijas, ja šie divi nomestu vājprātīgos. Gobzems kā ideoloģiskais trubadūrs un Šlesers kā praktiķis. Diezgan jaudīga kombinācija sanāktu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
5 0 Atbildēt

Šlesers praktiķis?! Viņš ir tik praktisks, ka pārdotu pa lēto skandināviem pēdējo līko priedi un pēdējo ūdens lāsi. Viņš pārdotu tavu sievu un vispār visu latviešu tautu verdzībā uz sālsraktuvēm, ja vien tas būtu iespējams.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Gobzems ir vājprātīgs narciss, nekas citu viņu neinteresē kā tikai es un man. Gluži kā Šlesers atnesa mums pasta banku, sakārtotu dzelzceļu un lidostu, kā tad.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 8 Atbildēt

Slimais paranoiķis....

Krotow Reģ.: 09.09.2008
7 1 Atbildēt

iAuto, dzēsiet šo tredu. Palicis tikai troļļu tusiņs.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
2 0 Atbildēt

jā, nu dīvaini kakugraudi te sapļūtīti, atkal kaut kādā fekalizācijā te viss urīnā pārvērties

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Kā tu iedomājies salikt gāzi grīdā budžetu krīzes apstākļos bez pienācīga pamatojuma? Tā jostiņošanas politika jau ir pats vienkāršākais risinājums un tāpēc tiek plaši izmantots. Jostiņošana ir tīrs Excelis. Pārējiem modeļiem ir zinātnieki jāaicina. Nav mums tādu. Jeb negribas

Un jā - es nepareizi izteicos. Nevis "valdošajai kliķei" (aka politiķi), bet finanšu varas turētājiem (aka oligarhi)

Kurā sapņu pasaulē fianšu varas turētāji pastāvošajā sistēmā ir nodalīti no politiķiem?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
6 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Nu pagaidam vins ir vienigais kuram butu realas iespejas tadus furaškas ka tevi pielikt pie betona mešalkas.

Gobzems jau Maksimas traģēdijā visus pielika pie mešalkas, sevišķi atrāvās ķīniešu skrūves.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Lielījās jau, ka esot izsitis lielākās kompensācijas cietušajiem Latvijas vēsturē.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
2 0 Atbildēt

Man bija iespēja patērzēt ar AG kad vēl viņš bija draugos ar AK. Precīzāk patērzēt ar abiem. Pēc sekmēm vēlēšanās ar domām ka nu tik būs un nu tik darīs. Es kungiem ieminējos, ka prātīgāk būtu palikt opozīcijā un turpināt iesākto kursu suņu ūdas un artusa kameras stilā ar domu ka nākamajās vēlēšanās.varētu pretendēt uz krietni lielāku pārstāvniecību pie likumdošanas. Šamējie teica ka labāk zīle rokā nekā mednis kokā. Tagad turot rokā savas zīles mierīgi var pretendēt uz viena sasaukuma partijas titulu. Gobzems tagad cenšas atkārtot Kaimiņa gājienus savā interpretācijā, bet divreiz taču vienā upē neiekāpsi vai ne?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Iekāps, un kā vēl iekāps. Īpaši jau Gobzema elektorāts.

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Vot jaunākie teksti gan liek domāt, ka Gobzema elektorātu sev noskatījis Šlesers. Un tam apņēmības un mērķtiecības ievērojami vairāk. Izskatās, ka nākamajās vēlēšanās maksimālā klope būs par antivaxeriem

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Es domāju, ka Šlesers un Gobzems ir viens kopīgs projekts, līdzīgi kā SEAT un Škoda - augša viena, bet katrs produkts savai mērķauditorijai. Pirmais paņems kartupeļus, otrais - tā teikt, elektorāta saprātīgāko daļu, kuri ir sapratuši, ka Aldis tomēr īsti riktīgs nav...

eidis Reģ.: 07.11.2001
1 0 Atbildēt

Manliekas Aldis šitādu shēmu nevarētu saturēt. Gan jau kko būtu saļurinājis tad

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 1 Atbildēt

Kaimiņš tak ir parasts bļauris, ko tur atkārtot. Visu info viņam piespēlēja tas pats Gobzems. Viņš tak agrāk, kad startēja no LRA, sarakstījās ar Gobzemu Watsapā ko viņam darīt, runāt Saeimā.

Tur nav nekādas interpretācijas, tas ir pats pirmavots

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Pretējā gadījumā Kaimiņš pats būtu virzījis sevi kā premjera kandidātu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Alda intervija t.me/aldisgobzems/2490

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja par tēmu. Kāds zina, ar kādu AUTO brauc Gobzems?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Diezgan droši var teikt, Mercedes. To viņš kkur skaidroja, ka bijis sapnis nopirkt MB un Domeniks viņam kā otrās mājas

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vienu brīdi bija Cayenne (2.paaudzes), tad kaut kādā sižetā redzēju viņu pie GL Mercedesa stūres. Nesen pozēja pie baltā pirmās paaudzes CLA.

Krotow Reģ.: 09.09.2008
1 0 Atbildēt

Kā viņš ar savu uzvedību tādam varēja sapelnīt?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Viņs tak savā laikā pie Vonsoviča strādāja. Administrējot maksātnespējas lietas jau arī var neslikti nopelnīt.

Volx Reģ.: 22.11.2018
2 0 Atbildēt

Bet cilvēki baumo, ka cars ta nav īsts t.me/aldisgobzems/2496

darklight Reģ.: 29.10.2013
3 0 Atbildēt

Jebāāķ, reptiloīdi Gobzemu apmainījuši!!!! DD

Discoteeka Reģ.: 12.11.2019
1 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Ja par tēmu. Kāds zina, ar kādu AUTO brauc Gobzems?

Vecs CLA

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Šodien 16 30 Aldis būs tiešraidē pie Bogustova tv24

Sūtiet savus jautājumus

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 0 Atbildēt

Es varētu atbildes sūtīt.... Bet jautājumu viņam nav

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, pavisam nesen šeit pacēlās jautājums ar kādu mašīnu brauc.

Gan jau arī būs aktuālais jautājums par bēgļiem, robežu. Šo gan šeit neviens nemin.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 4 Atbildēt

Patīk tas visiem esošās blices atbalstītajiem vai nē, bet pilnīgi reāls scenārijs redzēt jūsu absolūti nevēlamos kadrus pie šprices valdībā itin drīz. Šobrīd vēl ņirdzat, bet vairs ne ilgi. Un tik un tā agrāk vai vēlāk nonāksim pie Zviedrijas modeļa. Kur nav bijusi un nav arī šobrīd ne par mata tiesu baisāka situācija ar covid. Tikai, nuhaj visi šie ierobežojumi un miljardu tēriņi bija Kariņam vajadzīgi

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Ņemot vērā to, ka Aldis pirms pāris dienām publistki paziņoja, ka, nonākot pie varas, atņems valsts finansējumu medijiem, kas viņu kritizē, turklāt viņa komandā bija cilvēks, kurš publiski rakstīja, ka Latvijai vajag tādu līderi kā Putins, ir jābūt visai naivam, lai cerētu, ka te būs kaut kāda tur Zviedrijas brīvība... Bet, nu, katrs jau var ticēt, kam grib.

eidis Reģ.: 07.11.2001
3 2 Atbildēt

Liekas ka tu īsti nesaproti kā strādā Zviedrijas modelis. Un kāpēc tur nevar lietot drukas mašīnu kā instrumentu.

Diemžēl mēs esam citā kulturālā slānī un seniori drīzāk dzer pie tv uzlādētu nanoūdeni kā iet pie ārsta. Un vēl daļa ārstu ir tajā pašā kategorijā.

Toties mums ir pieejama (ne brīvi, bet tomēr) drukas mašīna. Kura ievērojami maina noteikumus. Turklāt nomalē nedrīkst nelietot, ja centrā lieto

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Cik labi, ka Aldis vispār nemelo. Nekad un nekur. Tad, kad viņš rakstīja, ka dodas uz vakcināciju, viņš arī nemeloja. Tad kurā vietā un kādā veidā melo Tompsons?

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Nu, lai atbildētu uz tavu jaut, tad man būtu jānoklausās tas radio raidījums. To es diez vai darīšu, tik norādu tendences. Tviterī smējās par Bogustova reportāžām no tā mītiņā, tagad Aldis atradis melus Tompsonam. Tās ir šī brīža tendences žurnālistikā.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Liekas ka tu īsti nesaproti kā strādā Zviedrijas modelis. Un kāpēc tur nevar lietot drukas mašīnu kā instrumentu.

Diemžēl mēs esam citā kulturālā slānī un seniori drīzāk dzer pie tv uzlādētu nanoūdeni kā iet pie ārsta. Un vēl daļa ārstu ir tajā pašā kategorijā.

Toties mums ir pieejama (ne brīvi, bet tomēr) drukas mašīna. Kura ievērojami maina noteikumus. Turklāt nomalē nedrīkst nelietot, ja centrā lieto

Nevis drukas mašīna, bet ātrais kredīts. Drīz uzzināsi procentu likmi...

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Procentu likme būs, ja nelietos drukas mašīnu. Tad noplicināta ekonomika + inflācija atstums valsti 90tajos.

Savukārt veikli izmantota drukas mašīna salabos Dombrovska sajāto ekonomiku un ļaus uzvārīties uz inflācijas arbitrāžu.

Ielidos pensori. Abos variantos

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nelietos drukas mašīnu. Nelietos, jo nav. Drukas mašīna ir tikai ECB, jo no savējās esam atteikušies jau sen. To laikam neesi pamanījis. Attiecīgi varam tikai ņemt ātrajos kredītos kādas citas drukas mašīnas sadrukāto.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Dombrovska sakarībā visi nez kāpēc aizmirst, ka viņš darbojās SVF komisijas kontrolē, tāpēc nekādus brīnumus, piemēram: "nevis taupīšanu, bet tērēšanu" gribēdams nevarētu izveikt. Un SVF Latvijā bija tāpēc, ka Godmanis un & pārbijās "kas nu tikai būs, ja krievi zaudēs naudu" uz izlēma glābt Parex. Pamatoti pārbijās, protams, kāds konts tur varēja būt ne tikai krievu bandītiem bet GRU arī.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Kontrolē vai uzdevumā? Kā tev liekas, pašreizējo silto vietiņu viņam par neko piešķīra?

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Kāpēc par neko ? Viņš sevi nodemonstrēja kā labu birokrātu un ES institūcijām tādus vajag.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nu jā - "labu birokrātu", kas nozīme, ka bez aiztures izmantoja iegūto varu, lai paņemtu sev uzticētās valsts vārdā ātro kredītu no tā starptautiskā ātro kredītu kantora. Tādam var uzticēt arī lielāku shēmu pārdošanu jau starptautiskā mērogā.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Tev masīvi klibo LV vēstures zināšanas. No SVF naudu aizņēmās Godmaņa valdība tūlīt pēc lēmuma glābt Parex, jo saprata, ka LV valsts izdevumiem un Parex glābšanai vienlaicīgi naudas nepietiks. Pēc tam vara, kura jau spēcīgi sāka smirdēt pēc sūdiem, tika piedāvāta Jaunajam laikam. Jaunais laiks sarauca degunu, bet paņēma, jo kurš tad no varas atsakās.

Parex bankas nacionalizācija — 2008. gada 10. novembrī Latvijas valdība parakstīja līgumu par "Parex bankas"

nacionalizāciju,

2008. gada nogalē, Latvija vienojās ar SVF, ka saņems aizdevumu un īstenos ekonomikas restrukturizācijas programmu.

2009. gada 20. februārī Godmanis līdz ar pārējo valdību atkāpās no premjera amata.

Valsts prezidents Valdis Zatlers 2009. gada 26. februārī par jauno premjerministru iecēla bijušo finanšu ministru Valdi Dombrovski;

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

"...Pēc tam vara, kura jau spēcīgi sāka smirdēt pēc sūdiem, tika piedāvāta Jaunajam laikam. Jaunais laiks sarauca degunu, bet paņēma, jo kurš tad no varas atsakās..."

Pagāja 10 gadi un notika tieši tas pats. Bordāns, pēc tam Gobzems, no varas attiecās un tā tika piedāvāta Jaunā laika ideoloģiskajam pēctecim "Jaunajai Vienotībai", kuri sarauca degunu un to varu paņēma. Līdz ar to, visai ironisks šķiet aizvakardienas protestētāju viens no saukļiem "Kariņ, ej mājās". Gobzems pats labrpātīgi varu Kariņam atdeva.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
1 1 Atbildēt

"Gobzems pats labrpātīgi varu Kariņam atdeva."

Nuja, Ulmanis jau ar sensenos laikos tavējiem varu labprātīgi atdeva un tavi priekšteči tankus ar ziediem sagaidīja.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Vispār jau labprātīgi, kā diženais vadonis varēja pretoties vai vismaz emigrēt, bet nē nodeva valsti, lai tik tauta neuzzin, ka Vadonis ir homītis. Tuvredzīgs narciss.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

L.Lapsas / Indriķa Latvieša "Bailes. Vara" bija versija, ka viņam esot bijis ārlaulības dēls, caur kuru Ulmanis esot bijis šantažēts.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
2 0 Atbildēt

Gobzems sapisīs pasākumu ja turpinās kā mācītājs sprediķot, visur dievu piesaukt, solit piena upes utt. Drusku jānolaižas uz zemes, citādi atbirs domājošais elektorāts un paliks tikai dievlūdzēji un 5g heiteri. Zajebal klausīties to huiņu.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Sevi pie kuriem pieskaiti?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Es principā neatbalstu sūdu stumjošus indivīdus. Ir jārunā par lietu. Kad cilvēks kā problēmas risinājumu piesauc ticību, man sametās šķermi ap dūšu, jo tāds varētu dalīt nodokļu maksātāju naudu.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tas domàjošais elektorāts izskatās pēc tās paša, kas uz praidu ar kaku maisiņiem nāca. Intelekts vairs nav modē.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Kanibaal tu tur biji? Man gan tā nelikās. Vai tu skatījies edgaraivarbomžšovu un tāpēc tev ir viedoklis?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nekur nebiju, piržu dīvānā kā jau visi te.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Protams. Tev jau 2 dienas ir aptrūkušies argumenti pīzdabol

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Arī piepirdi dīvānu?

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Te viens no LV reddit atreferēja:

"Es sevi šovakar pamocīju un cītīgi klausījos A.Gobzema piketu pie Rīgas pils, kas beidzās pie ministru kabineta.

Tāds mazs TL;DR par notikušo.(hronoloģiski)

1.Gobzems ierodas uz pjedestāla un noskaita tēvreizi.

2.Gobzems vairākkārt atkārto, ka neļaus vakcinēt bērnus.(ironiski, ka ne reizi nav nekas izskatīts par bērnu obligāto vakcināciju. Source: LTV ziņas 20:00)

3.Gobzema tuvākie draugi/sekotāji stāsta par savu pieredzi un par ko cīnās.(precīzi nevaru teikt, ko minēja, jo sākotnēji viss bija krieviski, runāja arī kautko par bērniem)

4.Tie paši draugi vairakkārt runā par dievu. Pieņēmu, ka biju uzslēdzis dievkalpojumu."

5.Visi kopā sauc Brīvība.(notika no 1 minūtes līdz pat beigām)

6.Lēnām visi devās līdz ministru kabinetam.

7.Ierodoties pie kabineta Gobzems atkal nosauca tēvreizi un to, ka nevēlas, lai vakcinē bērnus.

8.Applaudēja policistiem pie Ministru kabineta ēkas, pieteica Kariņa un Levita demisiju kā arī pieteica skolotāju/policistu/mediķu streiku.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Tu nedaudz sajauci secību. Bet ir ok. Jo tu tur nebiji.

Bet runa bomār nav par to. Tev neko nav jēgas stāstīt. Tu esi lohs. Lohiem vieta ir pir parašas

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti