Ziemas riepas 2021

Edissons Reģ.: 30.05.2021

Sveiki, plānojubiegādāties kādas premium klases riepas uz R17. Patreiz skatos uz Michelin x-ice snow, kādam varbūt gribās izklāstīt atsauksmi par šo modeli, vai varbūt variet ieteikt kaut ko tajā pašā līmenī? Radžotu laikam nevajadzēs, pārsvarā šoseja.

 
Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
0 0 Atbildēt

SUV?

mefisto Reģ.: 22.05.2017
1 1 Atbildēt

Es parasti paskatos ziemas riepas testu rezultàtus un tad izvēlos no atbilstošā budžeta. Protams, pastāv risks, ka tie testi ir pērkami un daži modeļi netiek testēti.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 0 Atbildēt

Neko tādu īsti brīnumainu te neredzu.Iespējams gan, ka brīnumu nav vispār un nekur.

alltyretests.com/michelin-x-ice-snow-test-review/

market.yandex.ru/product--michelin-x-ice-snow-zimniaia/668520008/reviews?cpa=1

Edissons Reģ.: 30.05.2021
0 0 Atbildēt

Visos testos vienas un tās pašas un mainaas vietu sadalījums no testa, starp citu mmk servisā biju iebraucis un cenas riepām ar bišku augšā.

650 Reģ.: 25.01.2017
2 0 Atbildēt

Nē, visos testos NAV vienas un tās pašas.Mmk serviss ir visur un daudz un uz katra stūra par sevi atgādina.Pat ss sludinājumos tie viņu sailuna suudi pa 10x copīpaste sabāzti.Pa lielam tas visos laikos ir bijis No.1 dažādu čainass suudu piedāvāšanā.Ksenukai arī ir variants- reku viss pilns ar kalošām piebāzts,paiet nevar starp plauktiem.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Pamatā, salīdzinot lēto ražotāju un brenda ziemas ( un vasaras ) riepas tikai braukšanas īpatnības tiek ņemtas vērā. Interesants ir viens cits aspekts arī, viens ASV auto jūtūberis apgalvo, ka lēto ražotāju riepas daudz vieglāk pārdurt. Viņš ar Michelin ne reizi neesot dabūjis "mīksto" , kamēr ar ķīniešu ražojumiem vairākas reizes.

Edissons Reģ.: 30.05.2021
0 0 Atbildēt

Bija pāris gadus atpakaļ man pirelli ice zero ar naglām, jāsaka tiešām premium viss bija, bremzējās itīpaši labi, ziemas ķīnoetes nav īsti bījušas tapēc negribās mēģināt.

Vēl varētu apsvērt michelin x-ice 4 vai jauno 10to hakkapelitta ar radzēm, braucu agri no rītiem un vēlu vakarā bet viss pa pierīgas šosejām reti uz vidzemi sanāk aizbraukt, ir jēga šādā gadījumā likt šipeni?

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

Reāli lūk šis te ikgadējais bremzēšanas tests, ar kuru katram daudzmaz ne-galējam loham būtu jāiepazīstas.Svarīgs ar to, ka tas parāda cik liels suuds ir krietna daļa no LV suudatirgoņu nekaunīgi izreklamētajiem beznosaukuma suudiem.Pie kam,pēc būtības tas uzrāda suudainākos sūudus no centrāleiropass suudiem, kuru lielākā daļa paši par sevi jau ir suuds.Jā. www.tyrereviews.com/Article/2021-Winter-Market-Overview-Test.htm

Seit ir redzams daudzmaz "ziemai/domātais"- kur tiešām jau gadus 5 figurē "viens un tas pats".Jo nav vairs modē ziema un nav daudz to interesentu.Kopš pirms 6g tika izdomāts UG ice2, tas ir priekšgalā visur,kur runa tiešām par "normālai" ziemai domāto.Pie kam, tas reāli atbilst aprakstam,nedilst un lieliski uzvedas krietnos plusgrādos.Vēl būtu pieciešams tas pats pirelliFR (kurš nodils un visdrīzāk būs kā švamme plusos) un tas pats x-ice paveida michelins (kurš dilstot saglabā īpašības un brauc pa visurieni, bet nekur ne īpaši brīnumaini).Nokians ir sen kļuvis šaubīgs ar savu nemākulīgo līšanu centrāleuropā,kontinentāls vienmēr ir bijis demagogu priekšgalā un vienmēr reāli izrādijies suuds.Ledum domātais dilst un izrādās suuds uz neapledojuša un plaši izreklamētais slapjam euroassfaltam domātais 8xxP ir pilnīgs suuds uz jebkuras slidenas virsmas. www.tyrereviews.com/Article/2020-Vi-Bilagare-Nordic-Friction-Winter-Tyre-Test.htm

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 0 Atbildēt

Kaut kā sanāca ka tieši Nokian lietoju pēdējos gadus WR D3, tad WR D4 un beigās snowproof. Riepas ir klusas, labi turas sniegā. Padevos, jo pēdējās nodila vienā ziemā. Tagad Conti wintercontact un nepiekrītu ka ir slikti. Man 205/55R16

Edissons Reģ.: 30.05.2021
0 0 Atbildēt

Nežēlīgs viedoklis!!

Konuss Reģ.: 10.02.2015
2 1 Atbildēt

Trīs ziemas (divas no tām Alpu virsotnēs) esmu braucis ar ķīnietēm Nereus NS806(Firemaxx FM806). Negribu apgalvot, ka būtu labākas par premium un topu līderēm, bet savai cenai un izcelsmei ļoti labas īpašības. Kontrolējama un droša sajūta pie stūres, tāpēc izmantošu arī šajā ziemā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 1 Atbildēt

Izvēlejos savam Cactusam ziemenes,Firestone WINTERHAWK 4,nezin vai būs īstās bet nezinu ko izvēlēties.Varbūt ir kāds cits variants?Skujai ir jābūt!

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 1 Atbildēt

Ir 4 varianti un skrūvpistole pitstopam, tad vēl ķēdes

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 2 Atbildēt

Pieļauju iespēju kad pimpis tev dirsā pašā laikā,plus ķēdes,vispār ekstāze,apdomā.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 3 Atbildēt

Man radās doma,tākā tu gribēji paspīdēt,ķipa TU ahujenijs asprātīs,tad no šodienas tava kļička būs-Mātes drāzējs.Tikko es redzēšu kaut kur tavu komentāru tad zini,TU esi mātes drāzējs,cerams TU saproti par ko es runāju?Labāk taisi jaunu profilu.

650 Reģ.: 25.01.2017
1 0 Atbildēt

-klusi tuvojas kārtējais oct/12, vienugad te bij Tēma ar tādu nosaukumu.

Kalvis99 Reģ.: 13.09.2017
1 1 Atbildēt
iciks Reģ.: 29.05.2013
0 1 Atbildēt

Es laikam likšu 16./17., jo parasti uz oktobra vidu jau sāku domāt par ziemenēm un tad kā reiz būšu laukos, kur man šīs glabājas.

Jāatzīst, man ir gauži vienalga, ka nākošo mēnesi, divus, kaut vai visu ziemu būs esošie laika apstākļi. Neredzu jēgu vaimanāt par riepu nodlilumu, kas ir 0,046343% lielāks

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti