Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
jurijs_g Reģ.: 29.07.2004
0 0 Atbildēt

nomas merivai palidoja baakas vaacinsh uz vaanja, pats attaisijas laikam, apstajos un piefiskeju ka vairak nav, tas opelis ir su.u.u.ds.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar manai Merivai atzīmēju gada jubileju. Nobraukums 16946 km, pirmajā gadā bijuši divi garantijas remonti.

Lielisks rezultāts. Vai padalīsies ar mums, kas pa 15K notiek Merivai, ja to ekspluatē maksimāli saudzīgi?

Pirmais remonts augustā - signalizācijas pārprogrammēšana, samazinot tās jūtīgumu.

Otrais remonts martā - EGR vārsta pārprogrammēšana, lai novērstu atsevišķos brīžos tukšgaitā novēroto dzinēja apgriezienu svārstīšanos.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

TDI rakstīja: vakar manai hondai bija 3meeneshu jubileja , nobraukti 9878,6 kilometri , garantijas remontu naw nu un xy lji man tagad iesaakt , apraudaaties aiz laimes waj

Pārguli ar kaimiņieni.

neder , manas kaiminjienes atdodas minimums par CLS350 ,X5,RX400 utml cenu kat. autoo , leetaak nau noveeroc

veel kaadi priekshlikumi

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

noperc x5

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

deksters rakstīja:

TDI rakstīja: vakar manai hondai bija 3meeneshu jubileja , nobraukti 9878,6 kilometri , garantijas remontu naw nu un xy lji man tagad iesaakt , apraudaaties aiz laimes waj

Pārguli ar kaimiņieni.

neder , manas kaiminjienes atdodas minimums par CLS350 ,X5,RX400 utml cenu kat. autoo , leetaak nau noveeroc

veel kaadi priekshlikumi

Pārvācies uz piem. maskačķu

Reģ.: 12.05.2024
0 0 Atbildēt

jurijs_g rakstīja: nomas merivai palidoja baakas vaacinsh uz vaanja, pats attaisijas laikam, apstajos un piefiskeju ka vairak nav, tas opelis ir su.u.u.ds.

Rokas kluinas, ne Opels vainīgs.

Reģ.: 12.05.2024
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

deksters rakstīja:

TDI rakstīja: vakar manai hondai bija 3meeneshu jubileja , nobraukti 9878,6 kilometri , garantijas remontu naw nu un xy lji man tagad iesaakt , apraudaaties aiz laimes waj

Pārguli ar kaimiņieni.

neder , manas kaiminjienes atdodas minimums par CLS350 ,X5,RX400 utml cenu kat. autoo , leetaak nau noveeroc

veel kaadi priekshlikumi

Pārguli ar kaimiņu.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Tā arī nesaprotu nakuj ar tādu nobraukumu jāņem bija biidelis. Ja plānots braukt septiņus gadus, tad nobraukums buus 120 000km. Šitā pārmaksāt???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Tā arī nesaprotu nakuj ar tādu nobraukumu jāņem bija biidelis. Ja plānots braukt septiņus gadus, tad nobraukums buus 120 000km. Šitā pārmaksāt???

Vēlāk gaidāms lielāks nobraukums. Rudenī sieviņa sāks strādāt un darbdienās braukt ar auto. Pašlaik darbdienās tikpat kā nebraucam, rullējam pa brīvdienām.

Bez tam tad, kad pirku auto, cenas starpība starp 1,4 benzīnnieku un 1,3 CDTI bija 840 lati. Pagājušā gada vidū Merivām cenas paaugstināja, taču dīzeļiem pieaugums bija lielāks. Tādējādi tagad cenas starpība starp 1,4 benzīnnieku un 1,3 CDTI ir palielinājusies līdz 1140 latiem, un dīzeļa atmaksāšanās periods ir kļuvis garāks.

Ja saglabāsies šībrīža benzīna un dīzeļdegvielas cenu attiecība (benzīns 0,587/ dīzelis 0,597), tad 1,3 CDTI iegāde atmaksāsies pēc 109 tūkstošu km nobraukuma.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDI rakstīja:

deksters rakstīja:

TDI rakstīja: vakar manai hondai bija 3meeneshu jubileja , nobraukti 9878,6 kilometri , garantijas remontu naw nu un xy lji man tagad iesaakt , apraudaaties aiz laimes waj

Pārguli ar kaimiņieni.

neder , manas kaiminjienes atdodas minimums par CLS350 ,X5,RX400 utml cenu kat. autoo , leetaak nau noveeroc

veel kaadi priekshlikumi

Pārvācies uz piem. maskačķu

zini es no turienes izvaacos veel 79' ajaa un kautkaa nevelk atpakalj , lai arii bija jautri -sex,drug & rock'n'roll

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

TDI rakstīja:

deksters rakstīja:

TDI rakstīja: vakar manai hondai bija 3meeneshu jubileja , nobraukti 9878,6 kilometri , garantijas remontu naw nu un xy lji man tagad iesaakt , apraudaaties aiz laimes waj

Pārguli ar kaimiņieni.

neder , manas kaiminjienes atdodas minimums par CLS350 ,X5,RX400 utml cenu kat. autoo , leetaak nau noveeroc

veel kaadi priekshlikumi

Pārguli ar kaimiņu.

tur spiid veel mazaak - sexkajoni , maijabahi , feriji ( nejaukt ar tr.mazg. liidz.) , lamboo ( ne taac kaa teu )

veel

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Man Jettai arī gads, tikai nobraukti gandrīz 60 tk km, arī divi garantijas remonti- radio viena poga iestrēga un kaut kādi pajoliņi mēģinot atlauzt bākas vāciņu sačakarēja tā mehānismu.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

A vot nesaprotu, kaa taa var izreekjinaat to izdeviigumu. Ok, njemu teiksim diizelja videejo pateerinju un reizinu ar savu nobraukumu meenesii un diizelja cenu. Taapat daru arii ar benziinnieku, t.i. videejais pateerinhs + nobraukums meenesii + benziina cena.

Bljee, bet nu benziinniekiem parasti reaalais pateerinsh ir vismaz + 1l/100km...

Kaa gudrinieki iesaka reekjinaat to izdeviigumu?

P.S. un kaa ir ar iiespeejamaam diizelja remontizmaxaam? Taas tachu noteiki buus augstaakas, nekaa benziinniekiem (sevishkji jau norulleejos 109k km).

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

vo, vo. Piekrītu Jaunulim.

Ieguvumu prēķinot, ir jāņem vērā arī apkopju izmaksas, kas dīzelim ir mazliet augstākas, tā kā var gadīties, ka dīzelis atmaksāsies nevis pēc 109 kkm, bet pēc 113 kkm.

Lai gan, zinot VWfanu, iespējams, ka arī šis aspekts jau tika ņemts vērā, rēķinot izdevīgumu!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu nez - man ar diezelpowwā rullējot sanāk 30% ietaupījums!

Kad braucu ar 1.7 pencīnu Mēnesī bākā ielēju 100 latus

Tagad ar 2.4 dīzeli - 2x mēnesī pilna bāka un tikai 60-70 lati

turklāt 2.4 JTD iet kudi labāk

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

cirvis aut min. 11l/100km , cirvis diiz.min 7l/100km . un iet kudii jestraak remontos poxy , abi jauni

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Merivai diez vai starpība patēriņā būs tik liela kā cirvim, tomēr savi 2-2,5 litri uz 100 km laikam salasās.

Arī mans Picasso, kas ir gandrīz divreiz smagāks un pusotru reizi lielāks nekā C3, dīzeli vidēji patērē par kādiem 2 litriem/100km mazāk nekā benzīnC3.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Un nevis atmaksaasies, bet buus pa nulleem, peec 120000 saaks atmaksaaties.

Bt nu kaa man patiik tie klienti. Iebrien salonaa, a Primera diizelis ir? Es? A nakuj diizeli, cik nobrauc gadaa? Nu 10-15 tk km. Es saku, ka nemuuzham neatmaksaasies, a cilvis nesaprot, ka grib paarmaksaat 2000 euro plus bankas procenti no 2000 euro, a redz meenesi 10 lati mazaak baakaa ielies.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Un nevis atmaksaasies, bet buus pa nulleem, peec 120000 saaks atmaksaaties.

Bt nu kaa man patiik tie klienti. Iebrien salonaa, a Primera diizelis ir? Es? A nakuj diizeli, cik nobrauc gadaa? Nu 10-15 tk km. Es saku, ka nemuuzham neatmaksaasies, a cilvis nesaprot, ka grib paarmaksaat 2000 euro plus bankas procenti no 2000 euro, a redz meenesi 10 lati mazaak baakaa ielies.

varbuut vnk piipls grib diizeli, a tu vinjam smadzeni cakaree ar savi idiotisko politiku- atmaksaasies, neatmaksaasies, nobraukums xujobraukums....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Un nevis atmaksaasies, bet buus pa nulleem, peec 120000 saaks atmaksaaties.

Bt nu kaa man patiik tie klienti. Iebrien salonaa, a Primera diizelis ir? Es? A nakuj diizeli, cik nobrauc gadaa? Nu 10-15 tk km. Es saku, ka nemuuzham neatmaksaasies, a cilvis nesaprot, ka grib paarmaksaat 2000 euro plus bankas procenti no 2000 euro, a redz meenesi 10 lati mazaak baakaa ielies.

Dīzeļa priekšrocība ir tā, ka tas labi velk pie maziem un vidējiem apgriezieniem. Vakar braucu no tehniskās apskates un pa ceļam bija dafiga mācībnieku. Tos ar dīzelīti bija ērti tā žiperīgi apdzīt.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

varbuut vnk piipls grib diizeli,

Nu nav man taa diizelja, taatad jaaiesmeeree benziinnieks

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja: Un nevis atmaksaasies, bet buus pa nulleem, peec 120000 saaks atmaksaaties.

Bt nu kaa man patiik tie klienti. Iebrien salonaa, a Primera diizelis ir? Es? A nakuj diizeli, cik nobrauc gadaa? Nu 10-15 tk km. Es saku, ka nemuuzham neatmaksaasies, a cilvis nesaprot, ka grib paarmaksaat 2000 euro plus bankas procenti no 2000 euro, a redz meenesi 10 lati mazaak baakaa ielies.

Dīzeļa priekšrocība ir tā, ka tas labi velk pie maziem un vidējiem apgriezieniem. Vakar braucu no tehniskās apskates un pa ceļam bija dafiga mācībnieku. Tos ar dīzelīti bija ērti tā žiperīgi apdzīt.

jaa jaa, maaciibnieki kaa radiiti , lai ar tukshgaitas apgriezieniem shos apdziitu...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

shmurger rakstīja:

varbuut vnk piipls grib diizeli,

Nu nav man taa diizelja, taatad jaaiesmeeree benziinnieks

ā, nu tā ir cita lieta

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

ir , ir ideāla mašīna , vari būt mierīgs....

Surrr Reģ.: 08.03.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja: Un nevis atmaksaasies, bet buus pa nulleem, peec 120000 saaks atmaksaaties.

Bt nu kaa man patiik tie klienti. Iebrien salonaa, a Primera diizelis ir? Es? A nakuj diizeli, cik nobrauc gadaa? Nu 10-15 tk km. Es saku, ka nemuuzham neatmaksaasies, a cilvis nesaprot, ka grib paarmaksaat 2000 euro plus bankas procenti no 2000 euro, a redz meenesi 10 lati mazaak baakaa ielies.

Dīzeļa priekšrocība ir tā, ka tas labi velk pie maziem un vidējiem apgriezieniem. Vakar braucu no tehniskās apskates un pa ceļam bija dafiga mācībnieku. Tos ar dīzelīti bija ērti tā žiperīgi apdzīt.

Es tiešām vēljoprojām ceru, ka vwfans mūs visus nes cauri.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti