Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Kamikadze rakstīja: kaapee doma, ka ar ljoti leetaam mashiinaam brauc? ok, opji, kuri padomjlaikos noprivatizeeja kvartjiiru vai mantoja lielus zemes gabalus neskaitaas, tik pasha pelniitie iipashumi

Tomēr grūti noformulēt vidējo statistisko LV iedzīvotāju no šāda viedokļa - pārāk aktīvā laikā dzīvojam un pārāk īsa vēsture brīvā tirgus apstākļos.

Ja pieņem, ka vidējais dzīvoklis Rīgā maksā ~100kEUR, pēc Tavas teorijas vidējai mašīnai būtu jāmaksā 10-15K, reāli ir daudz mazāk.

Tas tāpēc, ka tagad daudzi cilvēki vairs nevarētu nopirkt paši savus dzīvokļus. Piemēram, 10 gadus atpakaļ cilvēks paņēma kredītu uz 10 gadiem un nopirka dzīvokli pa 10k $. Šobrīd dzīvoklis maksā 100k EUR un tas pats cilvēks šo dzīvokli vairs nopirkt nevar, jo ienākumi tam nav pieauguši tik būtiski.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Kamikadze rakstīja: kaapee doma, ka ar ljoti leetaam mashiinaam brauc? ok, opji, kuri padomjlaikos noprivatizeeja kvartjiiru vai mantoja lielus zemes gabalus neskaitaas, tik pasha pelniitie iipashumi

Tomēr grūti noformulēt vidējo statistisko LV iedzīvotāju no šāda viedokļa - pārāk aktīvā laikā dzīvojam un pārāk īsa vēsture brīvā tirgus apstākļos.

Ja pieņem, ka vidējais dzīvoklis Rīgā maksā ~100kEUR, pēc Tavas teorijas vidējai mašīnai būtu jāmaksā 10-15K, reāli ir daudz mazāk.

Tas tāpēc, ka tagad daudzi cilvēki vairs nevarētu nopirkt paši savus dzīvokļus. Piemēram, 10 gadus atpakaļ cilvēks paņēma kredītu uz 10 gadiem un nopirka dzīvokli pa 10k $. Šobrīd dzīvoklis maksā 100k EUR un tas pats cilvēks šo dzīvokli vairs nopirkt nevar, jo ienākumi tam nav pieauguši tik būtiski.

Tieši tā. Viens to 100k dzīvokli ir nopircis pa 10k, cits pa 50k vēl cits pa 100k, ja ienākumi viesiem daudz maz līdzīgi, tad loģiski pirmajam ir daudz vairāk brīvo līdzekļu citām lietām, arī labakai masīnai. Vēl kādi gadi 15-20 jāpagaida, lai nodefinātu latvieti vidējo statistisko kreditēto

imits Reģ.: 12.02.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās ka Meriva drīz būs visvairāk apsriestā automašīna iauto forumos..

Un VW fans visvairāk apbrīnotais forumists un auto īpašnieks..

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: ir dzirdeets arii, ka auto cena 10..15% no piederoshaa nekustamaa iipashuma veertiibas

šito palasot uzreiz ir izskaidrojums fenomenam, ka daži ļautiņi par savu nodzīto pepelacu šogad grib vairāk kā par to pašu pirms gada

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais, ko tu ar to biji domaajis? kaads konkreets piemeers?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Rēķināt kaut kādus procentus no ienākumiem, ko varam maksāt par auto var tikai sasniedzot noteitku ienākuma līmeni, kāmēr nepietiek ikdienas dzīves nepieciešamību apmierināšanai, labāk par auto nedomāt.

Es par auto iegādi sāktu domāt tikai pie ienākumiem virs 500 Ls mēnesī.

Bez šaubām dzīvojot un ēdot pie vecākiem šis cipars var samazināties arī līdz kādiem 300 Ls. Pie zemākiem ienākumiem labāk par auto nedomāt, var jau, bet labāk nopirkt normālas kurpes un normāli paēst un lieku reizi meiteni uz teātri aizvest.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

vai meiteneem buutu arii jaaved meitenes uz teaatri?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Meitenēm ienākumiem jābūt vēl lielākiem, jo viņu izdevumi savām vajadzībām ir ievērojami lielāki

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Pieredze ar Opel Meriva

Vakar, centrā. Divas joslas vienā virzienā. Man vajag griezt pa kreisi (ir vēl dažas ielas, kur to var darīt). Gaisma sarkanā, piebraucu kreisajā joslā, ieslēdzu pagriezienu. Pamanu blakusjoslā opelim meriva, atceros, ka šāds topiks iauto, sāku vērot kā dabā izskatās, laikam pārāk uzkrītoši, jo luksaforam nomainoties uz braukšanai derīgu krāsu, opeļa vadītājs spolēdams aiziet taisni, es pasmajos pie sevis un nogriežu, kur man vajag. Padomāju, kam tev bija jāpērk opelis, ja tādi kompleksi!?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Pieredze ar Opel Meriva

Vakar, centrā. Divas joslas vienā virzienā. Man vajag griezt pa kreisi (ir vēl dažas ielas, kur to var darīt). Gaisma sarkanā, piebraucu kreisajā joslā, ieslēdzu pagriezienu. Pamanu blakusjoslā opelim meriva, atceros, ka šāds topiks iauto, sāku vērot kā dabā izskatās, laikam pārāk uzkrītoši, jo luksaforam nomainoties uz braukšanai derīgu krāsu, opeļa vadītājs spolēdams aiziet taisni, es pasmajos pie sevis un nogriežu, kur man vajag. Padomāju, kam tev bija jāpērk opelis, ja tādi kompleksi!?

Tas taapat kaa uz getziem visi blenzj

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

Hirsch rakstīja: Pieredze ar Opel Meriva

Vakar, centrā. Divas joslas vienā virzienā. Man vajag griezt pa kreisi (ir vēl dažas ielas, kur to var darīt). Gaisma sarkanā, piebraucu kreisajā joslā, ieslēdzu pagriezienu. Pamanu blakusjoslā opelim meriva, atceros, ka šāds topiks iauto, sāku vērot kā dabā izskatās, laikam pārāk uzkrītoši, jo luksaforam nomainoties uz braukšanai derīgu krāsu, opeļa vadītājs spolēdams aiziet taisni, es pasmajos pie sevis un nogriežu, kur man vajag. Padomāju, kam tev bija jāpērk opelis, ja tādi kompleksi!?

Tas taapat kaa uz getziem visi blenzj

Pie Iekšlietu ministrijas parasti var aplūkot vairākus stāvošus Getz markas pārstāvjus... Kā nekā IEM tos iepirka....

Gan jau ka darba vajadzībām pietiekami baudāms auto....

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Rēķināt kaut kādus procentus no ienākumiem, ko varam maksāt par auto var tikai sasniedzot noteitku ienākuma līmeni, kāmēr nepietiek ikdienas dzīves nepieciešamību apmierināšanai, labāk par auto nedomāt.

Es par auto iegādi sāktu domāt tikai pie ienākumiem virs 500 Ls mēnesī.

Bez šaubām dzīvojot un ēdot pie vecākiem šis cipars var samazināties arī līdz kādiem 300 Ls. Pie zemākiem ienākumiem labāk par auto nedomāt, var jau, bet labāk nopirkt normālas kurpes un normāli paēst un lieku reizi meiteni uz teātri aizvest.

Rīdzinieks (pilsētnieks) tipiskais....

šauri skaties......

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

par auto iegaadi saakot no 500Ls algas??? kas tad golfus un esiishus pirks un brauks ar tiem? par 500Ls var nopirkt normaalu shrotu ar kuru var izbraukt pa weekendiem shur tur, tjip meenesii 20-30Ls benjai + paareejaas hernjas, mosh videeji 50Ls/meenesii aizvilks ?! un tos 50 lashus meenesii jau var atljauties arii ja pelna mazaak

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Ko nomiks saka par jauno picasso? Varbuut esi testeejis kaa jau citroen fans

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

kvatra rakstīja: Ko nomiks saka par jauno picasso? Varbuut esi testeejis kaa jau citroen fans

te ir merivas un opel topiks nvis spranču auto lietas

Pilnīgi piekrītu ibio.

Šis ir Merivas topics!

Tomēr esmu peiradis atbīdlēt, ja uzdod jautājumu, tāpēc teikšu kvatram, ka jauno Picasso testējis neesmu (ir bijušas vairākas iespējas), tā kā joprojām gaidu, kad Latvijā ieradīsies jaunais 5vietīgais C4 Picasso (šobrī pieejams tikai 7vietīgais).

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

ibio rakstīja:

kvatra rakstīja: Ko nomiks saka par jauno picasso? Varbuut esi testeejis kaa jau citroen fans

te ir merivas un opel topiks nvis spranču auto lietas

Pilnīgi piekrītu ibio.

Šis ir Merivas topics!

Tomēr esmu peiradis atbīdlēt, ja uzdod jautājumu, tāpēc teikšu kvatram, ka jauno Picasso testējis neesmu (ir bijušas vairākas iespējas), tā kā joprojām gaidu, kad Latvijā ieradīsies jaunais 5vietīgais C4 Picasso (šobrī pieejams tikai 7vietīgais).

Tāpat jau viss skaidrs nav jēgas tērēt laiku.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Tāpat jau viss skaidrs nav jēgas tērēt laiku.

Tad man labāk vajadzētu ņemt piemēru no tevis un visu savu brīvo laiku pavadīt kā tev, piepļūtot ēteru???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar manai Merivai atzīmēju gada jubileju. Nobraukums 16946 km, pirmajā gadā bijuši divi garantijas remonti.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar manai Merivai atzīmēju gada jubileju. Nobraukums 16946 km, pirmajā gadā bijuši divi garantijas remonti.

vispaar jau odometraa var redzeet arii metrus..

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar manai Merivai atzīmēju gada jubileju. Nobraukums 16946 km, pirmajā gadā bijuši divi garantijas remonti.

gan jau vakar pieļurbājies, ka tik šodien vakarpusē to darīji mums zināmu. tad Tu saki, ka divas reizes jau mainīji mašīnu?

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar manai Merivai atzīmēju gada jubileju. Nobraukums 16946 km, pirmajā gadā bijuši divi garantijas remonti.

Lielisks rezultāts. Vai padalīsies ar mums, kas pa 15K notiek Merivai, ja to ekspluatē maksimāli saudzīgi?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

vakar manai hondai bija 3meeneshu jubileja , nobraukti 9878,6 kilometri , garantijas remontu naw nu un xy lji man tagad iesaakt , apraudaaties aiz laimes waj

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

vakar mana deela bmw bija nedeeljas jubileja...pievakaree nejaushi uzkaapu virsuu( meetaa visur kur pagadaas).....

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar manai Merivai atzīmēju gada jubileju. Nobraukums 16946 km, pirmajā gadā bijuši divi garantijas remonti.

mainija virsbūvi un motoru?

Reģ.: 11.05.2024
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: vakar manai hondai bija 3meeneshu jubileja , nobraukti 9878,6 kilometri , garantijas remontu naw nu un xy lji man tagad iesaakt , apraudaaties aiz laimes waj

Pārguli ar kaimiņieni.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti