Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

saansveres briesmiigas, nestabilitaate shokeejosha?? vaig mazaak miizt un buus ok

Garajs Reģ.: 05.09.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: saansveres briesmiigas, nestabilitaate shokeejosha?? vaig mazaak miizt un buus ok

iesaku, pamēģini kā trīslitru burka uz riteņiem + 180 zs. nerunājot par augsto sēdpozīcīju un pedāļu novietojumu kā autobusā. kombinācija ļoti interesanta, ejot līkumā regulāri izdevās to darīt uz 3 riteņiem

nesaku, ka bail, bet tādu naudu maksāt par šitādiem rezultātiem 100% nav vērts. Kad savedīs kārtībā ceļus, OPC Vectru ar 2,8 un twinscroll turbīnu apskatīšos vēlreiz, tas jau ir nopietnāk.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

paarlasot dazhus topikus, atradu 1k fantastisku citaatu teemaa par BMW 530d:

VWfans rakstīja: Neaiztiec Merivu - tā tagad par 18 tūkstošiem eiro ir dabūjama arī ar jaudīgo 125 zirgspēku 1,7 litru dīzeļmotoru. Šāds auto līdz 100 km/h ieskrienas 11 sekundēs - tā ir bauda braukt!

psc... vai tieshaam tas diizelis tik drankiigi iet, ka 1.7 ir sapnis?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja: Pārdodu savu Merivu www.autonet.lv/...

Es ar viņu braucu gandrīz gadu, pa šo laiku nobraukti nepilni 15000km, brauksana pārsvarā pa Rīgu no mājam uz bernudarzu un darbu un reizi 1-2 menešos - uz Daugavpilī, servisa bija tikai 2 reizes: 1.saskrāpēju bamperi - tika mainīts pēc KASKO, 2.kādi ***** izsita durvju logu - arī tika mainīts pec KASKO, paši nomainijam Stopsignala lampiņu, vakar bijam uz TA - nekādu problēmu nebija.

Moš fanam noderēs rezerves daļām???

Bet nu atvaino, par 10 000 EUR pirkt divgadīgu Merivu šķiet ir par dārgu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Norcha rakstīja:

VWfans rakstīja:Norcha

Tomēr mani vairāk interesē Tava pieredze ar Merivu tehniskās izturības ziņā. Vai pa tiem 30 tūkstošiem km bija kādi atteikumi? Vai spuldzītes kādreiz izdega?

Pa manu nobraukto laiku tika konstateets un nomainiits:

1. Abas prieksheejaas spuldziites, kur vienu spuldziiti bez iipashiem instrumentiem vispaar nav iespeejams nomainiit, naacaas braukt uz servisu un tur mainiit, kur samaksaaju 7Ls;

Vakar pie nobraukuma 25382 km konstatēju, ka nedeg priekšējā labās puses tuvās gaismas spuldzīte. Tā automašīnas priekšpusē bija pirmā spuldzīte, kas Merivas 17 mēnešu garajā mūžā izdega. Šovakar biju iekš Adam-Auto, kur to man nomainīja par Ls 11,39 (Ls 7,08 darbs, Ls 4,31 lampiņa).

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

pasham rokas par liiku lai nomainiitu

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: pasham rokas par liiku lai nomainiitu

līkas vai nelīkas bet es ņēmu talkā instrukciju. nav tur pa vienkāršo...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

ooPIS rakstīja: pasham rokas par liiku lai nomainiitu

līkas vai nelīkas bet es ņēmu talkā instrukciju. nav tur pa vienkāršo...

toties pa lēto cik daudz KM varētu ietaupīt.....

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

pedaalis rakstīja:

ooPIS rakstīja: pasham rokas par liiku lai nomainiitu

līkas vai nelīkas bet es ņēmu talkā instrukciju. nav tur pa vienkāršo...

toties pa lēto cik daudz KM varētu ietaupīt.....

ja parēķina notērēto laiku HVZ vai pa lēto sanāk. tomēr pag. divas spuldzītes man maksāja zem 7Ls. Ja maina abas toč pa lēto sanāk.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Norcha rakstīja:

VWfans rakstīja:Norcha

Tomēr mani vairāk interesē Tava pieredze ar Merivu tehniskās izturības ziņā. Vai pa tiem 30 tūkstošiem km bija kādi atteikumi? Vai spuldzītes kādreiz izdega?

Pa manu nobraukto laiku tika konstateets un nomainiits:

1. Abas prieksheejaas spuldziites, kur vienu spuldziiti bez iipashiem instrumentiem vispaar nav iespeejams nomainiit, naacaas braukt uz servisu un tur mainiit, kur samaksaaju 7Ls;

Vakar pie nobraukuma 25382 km konstatēju, ka nedeg priekšējā labās puses tuvās gaismas spuldzīte. Tā automašīnas priekšpusē bija pirmā spuldzīte, kas Merivas 17 mēnešu garajā mūžā izdega. Šovakar biju iekš Adam-Auto, kur to man nomainīja par Ls 11,39 (Ls 7,08 darbs, Ls 4,31 lampiņa).

kas tā par lampiņu????

megānes H7 tuvās gaismas lampa ar visu nomaiņu maksā 7ls..... bosma lamps izstrādājums rimi veikalā ~3.50ls (ja pašam nav slinkums smērēt rokas)

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Norcha rakstīja: Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

suuc peedeejais.neerganomiska, augsta, prieksha sanu redzamiiba delj platajam stoikaam un mazo lodzinju o...tad jau labak braukt ar bus.VW35ltesha i ta kudi labaks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja: kas tā par lampiņu????

megānes H7 tuvās gaismas lampa ar visu nomaiņu maksā 7ls..... bosma lamps izstrādājums rimi veikalā ~3.50ls (ja pašam nav slinkums smērēt rokas)

Man te rēķinā atzīmēts - lampiņa H7, neoriģinālā detaļa, cena Ls 4,31.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar atbraucu no Gaujienas pa Rīgas apvedceļu līdz Jelgavai 228 kilometrus 3 stundās un 2 minūtēs. Vidējais ātrums - 75 km/h. Nobraukums tagad - 25999 km. Pēdējos 1036 kilometros dīzeļdegvielas patēriņš - 5,38 litri uz 100 km.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar atbraucu no Gaujienas pa Rīgas apvedceļu līdz Jelgavai 228 kilometrus 3 stundās un 2 minūtēs. Vidējais ātrums - 75 km/h. Nobraukums tagad - 25999 km. Pēdējos 1036 kilometros dīzeļdegvielas patēriņš - 5,38 litri uz 100 km.

ha ha ha fig..na taa meriva vien ir, 5.38 uz sotaka galiigi nav maz priekš tā nīkuļa šodien pabraucu ap 100KM pa šoseju ar audi A6 2.5tdi automāts 1615KG pašmasa un pateeriņs videeji bija 5.5luz sotaka braucot ap 90KM/H tad kad uzlika kruiizu uz 70 tad pat zem 5 paliida. Vispaar teiksu taa meriva galigi nav ekonomisks auto.

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

Nesaprotu kapec tadai Merivai ar savu nedizeli ir tik liels paterins. Man 2006 gada Jetta 1,9TDI videji tere 4,9 l uz simtu (50% pilseta un 50 arpuse) bet talaka gabala 4,2 - 4,4 pie videja atruma ~ 87 km/h (uzsveru videja atruma t.i. reali kur var tur uz 115-120).

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

njaaa, izklausaas, ka vwfan ar savu merivu ir konkreeti ieberzies rij kaa nezveers, peec skata kaka, un arii ekspluataacijaa taads neparociigs

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: njaaa, izklausaas, ka vwfan ar savu merivu ir konkreeti ieberzies rij kaa nezveers, peec skata kaka, un arii ekspluataacijaa taads neparociigs

Izskatas gan... Es nesen no Berlines atbraucu ar vienu baku - 64l - sanak ~5.5 l/100km. Bet auto 3.0 TiD - 176Zs / 350Nm. Laikam vienkarsi VWfans ir loti resns... Nevar jau but ta, ka tik labs auto bez iemesla tere tik daudz.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vasaras mēnešos patēriņu palielina biežā kondicioniera lietošana ar otro ventilatora ātrumu. Ja būtu oktobris vai novembris, tad patēriņš būtu kādi 4,9 - 5 litri. Šajos pēdējos 1036 kilometros pilsētas braukšanas īpastvars bija apmēram trešdaļa.

Nepiekrītu, ka Meriva būtu neparocīga. Brīvdienās braucot uz laukiem, bagāžniekā, kraujot līdz jumtam, sagāja gan bērnu rati, gan velosipēds piecgadīgam piukam, gan vēl citas mantas. Opel-Astrā sedanā vai hečbekā nesaietu. Satilptu vienīgi universālā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: njaaa, izklausaas, ka vwfan ar savu merivu ir konkreeti ieberzies rij kaa nezveers, peec skata kaka, un arii ekspluataacijaa taads neparociigs

Neesmu ieberzies, bet izbaudu visas Merivas labākās īpašības. Azivien domāju, ka šāds auto līdztekus Škodai-Roomster 1,4 TDI, Nissan-Note 1,5 dCi un Hyundai-Matrix 1,5 CRDI ir labākais jauna auto piedāvājums cenā no 10 līdz 11 tūkstošiem latu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: rij kaa nezveers, peec skata kaka, un arii ekspluataacijaa taads neparociigs

Nē - rij mēreni, pēc skata mīļumiņš, ekspluatācijā trakoti ērts.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: rij kaa nezveers, peec skata kaka, un arii ekspluataacijaa taads neparociigs

Nē - rij mēreni, pēc skata mīļumiņš, ekspluatācijā trakoti ērts.

Tu esi pilnīgs, galīgs nesprotams ietiepīgs Fans! Pēdējie 4 vārdi ir aizstāti ar piedienīgiem, blhjejal!!!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: njaaa, izklausaas, ka vwfan ar savu merivu ir konkreeti ieberzies rij kaa nezveers, peec skata kaka, un arii ekspluataacijaa taads neparociigs

Izskatas gan... Es nesen no Berlines atbraucu ar vienu baku - 64l - sanak ~5.5 l/100km. Bet auto 3.0 TiD - 176Zs / 350Nm. Laikam vienkarsi VWfans ir loti resns... Nevar jau but ta, ka tik labs auto bez iemesla tere tik daudz.

izklausās pēc Saab.... nez kāpēc pēc pases bāka 75 litri... tad jau patēriņš varētu būt 6.4 l/100km... + noteikti kādi pāris litri ja līdz korķim...

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar atbraucu no Gaujienas pa Rīgas apvedceļu līdz Jelgavai 228 kilometrus 3 stundās un 2 minūtēs. Vidējais ātrums - 75 km/h. Nobraukums tagad - 25999 km. Pēdējos 1036 kilometros dīzeļdegvielas patēriņš - 5,38 litri uz 100 km.

ha ha ha fig..na taa meriva vien ir, 5.38 uz sotaka galiigi nav maz priekš tā nīkuļa šodien pabraucu ap 100KM pa šoseju ar audi A6 2.5tdi automāts 1615KG pašmasa un pateeriņs videeji bija 5.5luz sotaka braucot ap 90KM/H tad kad uzlika kruiizu uz 70 tad pat zem 5 paliida. Vispaar teiksu taa meriva galigi nav ekonomisks auto.

Tiem, kam tas interesē - auto Opel Vectra 2000. gada 2.0 DTI patēriņš pa šoseju uz 100 km pie 90 km/h - 4,5 l, pie 120 km/h - 6 l. Daudz atkarīgs no ceļa seguma uz slikta asfalta var rēķināt +1l uz 100km.

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

Meriva aerodinamika nav tā labākā lielākiem ātrumiem. vecā Vectra sedans ar līdzīgu neturbinētu dizēli pa šoseju ēda mazāk, bet atkal servisos dzīvojās biežāk.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Domāju, ka Ksneps visnotaļ droši varētu palielīties ar sava Citroen C3 1.4 HDI degvielas patēriņu. Iekabinātu jums visiem!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti