Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Velomens rakstīja: Arī man ir Opel Meriva 1,7 CDTI. šai automašinai atbilstošs dzinējs. Ja būtu lielāks,tad visdrīzāk auto tiktu novākots,jo nav tik stabils pie ātruma virs 140 km/h

kurā vietā ir atļauts braukt ar 140km/st???????

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Visur kur gribu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

lusja rakstīja:

Velomens rakstīja: Arī man ir Opel Meriva 1,7 CDTI. šai automašinai atbilstošs dzinējs. Ja būtu lielāks,tad visdrīzāk auto tiktu novākots,jo nav tik stabils pie ātruma virs 140 km/h

kurā vietā ir atļauts braukt ar 140km/st???????

Lielākā daļa bāņi Eiropā. Latvijā ceļi gan ir sū**gi, bet arī var atrast piemērotus,drošus gabaliņus.

Hi ho... Ver viens parkapejs nezinitis - lielakaja dala eiropas banu ir atlauts atrums lidz 130 km/h. (Sveice, piemeram lidz 120). Vienigi Vacija ir visparejais ieteicamais atrums 130 bez ierobezota maksimala, bet atseviskos (patiesiba lielakaja dala) posmos atrums ar celazimem ir ierobezots pie 130 vai zemaks.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

lusja rakstīja:

Velomens rakstīja: Arī man ir Opel Meriva 1,7 CDTI. šai automašinai atbilstošs dzinējs. Ja būtu lielāks,tad visdrīzāk auto tiktu novākots,jo nav tik stabils pie ātruma virs 140 km/h

kurā vietā ir atļauts braukt ar 140km/st???????

Lielākā daļa bāņi Eiropā. Latvijā ceļi gan ir sū**gi, bet arī var atrast piemērotus,drošus gabaliņus.

Hi ho... Ver viens parkapejs nezinitis - lielakaja dala eiropas banu ir atlauts atrums lidz 130 km/h. (Sveice, piemeram lidz 120). Vienigi Vacija ir visparejais ieteicamais atrums 130 bez ierobezota maksimala, bet atseviskos (patiesiba lielakaja dala) posmos atrums ar celazimem ir ierobezots pie 130 vai zemaks.

Atļautais un tas ar kādu braucot vēl nevar norauties sodu nevienmēr sakrīt! Esmu izbraukājis lielu daļu Eiropas un zinu,ka vairumā ierobežojums ir 130km/h bet neviens netiek sodīts, ja brauc līdz 150km/h

Tas pats,kas Latvija 90 un 110km/h

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Seene rakstīja:

Velomens rakstīja:

lusja rakstīja:

Velomens rakstīja: Arī man ir Opel Meriva 1,7 CDTI. šai automašinai atbilstošs dzinējs. Ja būtu lielāks,tad visdrīzāk auto tiktu novākots,jo nav tik stabils pie ātruma virs 140 km/h

kurā vietā ir atļauts braukt ar 140km/st???????

Lielākā daļa bāņi Eiropā. Latvijā ceļi gan ir sū**gi, bet arī var atrast piemērotus,drošus gabaliņus.

Hi ho... Ver viens parkapejs nezinitis - lielakaja dala eiropas banu ir atlauts atrums lidz 130 km/h. (Sveice, piemeram lidz 120). Vienigi Vacija ir visparejais ieteicamais atrums 130 bez ierobezota maksimala, bet atseviskos (patiesiba lielakaja dala) posmos atrums ar celazimem ir ierobezots pie 130 vai zemaks.

Atļautais un tas ar kādu braucot vēl nevar norauties sodu nevienmēr sakrīt! Esmu izbraukājis lielu daļu Eiropas un zinu,ka vairumā ierobežojums ir 130km/h bet neviens netiek sodīts, ja brauc līdz 150km/h

Tas pats,kas Latvija 90 un 110km/h

Tev jautaja, kur ir ATLAUTS braukt virs 140...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tev jautaja, kur ir ATLAUTS braukt virs 140...

Vācijā ir atļauts. Skaidrs? Un Lietuvā vasarā 130, kur visi brauc uz 140 tāpat. Vēlreiz skaidrs?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Tev jautaja, kur ir ATLAUTS braukt virs 140...

Nju jā te laikam ir tas gadījums,kad pa pilsētu braucam uz 50km/h....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja:

Tev jautaja, kur ir ATLAUTS braukt virs 140...

Nju jā te laikam ir tas gadījums,kad pa pilsētu braucam uz 50km/h....

A nav po, kurs gadijums... Ja cilveks jauta vienu, tad kadel jaatbild kaut ko citu? Bet laikam jau nav - tapat ka man par to ka nepareizi atbildeji Starp citu uz tiem baniem neviens nemaz tik loti neskrien, ja paskatas pec GPS - pec spidometra atkariba no masinas ir jabrauc 145-165 robezas, lai brauktu ar max atlauto.

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

tirliņu bars!

Cilvēks pasaka ka auto nestabilis paliek pie 140km/h, bet nupat visi cepas par to cik kur ātri var braukt. a stāsts ta pa kaut ko citu!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Tev jautaja, kur ir ATLAUTS braukt virs 140...

Vācijā ir atļauts. Skaidrs? Un Lietuvā vasarā 130, kur visi brauc uz 140 tāpat. Vēlreiz skaidrs?

Tikai nedi.s. Pa tā saucamajiem Lietuvas bāņiem 70% braucēju brauc uz 120.

brauci un rēķināji? Es biju,braucu pa kreiso joslu uz 130, nevienam netraucēju un nevienu neapdzinu. Pa labo joslu brauca mašīnas lēnāk,protams. Es jau neesmu vainīgs,ka tu brauc pa labo un tava miza ātrāk neiet.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Tev jautaja, kur ir ATLAUTS braukt virs 140...

Vācijā ir atļauts. Skaidrs? Un Lietuvā vasarā 130, kur visi brauc uz 140 tāpat. Vēlreiz skaidrs?

Nu Lietuvā 140 visi gan nebrauc (vismaz virzienā Klaipeda-Kaunas), bet gan 120-130 un pārsvarā pa labo joslu. Iespējams, ka tā bija vienkārši sakrītība, bet kad bijam šovasar Lietuvā, tur bija krietni mazāk pārgalvīgo, agresīvo braucēju nekā pie mums.

Bet es godīgi sākot nesaprotu tos braucējus, kuri pa mūsu ceļiem, kur atļauts 90km/st, brauc 120km/st (it īpaši pa Liepājas šoseju), kā arī tos kuri pa pilsētas centru "lido", gribas pajautāt vai viņiem (tādiem šoferiem) dzemdības sākušas vai? jo viss pārējais jau var drusciņ pagaidīt ....

Tas gan tiesa- Lietuvā vairāk ievēro atļauto braukšanas ātrumu. Bija neparasta sajūta - brauc ar 90 km/h un iekļaujies plūsmā. Ja gribās kā pierasts Latvijā 100 km/h - būtu jāapdzen daudzi lietuvieši. Mani parasti apdzina tikai transportlīdzekļi ar LV numuriem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Da neko tur vairāk neievēro. Mauc tāpat kā pie mums 110-120 pa parastajiem ceļiem.

Es ar ta ka vairak gribetu sai versijai piekrist. Neesmu nekadu apziigumu LT ieverojis. Drizak jau tas varetu but kontrasts pret PL celiem - pec to izbrauksanas LT rada loti apzinigu iespaidu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Tev jautaja, kur ir ATLAUTS braukt virs 140...

Vācijā ir atļauts. Skaidrs? Un Lietuvā vasarā 130, kur visi brauc uz 140 tāpat. Vēlreiz skaidrs?

Nu Lietuvā 140 visi gan nebrauc (vismaz virzienā Klaipeda-Kaunas), bet gan 120-130 un pārsvarā pa labo joslu. Iespējams, ka tā bija vienkārši sakrītība, bet kad bijam šovasar Lietuvā, tur bija krietni mazāk pārgalvīgo, agresīvo braucēju nekā pie mums.

Lietuvā vienkārši daudzi cenšas taupīt degvielu Tāpēc daļa pa bāni velkas uz 110

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es piekrītu Kolumbam un Lusjai - lietuvieši ievēro ātrumu kārtīgāk, tāpēc pa kaimiņvalsti ir bauda braukt. Ceļi arī daudz labāki.

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es piekrītu Kolumbam un Lusjai - lietuvieši ievēro ātrumu kārtīgāk, tāpēc pa kaimiņvalsti ir bauda braukt. Ceļi arī daudz labāki.

Par Lietuvas labajiem ceļiem piekrītu. Par braukšanas stilu un kultūru nēēēē.. Tūlīt sāksies slēpošanas sezona. Pavērojiet lietuviešu braucējus, kuri diezgan biezā slānī dodas baudīt sneiga priekus Cēsu vai Siguldas virzienā. Vārdu sakot "raļļii" ne pa jokam..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Nav tur tie ceļi labāki, ja neskaita tos bāņus. Pārējie ceļi tādi paši kā pie mums.

Ir gan pārliecinoši labāki arī mazie ceļi. No asfaltētajiem, piemēram, ideāli ir posmi Žagare-Naujoji Akmene, Šauļi-Pasvalys, Pakruojis-Radviliškis, Skaistkalne-Biržai-Rokiškis, Mažeikiai-Plunge, Mažeikiai-Skuodas utt. Vispār, cik man nākas braukt pa Lietuvas šosejām, katru reizi citos posmos pārliecinos, ka nav tur tādu nolāpītu, kratelīgu posmu kā pie mums. Arī lāpījumi, kuri ir daudz retāk, tiek taisīti kārtīgāk, izgriežot smuki asfaltā kvadrātu un to aizpildot.

Arī grants ceļus lietuvieši kopj daudz kārtīgāk, tur neesmu manījis tādus sajātus posmus kā mums starp Aizkraukli un Jēkabpili pa Daugavas kreiso krastu.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

VWfans rakstīja: Es piekrītu Kolumbam un Lusjai - lietuvieši ievēro ātrumu kārtīgāk, tāpēc pa kaimiņvalsti ir bauda braukt. Ceļi arī daudz labāki.

Nav tur tie ceļi labāki, ja neskaita tos bāņus. Pārējie ceļi tādi paši kā pie mums.

Jaapiekriit, kaut vai iebraucot lietuvaa caur Ezeri, taadi kurmju rakumi un pat liidz klaipeedas shosejai

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Bet es godīgi sākot nesaprotu tos braucējus, kuri pa mūsu ceļiem, kur atļauts 90km/st, brauc 120km/st (it īpaši pa Liepājas šoseju)

A kas jau liepājas šosejai vainas? Tur apdzīvotu vietu daudz, līkumi nepāskatāmi visapkārt vai varbūt segums ir pavisam slikts?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

lusja rakstīja:

Bet es godīgi sākot nesaprotu tos braucējus, kuri pa mūsu ceļiem, kur atļauts 90km/st, brauc 120km/st (it īpaši pa Liepājas šoseju)

A kas jau liepājas šosejai vainas? Tur apdzīvotu vietu daudz, līkumi nepāskatāmi visapkārt vai varbūt segums ir pavisam slikts?

Segums tur ir izcili clikts. It sevišķi Rīgas un Jelgavas rajonos. Posmā pirms Lielupes tilta vispār ātrāk par 70 netaisos braukt.

un nepāskatāmo likumu tur arī daudz

bet tomēr daži pašnavnieki tur "lido" 120 km/st varbūt ka arī ātrāk...

Kāpēc tad pašnāvnieki un kāpēc tad lido?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Cik reizes jums tiem ēzeļgalvām ir jāskaidro- ne jau ātrums ir pie vainas visādām ķezām vienmēr. Pie vainas ir nesaprātīga manevrēšana lielā ātrumā, neapdomāta apdzīšana un citu satiksmes dalībnieku ignorēšana.

Ja ir brīvs ceļš,pārskatāms, nav meža tiešā tuvumā,kāpēc 'nepalidot' kādu posmiņu????

Lai gan, ko tur bremzēm ieskaidrosi.... sēņu nazis gatavībā, čunčina uz 82,93 'dabu baudot'....

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Cik reizes jums tiem ēzeļgalvām ir jāskaidro- ne jau ātrums ir pie vainas visādām ķezām vienmēr. Pie vainas ir nesaprātīga manevrēšana lielā ātrumā, neapdomāta apdzīšana un citu satiksmes dalībnieku ignorēšana.

Ja ir brīvs ceļš,pārskatāms, nav meža tiešā tuvumā,kāpēc 'nepalidot' kādu posmiņu????

Lai gan, ko tur bremzēm ieskaidrosi.... sēņu nazis gatavībā, čunčina uz 82,93 'dabu baudot'....

Steidzies?! Kur ? Kāpēc? Baidies nokavēt? Iesaku atstāt apstāšanās vietu - "Kapiņu pietura" - pašu beidzamo? Nu, bet tas tā gaumes lieta..

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Cik reizes jums tiem ēzeļgalvām ir jāskaidro- ne jau ātrums ir pie vainas visādām ķezām vienmēr. Pie vainas ir nesaprātīga manevrēšana lielā ātrumā, neapdomāta apdzīšana un citu satiksmes dalībnieku ignorēšana.

Ja ir brīvs ceļš,pārskatāms, nav meža tiešā tuvumā,kāpēc 'nepalidot' kādu posmiņu????

Lai gan, ko tur bremzēm ieskaidrosi.... sēņu nazis gatavībā, čunčina uz 82,93 'dabu baudot'....

Steidzies?! Kur ? Kāpēc? Baidies nokavēt? Iesaku atstāt apstāšanās vietu - "Kapiņu pietura" - pašu beidzamo? Nu, bet tas tā gaumes lieta..

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

casuss rakstīja:

nuhajs rakstīja: Cik reizes jums tiem ēzeļgalvām ir jāskaidro- ne jau ātrums ir pie vainas visādām ķezām vienmēr. Pie vainas ir nesaprātīga manevrēšana lielā ātrumā, neapdomāta apdzīšana un citu satiksmes dalībnieku ignorēšana.

Ja ir brīvs ceļš,pārskatāms, nav meža tiešā tuvumā,kāpēc 'nepalidot' kādu posmiņu????

Lai gan, ko tur bremzēm ieskaidrosi.... sēņu nazis gatavībā, čunčina uz 82,93 'dabu baudot'....

Steidzies?! Kur ? Kāpēc? Baidies nokavēt? Iesaku atstāt apstāšanās vietu - "Kapiņu pietura" - pašu beidzamo? Nu, bet tas tā gaumes lieta..

Savus ieteikumus vari pie sevis mierīgi atstāt.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ne jau vienmēr visi,kas pabrauc ātrāk, kaut kur steidzas. Es jau teicu, tormoziem un sēņu nažu īpašniekiem to nesaprast,tāpēc varat nesatraukties

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

casuss rakstīja:

nuhajs rakstīja: Cik reizes jums tiem ēzeļgalvām ir jāskaidro- ne jau ātrums ir pie vainas visādām ķezām vienmēr. Pie vainas ir nesaprātīga manevrēšana lielā ātrumā, neapdomāta apdzīšana un citu satiksmes dalībnieku ignorēšana.

Ja ir brīvs ceļš,pārskatāms, nav meža tiešā tuvumā,kāpēc 'nepalidot' kādu posmiņu????

Lai gan, ko tur bremzēm ieskaidrosi.... sēņu nazis gatavībā, čunčina uz 82,93 'dabu baudot'....

Steidzies?! Kur ? Kāpēc? Baidies nokavēt? Iesaku atstāt apstāšanās vietu - "Kapiņu pietura" - pašu beidzamo? Nu, bet tas tā gaumes lieta..

Savus ieteikumus vari pie sevis mierīgi atstāt.

OK. Sarunājuši. Atstāju pie sevis. Demokrātiskiem braucējiem, demokrātiska izvēle..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti