Ko Juus sakaat par jauno OPEL MERIVA?

Norcha Reģ.: 10.06.2002

Man liekas, ka taa ir ideaala mashiina (kaa gjimenes mashiina), bet veel esmu paardomaas, vai iegaadaaties to vai nee....

Ko Juus sakaat?[addsig]

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Ne jau vienmēr visi,kas pabrauc ātrāk, kaut kur steidzas. Es jau teicu, tormoziem un sēņu nažu īpašniekiem to nesaprast,tāpēc varat nesatraukties

Cilvēkiem vienkārši ir atšķirīgi temperamenti. Vieglāka dzīve noteikti ir sēnēm - rāmāks, drošāks brauciens, zemāks degvielas patēriņš, policija praktiski nekad netur. Ātrajiem nav tik forši - stresaina braukšana, pārtērēta degviela, policija drāž šos...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja: Ne jau vienmēr visi,kas pabrauc ātrāk, kaut kur steidzas. Es jau teicu, tormoziem un sēņu nažu īpašniekiem to nesaprast,tāpēc varat nesatraukties

Cilvēkiem vienkārši ir atšķirīgi temperamenti. Vieglāka dzīve noteikti ir sēnēm - rāmāks, drošāks brauciens, zemāks degvielas patēriņš, policija praktiski nekad netur. Ātrajiem nav tik forši - stresaina braukšana, pārtērēta degviela, policija drāž šos...

Kāpēc domā, ka stresaina?? Ja tu nespēj ātrāk bez strasa pabraukt,tad nevajag domāt,ka visiem tā ir. Un kāpēc domā,ka drāž???? Kaut kāda traumēta tev tā uztvere.

Varbūt tieši sēnes ir tie stresainākie,nevar pabraukt,jo sastresojušies.

Un par degvielas patēriņu,kāpēc arī par to domā,ka tas ir kaut kas satraucošs? Man tagad ir 3,8 litru dzinējs un 14 litri uz simtu. Ģībsti,fan.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Lai pārkāptu noteikumus daudz prāta nevajag...

Tu jau nu gan pareizais Tieši braukt sēņojot daudz prāta nevajag.

Auni,es vēlreiz saku-nevajag trakot līkumos,apdzīt stulbi,nevajag pilsētās izpildīties. Bet uz taisna,līdzena ceļa, kāpēc nepabraukt ātrāk kādu gabaliņu??

casuss Reģ.: 16.05.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja: Ne jau vienmēr visi,kas pabrauc ātrāk, kaut kur steidzas. Es jau teicu, tormoziem un sēņu nažu īpašniekiem to nesaprast,tāpēc varat nesatraukties

Cilvēkiem vienkārši ir atšķirīgi temperamenti. Vieglāka dzīve noteikti ir sēnēm - rāmāks, drošāks brauciens, zemāks degvielas patēriņš, policija praktiski nekad netur. Ātrajiem nav tik forši - stresaina braukšana, pārtērēta degviela, policija drāž šos...

Vecīt Tu "nerubīīī fišku"..) Kā saka klasiķi, Rixtigs vecis ož pēc zirga, tabakas un viskija ....dzīvu zirgu nav (izbeigušies), bet iesvīst var arī ar ZS un ne jau "tormozs" un "sēņotājs" to sapratīs..))) Eju asināt nazi, kas cits atliek "sēņotājam"..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Kāpēc domā, ka stresaina?? Ja tu nespēj ātrāk bez strasa pabraukt,tad nevajag domāt,ka visiem tā ir. Un kāpēc domā,ka drāž???? Kaut kāda traumēta tev tā uztvere.

Varbūt tieši sēnes ir tie stresainākie,nevar pabraukt,jo sastresojušies.

Un par degvielas patēriņu,kāpēc arī par to domā,ka tas ir kaut kas satraucošs? Man tagad ir 3,8 litru dzinējs un 14 litri uz simtu. Ģībsti,fan.

Nu, labi, salīdzināsim. Divi vadītāji (,,sēne,, un ātrais) taisās braukt no Rīgas uz Liepāju ar 2003.gada Volkswagen-Passat 1,9 TDI. Sēne, ticis laukā no Rīgas, ieskrienas līdz 90 km/h, ieslēdz kruīzkontroli un mierīgā garā aizripina līdz Liepājai 3 stundās un 4 minūtēs, kā to paredz ,,Latvijas valsts ceļu,, aprēķins.

www.lvceli.lv/...

Apdzīt sēnem sanāk tikai 5 reizes visā garajā posmā, 15 km pirms Liepājas, pieaugot satiksmes intensitātei, viņš atmet domu dzīt vēl lielāku ,,sēni,, , kas rullē ar 82 km/h. Tādējādi pēdējos 15 km pirms Liepājas sēne nobrauc lēnāk. Pa vidam pirms Skrundas apstājies uz 10 minūtēm, sēne nonāk galamērķī 3 stundās un 14 minūtēs, iztērējis 9,9 litrus dīzeļdegvielas.

Savukārt ātrais noskaņojas braukt ar 110-120 km/h, apdzen nemitīgi (68 reizes visā gabalā), šķendējas par sēnēm, kas jāapdzen, ceļā pavada 2 stundas un 40 minūtes, bet pirms Brocēniem viņu uz 10 minūtēm aizkavē ceļu policija, kura uzliek pamatotu sodu par braukšanu ar ātrumu 118 km/h. Galamērķī ātrais nonāk tikai nieka 24 minūtes ātrāk par sēni, iztērējis 12,5 litrus dīzeļdegvielas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Kāpēc domā, ka stresaina?? Ja tu nespēj ātrāk bez strasa pabraukt,tad nevajag domāt,ka visiem tā ir. Un kāpēc domā,ka drāž???? Kaut kāda traumēta tev tā uztvere.

Varbūt tieši sēnes ir tie stresainākie,nevar pabraukt,jo sastresojušies.

Un par degvielas patēriņu,kāpēc arī par to domā,ka tas ir kaut kas satraucošs? Man tagad ir 3,8 litru dzinējs un 14 litri uz simtu. Ģībsti,fan.

Nu, labi, salīdzināsim. Divi vadītāji (,,sēne,, un ātrais) taisās braukt no Rīgas uz Liepāju ar 2003.gada Volkswagen-Passat 1,9 TDI. Sēne, ticis laukā no Rīgas, ieskrienas līdz 90 km/h, ieslēdz kruīzkontroli un mierīgā garā aizripina līdz Liepājai 3 stundās un 4 minūtēs, kā to paredz ,,Latvijas valsts ceļu,, aprēķins.

www.lvceli.lv/...

Apdzīt sēnem sanāk tikai 5 reizes visā garajā posmā, 15 km pirms Liepājas, pieaugot satiksmes intensitātei, viņš atmet domu dzīt vēl lielāku ,,sēni,, , kas rullē ar 82 km/h. Tādējādi pēdējos 15 km pirms Liepājas sēne nobrauc lēnāk. Pa vidam pirms Skrundas apstājies uz 10 minūtēm, sēne nonāk galamērķī 3 stundās un 14 minūtēs, iztērējis 9,9 litrus dīzeļdegvielas.

Savukārt ātrais noskaņojas braukt ar 110-120 km/h, apdzen nemitīgi (68 reizes visā gabalā), šķendējas par sēnēm, kas jāapdzen, ceļā pavada 2 stundas un 40 minūtes, bet pirms Brocēniem viņu uz 10 minūtēm aizkavē ceļu policija, kura uzliek pamatotu sodu par braukšanu ar ātrumu 118 km/h. Galamērķī ātrais nonāk tikai nieka 24 minūtes ātrāk par sēni, iztērējis 12,5 litrus dīzeļdegvielas.

Turpinot tavu aprekinu - dizeldegviela partereta par 2Ls, laiks ieekonomets par 15Ls. Vai tagad saproti, kadel "senes" brauc ar Opel Meriva, nevis masinam?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Galamērķī ātrais nonāk tikai nieka 24 minūtes ātrāk par sēni, iztērējis 12,5 litrus dīzeļdegvielas.

un vēl brīdinājums vai 20 latu naudas sods, kā to paredz LAPK 149.8 panta piektā daļa!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Atvaino - aizmirsu tev pakomentet par CP - ta nenotiek - 118 pec spidometra + radara kluda nekadi neparsniegs 5Ls robezu, bet sanemt sadu sodu ir praktiski nereali - CP nemedz savu laiku teret ar "atrajiem" - adekvata pelna sanak tikai ar "lidotajiem", kurus tu savos aprekinos aizmirsi pieminet.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Atvaino - aizmirsu tev pakomentet par CP - ta nenotiek - 118 pec spidometra + radara kluda nekadi neparsniegs 5Ls robezu, bet sanemt sadu sodu ir praktiski nereali - CP nemedz savu laiku teret ar \"atrajiem\" - adekvata pelna sanak tikai ar \"lidotajiem\", kurus tu savos aprekinos aizmirsi pieminet.

Tur jau ir tā sāpe, ka policija nespēj pietiekami stingri piežmiegt ,,mērenos pārkāpējus,, , kuri brauc ar 100-110 km/h ...

www.lvceli.lv/...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Ātrai braukšanai ir trases, tikai tajās nezkāpēc tiem lielajiem lidotājiem nekas nesanāk.

Gribi pacīnīties trasē,lai to pierādītu? Pilnīgi nopietni piedāvāju.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Seene rakstīja: Atvaino - aizmirsu tev pakomentet par CP - ta nenotiek - 118 pec spidometra + radara kluda nekadi neparsniegs 5Ls robezu, bet sanemt sadu sodu ir praktiski nereali - CP nemedz savu laiku teret ar "atrajiem" - adekvata pelna sanak tikai ar "lidotajiem", kurus tu savos aprekinos aizmirsi pieminet.

Tur jau ir tā sāpe, ka policija nespēj pietiekami stingri piežmiegt ,,mērenos pārkāpējus,, , kuri brauc ar 100-110 km/h ...

www.lvceli.lv/...

Ej un nomazgā rokas,ka nesaķer triperi,PAREIZAIS.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Lasiet vēlreiz- ne vienmēr visi un visur brauc lai kaut kur ātrāk nokļūtu. Ir tāda lieta-patīk pabraukt ātrāk,tas sagādā gandarījumu vai rada adrenalīnu, nezinu,kā pareizāk. Un,ka jau neskaitāmas reizes esmu teicis- nevajag trakot nepiemērotās vietās. Taisnā ,pārredzamā gabalā pabraucot kādu bišķi uz 160, nevienam nekas ļauns nenotiks.

Vajag saprast,kur un kā to darīt.

Es jau teicu, VWfan, es reiz no Iecavas uz Bausku sēdēju blakus mašīnā, kura brauca ar 270 km/h Sāc trīcēt Pats ar moci ātrāk par 265 neesmu mēģinājis Nesaku,ka tāpēc esmu kings un baisais braucējs, bet savu reizi drošā ceļa posmā tas ir patīkams piedzīvojums.

Bet jums to nesaprast

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

... es reiz no Iecavas uz Bausku sēdēju blakus mašīnā, kura brauca ar 270 km/h

Apšaubu, ka šajā īsajā ceļa posmā tas vispār ir iespējams!.

Ar kādu auto?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Seene rakstīja: Atvaino - aizmirsu tev pakomentet par CP - ta nenotiek - 118 pec spidometra + radara kluda nekadi neparsniegs 5Ls robezu, bet sanemt sadu sodu ir praktiski nereali - CP nemedz savu laiku teret ar "atrajiem" - adekvata pelna sanak tikai ar "lidotajiem", kurus tu savos aprekinos aizmirsi pieminet.

Nu, nu. 118 - 7 ir 111, kas ir +21 un par to jau pienākas viens punkts.

118 pec spidometra ir ne vairak ka reali 113. 113-7 =106 Ar to ari pietiek un vel paliek 4km/h, ja nu radars patiesam kludas.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

nuhajs rakstīja:

... es reiz no Iecavas uz Bausku sēdēju blakus mašīnā, kura brauca ar 270 km/h

Apšaubu, ka šajā īsajā ceļa posmā tas vispār ir iespējams!.

Ar kādu auto?

Tas bija aiz Iecavas , 3 km garā posmā. Auto m6.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Seene rakstīja: Atvaino - aizmirsu tev pakomentet par CP - ta nenotiek - 118 pec spidometra + radara kluda nekadi neparsniegs 5Ls robezu, bet sanemt sadu sodu ir praktiski nereali - CP nemedz savu laiku teret ar "atrajiem" - adekvata pelna sanak tikai ar "lidotajiem", kurus tu savos aprekinos aizmirsi pieminet.

Tur jau ir tā sāpe, ka policija nespēj pietiekami stingri piežmiegt ,,mērenos pārkāpējus,, , kuri brauc ar 100-110 km/h ...

www.lvceli.lv/...

Nav nekada sape - neviena normala zeme par nelielu parkapumu nesoda. Vacija, piemeram fotoradari ir noreguletu uz +10-15 pilsetas un 20-30 arpus apdzivotam vietam. Savukart Zviedri par parkapumu vispar neuzskata islaicigu atruma parsniegsanu apdzenot - atra apdzisana tiek uzskatita par drosaku manevru, neka vilksnas pa pretejo joslu.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tak mikstie viņi visi ir.Nevar pabraukt normali un tadeļ čikst ka visi lido.Un es varu trase meroties ar spekiem,nesaku ka vinešu jebkuru,bet daudz neatpalikšu ar.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Es jau teicu, VWfan, es reiz no Iecavas uz Bausku sēdēju blakus mašīnā, kura brauca ar 270 km/h Sāc trīcēt Pats ar moci ātrāk par 265 neesmu mēģinājis Nesaku,ka tāpēc esmu kings un baisais braucējs, bet savu reizi drošā ceļa posmā tas ir patīkams piedzīvojums.

Bet jums to nesaprast

saprastu ja tas veel buutu posmaa starp iecavu un rigu kur ir rekonstrueetais cels ( un tad ja nenaak pretii masiinas ) bet tajaa posmaa starp iecavu un bausku nu nezinu tas jau velk uz to ka dzivot vairs laikam negribeejaas neko nesaku var pazmiegt pats arii dazreiz to daru max LV bijis 220KM/H bet tas bija uz tuksa cela kur bija jauns asfalts uzliets) un pretii nenaaca neviena masiina bet 270KM/H tajaa posmaa ir par traku

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Esmu redzējis kā pārītis ielu kingu ir aplauzušies Biķernieku trasē. Un pie tam mazajā aplī.

Pāris? Tak rakstīji , ka 'tie lielie skrējēji' ...tātad visi. Nu ko?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Esmu redzējis kā pārītis ielu kingu ir aplauzušies Biķernieku trasē. Un pie tam mazajā aplī.

Magistr, nejauc lietas. Mes ar Fanu te diskutejam par "lenajiem" un "atrajiem", bet par "ielu kingiem" jeb "zemajem lidotajiem" nemaz nekadas nesaprasanas nav. Es uzskatu, ka vienlidz slikti ir abi galejie varianti. Savukart mans brauksanas stils, ko VWFans uzskata pr briesmigu, prasa pat mazliet iespringsanu, lai ieklautos satiksmes plusma jebkura normala Rietumeropas valsti. Tur ari vecas kundzes ar mazmasinitem uzskata, ka jabrauc ir dinamiski, nevis megina sarekinat dizeldegvielas paterinu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Es jau teicu, VWfan, es reiz no Iecavas uz Bausku sēdēju blakus mašīnā, kura brauca ar 270 km/h Sāc trīcēt Pats ar moci ātrāk par 265 neesmu mēģinājis Nesaku,ka tāpēc esmu kings un baisais braucējs, bet savu reizi drošā ceļa posmā tas ir patīkams piedzīvojums.

Bet jums to nesaprast

saprastu ja tas veel buutu posmaa starp iecavu un rigu kur ir rekonstrueetais cels ( un tad ja nenaak pretii masiinas ) bet tajaa posmaa starp iecavu un bausku nu nezinu tas jau velk uz to ka dzivot vairs laikam negribeejaas neko nesaku var pazmiegt pats arii dazreiz to daru max LV bijis 220KM/H bet tas bija uz tuksa cela kur bija jauns asfalts uzliets) un pretii nenaaca neviena masiina bet 270KM/H tajaa posmaa ir par traku

Tavai zināšanai, tas arī ir rekonstruēts posms,tik kadus 3-4 iepriekš. Ja tev nav zināšanu,kas ir m6, tad neraksti muļķības. Par gaitas īpatnībām, par dinamiku .

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Man patīk šādos momentos praktizēt gāzes nomešanu, tā lai es paspētu veikt manevru, bet aizmugurējais atdurtos pret pretimbraucošo. Nekur jau nav rakstīts, ka apdzenot ir jāspiež pedāli grīdā.

Apdzīšana ir jāpabeidz pēc iespējas ātrāk.

Izrādās, tu piedevām esi vēl arī mērglis uz ceļiem....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

A ja tas lidotajs atduras pretimnakošaja un tur iekša tavi radi............

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: A ja tas lidotajs atduras pretimnakošaja un tur iekša tavi radi............

A marčikam pofig,galvenais,lai principi ievēroti.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

casuss rakstīja: [

Vecīt Tu "nerubīīī fišku"..) Kā saka klasiķi, Rixtigs vecis ož pēc zirga, tabakas un viskija ....dzīvu zirgu nav (izbeigušies), bet iesvīst var arī ar ZS un ne jau "tormozs" un "sēņotājs" to sapratīs..))) Eju asināt nazi, kas cits atliek "sēņotājam"..

Uzasināji? Rociņas nesavainoji? :F

Tad iesmaržojies ar margrietiņu vai maijpuķīšu smaržām un dodies uz ceļa

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti