Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
svesiniece Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

Vai kaads labdaris man vareetu ieteikt, kaa Saabaa var iedziivinaat Sony magjiiti? It kaa esot kaut kaadi paarejnieki no Saabistiskajiem shtekeriem uz tradicionaalajiem, bet kur tos mekleet un cik tas prieks maksaa?[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

varu ieteikt labu meistaru kas rupigi veiks sho proceduru par pienemamu maksu.

svesiniece Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

Paldies, labu meistaru var ieteikt katram gadiijumam, bet ja dabuu to paarejnieku, tad mans intelekts vareetu buut pietiekams lai iespraustu tos shtekeriishus vienu otraa pashrociigi...[addsig]

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

pardodas Blaupunt Ls20 magnetf, no 9000 saaba.

svesiniece Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

+ es labpraat dabuutu zinaat kaa samekleet to Kalngales servisu - katram gadiijumam ))))[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

svesiniece, iebraucot Kalngalē no Rīgas puses vadies pēc norādēm, ir labi saredzamas.[addsig]

svesiniece Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

uculs: paldies, varbuut tu zini arii tel.Nr.?

Snow: kaapeec klusee, vai apvainojies, ka tavs meistars man tikai "katram gadiijumam"? Es vienalga ljoti labpraat uzzinaatu vinja koordinaates...[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

sves

Paskaties E&S majas lapaa www.saab.lv - tur kur rakstits par servisu ir ari tel.nr.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

snow neapvainojas jo ...

svesiniece Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks: paldies, ljoti labs info![addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

nu tur jau seviskjas praata speejas nevajag lai to magji iedzivinaatu iekshaa bez visaam paarejaam. Paarejas noteikti ka ir, bet taas kaa likums labi maksaa, taapeec, ja pats nevar izdariit , labaak aizbraukt uz kaadu elektriibu servi, vai kaut vai pie signalizaaciju cilveekiem vinji pa 5ls visu izdariis kaanaakas.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

es nemaaceju

tas nozime ka man nav prata spejas tobish esmu bezpratis

N8 Reģ.: 23.05.2003
0 0 Atbildēt

Crash, Tu par SAAB?

Nufis Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

to Hirsh:

Nu te nu man pilnībā jāpiekrīt Waldim - ar kapacītoru d..su nesildīsi! Jo neba nu kondensators tev kādu papildu jaudu sistēmai dos - nav jau ģenerators... nu tiesa gan "basa izrautos robus" elektrībā aizlīdzinās gan... Kas attiecas uz SAABu un akumulatoriem - tad mans viedoklis ir - ja jau viss pārējais SAABa elektrosistēmā ir no BOSCH, tad arī aķim ir tādam jābūt, nu koroč', pirms pusotra gada nosprāga "lācis" un ieliku BOSCHu - nekādu problēmu, pat pēc tam kad neuzmanības dēļ 2x izsēdināju sausu... Tātad mans ieteikums - labu aķi, labas klemmes, labus vadus, ģeneratoram jaunas ogles, un tikai pēc tam "koņģoru". Kondensatorus starp citu var dabūt gandrīz katrā auto-audio veikalā... Bet man ir ideja būvēt pašam - no mazākiem (apm 5000-50000mkF) (tādus navalom var dabūt 'Latgalītē' vai izskrūvēt no vecas skaitļošanas tehnikas), tos saskrūvējot klāt pie 'šinas' - responses laiks tādam brīnumam ir vēl labāks nekā vienam centralizētam kondensatoram.

to snow: ...man ar šādas tādas idejas attiecībā uz to ...Bahn ira - vai zini kas šeit ar viņu ņemas, jeb vai pa taisno domā sūtīt?

to svesiniece:

nu kā lai to labāk pasaka - to standartu un pāreju ir tik daudz (nu protams starp Sony un SAABu der tikai viena), ka labāk es tiešām ieteiktu aizbraukt a) pie kāda spečuka b) uz kādu auto-audio bodi, lai apskatās, un uzreiz piemeklē īsto - variants Nr2, nopirkt attiecīgo štekeri kas der Soņkai un uzlodēt to uz SAABa vadiem...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

klist baumas ka audiobahn drizuma bus Riga pieejams tad skatishos uz cenu un salidzinashu kas izdevigak pirkt te vai pasutit no shtatiem.

svesiniece Reģ.: 07.07.2002
0 0 Atbildēt

Nufis: man par lielaam beedaam izskataas, ka lai kaut ko uzlodeetu uz SAABa vadiem, vajag vai nu ljoti mazas rocinjas, kas speej iebaazties ieksh taas shauraas vietinjas, kur novietojas magjiitis, vai arii jaajauc aaraa panelis [addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Tur vajag tos plastmasas saspiezhamos struntinus (zaglishus) kuros ieksha kontakts un piliekot vel vienu vadi saspiezh.

Es gan nekad sava dzive vadus autinjam neesmu lodejis - parasti sapinu kopa un notinu ar izoleni.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nav tik traki, bet labāk iedot profesionālim. Man arī lodēja, lai Sony ieliktu. Kaut kas taču pirms tam ir bijis iekšā. Pie tiem arī pielodēs. Bet tos kas nāk iekšā SAAB štekeros ir grūti sameklēt, vismaz pirms diviem gadiem tā bija.[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Tu kredok esi iists savas profesijas paarstaavis. Taapat kaa dreebniekam nav laika uzshuut sev apgjeerbu un kurpniekam nav laika uztaisiit kurpes, taa tu lieto zagliishus nevis lodee.

Es Arii savu blaupunktu lodeeju. Nopeerc Shtekeri un uzlodee.

Nezinu kaa jaunaakos saabos, bet manaa pa raadzhinja caurumu var iebaazt roku un visus vadus samekleet, ja neskaita aizdedzes vadu kura man laikam tomeer nebija un peec stundas raadzhinjsh sleedzas laukaa [addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Vapros na zasipku!!!

Ja man ir Saalskaabe un Uudenjrazha peroksiids, ko es ar vinjiem varu iesaakt ??? [addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

izbalinat matus Mix

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Nee snow. Man vinji ir abi jaalieto kopaa. Atseviskjaas atbildes neskaitaas, jo tad es varu teikt, ka ar 3 litriem saalskaabes es varu nedeeljas laikaa atbriivoties no sava autinja[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Mixeri, gāz to visu akumulatorā, tad redzēsi.[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Juus laikam neviens nezinat ko noziimee kodinaat spiesto plati

Preciizaak taisu pastiprinaataaju aktiivajam subam[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Zelta rokas Mix !!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti