Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
lietus Reģ.: 23.04.2002
0 0 Atbildēt

veel vinjsh nav sareguleejis

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

vel ne

nesanak laika

dzivoju province kur jastrada smagi lauku darbi lai izdzivotu

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Vai kaadam ir kaadaas autsauksmes par VDO dayton skaljrunjiem[addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Te atkal es!

Varbūt kāds zin, kas var būt par iemeslu, ka šad tad braucot pa šoseju maģītim pazūd strāva? Vadi it kā visi savienoti kārtīgi. Saprastu, ja tas notiktos uz nelīdzenumiem, tad varētu domāt ka kontakti nav kārtībē, bet nē. Kaut kādos dīvainos mirkļos, kā mainot joslas, uzberot. Strāva pazūd un atkal parādās.

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu ja twv tā notiek yad točna kaukur vadi čupā! Nu vai arī maģim kaukas ņehrenačit! Citu izskaidrojumu neredzu.

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Vaina noteikti ir vados, jo kad uzber, tad modors "raujas"uz priekšu un vadi, kas nāk no motora uz salonu nostiepjas un kaut kur zūd kontakst, tad kad motoram "nedod virsū" tad tas atgriežas normālā stāvoklī un viss ir ok. Ceru, ka saprati

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau pēc Tehniskās mehānikas ož!!!

martsSR Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

TO NICK 11....varbuut pastaastiisi kuri tad vadi naak no motora un kaadi tad vinjiem vareetu buut saistiiba ar raadio)) cik man zinaams taadu tur nav....jo visi baroshanas vadi tiek piesleegti vienuviet akumulaatora tuvumaa.....un ja tur buutu kaada probleema tad noteikti tas ietekmeetu arii kaadas citas ieriices darbu.....vaina ir pashaa raadio vai tieshaa taa tuvumaa..

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Kaut kādi vadi jau nāk aizdedzes, gaismas u.c. varbūt tie "pārējie" var nostiepties, bet tas radio vads pa īsu . Spriežu no tā, ka maģis slēdzas ārā tajā brīdī, kad tiek iemīts grīdā. Varbūt aiz akseleratorpedāļa ķeras Tas tikai ir minējums

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Būs laikam jāielogojas.

slinkums ...

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

NICK 11.... , mosh paarknieb straavas vadiem galus , vai labaak nomaini tos, vai arii akjiitis vai gjenerators nefunkcionee kaa naakas, jo kad iemin griidaa motooriits ar visiem saviem pribampasiem pateeree daudz jaudinjas un magjim ar su.. vadu neatliek

man bija taada kjible uz starteeshanaas reizeem .. nu paarkniebu vadiem galus un reizes beidzaas

saaps

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Hi.visiem!Laikam par to mūziku SAABā varu šo to pastāstīt un parādit!Patiesībā ar SAAB 9000 esmu sācis savu profesionālo darbību mūzikas likšanā,un par tiem (SAABiem) man ir palikušas patikamas atmiņas.Kopumā to ir bijis 3-9000,un viens900!

Mūzikas ziņā pateicīga mašīna,bet grūta.Ta kā ja kāds vēlas apskatīt ko var ielikt SAAB 9000 laipni lūdzu mana mājas lapā

www.armandsound.times.lv.

Protams ieskriešu arī uz šejieni papļāpāt, bet ne bieži-jāstrādā!

amz.

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

iepetiju majas lapu.bildes vajag vairak

kauko no SAAB 9000 (I) sistemas dalam ir parcelojushas uz manu auto

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

tas bi es

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Par tām bildēm SAAB! tur ir parādīts tikai tas ,kas ir daudzmaz interesants!Parasta instalācija standarta vietās nav nekas īpašs!Tāpēc ari nefotogrāfēju tās,tās ir tikai manā galvā!!

amz

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

runājot par mūziku. kādam nav kāds lieks plašu atskaņotājs? pa kādu alus kasti paņemtu

Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

plašu nav bet ir jauns (ar kasti!) sony mobile XS-A826 skaļbļauju pāris ko arī par alus kasti var dabūt. var arī lētāk. raxtīc ka saab der. kur neatceros. samovivoz iz menja.

ps. vēl raxtīc : couxial 2-way speaker. un vēl kaut kas franciski.. [addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

eh, sročna vajag plašu skandējamo!

Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

kādos gan pakšos esi atradis taisnāko ceļu pie viniliem? ........... [addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

www.hiphopz.lv/newz/aka_flaya.jpg

vakar iegādāju šo te nezvēru. nu baigais grāvējs. tagad meklēju, kur atskaņot. vēlāk moš saab`am pakašniekā jāiemontē kādu vinilu spēloni!

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

A man ir plashu atskanjotaajs, bet tev es bad nedoshu jo pats klausos uz vinja plates. Bet vispaar mashiinaa tu vinju neieliksi vai arii vareesi klausiities tikai stavot uz vietas, jo neviena plashu atskanjotaaja konstrukcija nepieljauj vibraacijas. Tu pat maajaas uz tumbaam dzirdeesi buukskji kad aizveersi ciet vaaku tam atksanjotaajam. Maybe pastaav iespeeja vinju iekaart kaut kaadaas gumijaas, bet taapat stulbi.

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

tas biju es mix

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Bad, beidz lietot gaisīgas vielas un pārripo pie kāda īpašnika to šķīvi uz apakštasīšu formātu! Vinilla skračotājs ibio!

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

he nu mp3 formātā man jau ir. bet vajag, lai skan no plates, radot noskaņu a bagazhniekā atskaņotāju loģiski tikai stāvot. bet kas par skato parto. attaisa bagazhnieku tur neoni visās malās pastirpinātāji, sabwūferi un pa vidu plašu atskaņotājs "melodija"

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Anoniimais!!! Veelreiz kaut ko tik stulbu pateksi atrausi bietee.

Kaatu driskti uztaisiit taadu stulbumu kaa plati paartaisiit digitaalaa formaataa!!! Plate ir vieniigais datu neseejs kursh muuziku ieraksta analogaa formaataa. Ieraksts ir tieshi taads kaads vinjsh naak muuzikas instrumentiem un cilveeka mutes. Un noskanju tajaa visaa veel rada plates skrapksjis, kuru gan var noveerst lietojot augstaakas klases galvinju.[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti