Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ar saalskaabi jaakodina uzmaniigi unaatri labaak njemt dzelzs hloriidu ar to bisk leenaak viss notiek ....

Crash

P.S. Labaak gan sabam pastuuzi nopirkt buus efektiivaak

saaps Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

svesiniece:

nju uzmaniigi ar to paarejas mekleeshanu, jo vecajiem SAABiem bija cits standarts un jaunaakiem jau cits (tjipa universaalaaks).

Manam 91g CS bija vecais standarts (org. Grundig magjiitim) un paarejas taadiem nav

Savam montēju Pionieri: vecais gals smuki noshtepseleejaas nost, tiesa gan tie vadi tur iekshaa paliek veel iisaaki (toties mazaak svienojumu un zudumu).

Latgalītē nopirku universālo pāreju, vienā galā , otrā nav kontaktu.

Otram galam uzkniebu kontaktus (paipinjus) un saspraudu tajaa SAABiskajaa shtepselii un viss rulee

vieniigi spraushanas laikaa ieskatiijos SAAB un magjiisha manuaalii , lai pareizos vaduis samekleet. (piem. lai magjim atminja nenodzēšas pie aizdedzes izsleegshanas un lai magjis skaneetu arii pie aizdedzes izsleegshanas)

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To crash: vakar nokodinaaju un 20 Min viss gatavs, bet ja gribi es tev varu iedot valjeeju trauku saalskaabes, lai tu vinju paglabaatu [addsig]

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Mixer paldies pasham jau ir pietiekamaa daudzumaa , kaa pastuuzis skan, cik noprotu taisiiji uz mikreneem? kaadas liki?[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Es veel neielodeeju mikreni ieskhaa, jo nebija vakar pieejams mazais lodaamurs. Taa kaa pashlaik neko lielu neveelos, jo man nepatiik likt krutas mantas suudiiga neizoleetaa korpusee (manaa mashiinaa), tad es taisu uz Phillips TDA 1562 mikrenes. Par jaudu es iisti nezinu, jo neticu tam kas ir rakstiits aprakstaa, bet gan jau noskaidros, jo tuvaakajaas dienaas beigs lodeet un tad arii testees[addsig]

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

Mix: ja baidies nosvilināt mikreni lodējot, tad platē ielodē mikrenes "palikni", un tad tik atliks iespraust.. es parasti tā daru..

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

jaa tas i labs variants

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

To ieris: ar shito mikreni taa nevar izdariit, jo vinja nav taada kaa tu domaa. Vinja ir garaas kaajas nedaudz ielociitas un kautkur iesprauzhot vinja netureesies, un veel plus vinja tiek stiprinaata klaat pie radiaatora, kuram blakus jel kaadu paliktni ir gruuti novietot[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mix

Man ir mazais lodamurs. Gals varbut nav galigi miniaturs un jauda maza - tasni mikrenju lodeshanai lai tas neparsvilinatu!

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

2 Mix: skaidrs.. mikrene līdzīga krenam?

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Paldies kredok es jau dabuuju!

Mana mikrene no saana izskataas aptuveni taa

[]

[]

[]

|

|[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ministra Lujana tevs man kadreiz macija kauko par statistisko elektribu nu kauko tadu ja lode un nav sazemets it seviskji mikrenes ?

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

sorry iauto atstarpes neparaadija, bet ceru ka saprataat kaa kaaja izskataas attieciibaa pret korpusu, un pie tam vinjas ir divas rindas[addsig]

io Reģ.: 25.03.2003
0 0 Atbildēt

Par jaudu - izskatās, ka pieņemama kvalitāte līdz 55W (kropļojumi 0.5%). Varētu būt ticami, par cik mikrenē iekšā iebūvēts "lift suply", kas strādā kā sprieguma pārveidotājs un palielina barošanas spriegumu tajā brīdī, kad nepieciešams lielāks signāls stiprekļa izejā (kad pagriež skaļāk). Ja signāls maziņš, barošanas spriegums nobrauc atpakaļ uz 12V (īstenībā 1. Izgatavojot plati šādai mikrenei ir svarīgi lai būtu pietiekoši plati zemes un barošanas celiņi (līdz 6..8mm), citādi sprieguma pārveidotājs nevarēs nodrošināt vajadzīgo jaudu jo varētu "rosināties". Nevajag arī skopoties ar radiātora izmēru izvēli.

Ja pastiprinātājs izmantojams subvooferim, varētu mēģināt elektrolītus 3-5 un 15-13 kont. ņemt lielākus (līdz 10000uF)...[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Pardodu savu Boomboxu:

Blaupunkt aktivais sabvuferis 70W nom 140 W max:

www.bluespot.co.uk/stock/spkr0_4.asp

komplekta naak lidz originalie Blaupunkt vadi: pluss (ar droshinataju), masa un linearais kabelis.

veikala cena sadam komplektam vismaz 140Ls. Mazlietots.

Cena savejiem un tikai savejiem (var buut ar vulvu draugi) 100Ls.

Var uz 2 meneshu nomaksu.

Ka vairums no jums dzirdejushi - kopa ar SAAB standarta tumbam skan tiri labi

No headunita un chengera es ari skirshos, bet tas laikam aizies pie bizenaaja.

P.S. Tas absoluti nenozime ka pardodu SAABu!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Kred a vairak neko netirgo ?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Nea!

Ieguto naudu kjedites ieguldiishu! Ja vajadzes tad nopirkshu kadu leetu pljarksi. Nav ko naudu marinet ja auto visu laiku staav garazhaa!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

taa viss ko gribeju noskaidrots

a taa jau sabijos

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

katram taadu opiiti kaa kredoks, kursh tur turbosaabu ar mazu noskreejienu garaazhaa un saudzee

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Brivdienas pievieniju savam jaunajam auto magiti. Ir viena lieta, ko es neizprotu. Kad magitis tiek izslegts, tad viņš reizes 3 nopīkstās. Kāds var paskaidrot kādēļ tā notiekas? Kad maģītis stāvēja iekš SAAB, tad nekas tāds nebija.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Stru, viņš atgādina, lai noņem paneli. To funkciju var atslēgt, bet pārliekot, viņš bija bez strāvas un pārgāja uz standarta uzstādījumiem.[addsig]

Stru Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Āaaa. Jasna. paldies!

Zinu, kā viņu atslēgt. Tas bija tas texts par BEEP.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mans sludinajums par subwooferi tiek atcelts - visu mana SAABa audio mantos Bizenajs

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Laimīgais mantinieks[addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kas mak regulet Clarion auto CD ?

man i jauns modelis un tas i sarezgiti

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti