Mūzika SAABā

snow Reģ.: 03.05.2002

Vai kads ir licis SAAB muziku te domaju mainijis skalrunus un tā.

 
Kreboks Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

jauki! mixers piesaka pats sev karu ! [addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

piedāvā "ārija" pa 15Ls

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Bad, arī stāvot, tev no klausīšanās nekas nesanāks tāpēc, ka visiem viņiem ir amortizācija, lai mazinātu vibrāciju un turot to verķi pastāvīgi mašīnā tā amortizācija tev nobeigsie jau pirmajos kilometros. Tā kā nekas labs no tā nesaāks, vienīgi jāmeklē kāds pirms revolūcijas, kuram amortizācija uz lāgām.[addsig]

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Man arii ir "Aarija 102"

Pietiekami normaals aparaats. Nomaini galvinju un buus labs aparaats. Laba Shure galvinja maksaa 30-40Ls un dabuusi labu skanju.[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

uculs: neņem nopietni, es tak ākstos bet to aparātu jāapskata, man te vēl piedāvā tādu kā muz centru. tur plates, kasetes viss kopā - liela zvērīga kaste

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

home.delfi.lv/legers/tumba.htm

arhaisks un laps muzikas aparāts

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt
Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt kāds var palīdzēt ar ideju? Nomainīju SAABam maģi. Paņēmu 900to SONY un tagad nevaru izdomāt kur pielikt to džojstiku. Tur kur liekas, ka būtu ērti nav vietas, bet tur kur ir vieta nav ērti. Ar pulti darboties kaut kā nepatīk.

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Vot vot man arii incee, jo defaultaa vietaa tas baigi maisaas it seviski grozot "baranku" baigi keraas, Man gan ir Kenwood, bet SONY "prieka nuuja" man patiik labaak. Pagaidaam esmu pielicis stuures otraa pusee pie augseejaa labaa "spiekja" ar abpuseejo "ljipucku", klipsi vai kaa vinju tur . . . un esmu apmierinaats.[addsig]

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Neuzrakstīju līdz galam, tas štuckis darbojas caur infraredu, tāpēc pārāk tālu laikam to nevar likt. Vai tik tur nav vajadzīgs noteikts leņķis?

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Izjauc pulti un ieliec to uzparikti stuuree !

Piemeeram uz kaada no spiekjiem : )[addsig]

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Gugi, iedot to aizmugurē sēdošajiem. Man, piemēram, viņš stāv mājās uz skapja. Vispās SAAB viņam vietas nav, to man arī uzreiz pateica, bet, ja eleganti novieto parasto pulti, tad ar to arī var ērti darboties.[addsig]

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Man ir sitaads:

www.preissuchmaschine.de/psm_frontend/main.asp?produkt=309401

No vienas puses vairaak iespeeju, kur eertaak nolikt, no otras, vairaak visaadi kraamji reegojas . . .

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

un kaa buutu jautaajumu uzdot sheit????????

srakans[addsig]

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Iekopeeju Skujas jautajumu sheit:

Noslēdzot manis uzsākto topiku "SAAB 900 vai 9-3" - tika iegādāts 900-tais, 96. gads, turbo. Atsauksmes pagaidām vispozitīvākās, cerams, ka daudzmaz tādas paliks arī pēc pirmā servisa apmeklējuma.

Uz doto brīdi uzblīdis jautājums par skaņu - cik saprotu oriģinālajai galvai ir iespēja CD mainītāju piemakarēt, tad nu jautājums kādas markas un modeļus šamējais atbalsta un cik sarežģīts ir tas piemakarēšanas process?

Ptr Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu re, attiecībā uz CD mainītāju 900NG pārākums pār 9-3 ir nepārprotams.

900NG varot piejūgt Clarion CDC634, CDC635 un, protams, SAABisko.

Ja būtu nopircis 9-3, tad paliktu tikai pēdājais variants :/ Cenas starpība jaunam 2-3 reizes.

Sīkāk sk.:

www.saabnet.com/sites/richard.bevan/

www.saabnet.com/tsn/faq/cdchangerng900.html

Ptr.

otmazka: pats nevienaa 900NG changeri licis neesmu/

WRX_sti Reģ.: 07.03.2004
0 0 Atbildēt

Muuzika saaabaa, hmmm, es paziistu dzeku, kuram saabaa ir nopietns muzons, vins ar savu sarkano 9000 piedaliijaas autoexsotica. Cik sapratu dabuja 3 vietu zaudeeja igaunim un leiitim vareetu vinam prasiit lai pakonsultee)[addsig]

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

tu domaa to kuram pa diognaali atstuteets uz kreesla malas staaveeja sabwoofers?[addsig]

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Jau pirms laika radas doma izmantot teeva skaljrunju kraajumus un iemonteet saabaa vienu pavecaaku subu, kuru iisti par subu nevareetu saukt preciizaak vienkaarshi woofers! Pa briivdienaam tapa realizeeta gadnriiz visa tehniskaa dalja, kaa arii notesteets, ka skan autinja!!

Skaljrunis 8GD-1, Jauda Max 30w un nominaalaa 8w!

Testeets tapa no raadzhinja! Raadzhinja jauda tapa izmantota pietiekami pilnveertiigi, bet naaksies likt atsevciksju mazo pastuuzi, lai varetu nemociit paareejaas tumbas!

Bass no vinja ir miiksts, patiikams un nesit pa aknaam kaa dazhs labs cits! Jaauzliek veel filtrs, jo vidi traucee forshi skaneet!

Bet galvenais ka tas viss ir leeti un pietam neskan suudiigaak par dazhu labu pazistamu firmu skaljrunjiem! Patiikami!

Uz pasaakum varbuut pat buus gatavs, ja paspees paarvilkt paneli ar akustisko dreebi!

[addsig]

Krigers Reģ.: 13.06.2003
0 0 Atbildēt

Pārdodu divas "kompleksās pusdienas":

1. Subwoofera pastiprinātājs JBL BP150.1 (http://www.jbl.com/car/products/product_detail.aspx?ProdId=BP150.1&CheckProduct=Y) un Sony 10" subwoofers kastē. Manuprāt, sakarīgs piedāvājums tiem, kam gribētos vairāk basa saprāta robežās.

Cena ~85 Ls

2. 4-kanālu pastiprinātājs Signat RAM 2 Mk II (http://www.signat.at/Produkte/Verstaerker/Ram/ram.htm) ar barošanas un lineārajiem vadiem desertā. Lineārie vadi ir īsts gardums - 4-kanālu vītā pāra MonsterCable. Vairāk būs piemērots īstiem gardēžiem.

Cena ~115 Ls

Tāds mazliet kulinārisks sludinājums sanāca...

Viss piedāvātais ir lieliskā tehniskā un vizuālā stāvoklī.

Ja nepieciešams, varu palīdzēt ar uzstādīšanu. Sīkāka info un bildes - telefoniski un emailiski.

tel. 6538358

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Tam RAM 2 ir par lielu kroplis izejaa!!!!!! 0.05% ir par daudz! Taa es buutu padomaajis par vinja iegaadi, jo man ir vajadziiba peec 4 kanaalu kaut kad un 80-90w bet deelj taa kroplja sorry nee![addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

es menesha beigas nemu nost priekshejo durvju apshuvumus un dodu lai taisa podiumus ka rezultata uz menesha beigam varbut bus viss chiki briki

vien nevaru izskirties par skanas izolacijas uzlimeshanu. saliti neganti

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Kaadeelj saaliiti? [addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

kaukur lasiju ka diezgan padargs prieks izlimet ar skanas izolaciju mashinu.

vai maldos ?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

un kāds profits.. ?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti