Amerikāņu auto klubs ziņo....

V8 Reģ.: 06.06.2001

Chrysler Voyager un Dodge Caravan īpašnieki no amerikāņu auto kluba tiek aicināti piedalīties izbraukumā uz Jaunpili š.g.29.februārī.Ja ir interese -msg V8[addsig]

 
garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

2 Rhino:

Tev baigi steidzami no viņa tikt vaļā? Patiesībā izklausās interesanti, bet nu tas ir projekts, kas prasa zināmu daudzumu $$$. Pašam man garāžas nav, tāpēc negribētos uz ziemu ņemt un pagalmā turēt. Izdemolēs.

Bet, ja nenotiek kardinālas izmaiņas, domāju ko tādu uz vasaru iepirkt un atvaļinājuma laikā uzcelt no miroņiem. Cik Ls par viņu domā prasīt? Tad varētu hadeni pārlasīt, salonu savest kārtībā, sametināt utt. Ir pieredze ar 2 veciem eskortiem (MKIII). Ir gan savi metinātāji, gan krāsotāji. Arī sirsniņu pa vasaru piemeklētu citu un pārstādītu.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

HVZ jasakontaktee jaizbrauc paskatiities un tad jau var runaat! - domaju par kadiem 300 Ls jau nu toch vareetu atdot mashiiniti kas man paliidzeeja tikt pie sievas - bet viss shinii dziivee ir runaajams

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:HVZ jasakontaktee jaizbrauc paskatiities un tad jau var runaat! - domaju par kadiem 300 Ls jau nu toch vareetu atdot mashiiniti kas man paliidzeeja tikt pie sievas - bet viss shinii dziivee ir runaajams

Vispirms pie sievas un tad pie bērniem vai otrādi???

P.S. Pēdējais teikums ir sevišķa reklāma vai kā? Domā arī man palīdzēs???

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

RHINO rakstīja:HVZ jasakontaktee jaizbrauc paskatiities un tad jau var runaat! - domaju par kadiem 300 Ls jau nu toch vareetu atdot mashiiniti kas man paliidzeeja tikt pie sievas - bet viss shinii dziivee ir runaajams

Vispirms pie sievas un tad pie bērniem vai otrādi???

P.S. Pēdējais teikums ir sevišķa reklāma vai kā? Domā arī man palīdzēs???

Nu bildinaaju es vinju tanii mashiinaa un negribas taa viekaarshi uz miskasti aivest - bet ja tu solies vinju savest kartiibaa un vel peec tam ljaut kadu lunkji izbraukt - aiz laimes nezinaatu kur likties

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

hmmmm...znacit visas lietas jaasaglabaa?....taa jau var ar meesliem apaugt

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:hmmmm...znacit visas lietas jaasaglabaa?....taa jau var ar meesliem apaugt

Nevis visas bet viena - Gribeju restaureet bet tagad toch labaak kadu Mustandzinju pacaelt - lasit ZALJO MUSTANGU

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

sagribeeji.....saakumam pietiks ar Przhevaljska zirgu...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstījapciali ARNIJAM - Paldies par PAIPALU - TOBISH FAMOUST GROUSE Zheel ka vairaak nevareeju baudiit sho Maigo viskiju! - Negribas palikt bez tiesiibaam - Bez tiesiibaam tas pats kas bez kaajaam!

Paldies arii Tev, jo tieshi Tavs comment (un Loma recenzija) mani saintrigeeja nobaudiit, kaa veelaak izraadiijaas, tieshaam lielisko un, pats paarsteidzoshaakais- nebuut ne katraa veikalaa nopeerkamo, dzeerienu. Kaut arii defaultaa esmu labu konjaku cieniitaajs (peec paaris Armeenijas apmekleejumiem), tad kopsh aizvakardienas mani var pieskaitiit pie shii viskija faniem

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

GRIBU MUSTANGU! var buut arii sarkans - nu njemshu arii kabrio, -nu ja BOSS motoriitis nu arii saidjot! der arii ajunas riepas, Izstazhu apbalvojumi netiks njemti veeraa

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

RHINO rakstījapciali ARNIJAM - Paldies par PAIPALU - TOBISH FAMOUST GROUSE Zheel ka vairaak nevareeju baudiit sho Maigo viskiju! - Negribas palikt bez tiesiibaam - Bez tiesiibaam tas pats kas bez kaajaam!

Paldies arii Tev, jo tieshi Tavs comment (un Loma recenzija) mani saintrigeeja nobaudiit, kaa veelaak izraadiijaas, tieshaam lielisko un, pats paarsteidzoshaakais- nebuut ne katraa veikalaa nopeerkamo, dzeerienu. Kaut arii defaultaa esmu labu konjaku cieniitaajs (peec paaris Armeenijas apmekleejumiem), tad kopsh aizvakardienas mani var pieskaitiit pie shii viskija faniem

JOUR WELCOME!

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

gribeet nav kaitiigi-kaitiigi ir nedabuut vai arii dabuut negribot......

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

garuda rakstīja:

RHINO rakstīja:HVZ jasakontaktee jaizbrauc paskatiities un tad jau var runaat! - domaju par kadiem 300 Ls jau nu toch vareetu atdot mashiiniti kas man paliidzeeja tikt pie sievas - bet viss shinii dziivee ir runaajams

Vispirms pie sievas un tad pie bērniem vai otrādi???

P.S. Pēdējais teikums ir sevišķa reklāma vai kā? Domā arī man palīdzēs???

Nu bildinaaju es vinju tanii mashiinaa un negribas taa viekaarshi uz miskasti aivest - bet ja tu solies vinju savest kartiibaa un vel peec tam ljaut kadu lunkji izbraukt - aiz laimes nezinaatu kur likties

Ja tik talu nonāks, ka vāģi pacelšu, tad droši vien iedošu izbraukt. Tu atcerēsies jaunību (), bet man būs vāģis ar īpašu auru. Varat mani nosist, bet man patīk vecas mašīnas. Tur ir sava garša...

OK, sāku krāt naudiņu un gatavoties, lai varu to pagūt pusotra mēneša laikā izdarīt...

L

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

2garuda: hz,ja tef taunuss visuaali patiik,tad njem tik ciet

man gan vish kautkaa ne visai...ap 82 vai kuru gadu vinjam tur kaukaads facelift bija,kad vinsh kljuva stipri liidziigs samazinaatai granadai,bet nu tikuntaa man kautkaa vairaak granadas patiik...bet nu skaties! ja kas,neaizmirsti,ka man ir v6 2.3 dzineejs prieksh shaada zveera labaa staavoklii - ar jaunu uudenssukni,degvielas suukni,un so

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:2garuda: hz,ja tef taunuss visuaali patiik,tad njem tik ciet

man gan vish kautkaa ne visai...ap 82 vai kuru gadu vinjam tur kaukaads facelift bija,kad vinsh kljuva stipri liidziigs samazinaatai granadai,bet nu tikuntaa man kautkaa vairaak granadas patiik...bet nu skaties! ja kas,neaizmirsti,ka man ir v6 2.3 dzineejs prieksh shaada zveera labaa staavoklii - ar jaunu uudenssukni,degvielas suukni,un so

HMmmmm, cik prasi par komplektu? Teoretically, par cik šobrīd konceptuāli apsveru veca taunusa iegādi, lai vasaras laikā reanimētu un rudenī ielās parādītos 'jauns' oldtimer...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

www.fordtaunus.freeservers.com/fotos.htm

hz,jaauzjautaa siikajam - vinja paarpalikumi ) domaaju ap ls 40 vareet buut....

uzprasi,vai aatrumkaste ir ok? pabvaaja vieta,it seviskji ja miil "atvilkt"....bukses visas for sure dereetu nomainiit, stuure pastiprinaata? salons ghia?

no eertiibaam vispaar kautkas ir?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Klau, Rhino, pāradresēju Tev Draco jautājumus uzreiz. Slinkums pārrakstīt. Viss ir pēc būtības.

Principā, ja bundža tāda kā bildēs pēc linka, tad tas ir SKAISTULIS! Tev nau sirc tādu garāžā turēt noārdītā veidā. Būtu $$$, paņemtu šodien...

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

raksts par tusu jau ir....veelaak arii bildes.

www.uscars.lv

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:Klau, Rhino, pāradresēju Tev Draco jautājumus uzreiz. Slinkums pārrakstīt. Viss ir pēc būtības.

Principā, ja bundža tāda kā bildēs pēc linka, tad tas ir SKAISTULIS! Tev nau sirc tādu garāžā turēt noārdītā veidā. Būtu $$$, paņemtu šodien...

tipa shitads tikai ar melnu aadas jumtu http://www.klassiskebiler.dk/museum/indhold/billedarkiv/Ford_taunus_1977.jpg

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

garuda rakstīja:Klau, Rhino, pāradresēju Tev Draco jautājumus uzreiz. Slinkums pārrakstīt. Viss ir pēc būtības.

Principā, ja bundža tāda kā bildēs pēc linka, tad tas ir SKAISTULIS! Tev nau sirc tādu garāžā turēt noārdītā veidā. Būtu $$$, paņemtu šodien...

tipa shitads tikai ar melnu aadas jumtu http://www.klassiskebiler.dk/museum/indhold/billedarkiv/Ford_taunus_1977.jpg[/c]

Kādā krāsā, vai jumts noņemams?? Baida mani tā āda, ka nav ziemā auksti un ūdens lietus laikā netek iekšā. Cik durvis? Teorētiski tur visiem dzelžiem vajadzētu būt savietojamiem ar sierra un scorpio jautājumā par hadeni. Kāda kārba tur virsū stāv, nav nojāta?? Sajūgs? Stāsti ko atceries. Rēķinu, ka man visi gumijas izstrādājumi arī jāmaina, zobsiksna, ģenģersiksna, blīvslēgi, putekļu gumijas u.c.

Pastāstiet ar ko OCH motors no CVH atšķiras no lietotāja un remonta viedokļa. Lai gan tāpat jādomā un jāskata dzīvē. Kurā vietā Tev viņa aplūkojama?

Interese kļūst nopietnāka. Rēķinu izmaksas, t.i. vai varu atļauties reanimēt šito aparātu.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nja,klasisks sierras priextecis,granadas mazaakais braalis....

granada takshu peec designa man vairaak tiik

btw, auto.ru eiroforda forumaa ir taads teels Petroza,kursh skorpja 2.9i ielicis taunusaa,ja neko nejaucu

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

RHINO rakstīja:

garuda rakstīja:Klau, Rhino, pāradresēju Tev Draco jautājumus uzreiz. Slinkums pārrakstīt. Viss ir pēc būtības.

Principā, ja bundža tāda kā bildēs pēc linka, tad tas ir SKAISTULIS! Tev nau sirc tādu garāžā turēt noārdītā veidā. Būtu $$$, paņemtu šodien...

tipa shitads tikai ar melnu aadas jumtu http://www.klassiskebiler.dk/museum/indhold/billedarkiv/Ford_taunus_1977.jpg[/c]

Kādā krāsā, vai jumts noņemams?? Baida mani tā āda, ka nav ziemā auksti un ūdens lietus laikā netek iekšā. Cik durvis? Teorētiski tur visiem dzelžiem vajadzētu būt savietojamiem ar sierra un scorpio jautājumā par hadeni. Kāda kārba tur virsū stāv, nav nojāta?? Sajūgs? Stāsti ko atceries. Rēķinu, ka man visi gumijas izstrādājumi arī jāmaina, zobsiksna, ģenģersiksna, blīvslēgi, putekļu gumijas u.c.

Pastāstiet ar ko OCH motors no CVH atšķiras no lietotāja un remonta viedokļa. Lai gan tāpat jādomā un jāskata dzīvē. Kurā vietā Tev viņa aplūkojama?

Interese kļūst nopietnāka. Rēķinu izmaksas, t.i. vai varu atļauties reanimēt šito aparātu.

ja nemaldos jumts nav no aadas,bet ir apliimeets ar aadu,kaa dazhaam agriinajaam granadaam...?

par hadenes savietojamiibu ar sierru /skorpi vari uzreiz aizmirst. ja nemaldos,taunusam aizmuguree bija atkariigaa piekare a-la capri, priexaa neatkariigaa a-la granada,tik mazaaka...

zobsiksnas 2.3 colognei nav- tekstoliita zobrats, apaksheejaa sadalene,piedzinja ar stangaam....

nedz ohc nedz cvh tur nava,tur ir cologne

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:nja,klasisks sierras priextecis,granadas mazaakais braalis....

granada takshu peec designa man vairaak tiik

btw, auto.ru eiroforda forumaa ir taads teels Petroza,kursh skorpja 2.9i ielicis taunusaa,ja neko nejaucu

Protams, tas būtu nākamais projekts pēc tam, kad savu esošo eskortu no miroņiem uzcēlu. Nelaime tāda, ka vecums nenāk viens - rēķinu kopsummu - Ls600 sanāks droši, jo pie sevis nenokrāsošu, zobsiksnu nenomainīšu utt. Vai ir vērts par 600 latiem pirkt mašīnu, no kuras pāris gadu laikā var nākties šķirties par labu šrotam? Atļauties nevaru, bet dikti gribās... Tad nu rēķinu zaudējumus.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Vot zobsiksnas gan tur nav Ja pareizi atceros tur tas viss bija uz zobratiem! Par piekari runaajot priekshaa dereeja no sieraam gumijas - tochna! Par shrotu nedomaaju ar katru gadu shitie paliek mazaak un mazaak - gan jau normaalaa staavoklii par vinju kadam buus interese - jo interese par sho auto nebija visus shitos gadus bet tagad paleenaam ir !

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

2 Draco:

Pastāsti par cologne V6. Ko tur var darīt lietas labā un cik tas maksā. V-dzinējus esmu redzējis tikai uz bildēm. Baida mani tie.

Un par piekari. Ja Rhino ir dragājis pa ceļiem un piekari nolikvidējis, tad tā varētu būt problēma? Cik zinu, taunusi nemaz tik bieži šrotos nav.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

draco rakstīja:nja,klasisks sierras priextecis,granadas mazaakais braalis....

granada takshu peec designa man vairaak tiik

btw, auto.ru eiroforda forumaa ir taads teels Petroza,kursh skorpja 2.9i ielicis taunusaa,ja neko nejaucu

Protams, tas būtu nākamais projekts pēc tam, kad savu esošo eskortu no miroņiem uzcēlu. Nelaime tāda, ka vecums nenāk viens - rēķinu kopsummu - Ls600 sanāks droši, jo pie sevis nenokrāsošu, zobsiksnu nenomainīšu utt. Vai ir vērts par 600 latiem pirkt mašīnu, no kuras pāris gadu laikā var nākties šķirties par labu šrotam? Atļauties nevaru, bet dikti gribās... Tad nu rēķinu zaudējumus.

nu jptvai,treesho reizi saku: nu nav tur ZOBSIKSNAS! nav! kjiiljsiksnas ir! zobrati ar ir! zobsiksnas NAVA!!!

lab,par tiem 600 ls runaajot - hz,ja pats visu taisiisi,vari iekljauties...bet tas jau atkariigs no taa,kaadaa staavoklii taa mashiinen ir,sik tu atdosi par metinaashanu un kraasoshanu, vai stuure nav ar pastiprinaataaju,kura reikai ir iestaajies pisdec,piemeeram,un kur vien droshi var ap 100 ls iegruust,uttp....visas gumijas piekarei,ja maz veel var dabuut,domaaju pa kaadiem ls 60 - 80 vareetu dabuut....+riepas, siikumu,ellja ar visiem filtriem un nomainju,uttp...

koroch,"celt" vecas mashiinas var atljauties tikai cilveeki,kas kapeikas neskaita,jo reaali labai pacelshanai ( restauraacijai) izmaksas ir nemazas....es piem nevaru atljauties savu granadu uzcelt,diemzeel....plus benziincenas atkal aug,vispaar pisdec. jaataisa elektromobiilis,vai jaapeerk labi zaabaki,lai var ar kaajaam skraidiit...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti