Amerikāņu auto klubs ziņo....

V8 Reģ.: 06.06.2001

Chrysler Voyager un Dodge Caravan īpašnieki no amerikāņu auto kluba tiek aicināti piedalīties izbraukumā uz Jaunpili š.g.29.februārī.Ja ir interese -msg V8[addsig]

 
sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

ljoti izsmeljosi man nak prata visvisadi mercedesi sakot no 1900gada

Coupe ap 77.g. laikam! Taads... Tam,kam taadas kaa zhaluuzijas pakaleejaa trijstuura logaa!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

tie ir labie

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Mizx mersis tieshaam ir sens un stiliigs! pat SAAB meiteneem patiik! sarkans ar gaishu salonu (taa vismaz palicis praataa).

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:Mizx mersis tieshaam ir sens un stiliigs! pat SAAB meiteneem patiik! sarkans ar gaishu salonu (taa vismaz palicis praataa).

Tev tad sanaak ideaala atminja!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Uz Siguldu buushu! Pashlaik top idejiskais upgrade exterjeram, jo, par cik auto ir ikdieniskjsh, ar kaut ko jau jaapaspiid

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Jums taksh klubaa ir pontiac markas auto? Ljoti ceru 16.10 ieraudziit vismaz kaadu no shiim skaistajaam mashiiniiteem

Reģ.: 21.09.2024
0 0 Atbildēt

Audi , starp citu , arī ir smukas mačīniņas!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:Jums taksh klubaa ir pontiac markas auto? Ljoti ceru 16.10 ieraudziit vismaz kaadu no shiim skaistajaam mashiiniiteem

man ir pontiac

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:Jums taksh klubaa ir pontiac markas auto? Ljoti ceru 16.10 ieraudziit vismaz kaadu no shiim skaistajaam mashiiniiteem

nju to patiesiibaa raxtiju es... bet no mammas nika

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

super prieksh manis pontiacs ir ideaalaakaa mashiiniite ever... audi pat blakus nestaav

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstījauper prieksh manis pontiacs ir ideaalaakaa mashiiniite ever... audi pat blakus nestaav

Staav gan ja PONTIAC ir atbraucis pirmais un audi parasti pieparkojas blakus - laikam grib liidzinaaties - otraadi gan parasti nenotiek

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:Mizx mersis tieshaam ir sens un stiliigs! pat SAAB meiteneem patiik! sarkans ar gaishu salonu (taa vismaz palicis praataa).

Principā tāds arī tas paliks: ķiršsarkans ar gaišu salonu. Par pārējo jau citi paspēja komentēt.

KM: Pēc modeļa numura W107, pēc burtiem SLC, tieši kā mans savulaik izlaisti 10666 gab. tādu, 10 amerikāņu naudiņas ir tā robeža, kura nosaka rūsas esamību / neesamību -- labākie var maksāt arī vairāk, bet tāpēc arī tie ir labākie. Šī bilde manu raksturo vislabāk:

http://www.mbclub.lv/images/upload/users/cars/2e8d363a59c9.jpg

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Skaists gan tev tas auto

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

V8 - neizmirsti ka BCL ir pieteicis savu pārstāvi

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

nezinu vai tas bi tieshi shis , bet kautko liidziigu pirmdien pretii UV centrs redzeeju skaists autinjsh

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:nezinu vai tas bi tieshi shis , bet kautko liidziigu pirmdien pretii UV centrs redzeeju skaists autinjsh

Vakarā? Tas mans!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

EEE vai jus nevajaga pabiidiit uz citu forumu tipo ne tas razhotaajs un zem foruma zinjo!

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:EEE vai jus nevajaga pabiidiit uz citu forumu tipo ne tas razhotaajs un zem foruma zinjo!

Vajag... Es tik par dalību 16., par dalību... tūlīt mēģināšu saprast / atrast informāciju par neoficiālo daļu, lai varu teikt, vai man tur ir kas meklējams un vai sanāks tur piedalīties, ja nu kas tāds aizķer...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Brauc tik gan jau buus OK!

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

neviens interesents netiks ignoreets un padziits

vizinaashanaas ar gaisa tramvaju ir paredzeeta ne tikai daliibniekiem, bet arii pasaakuma viesiem no citiem klubiem - tiks izdaliitas speciaalas biljetes

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

biljetes parbaudiis virs gaujas - bezbiljetniekus aiz borta - bet godiigi sakot paareejiem buus interesanti

KK Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:biljetes parbaudiis virs gaujas - bezbiljetniekus aiz borta - bet godiigi sakot paareejiem buus interesanti

Nav vēl gadījies redzēt virs Gaujas lidojošus bezbiļetniekus. Ir vērts padomāt par biļešu tirgošanu tiem, kas to visu no malas redzēt vēlas.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

KK rakstīja:

RHINO rakstīja:biljetes parbaudiis virs gaujas - bezbiljetniekus aiz borta - bet godiigi sakot paareejiem buus interesanti

Nav vēl gadījies redzēt virs Gaujas lidojošus bezbiļetniekus. Ir vērts padomāt par biļešu tirgošanu tiem, kas to visu no malas redzēt vēlas.

he - ideja nav peljama ! Varbuut jauns bizness Siguldaa izveidojas - tipa zelta bezbiljetnieku kritis virs Gaujas - es saaku domaat kur palika mana pufaika

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

kluba biedriem(kas paliks paari peec vagoninja ) tiek organizeetas pusdienas pils zaalee....kas kritienaa izbirs, to varees papildinaat

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

Cerams ka ēdienkartē netiks iekļauti viesi

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti