Amerikāņu auto klubs ziņo....

V8 Reģ.: 06.06.2001

Chrysler Voyager un Dodge Caravan īpašnieki no amerikāņu auto kluba tiek aicināti piedalīties izbraukumā uz Jaunpili š.g.29.februārī.Ja ir interese -msg V8[addsig]

 
KK Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:kluba biedriem(kas paliks paari peec vagoninja ) tiek organizeetas pusdienas pils zaalee....kas kritienaa izbirs, to varees papildinaat

šodien pudienās svaigs, kraukšķigs lidojošā Rhino cepetis ar krāsnī ceptiem kartupelīšiem Jack Daniels mērcītē

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

KK rakstīja:

V8 rakstīja:kluba biedriem(kas paliks paari peec vagoninja ) tiek organizeetas pusdienas pils zaalee....kas kritienaa izbirs, to varees papildinaat

šodien pudienās svaigs, kraukšķigs lidojošā Rhino cepetis ar krāsnī ceptiem kartupelīšiem Jack Daniels mērcītē

JD tu man virsuu nelej shito suslu es nelietoju - tad jau labaak "Famoust Grouse"

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

brrrrrrr kraasainajiem

nekas nav labaaks par muusu ierasto shnjabiiti

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

GirtzB rakstīja:Cerams ka ēdienkartē netiks iekļauti viesi

nekad nesaki nekad - muusu kluba biedru apetiite nav prognozeejama - apeediis bez saals(it sevishkji BMW kluba dazhus aktiivistus)......nekaa personiiga

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

Paņemšu sāli līdzi

jūsu kluba biedru apetīte tikpat neprognozējama kā mana auto apetīte

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Par ko nu neesam savaa klubaa sudzeejushies tas ir pa apetiiti - taa gan mums gan musu autinjiem vienmeer ir laba

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

laikam ja taapeec degunradzim ir aste citaadi vinjsh taa diivaini beigtos.......

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Man shodien viens krievs ar 80-o gadu amerikaani(jaatziist,ka bija kopts un skaists) jautaaja vai paardodu low! Amerikaanis taadaa oranzhiigaa kraasaa skaistaa,bet p[ats krievs gan nerullee! Ceru taadu fruktu klubaa neredzeeshu! :r

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Par"kopts un skaists" domaats amerikaanis nevis tas krievs!

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

tak po..,kam pardot,drusku pardzivojums,bet toties cash kabata un jaunas iespejas

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:tak po..,kam pardot,drusku pardzivojums,bet toties cash kabata un jaunas iespejas

Da vinsh vinju gribeeja par kaadu shtuku laikam Es tikai pasmaidiiju!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Patiesiibaa vinjam nebija pat nojausmas,kas tas ir,jo,kad jautaaju vai vinsh zin,kas tas taads ir, vinsh man atbildeeja,ka apmeeram! Esmu paarliecinaats,ka vinsh domaaja modeli nevis low!

Ar vinja attieksmi taa pat vinsh nebija neemaajs!

Loms Reģ.: 15.07.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:JD tu man virsuu nelej shito suslu es nelietoju - tad jau labaak "Famoust Grouse"

khm, maz cilvēku zin' šo izcilo dzērienu necilajā pudelē....

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

a kas sim bija pa aparatu?

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

KM rakstīja:a kas sim bija pa aparatu?

Da her vinj zin! Neiedziljinaajos un nepeetiiju! Kautkas liidziigs tam sarkanajam pie Sporta pils!

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

sejejs rakstīja:

Da her vinj zin! Neiedziljinaajos un nepeetiiju! Kautkas liidziigs tam sarkanajam pie Sporta pils!

To sarkano pie Sporta pils tie, kam nav slinkums, pamanās paklusām aplasīt... it kā jau sargā, bet reti kurš moldings palicis... Šādu attieksmi noteikti stimulē tie lūžņi un plastmasas bļodas, kas pa logu redzamas salonā...

P.S. Famoust Grouse ir laba manta... man jau tieši tie krāsainie, bet priekšroka tiem no vecās pasaules...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

par Famoust Grouse ir taa kaa ar Seejeja LOWu - itkaa pudele klasiska liidz riebumam toties taa manta tur iekshaa ir taa verta lai klusiitem stuuriitii pa vakariem pats izsuuktu - tipa tapat kaa tajaa reklaamaa ar pelmenjiem

Tapeec ir US whiskiji ko nav zhel arii draugam ieliet - tikai ja vinjsh nav pie stuures

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

tas sarkanais buick pie sporta pils ir manam chomam, tikai shamejs ir nomainiijis savu tel.nr.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

gaidam visus sestdien, 16.oktobrii

info http://www.uscars.lv

http://www.sigulda.lv

V8 pazuud no weba liidz 1 dienai

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:tas sarkanais buick pie sporta pils ir manam chomam, tikai shamejs ir nomainiijis savu tel.nr.

tavu comu sauc Edwins...

mrpresident Reģ.: 28.02.2002
0 0 Atbildēt

Es izskatas, ka Sigulda ari bushu ar (pagaidam savu) Chrysler!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

KM

Bleedis!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad RIIT VISI UZ SIGULDU pa lapaam slidinaaties

dron Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Hey, mājas lapa uskariem sabruka . Kas var pateikt cikos bija jābūt pie Sēnītes? It ka 10:00? Pie Sēnītes stāvvieta virziena uz Siguldu?

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

lapai taču pamatā bija usa materiāli. kā tāda var sabrukt?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti