Amerikāņu auto klubs ziņo....

V8 Reģ.: 06.06.2001

Chrysler Voyager un Dodge Caravan īpašnieki no amerikāņu auto kluba tiek aicināti piedalīties izbraukumā uz Jaunpili š.g.29.februārī.Ja ir interese -msg V8[addsig]

 
draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:2 Draco:

Pastāsti par cologne V6. Ko tur var darīt lietas labā un cik tas maksā. V-dzinējus esmu redzējis tikai uz bildēm. Baida mani tie.

Un par piekari. Ja Rhino ir dragājis pa ceļiem un piekari nolikvidējis, tad tā varētu būt problēma? Cik zinu, taunusi nemaz tik bieži šrotos nav.

cologne V6 rulz! nokaut gruuti,dzineejs un galvas no chuguna,meedz buut probleemas ar gaazu sadales mehaanismu,aiz kam tas "klakskj",bet braukt var.

reizeem tekstoliita sadalenes pievada zobrats meedz izbeigties. tas laikam pa lielam skaitam viss,kas tur meedz atkauties....

ja gribi vinju dabuut ideal staavoklii,tad protams ir shaads taads chakars,bet kopumaa ok motors.

par piekari - man liekas,ka taunusam tomeer nebija McPherson piekare priekshaa,un attieciigi no gumijaam tur imho maz kas der...a mosh arii kljuudos. granadai toch priekshai no skorpja nekas neder

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Nebrēc, Draco, es ir mentālais ments...

Vo, vo, i ja o tom že. Gribēšana ir, bet jādomā reāli. Nevaru cilvēkam sasolīt ka reanimēšu, ja faktiski to nevaru atļauties.

Rhino, kā tur ir ar to stūres pastiprinātāju, kārbu, durvju skaitu, elektrību utt. Un ko nozīmē 'nedaudz rūsējis'. Krāsa kāda, t.i. relatively svaiga, vai krīt nost?? Patiesībā es gribētu vienu dienu to mašīnu paskatīties. Vai arī vari bildes atsutit? Meiladresi es Tev iedotu.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:2 Draco:

Pastāsti par cologne V6. Ko tur var darīt lietas labā un cik tas maksā. V-dzinējus esmu redzējis tikai uz bildēm. Baida mani tie.

Un par piekari. Ja Rhino ir dragājis pa ceļiem un piekari nolikvidējis, tad tā varētu būt problēma? Cik zinu, taunusi nemaz tik bieži šrotos nav.

Dzineeji ljooti ilgspeeleejoshi! Der no Sierra, Granada, Scorpio, Capri. Bija 5 modifikaacijas: 2.0,2.3,2.4,2.8,2.9 Veel ir arii 2,9 24V Coswort (Coswort Skorpjiem no94> Un par peedeejo jau ir veerts padomaat

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

garuda rakstīja:2 Draco:

Pastāsti par cologne V6. Ko tur var darīt lietas labā un cik tas maksā. V-dzinējus esmu redzējis tikai uz bildēm. Baida mani tie.

Un par piekari. Ja Rhino ir dragājis pa ceļiem un piekari nolikvidējis, tad tā varētu būt problēma? Cik zinu, taunusi nemaz tik bieži šrotos nav.

Dzineeji ljooti ilgspeeleejoshi! Der no Sierra, Granada, Scorpio, Capri. Bija 5 modifikaacijas: 2.0,2.3,2.4,2.8,2.9 Veel ir arii 2,9 24V Coswort (Coswort Skorpjiem no94> Un par peedeejo jau ir veerts padomaat

un tikai padomāt...

OK, sapratu to, ka dzinējs rulllz. Gribētos redzēt to visu uzparikti ar bundžu utt. Dabūt atbildes arī par to.

Rhino, maita, noslēpies...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Vobshem ja ir interese bljaujiet - aaraa nemetishu! Varbuut kadreiz kads vinju panjems celshanai varbuut pasham pienaaks mirklis ka labaak garazhaa seedet nevis maajaa pie sievas

Ja saprotu vinjsh tuliit ir pilnveertiigs antiikais

Toreiz kad bija jadzen uz pagrabu nebija man laika to motoru kustinaat pachakareejos pachakareejos pieseeju un aizvilku

ja atcereshos kadreiz bildiites uztaisishu

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

ir veel viens taunus STW Iecavaa - buuda ljoti laba, bet nav lukturu un restes - staav jau hvz cik gadus - ir dauujams par apm Ls 150

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:Vobshem ja ir interese bljaujiet - aaraa nemetishu! Varbuut kadreiz kads vinju panjems celshanai varbuut pasham pienaaks mirklis ka labaak garazhaa seedet nevis maajaa pie sievas

Ja saprotu vinjsh tuliit ir pilnveertiigs antiikais

Toreiz kad bija jadzen uz pagrabu nebija man laika to motoru kustinaat pachakareejos pachakareejos pieseeju un aizvilku

ja atcereshos kadreiz bildiites uztaisishu

Es blauju, brecu un stavu uz galvas. Gribu bildes. Esmu saintriģēc. Man, patiesībā ir nopietna izvēle priekšā par nākamo mašīnu - krāt, krāt un vēlreiz krāt, lai nopirktu americana ford vai kantaino čeroku (esmu kaislīgs dabasmīlis makšķernieks), lai gan kārdonoša doma pacelt grananda vai taunus arī nav pametusi. Tad nu arī šaudos. Gribas visu...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

garuda rakstīja:2 Draco:

Pastāsti par cologne V6. Ko tur var darīt lietas labā un cik tas maksā. V-dzinējus esmu redzējis tikai uz bildēm. Baida mani tie.

Un par piekari. Ja Rhino ir dragājis pa ceļiem un piekari nolikvidējis, tad tā varētu būt problēma? Cik zinu, taunusi nemaz tik bieži šrotos nav.

Dzineeji ljooti ilgspeeleejoshi! Der no Sierra, Granada, Scorpio, Capri. Bija 5 modifikaacijas: 2.0,2.3,2.4,2.8,2.9 Veel ir arii 2,9 24V Coswort (Coswort Skorpjiem no94> Un par peedeejo jau ir veerts padomaat

pastaastiishu tev veel sho to par fordiem. bez tevis piemineetajaam "modifikaacijaam" bija arii V4 1.7 uz kura baazes visi tie V6 tika taisiiti, kaa arii 2.5 un 3.0...vinji gan ir retaaki.

runaajot par scorpio,vinjam 2.3 dzineeji cik zinu netika likti, a 2.4 / 2.8 un 2.9 bija ar elektronisko inzekciju "l-jet" aiz kam sho dzineeju ielikshana taunusaa kljuus par diezgan normaalu chakaru

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

nav nekaads chakars ja abi auto staav blakus....

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

RHINO rakstīja:Vobshem ja ir interese bljaujiet - aaraa nemetishu! Varbuut kadreiz kads vinju panjems celshanai varbuut pasham pienaaks mirklis ka labaak garazhaa seedet nevis maajaa pie sievas

Ja saprotu vinjsh tuliit ir pilnveertiigs antiikais

Toreiz kad bija jadzen uz pagrabu nebija man laika to motoru kustinaat pachakareejos pachakareejos pieseeju un aizvilku

ja atcereshos kadreiz bildiites uztaisishu

Es blauju, brecu un stavu uz galvas. Gribu bildes. Esmu saintriģēc. Man, patiesībā ir nopietna izvēle priekšā par nākamo mašīnu - krāt, krāt un vēlreiz krāt, lai nopirktu americana ford vai kantaino čeroku (esmu kaislīgs dabasmīlis makšķernieks), lai gan kārdonoša doma pacelt grananda vai taunus arī nav pametusi. Tad nu arī šaudos. Gribas visu...

Vot tagad tu mani dzen izmisumaa

Kaa USCARS viceprezidents man buutu jasaka cel labaak amerikani,

Kaa biznesmenim man buutu tev japardod peec iespeejas daargaak to kas pasham nav nepiecieshams

Kaa sentimentals tipinjsh ... kas tik tur nav bijis

Par Mashiinu:

dzinejs 2.3l

karba HVZ man liekas ka 5 varbuut 4 atrumi ?

Durvis 2gab

Kuzovs: Balts, Jumts: melna adas imitacija

aizmugureejie stiklinji virinaas

ko vel tu gribi zinaat?

9125933 tipo man talrunja Nr

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

klubs ir klubs

bizness ir bizness.....kaut vai ikdienaa toyotas tirgo

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

draco...

Jebkuram Ford V6 niekam elektriibu esmu speejiigs savilkt 3 dienaas, kaut arii vinjsh buutu ar HVZ -troniku Un, ja Garuda paraxtiisies uz sho projektu, labpraat paliidzeeshu. Bet tas V4 skiet staaveeja arii ieksh SAAB 96 ar visu savu unikaalo briivrumbas kaarbu Tiesa gan 1,5 izpildiijumaa...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:klubs ir klubs

bizness ir bizness.....kaut vai ikdienaa toyotas tirgo

bet velviens skaists amerikaanis tachu dereetu vai ne

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstījaraco...

Jebkuram Ford V6 niekam elektriibu esmu speejiigs savilkt 3 dienaas, kaut arii vinjsh buutu ar HVZ -troniku Un, ja Garuda paraxtiisies uz sho projektu, labpraat paliidzeeshu. Bet tas V4 skiet staaveeja arii ieksh SAAB 96 ar visu savu unikaalo briivrumbas kaarbu Tiesa gan 1,5 izpildiijumaa...

nu,man prieks par tevi es pats diezko prieciigs smadzeneem vadus vilkt nebuutu,un attieciibaa uz 24 vaarstnieku,tad tur vispaar ir pashvaki....bet nu,ja jau pats piesakies...))

par 1.7: hz,kas tur pa briivrumbaam,man vish savulaik uz granadas pikapa ar parastu 4pakaapju manuaalo kaarbu staaveeja....ceela jau diezgan ok,maxspeed gan ar ap 140 tikai bija

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

2.0 V4 veel bija sastopams uz 70to gadu vidus Transit -tas gan vairaak par 110 neskreeja un arii tikai tuksh un no kalna

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

draco...

Briivrumba bija tikai Saabam. Par cik man klientos bija 24v Scorpis, tad apmeeram zinu, kaads darba apjoms buutu savilkt vinjam elektriibas. Man jau veel ir taa priekshrociiba , ka ir itin labs elektroniskais programmnodroshinaajums, principiaalaas elektrosheemas, dati u tmldz.

Jo to, ka viss ir izdaraams, taa buutiibaa ir ticiibas lieta. Ja pats neticeesi, tad arii neizdariisi. Protams, bez uznjeemiibas arii nekas nav panaakams

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

OK, thanx, veči, par info. Ja nonāks tikt tālu, ka pavasarī palikšu pie tagadējās domas reanimēt taunusu, tad turēšu jūs pie vārda...

Līdz tam neņemos neko solīt. Vēl gara ziema priekšā un pats nezinu, vai pavasarī/vasarā nebūšu jau aiz trejdeviņām zemēm un gluži citām aktualitātēm dzīvē.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

emigreesi?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:emigreesi?

Brisele...

Bet pagaidām tas ir miglā tīts un nevēlos neko komentēt. Konkursi tur nežēlīgi...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

grauda, man ir manuaalis, kaa nolikt eksi, ja ir interese

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

2 Nezinite:

Arī man kaut kur bija...

Bet nav tā, ka raujos tikai un vienīgi uz Briseli, kad tik vieta TUR. Man ir noteiktas intereses un pieredze, kuru vēlos likt lietā. Līdz ar to potenciālo vakanču skaits samazinās par ļoti iespaidīgu %.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

piedalījos vienā seminārā par tēmu un sapratu, ka dzīve tur ir ... drūmais izsūtījums. un eirokrāti visi paliek stipri līdzīgi - ar saviem jociņiem un cinisku attieksmi pret pasaulīti, kurai viņi vairs it kā nepieder, bet pār kuru savā ziņā "valda". Katrā ziņā - neviegls lēmums, jo skar visu - draugus, ģimeni. Un pēc tiem n gadiem ceļa atpakaļ tikpat kā nav.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

EU TAUTA!!!!!!

Davai pa teemu nevis politiku......

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstījaiedalījos vienā seminārā par tēmu un sapratu, ka dzīve tur ir ... drūmais izsūtījums. un eirokrāti visi paliek stipri līdzīgi - ar saviem jociņiem un cinisku attieksmi pret pasaulīti, kurai viņi vairs it kā nepieder, bet pār kuru savā ziņā "valda". Katrā ziņā - neviegls lēmums, jo skar visu - draugus, ģimeni. Un pēc tiem n gadiem ceļa atpakaļ tikpat kā nav.

Paldies par brīdinājumu. Esmu bijis TUR un zinu uz ko parakstītos. Tā tik tiešām nav medusmaize kā daudziem šeit šķiet.

Cinismu man pārmet jau tagad. Zaudēt man nav ko - asinsradinieki paliks vienmēr, bet neviena cita man nav. Un mana aizbraukšana peļņā atrisinātu lielu daļu viņu materiālās dabas problēmu.

Piekrītu, ka eirorajons ir cita pasaule ar pelēkiem, vienādiem radījumiem, nevis cilvēkiem. Tāpēc arī teicu, ka negribu turp par katru cenu, bet tikai uz noteiktām vakancēm...

Pagaidām plāns ir, vai realizēsies, to mēs redzēsim vēlāk...

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

V8 rakstīja:EU TAUTA!!!!!!

Davai pa teemu nevis politiku......

Mēs vēl neesam no tēmas novirzījušies - Briselē centīšos panāk USA auto ievedmuitas samazināšanu no tehnisko barjeru atcelšanu. Citādi tie klauni neko vairāk par golf, uno vai lupo nav redzējuši...

Vai tagad domā, ka tēmā esam atgriezušies???

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti