Amerikāņu auto klubs ziņo....

V8 Reģ.: 06.06.2001

Chrysler Voyager un Dodge Caravan īpašnieki no amerikāņu auto kluba tiek aicināti piedalīties izbraukumā uz Jaunpili š.g.29.februārī.Ja ir interese -msg V8[addsig]

 
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

jā jā- tieši tā :0 :0

ja kāds tā mirxšķina, tad tā esmu es

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

____

/

SAAB

Nu kaut kur taa

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Visu manu labo salikumu sajauca Zeel, ka nevar pirms tam apluukot demo....

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Piektdien braucu pa melnsila ielu un tur griezās no servisa ārā balts amerikānis. Modeli nezinu, bet bija tik pat liels, ja ne lielāks, kā V8 ķiršu 'kupeja'. Bāc, viņš tak jeļi izgriezās uz tās 2joslu ielas. Nesaprotu cilvēkus. Vismaz 2x garāks un platāks par manu bembi likās

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstījaiektdien braucu pa melnsila ielu un tur griezās no servisa ārā balts amerikānis. Modeli nezinu, bet bija tik pat liels, ja ne lielāks, kā V8 ķiršu 'kupeja'. Bāc, viņš tak jeļi izgriezās uz tās 2joslu ielas. Nesaprotu cilvēkus. Vismaz 2x garāks un platāks par manu bembi likās

Vismaz reaali var ieraudziit!

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Vismaz reaali var ieraudziit!

Nevar nepamaniit!

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

Mnja, pasākums bij labs(paldies usa cariem), redzēts dabā gan mizx gan nezinītes SAAB. Visvairāk pārsteidza zaļais cadilliac de ville, nezināj ka sedans ar latvijā mitinās, laikam nesen uzradies

Tāpat neiztrūkstošie lincoln un citi zvēri. Skaisti Lai draudzīgais autoklubs turpina zelt un plaukt.

Kolonna no aizmugures izskatījas nebeidzama

GirtzB - Pelēkais zvirbulis(BMW 325i e36) "BMW Club Latvia"

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

ap dienas vidu gaidiet pilnu foto galeriju kluba lapaa

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Man no kolpnnas vidus uz abiem galiem bija nebeidzama striipa - kur nu vel no aizmugures Bet cilveeku neizpratne un ovaacijas liek domaat par kaut ko vel iespaidiigaaku!

Paldies tiem kas atbalstija - Paldies Siguldai un ipashi Siguldas DOMEI - Un priekshseedetaaaja kungam! Vel viens LIELS PALDIES Siguldas Municipalajai Policijai par operatiivo darbu! Reaali iefanoju - dzeki nostraadaja godam! - buus uz Siguuldu jaaparceljas dziivot

Karlsons Reģ.: 04.10.2004
0 0 Atbildēt

Tieshaam paldies pasaakuma riikotaajiem un atbalstiitaajiem, no siguldieshu puses viss bija liimenii. Kolonnas skats bija iespaidiigs, super!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Spciali ARNIJAM - Paldies par PAIPALU - TOBISH FAMOUST GROUSE Zheel ka vairaak nevareeju baudiit sho Maigo viskiju! - Negribas palikt bez tiesiibaam - Bez tiesiibaam tas pats kas bez kaajaam!

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstījapciali ARNIJAM - Paldies par PAIPALU - TOBISH FAMOUST GROUSE Zheel ka vairaak nevareeju baudiit sho Maigo viskiju! - Negribas palikt bez tiesiibaam - Bez tiesiibaam tas pats kas bez kaajaam!

Tas tak scotch!!! Vai tad Jim Beam vai Jack Daniel's nelietojat? Amerikāņiem jau tie labāk der...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Te nu ir taa lieta! - Lietojam jau mes tos JB, JD, bet katram ir savs favoriits alkohola jomaa!

? to grauda? Ko tad lai dzer piemeeram Mazda klubisti ? Jeb Volvo un Saab?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:Te nu ir taa lieta! - Lietojam jau mes tos JB, JD, bet katram ir savs favoriits alkohola jomaa!

? to grauda? Ko tad lai dzer piemeeram Mazda klubisti ? Jeb Volvo un Saab?

Ja pie stūres tad minerālīti... Bet japāņiem ir Sake, skandināviem arī tas, kas alus un kaut kāds vietējais šņabis gan jau ka ir izgudrots....

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Mees taksh esam AUTO klubs nevis Anoniimo Alkoholikju Apvieniiba

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

bet zināma līdzība tak ar AAA ir, vai ne? Ja kāds satiekoties saka Mani sauc ..., es braucu ar (vecu) amerikāņu auto, tad tak veidojas "atbalsta grupa", savstarpējas līdzjūtība un sapratne ar usauto atkarīgo. Ar SAABiem, vismaz tā ir

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:Mees taksh esam AUTO klubs nevis Anoniimo Alkoholikju Apvieniiba

Vai tad???

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:bet zināma līdzība tak ar AAA ir, vai ne? Ja kāds satiekoties saka Mani sauc ..., es braucu ar (vecu) amerikāņu auto, tad tak veidojas "atbalsta grupa", savstarpējas līdzjūtība un sapratne ar usauto atkarīgo. Ar SAABiem, vismaz tā ir

Fordiem arī.. Ja ar laiku tā rūsējošā grabaža sirdī iekrīt, savējie sapratīs, bet citi uzskatīs par garīgi slimu indivīdu...

Lai gan es vispār esmu diagnoze. Fordists, kas domā par nākamo fordu, šoreiz - americana...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Ja pareizi saprotu tad Neziniite ir kaarteejais piemeers ka Amerikanju Auto Klubs ir kaa narkotikas un alkohols - notureeties pa gabalu viegli! - bet ja pameegina tad lomkas garanteetas - lidz briidim kameer pasham ir savs USCARS

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

Nezinite rakstīja:bet zināma līdzība tak ar AAA ir, vai ne? Ja kāds satiekoties saka Mani sauc ..., es braucu ar (vecu) amerikāņu auto, tad tak veidojas "atbalsta grupa", savstarpējas līdzjūtība un sapratne ar usauto atkarīgo. Ar SAABiem, vismaz tā ir

Fordiem arī.. Ja ar laiku tā rūsējošā grabaža sirdī iekrīt, savējie sapratīs, bet citi uzskatīs par garīgi slimu indivīdu...

Lai gan es vispār esmu diagnoze. Fordists, kas domā par nākamo fordu, šoreiz - americana...

Gribeeju tev Partaastiit ka man ir viens Ford Taunus 1979g. ar 2.3 motoru! Divaam durviim un aadas jumtu - vareetu vinju kautkam atdot restauraacijai - jo eirofordiem man laikam laika nepietiks

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

2 Rhino:

Kas viņam jārestaurē? Provizoriskā cena? Vai ir braucošs??? Interese ir konceptuāla.

Vari mēģināt kontaktēties ar Nightwing. Viņš ceļ augšā veco eskortu (rwd MKII). Varbūt viņš paņem. Ja ne tagad, tad vēlāk.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:2 Rhino:

Kas viņam jārestaurē? Provizoriskā cena? Vai ir braucošs??? Interese ir konceptuāla.

Vari mēģināt kontaktēties ar Nightwing. Viņš ceļ augšā veco eskortu (rwd MKII). Varbūt viņš paņem. Ja ne tagad, tad vēlāk.

HVZ pedejo reizi man vinju neizdevaas piedarbinaat - gribeju taisiit kapitalku salonam utt bet tad paraadijaas beerni savs bizness utt utjprojaam

nezinu pa kadiem paris simtiem vareetu atdot - lai interese saglabaajas

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

garuda rakstīja:2 Rhino:

Kas viņam jārestaurē? Provizoriskā cena? Vai ir braucošs??? Interese ir konceptuāla.

Vari mēģināt kontaktēties ar Nightwing. Viņš ceļ augšā veco eskortu (rwd MKII). Varbūt viņš paņem. Ja ne tagad, tad vēlāk.

HVZ pedejo reizi man vinju neizdevaas piedarbinaat - gribeju taisiit kapitalku salonam utt bet tad paraadijaas beerni savs bizness utt utjprojaam

nezinu pa kadiem paris simtiem vareetu atdot - lai interese saglabaajas

Cik noprotu, viņš varētu būt ar weber karbūzi. 4 stobri rindā, rwd, 4ātrumu mehāniskā kārba. Cik ļoti norūsējis viņš ir un kādā stāvoklī bija dzinējs? Un salons kāds - atsperes dibenā duras un peles dzīvo vai tomēr nav viss un uzreiz jāpāršuj, apšuvums nekrīt nost utt? Es tikai aptuveni vizuāli stādos priekšā kāda tā mašīna ir, tāpēc arī jautājumi biku stulbi.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

RHINO rakstīja:

garuda rakstīja:2 Rhino:

Kas viņam jārestaurē? Provizoriskā cena? Vai ir braucošs??? Interese ir konceptuāla.

Vari mēģināt kontaktēties ar Nightwing. Viņš ceļ augšā veco eskortu (rwd MKII). Varbūt viņš paņem. Ja ne tagad, tad vēlāk.

HVZ pedejo reizi man vinju neizdevaas piedarbinaat - gribeju taisiit kapitalku salonam utt bet tad paraadijaas beerni savs bizness utt utjprojaam

nezinu pa kadiem paris simtiem vareetu atdot - lai interese saglabaajas

Cik noprotu, viņš varētu būt ar weber karbūzi. 4 stobri rindā, rwd, 4ātrumu mehāniskā kārba. Cik ļoti norūsējis viņš ir un kādā stāvoklī bija dzinējs? Un salons kāds - atsperes dibenā duras un peles dzīvo vai tomēr nav viss un uzreiz jāpāršuj, apšuvums nekrīt nost utt? Es tikai aptuveni vizuāli stādos priekšā kāda tā mašīna ir, tāpēc arī jautājumi biku stulbi.

Motors ir ar seshiem cilindrinjiem! Apshuvums ir nonjemts. bet ir pilnaa komplektaa! paruseejis ir biki sliekshnji griida - shur tur bagazhnieks, aa udens suuknis tika nonjemts un uzlikts Scorpim! - domaaju ka motoriiti buutu verts mekleet citu ????? nu nezinu to jau citiem jaadomaa nostaaveejis vinjsh ir 6 ~ 7 gadus apsildiitaa pagrabaa. takaa lieku puvumu nevajadzeetu buut!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:Ja pareizi saprotu tad Neziniite ir kaarteejais piemeers ka Amerikanju Auto Klubs ir kaa narkotikas un alkohols - notureeties pa gabalu viegli! - bet ja pameegina tad lomkas garanteetas - lidz briidim kameer pasham ir savs USCARS

ne nē - tik traki nav - man pagaidām pietiks ar SAAB atkarību bet kā jau atkarīgie mēdz cits citam teikt: "es jūs saprotu" un "es jus cienu", bet - palieku savā ticībā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti