Opel detaļu tirgus

PiepZz Reģ.: 08.05.2004

Ja kāds ko meklē vai kādam kas lieks

 
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Pēc donoru vasaras sezonas vreiksmīgas uzsākšanas - tiek tirgota detaļās Opel Ascona 1987.g. 1.6S

fotki.lv/...

par cenu var vienoties, bet ne zemāk par Tolmeta piedavājumu

Auto na hodu, vel ir TA....

lietie diski tirgojas arī atsevišķi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vel piebilde - pēc donora ietriekšanas ielocīts bampers un aizmugurējais kreisais spārns.... foto varēšu vakarā iemest

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

meklēju Opel Astra 1991.gada 1.6 benzīns mono šprice vadības bloku. Precīzs bloka kods nav zināms. Apsekotajos šrotos tieši tāds auto nav vākšana, tur, kur tirgo jau izjauktus auto grūti atrast precīzi tādu, jo nav koda.

Varbūt kāds ir uzsācis savas Astras izjaukšanu?

Ir atrsasts līdzīgs bloks, kas it kā der, bet ir gļuki, tāpēc jāmeklē precīzāks...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: meklēju Opel Astra 1991.gada 1.6 benzīns mono šprice vadības bloku. Precīzs bloka kods nav zināms. Apsekotajos šrotos tieši tāds auto nav vākšana, tur, kur tirgo jau izjauktus auto grūti atrast precīzi tādu, jo nav koda.

Varbūt kāds ir uzsācis savas Astras izjaukšanu?

Ir atrsasts līdzīgs bloks, kas it kā der, bet ir gļuki, tāpēc jāmeklē precīzāks...

Ja nu kas atrodas - var uzrakstīt uz astraopel@inbox.lv

Borrows Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Opel kadett 2.0 Dohc 16v alumiinija karters - 10 ls. 29164461

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Vajag Vectras B vadītāja beņķi, melnu, ar regulējamu krustu daļu mugurpusē. Vai atbilstošu Recaro varbūt .

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

vajag Omega Caravan 1993.g. 2,0 l, pakaļējo bamperi - plastmasas daļu un to plastmasas līsti, kas 5ajām durvīm gar apakšu. Melnā krāsā.

Bozzy Reģ.: 30.08.2004
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Vajag Vectras B vadītāja beņķi, melnu, ar regulējamu krustu daļu mugurpusē. Vai atbilstošu Recaro varbūt .

Aivars (t.29463063), netālu no t.c."DOMINA"

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

man ar vajag pakaļējo A Omegas Caravan bampera plastmasu, melnu! A šī vispābā atsevišķi ir, jeb vai kopā ar visu dzelzs stieni?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

hei, kas zin, kur Dubultos atrodas Omegu šrots? It kā strādā arī sestdienās.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: hei, kas zin, kur Dubultos atrodas Omegu šrots? It kā strādā arī sestdienās.

nu tur ir vispār šrots.... visvairāk kadreiz bija Asconu.... jebkura gadījumā pie morga.... ērti - atved a rvisu auto - izgriež saimnieku - bet auto blakus šrotā...

Ja pareizi atceros - gar Jūrmalas tehniskas apskates staciju jābrauc līdz galām...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

smart235 rakstīja: hei, kas zin, kur Dubultos atrodas Omegu šrots? It kā strādā arī sestdienās.

nu tur ir vispār šrots.... visvairāk kadreiz bija Asconu.... jebkura gadījumā pie morga.... ērti - atved a rvisu auto - izgriež saimnieku - bet auto blakus šrotā...

Ja pareizi atceros - gar Jūrmalas tehniskas apskates staciju jābrauc līdz galām...

jā, atradu; aiz pārbrauktuves tādu gabalu un tad pa labi.Miskaste tur baigā, bet saimnieku attiexme ļoti vienkārša - "ak šito tev vajag, es tūlīt ar flexi...". Cenas atbilst attiexmei. Ko man vajadzēja, to dabūju).

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

modena rakstīja:

smart235 rakstīja: hei, kas zin, kur Dubultos atrodas Omegu šrots? It kā strādā arī sestdienās.

nu tur ir vispār šrots.... visvairāk kadreiz bija Asconu.... jebkura gadījumā pie morga.... ērti - atved a rvisu auto - izgriež saimnieku - bet auto blakus šrotā...

Ja pareizi atceros - gar Jūrmalas tehniskas apskates staciju jābrauc līdz galām...

jā, atradu; aiz pārbrauktuves tādu gabalu un tad pa labi.Miskaste tur baigā, bet saimnieku attiexme ļoti vienkārša - "ak šito tev vajag, es tūlīt ar flexi...". Cenas atbilst attiexmei. Ko man vajadzēja, to dabūju).

pretīm ir serviss.... tur džeki vismaz pāris gadus atpakaļ uzreiz konstatēja kas par figna man lielas skaņas opelī rāda... pirms tam neviens neiedomajas ka stūres pirksts var tik briesmīgi grabēt... cena albošanai arī bija baigi laba

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

smart235 rakstīja:

modena rakstīja:

smart235 rakstīja: hei, kas zin, kur Dubultos atrodas Omegu šrots? It kā strādā arī sestdienās.

nu tur ir vispār šrots.... visvairāk kadreiz bija Asconu.... jebkura gadījumā pie morga.... ērti - atved a rvisu auto - izgriež saimnieku - bet auto blakus šrotā...

Ja pareizi atceros - gar Jūrmalas tehniskas apskates staciju jābrauc līdz galām...

jā, atradu; aiz pārbrauktuves tādu gabalu un tad pa labi.Miskaste tur baigā, bet saimnieku attiexme ļoti vienkārša - "ak šito tev vajag, es tūlīt ar flexi...". Cenas atbilst attiexmei. Ko man vajadzēja, to dabūju).

pretīm ir serviss.... tur džeki vismaz pāris gadus atpakaļ uzreiz konstatēja kas par figna man lielas skaņas opelī rāda... pirms tam neviens neiedomajas ka stūres pirksts var tik briesmīgi grabēt... cena albošanai arī bija baigi laba

nez, kur ir seviss; es tikai mordziņa šiltes ievēroju. Labs meistars par opeļa ritošo ir Saulkrastos, tur pašā sākumā kreisā pusē, Jānis Tomsons. Es vislaik pie šamā braucu, ja ko vajag. Patālu gan ir, toties tas ir droši, ko viņš saskrūvē. Man Omega Caravan's 93.g.

renco Reģ.: 24.11.2003
0 0 Atbildēt

Vai gadījumā kādam nav aizķēries stūres pastiprinātāja sūknis priekšs vecktras 1.8i, 92.gada? Ejoš protams )

Ja ir uzrakstiet uz meilu cik Ls vēlaties.

renco3@inbox.lv

Bozzy Reģ.: 30.08.2004
0 0 Atbildēt

Pārdodu B Omegas 2.5 l benzīna dzinēja bloku ar virzuļiem un tt. un 2 nokomplektētas galvas.

t.29450080

braindeadkid Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Čau visiem. Opel astra caravan (hečbeks) 93. gada. Meklēju motoriņu aizmugurējā stikla tīrītājam (atrodas bagāžnieka durvīs) un plāksnīti aizmugurējiem pavarotņikiem, to kurā lampiņas liek iekšā (nesarūsējošu)

cps2 Reģ.: 30.11.2007
0 0 Atbildēt

varbut kādam ir ta lupata kas nak zem motora parsega (nesagrauzta un nesaplēsta)???

cps2 Reģ.: 30.11.2007
0 0 Atbildēt

aizmirsu pieminēt no atra F

cps2 Reģ.: 30.11.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

cps2 rakstīja: varbut kādam ir ta lupata kas nak zem motora parsega (nesagrauzta un nesaplēsta)???

Krautā ir, tikai pašam jāpiegriež.

kada cena aptuveni nezini?

cps2 Reģ.: 30.11.2007
0 0 Atbildēt

pērku sadaleni motora kods x16sz!

ZoZ Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

Vajag Opel Vectra B 1997g. MID (multi info display). Piedāvājumus lūdzu šeit vai pm.

adatuvilks Reģ.: 06.11.2003
0 0 Atbildēt

Piedaavaajumaa detaljas no sarkanas Vectras-A 89, 1,6i. Ir atsevishkjs tumshi zils pr.bampers un pr.lukturu stikli. Riigaa un Ceesiis. Veel ir, ja kaadam vaig, detaljas no ascona 1,8i, vai visa ascona, kurai jaametina lonzheroni un 02.08 beidzas skate. Ar paarraxtiishanu.

uzo Reģ.: 24.01.2008
0 0 Atbildēt

ja vajag kaadas jaunas Opel detalas

originaalas/neoriginaalas

intereseeties pa e-pastu uzo@inbox.lv

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

man vajag Dti dīzeļa (1,7 vai 2.o) interkūleri

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti