Kārtot: Augošā secībā
koford 09.01.2018 12:49

Vari piezvanīt 29228075 un sarunāt diagnostiku,tur tev reāli palīdzēs.Rīga.

koford 22.08.2016 8:51

Sen laikam neesmu šeit komentējis,iekopētais nav atdalījies no manis rakstītā,sorry.

koford 22.08.2016 8:49

Man arī nepatīk, ka vienlaikus remontā divas svarīgas ielas. Nācās mazliet pārplānot savu ierasto maršrutu uz darbu un uz mājām. Taču tāpat man nepatīk ceļa saguma sliktais stāvoklis. Tāpēc esmu gatavs īslaicīgi (runa ir par dažiem mēnešiem gadā) paciest neērtības un pārplānot izbraukšanas laikus, toties vēlāk braukt jau pa daudz labākas kvalitātes ceļiem. Neesmu ausaiņa elektorāts un man pašam viņš drīzāk nepatīk nekā patīk, tomēr nevar noliegt, ka tieši viņa "valdīšanas" laikā Rīgā ir pieaudzis ielu un iekšpagalmu remontdarbu apjoms. Un katrs šāds remonts nes līdzi kādas neērtības.

Bet latvietis jau pēc dabas ir iekodēts, ka viss ir slikti. Domājiet par pozitīvo rezultātu, kas būs pēc tam, nevis par negācijām, kas saredzams šobrīd!

Laikam pārāk jauns esi.Ielas tika remontētas pat 90to gadu sākumā,kad naudas var teikt vispār nebija.Vēl vienu termiņu ausainīti par mēru un Rīgas ielas vienkārši sabruks.Virtuālais pagalmu remonts neko nemainīs.Pat tur neizpildīja solīto par paplašināšanu auto novietošanai.Man Ķengaragā iekškvartālā saremontēja briesmīgāko posmu,toties pie manas mājas jauna asfalta vietā tikām pie pāris lāpstām asfalta dziļākajās bedrēs.Tā kā turpinam slavināt ausainīti un skatamies visurgājēju pārdošanas sludinājumus SS.lv.

koford 20.01.2013 18:54

Keihin ražo tikai sprauslas-iekārta visdrīzāk būs PRINS vai BRC,pameklē ražotāju uz reduktora vai kompja.Lai ko reāli izdarītu būs vien jābrauc uz Rīgu.Prins pārstāvji ir Liepājā,kurš Rīgā darbojas,nemācēšu pateikt.Ja ir BRC,zvani 29228075 Uģim,viņš ar BRC jau padsmit gadus ņemas.

koford 02.04.2010 8:06

cezars2 rakstīja: Situācija sekojoša autiņam uzstādīta gāzes iekārta (ar gāzes iešprici uz cilindriem). Kamēr auto strādā uz benžas lamda zonde strādā, gan tukšgaitā gan uzgāzējot, uz gāzi strādā tukšgaitā, bet uzgāzējot zonde nestrādā. Respektīvi pieslēdzot pie kompja zondes līkne nestaigā. Motors 2,5V6 un ir divas zondes gan priekšējā gan aizmugurējā - priekšējā strādā visos gadījumos. Moš kādam, kas līdzīgs bijis. Savādi, ka uz benžas tipa strādā visos režīmos. Ko viedā tauta domā - zonde gļuko un jāmaina?!!

Ja uz benzīna viss normāli,tad vaina ir gāzes iekārtā-varbūt prasās remontiņš,varbūt vaina regulēšanā.Piezvani 29228075 Uģim,sataisīs.

koford 10.03.2010 19:42

autoss rakstīja: Automātiskā ātrumkārba?

Kas par auto?piem.Volvo nevar izņemt atslēgu,ja selektora bloķēšanas mēlīte nav atgriezusies sākumstāvoklī

koford 16.11.2009 17:20

Kaksis rakstīja: Sūds ar kaķiem, tos var nolikt pie vietas, bet ko darīt ar tiem baložu bariem? Kā tos apkarot? Cik legāli viņus var šaut nost? Cik atceros, kādreiz bija baložu medības. Kā ir tagad?

Nu tad pastāsti kā reāli tos nolikt pie vietas!Līdz šim neko ļoti pārliecinošu neesmu šeit atradis.

koford 28.12.2008 16:50

Начало учебного года в американской школе. Классная руководительница знакомит класс:

- Дети, у нас новенький Шакиро Сузуки из Японии, знакомьтесь. А сейчас начинаем урок и посмотрим, как хорошо вы знаете амеpиканскую историю.

Кто сказал 'Свобода или смерть'?

В классе меpтвая тишина. Сузуки вскидывает руку:

- Патрик Генри, 1775 год, Филадельфия.

- Очень хорошо. А чьи слова:

Государство это народ, и как таковое никогда не должно умереть'?

Опять рука Сузуки:

- Абрахам Линкольн, 1863 год, Вашингтон.

Учительница строго смотрит на класс:

- Стыдно, дети! Сузуки японец, а знает американcкую историю лучше всех!

В этот момент тихий голос с задней парты:

- Заебали сраные япошки!

Учительница резко оборачивается:

- Кто сказал???!!!

Сузуки вскакивает и оттарабанивает:

- Генерал МакАртур, остров Гвадалканал, 1942 год.

При полном онемении класса, возглас с камчатки:

- Да соси ты!

Училка идет пятнами:

- Ктоооо???!!!

Сузуки мгновенно вскакивает:

- Билл Клинтон Монике Левински в Овальном кабинете, Вашингтон, 1997 год.

Возмyщенный вопль:

- Сузуки говно!!!

И ни секунды задержки:

- Валентино Росси на мотогонках ГранПри-Бразилия в Рио де Жанейро, 2002 год! - выпаливает японец!

Класс в истерике, училка в обмороке, распахивается дверь и появляется разъяренный директор школы:

- Еб... вашу мать! Что здесь за бардак???!!!

Не успевший сеcть Сузуки:

- Президент Ельцин, заседание парламента России, 1993 год!

koford 28.12.2008 16:47

Kāpēc tik sarežģīti?Izskatās,ka mainot disku neviens nav sasmērējis primāro vārpstu vai vēl sliktāk ,to rūpīgi noslaucījis.Normāli būtu,ja jauno disku pirms montāžas pārbaudītu uzliekot uz primārās vārpstas,lai būtu 100% drošš ,ka nav kādu rūpnīcas defektu diskam.

koford 18.11.2008 17:56

Visdrīzāk ir caura spiediena regulatora vakuuma membrāna un caur vakuuma šļauciņu kolektorā tiek benzīns.Uz darbojoša dzinēja noņem šļauciņu un pavēro vai no štucera nepil benzīns.Ja tā,tad atliek sameklēt veselu spiediena regulatoru.

koford 16.04.2008 6:54

Vai tad neviens vairs Vazus neatceras-07 nāca ar cietajiem griestiem.

koford 29.12.2007 8:13

Superīgs sacerējums par šūmja braucienu ar taksi:

Tātad, Šūmis redzēja ka kavē, apsēdās taksista vietā un rezultātā paspēja uz lidmašīnu. Kas būtu noticis, ja citi piloti nonāktu viņa situācijā?

Kimi - kopā ar šoferi apstājas, lai iedzertu vienu glāzīti. Pēc tam vēl vienu. Tad vēl. Daudz. Kad taksists atlūzt, Kimi pats sēžas pie stūres un paspēj uz lidmašīnu, bet pats Kimi nākamajā rītā neatceras kā nokļuvis lidostā.

Hamiltons - sazinās ar taksometru centrāli un liek visiem šās firmas taksometriem nobraukt malā un atbrīvot šim ceļu. Saņemot atbildi, ka tas nav iespējams, Hamiltons sanervozējas un pie pašas iebrauktuves lidostā nesavalda mašīnu un iestieg smilšu kastē. Lidostas darbinieki piesteidzas ar ceļamkrānu, paceļ un novieto viņa auto tieši pie lidmašīnas, līdz ar to Hamiltons paspēj. Viss British Airways personāls sveic viņu ar aplausiem un slavē par paspēšanu uz reisu.

Fisikella - visu laiku sūdzas, ka taksis ir pārāk lēns. Nokavē lidmašīnu un izsūdz visas savas bēdas presei.

Kulthards - izskatījās, ka būtu paspējis, bet īsi pirms lidostas iebraucot degvielas stacijā uzpildīties, ieskrēja uzpldes automātā.

Nakadžima - notriec taksistu.

Taki Inoue - taksists notriec viņu.

Baričello - joprojām nesaprot, kāpēc nokavēja lidmašīnu.

Ralfs Šumahers - brauc slikti, notriec pāris tantiņas un velosipēdistus, sadauza taksometru, nokavē lidmašīnu un iedod taksistam sava menedžera telefona numuru, lai taksists varētu viņam samaksāt par to, ka viņam tika tas gods braukt pusstundu kopā ar Ralfu Šumaheru.

Batons - iesākumā brauc ļoti labi, bet tad saprot, ka viņš nebūs pats pirmais lidostā un zaudējis motivāciju neuzspēj.

Sato - saņem pašu vecāko taksometru kāds atrodams, izspiež no tā maksimumu, pa ceļam izraisot vairākas avārijas, izstumjot vairākas mašīnas no ceļa, apdzenot pāris jaunākos Meršus un Ferrari, rezultātā paspēj.

Alonso - ierodas 0.6 sekundes pirms Šumahera un sūdzas, ka varāja ierasties vēl ātrāk, bet taksists viņam neesot palīdzējis.

Trulli - sākumā fantastiski ātrs, bet pēc pāris krustojumiem neizskaidrojami paliek lēnāks. Nokavē.

Vēbers - brauc pietiekami ātri lai paspētu, bet pusceļā salūzt auto.

Vettels - arī iesāk lieliski un izskatās, ka pagūs uz reisu, bet pirmajā sastrēgumā ieskriem priekšābraucošā aizmugurē.

Kubica - šausminošā avarijā noraksta mašīnu, bet pats iekāpj lidmašīnā it kā nekas nebūtu noticis.

Heidfelds - neviens neredzēja un nezina kā viņš ieradās, bet redz kur viņš ir - jau lidmašīnā.

Burdē - pukojas, ka Amerikā jau četrreiz šādi ir paspējis uz lidmašīnu, bet Eiropā taksometri viņu ignorē un nevēlas viņam iedot pamēģināt arī šeit.

Montoija - sāk pietiekami ātri un par spīti vairākām avārijas situācijām izskatās, ka paspēs. Taču pusceļā negaidīti atmet reisam ar roku un sāk riņķot apļa krustojumā un nemaz negrasās tuvākajā laikā no tā braukt ārā.

koford 30.08.2007 16:42

Nr.pārdots,lieta pamata diskusiju turpināšanai vairs nav.Paldies par uzmanību.

koford 29.08.2007 18:56

Situacija stipri vienkārša-tika nozagti doķi un tā rezultātā nomainīti nr.Lēnām tuvojas beigām glabāšanas gads,auto mainīt netaisos,līdz ar to gribu vismaz atsist izvēles nr.cenu un reģistrāciju.

koford 29.08.2007 17:22

Ak jā-meils [email protected] .

koford 25.04.2007 6:44

Piezvani 29228075 Uģim - ļoti iespējams ka palīdzēs

Lasītākie raksti

Jaunie raksti