Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 376 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tas gan - tie viņa raidījumi ir pēdējais mēsls. Godīgi sakot, brīnos, kāpēc TV24 šamo vispār tur. Bet laikam jau reitingi ir.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tas uz vecumu laikam.

Tēma: BMW Gran Turismo 3 (GT3)

Vājās vietas - ķēde (ap 1000-1500) - jāskatās, vai mainīta, vārstu vāks (ap 800-1000 euro), skaties, vai visa elektronika strādā (keyless, logi, spoguļi un viss pārējais), ir dzirdētas visādas leģendas par X-Drive - te gan ir lasīta grāmata, bet viedokļa nav. Bet tā - piekrītu Mārim, foršs auto.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja neuztver sarkasmu, tad vajag klapēt, jā... 😂 Bet, ja nopietni, kolēģu publiska nodrišana bez pierādījumiem ir viens no rupjākajiem konkrētās profesijas ētikas pārkāpumiem daudzās nozarēs. Reku, Gobzems tāpat pakāsa advokāta sertifikātu. Ja es vēl būtu apdrošināšanā un sāktu publiski no...t kolēģus-konkurentus, arī atrautos no brokeru asociācijas, ka maz neliekas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Streips vienmēr ir Trampu ienīdis. Tas ir personīgi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu re, par to ir stāsts - nepiedalījās, bet ar apsūdzībām mētāties savas popularitātes celšanai gan ir pirmajās rindās. Vārda brīvība nenozīmē, ka tu vari publiski dirst visu, kas ienāk prātā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

LĀB paši iešāva sev kājā. Ja Mednim vairs nav ko zaudēt, tad jau viņam tūlīt būtu jānāk klajā ar visiem viņa rīcībā esošajiem neapgāžamajiem pierādījumiem par ārstiem-slepkavām.

Tēma: Vācijas ekonomiskā norieta sākums - 2024.gads

Kāds sakars? Es tur ne pirmo reizi braucu, viņi labi manu ģīmi un auto zināja. Turklāt tiem lohiem pat nepielec, ka mans ordnungs ir tahogrāfs un daudz nopietnāk ir jāplāno laiks un mittags pausen...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tūlīt tiksi pasludināts par morālo kropli no vietējo vatņiku un putina babiņu mīļotāju puses...

Tēma: Vācijas ekonomiskā norieta sākums - 2024.gads

Varbūt vajag šamos arī patirināt, lai pamaina attieksmi pret darbu vispār, citādi... pirms vairākiem gadiem 3 mēnešus pastrādāju Vācijā uz kravenieka - bija jāizvadā visādi sūdi pa ražotnēm. Es, kā jau apzinīgs darba cilvēks, centos visu pēc iespējas ātrāk un precīzāk izvadāt.Aizbraucu uz kaut kādu baseinu ražotni brīdī, kad viņiem mittags pause. Veči turpat priekšā sēž bariņos, pīpē, čalo, spaida telefonus. Labi, saprotu, pusdienlaiks, Pats izkrauju, nolieku viņu acu priekšā, vajag tikai parakstīt. Šie - neko neparakstīsim, mums mittags pause, gaidi savu pusstundu... Kad beidzās lūgums pēc 3 mēnešiem un pateicu, ka nepagarināšu - braukšu mājās, vācietis saskumis bija, mēģināja pierunāt. Pats tā arī pateica, ka za..baļi viņiem tie vācieši, tie slinki, strādāt negrib.

Tēma: Kuriem jaunajiem modeļiem ir glāžu turētājs pie stūres?

Berlingo/Rifter. Bet tas caurums ir tik mazs, ka normālu krūzi tur neielikt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu, cik var noprast, laikam baigi precīzi arī trāpīts nebija... šoreiz.

Tēma: Latvijā jauns Ķīnas auto dīleris - Dongfeng pārstāvēs Wess Select

Līdz brīdim, kamēr kāds neizdomās, kā tos beigtos aķus reanimēt... Par DSG kārbām arī sākumā teica, ka tās neremontējas...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.tvnet.lv/8139186/krievija-izsauj-uz-ukrainu-starpkontinentalo-ballistisko-raketi  Interesanti, kāda būs reakcija...

Tēma: Latvijā jauns Ķīnas auto dīleris - Dongfeng pārstāvēs Wess Select

Domāju, plus mīnus 5 gadu pārskatāmā nākotnē visi Latvijas dīleri (nu, varbūt izņemot Veho, Moller un Inchcape) tirgos ķīniešu mašīnas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nezinu, no kā "nāves un ciešanām", tavuprāt, es te mēģinot "novērst uzmanību", tas tev kā patoloģiskam melim labāk zināms, tikai atgādināšu vēlreiz, jo tev laikam ļoti lēni pielec - ar mani apsēstais Berkmani, atpisies no manis un beidz man bāzties virsū.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

twitter.com/MKpolitika/status/1858869814652989736 Būšu dažu vietējo vatņikuprāt morālais kroplis un nemaz nesērošu, ka pasaulē par vienu deģenerātu mazāk...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Varēja jau tā simboliski pirmo Atakamu uzmočīt pa to Kerčas tiltu...

Tēma: Dacia Duster 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Bija pirms laika iespēja nelielu gabalu notestēt - hibrīda versiju ar priekšpiedziņu. Pozitīvais: - Dizains ļoti progresējis. Tagad jau pat var teikt, ka Dacīte izskatās labi gan no ārpuses, gan iekšā; - Man patika hibrīdsistēmas darbība. Auto pietiekami daudz brauc elektrorežīmā, kas nodrošina diezegan labu degvielas ekonomiju; - Pie stūres ir ērti, ko nevarēja teikt par iepriekšējo modeli. Negatīvais: - Trokšņi salonā. Auto ir skaļš - rite, dzinējs. Nu, pamatīgi sit pa ausīm; - Apdares materiālu kvalitāte. Nu, labi, cieto plastmasu šādam budžeta auto var piedot, bet tas, ka 2000 km noripojušam automobilim jau pamatīgi grab vadītāja durvis, gan nav OK; - Audiosistēma - nu, tā visiem Dacia modeļiem ir vājā vieta. Bet, nu, kaut kā taču jāietaupa...  Kopumā - ļoti saprātīgs pirkums. Turklāt, kas interesanti - labi aprīkoti Duster diezgan stabili tur pozīcijas arī otrreizējā tirgū, īpaši pilnpiedziņas modeļi.

Tēma: Dacia Duster 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Vispār, nav gan. Šī ir 3. paaudze. Otrā paaudze dizainiski ir nedaudz līdzīga pirmajai, bet tāpat gan salons, gan izmēri un viss pārējais diezgan būtiski atšķiras.

Tēma: Hyundai Santa Fe 2024 / 2025 auto tests, atsauksmes un iespaidi

Esmu braucis ar parasto pašuzlādes hibrīdu. Nu jā, dizains ir tāds, nu diskutabls. Man personīgi no priekšpuses līdz vidum tas ļoti patik, aizmugure - nu, politkorekti izsakoties, tā ir interesanta. Salons gan ir ļoti labs - plašs, apdares materiāli ir OK, viss ērts un pārskatāms, ir tāda diezgan izteikta premium sajūta. Skaņas izolācija kopumā laba. Patēriņš varēja būt labāks - man ar manu braukšanas stilu kombinētajā ciklā sanāca mazliet zem 9 litriem, bet, nu, te jāsaka, ka auto jauns, neiebraukts, plus auto tomēr tika testēts dažādos režīmos, attiecīgi, ikdienā gan jau patēriņš būtu par kādu litru zemāks. No lietošanas vienīgais, manuprāt, būtiskais mīnuss - jaudas tomēr varēja būt vairāk. 219 ZS tai lielajai govij šķiet tomēr pārāk maz. Lai nu kā, ja dizains netraucē, es teiktu, ka šajā segmentā par šo cenu jaunais Santa Fe ir ļoti laba izvēle.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Atšķiru, tikai norādu, ka šo naratīvu izplata arī avoti, uz kuriem tu atsaucies. Bet tu gribi teikt, ka paša Trampa izteikumi par zudušo Ukrainu, sliktāko darījumu, kurš ir labāks par to, kas notiek tagad, "labāko pārdevēju Zelenski", kuram tiekot doti nauda, bet kurš, redz, "refuse a deal", arī ir no konteksta izrauts? Jā, par to, ka tika saņemts noradījums, izlasīju tikai šorīt, un ļoti ceru, ka tas tiešām paliks tikai viena cilvēka izteikums. Bet, nu, skeptiķis manī saka, ka nebūs ar Trampu viss tik pozitīvi, kā dažiem gribas cerēt (nu, līdzīgi kā skeptiķis manī runāja 2022. gadā, kad vairums runāja, ka krievs neiebruks Ukrainā - es pat Černobiļas ceļojumu atcēlu). Taisnības labad gan jāsaka, ka Trampu uzskatu par mazāku ļaunumu, nekā demokrātu Ukrainas noasiņošanas politiku...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Šī ziņa bija ne tikai "Sorosa un demokrātu propagandas" kanālos. Reku, tavā linkā pat ir atsauce uz to pašu newsukraine.rbc, kur arī Lanzas paziņojums tika publicēts.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

twitter.com/nexta_tv/status/1855308120177713303 Nu ko, Trampa fani...

Tēma: Ātrgaitas ceļu vairāk Latvijā nebūs

Ne tikai. Ventspils šoseju vismaz līdz Tukumam, Jūrmalas apvedceļu ieskaitot, Kokneses-Tīnūžu, Pleskaveni līdz Cēsīm vismaz, Tallinas, Bauskas, Liepājas...

< 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti