Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 376 >

Tēma: Fizisko pogu klātbūtni auto salonā noteiks likums

Tie vispār ir mopēdi, nevis automašīnas.

Tēma: Fizisko pogu klātbūtni auto salonā noteiks likums

Man šķiet, ka jā. Varbūt kļūdos, bet tad jau jēdzīgāk būtu ieviest multistūri kā obligātu aprīkojumu...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

iciks rakstīja:

darklight rakstīja: Ko šonakt pirmo darīt? Iet mainīt riepas vai mēģināt iesniegt ienākumu deklarāciju?

Ja būtu prasījis par iepriekšējo nakti, būtu devis labu padomu - doties uz Krasta ielas Lidlu un stāties rindā, lai nenokavētu tik svarīgo atklāšanu. Ziņās redzēju, ka viens entuziasts gaidījis kopš pusnakts, lai iegūtu 30 eur dāvanu karti. Bildē neizskatījās pēc nabaga pensionāra, kam tas ir pusmēneša uzturs. Drizāk tagad tas ir jauns un ļoti aizraujošs izklaides veids.

Cik dienas ļauži mēdz stāvēt rindās, kad parādās kārtējais jaunais iPhone...

Tēma: Fizisko pogu klātbūtni auto salonā noteiks likums

Priekš kam maģi? To praktiski visiem auto var regulēt no stūres... Par klimatu piekrītu.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Skaisti... ❤️

Tēma: Audi SQ8 modernizācija auto tests, atsauksmes 2024

Kāreiz tādam ir vairāk kam iziet no ierindas... Bet vispār, nesen dzirdēju čerez paziņām par vienu jauna Audi (viena no e-tron) īpašnieku, kurš no gadīga jau grib tikt vaļā, jo katru reizi pēc apdeita multimedija paliek arvien lēnāka un gļukaināka...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Māri, kas ar tavu humora izjūtu noticis?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Šīram atkal lēkme... nu, nevar tas nabaga cilvēciņš nomierināties...  iauto.lv/zinas/testi/46783-iauto-lv-tests-toyota-prius-uz-kuru-atskats-foto?cview=all#comments iauto.lv/zinas/pasaule/46774-simtiem-metru-uz-prieku-volvo-brdins-par-avrijm?cview=all#comments

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es parasti deklarāciju pildu reizi 2-3 gados... pārāk slinks esmu, un tad arī to ienākošo naudiņu vairāk jūt. Pagājušajā gadā neaizpildīju, laikam vajadzēs šogad pieķerties kaut kad...

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Runā, ka šodien 3... twitter.com/front_ukrainian/status/1763137845072482465

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

core rakstīja:

GB12 rakstīja: Moš no kovid vakcīnas Navaļnijs nomira?

Tu gribēji teikt "no švakcīnas"? 100% ka no tās.😂

Nu ja... www.apollo.lv/7968726/visa-pasaule-kovidskeptiki-izplata-divainas-baumas-par-navalnija-navi?_gl=1*hbtsbx*_gcl_au*MTM3OTUzNDM5MS4xNzA1OTE2Nzk4&_ga=2.224254683.1950154738.1708930877-1570437189.1698134790

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Un šis spameris? :D :D  iauto.lv/forums/topic/43092-josta-vai-biksturi-ko-iesaki-atsauksmes

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Budanovs saka, ka Navaļnijs miris no tromba... www.tvnet.lv/7967380/jus-busiet-vilusies-vins-tiesam-nomira-no-tromba-navalnija-navi-komente-ukrainas-izlukdienesta-prieksnieks-budanovs

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

www.la.lv/video-varsava-pie-krievijas-vestnieka-villas-izber-divas-tonnas-kutsmeslu

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Iz šī rīta ziņām: www.tvnet.lv/7966715/video-ukrainas-dienvidos-nogazusies-krievu-lidmasina-su-34 twitter.com/jurgen_nauditt/status/1761285859783979317?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1761285859783979317%7Ctwgr%5E77e9d449b46b1bf9959279775449cdc2e0f32024%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tvnet.lv%2F7966670%2Fteksta-tiesraide-kara-otraja-gadadiena-pec-lidrobotu-uzbrukuma-aizdedzies-krievijas-lielakais-metalurgiskais-kombinats Varētu vēl kādu dāvaniņu šodien sarūpēt... Jubileja taču...

Tēma: Toyota Yaris Cross 2024

Pluss - hibrīdtehnoloģija. Godīgi sakot, man šķiet, ka tas ir arī vienīgais pluss. Mīnusi - skaļš un plastmasīgs, salonā oldskūls, audiosistēma - mēsls. Bet, ja gribas ekonomisku pārvietošanās līdzekli, var ņemt, bet tikai hibrīdu. Es gan domāju, ka par to naudu var atrast sakarīgāku auto.

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

Atkarīgs no elektroauto. Kaut kad rudenī es ar Ioniq6 izbraukāju Talsus, turklāt, maigi izsakoties, baterijas reindžam ienaidnieciskākajos režīmos. Aizbraucu, pavazājos pa turieni, atbraucu atpakaļ, kopā kādi 370 km - man vēl palika kādi 20% bačas...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Kas tie par šifriem?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Cerams, rīt kara gadadienā ukraiņi arī sagādās tiem mēsliem kādu patīkamu pārsteigumu...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

:D :D :D varbūt nokāp no korķa, pirms sāc kaut ko drukāt. Citādi pat elementārus vārdus vairs nespēj uzklabināt... :D Bet, kā jau teicu, vari palikt, pie kā gribi, man ir dziļi violets. Kad tevi atkal izbanos, nesauksi nekā.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Kā tu zini, ka ar "sakostiem zobiem"? Un vispār, "nepiekrita" 5 - vairāk nekā piekrita. Bet veseli "3 cilvēki" nu gan ir rādītājs, par ko būtu jāuztraucas un to trīs cilvēku viedoklis man ir ļoti svarīgs. Pats gan jau tos plusus sev esi salicis un pēc tam to pasniedz kā dikti svarīgu kritēriju, kurš nu būtu noteikti jāņem vērā...  Un nesaki, ko man darīt, tad es neteikšu, kur tev iet.

Tēma: Man pašam patīk elektroauto un iesaku to pirkt citiem, jo..?

2017. gadā ar gāzētu SAABu apbraukāju Eiropu Lietuva-Polija-Čehija-Austrija-Slovēnija-Horvātija-Melnkalne-Bosnija-Ungārija-Rīga... kopā laikam 5500 km bija. Vienīgā vieta, kur bija problēma uzpildīties un nācās kādu brīdi padzīvot ar benzīnu, bija Austrija. Un neba dēļ tā, ka standarti nesakristu. Vnk., nebija gāzes uzpildes staciju... Kaut kādu čuhņu gan atradām, kad bijām jau prom no Vīnes.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Man tagad vajadzētu apvainoties vai pārdzīvot, ko kaut kāds alkoholiķis par mani domā? :D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Par šo tādas divējādas sajūtas. Saprotu, ka Lato šo visu vajag, lai savas grāmatas popularizētu un tas, protams, ir labi, ka tiek vilkta gaismā korupcija, nekompetence un viss pārējais, kas apsēdis tiesu sistēmu... bet, nu, cik saprotu (neizlasot tās grāmatas), savu versiju par to, kas tur ar to Bunku ir noticis, viņš tā arī izteicis... vai arī es kaut ko esmu garām palaidis... LĪdzīgi savā laikā bija ar to bandītu Ivanovu - arī bīdīja sabiedrisko domu, ka šams nav vainīgs.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nākošajā dienā uzrāvās uz motora kapitālo. Remonts - ap 6000 euro. Mēģināja kļauzot placi, bet tā bija komisijas mašīna, kaut kā uzgāja īpašnieku, kas Igaunijā laikam pazīstams cilvēks bija, tas futbolē nost... nu, īsumā tā...

< 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti