Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 376 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

1984 rakstīja: nra.lv/pasaule/420393-nakama-pandemija-varetu-but-pat-navejosaka-neka-covid-bridina-eksperts.htm Kovidarhitektiem miera nav. Aprobežotais pīpls apēdīs, apēdīs visu, ko sabērs priekšā

Arī aprobežotais antivakseris apēdīs visu, ko visādi plakanzemji sabērs priekšā... to lieliski var redzēt kaut vai šajā te forumā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Prigožins esot "pasūtīts".

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ko lai saka - katrs pats sava grābekļa kāpējs.  Ja par to nobrarukumu - 9 tūkstoši gadā var būt arī visai normāls nobraukums, ja kāds pensis lietojis vai kā ģimenes otrs auto, ja tikai sīčus uz bērnudārzu u.tml. Ja auto ir jauns pirkts EE, tad varētu arī tīri reāli būt.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kāpēc automāta lietotājam vulgaris tā ir problēma?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, to vēl var saprast. Lietošana ir kā automātam - divi pedāļi, ieliec draivā un brauc. Mani vairāk kaitina, ka, piemēram, Hyundai DCT, Nissana kāturviņusauca un citas divsajūgu kārbas sauc par DSG...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

WALA rakstīja: izrādas ka ASV ir arī šāda nosaukuma "ielas/ceļi": en.wikipedia.org/wiki/Zzyzx,_California

Norvēģijā - Lofotu salās sanāca būt ciemā, kura nosaukums ir "A" ar aplīti virs burta. Tas skaitās norvēģu alfabēta pēdējais burts... Nu, apmēram tā, it kā Latvijā kādu miestu nosauktu par "Ž".

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tā tu neteici arī pagājušajā reizē? Turklāt strādāt pie tirgus līdera ne vienmēr ir labākais. Bet tā bieži notiek - tu gadiem strādā vienā darba vietā, tad kaut ko nolem pamainīt (apnīk, izdedz, kāds piedāvā ko šķietami jēdzīgāku), bet saproti, ka galīgi nav tas. Un tad vēl pāris vietas jānomaina, lai atrastu savējo. Man bija līdzīgi - vienā no iepriekšējām vietām nostrādāju 10 gadus, dažādu iemeslu dēļ sāku taustīties apkārt, it kā labs piedāvājums bija, bet nākošajā vietā pēc 3 nedēļām sapratu, ka vārdi tur galīgi nesakrīt ar darbiem. Tad nu uzmetu mandātu galdā, gandrīz gadu atpūtos, paceļoju, padarbojos kā brīvprātīgais, kad sākās karš, pamēģināju kaut ko citu - iepriekš nedarītu, bet sapratu, ka tomēr nav mans, un tad ar, tā teikt, jauniem spēkiem, atkal pie virpas...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienkārši cilvēciņš pārdzīvo par to, ka kovids beidzies un šam vairs nav par ko gaudot un vaimanāt. Tad nu velk, kā bomārs no misenes, šo tēmu ārā visu laiku. Ar šādiem īpatņiem notiek tieši tas, ko es pirms laika rakstīju.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Un tomēr - hmmm, kas notika, ka šams tik pēkšņi ieslēdza Džeksonu?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šim nebūtu jābūt jauno auto tēmā?

Tēma: Auto izpirkšanas problēmas operatīvajā līzingā

Būtu jau labi tautai zināt savus varoņus un nosaukt, par kuru dīleri un līzinga kompāniju ir runa. Un interesanti, uz kura punkta pamata tad jurists ir pateicis, ka darīt neko vairs nevar...

Tēma: Auto izpirkšanas problēmas operatīvajā līzingā

Nu tā, mazliet ievācu info... šādai situācijai normāli būt nevajadzētu, bet bija daži keisi pirms kādiem gadiem, kad vairāki dīleri bija mēģinājuši līgumos iekļaut punktu, ka pirmpirkuma tiesības ir viņiem, nevis klientam - nomniekam. Vai tas kādam ir izdevies, nu, to jau neviens neteiks. Jebkurā gadījumā, ja kaut kas tāds ir noticis, tad tādam dīlerim ir jātaisa pamatīgs hajs, jo, ja viņš ir pacientam pateicis, ka varēs to auto izpirkt, tad viņam bija jāzina, kas būs līgumā rakstīts, attiecīgi, tā ir klienta maldināšana. Bet kopumā, lai pateiktu, ka tavs čoms ir uz ko tādu uzrāvies, ir jāredz līgums.

Tēma: Auto izpirkšanas problēmas operatīvajā līzingā

Visi dīleri sadarbojas ar visām līzinga kompānijām, līdz ar to pēc mašīnas īsti pateikt to nevar.  Man ir aizdoma, ka viņš negribēja mašīnu izpirkt uzreiz, bet pēc operlīzes beigām to pārfinansēt, lai izpirktu pa daļām, bet viņam neiedeva līzingu, tad nu nācās auto atdot. Cits izskaidrojums pagaidām prātā nenāk. Bet es pirmdien pamēģināšu pazondēt.

Tēma: Auto izpirkšanas problēmas operatīvajā līzingā

Ar "pircējs" tur laikam ir domāts līzinga kantoris. Jo klients operatīvā līzinga līguma izpratnē ir "nomnieks". Bet jautājums - kas par līzinga kantori? Papētīšu sīkāk gadījumu, tā teikt, profesionālā kretīnisma pēc.Neuztraucies, bez konkrētā keisa, vnk., jāpaskatās viss līgums. Man joprojām ir sajūta, ka tas tavs čoms kaut ko nedasaka līdz galam. Un jā - kas par auto?

Tēma: Auto izpirkšanas problēmas operatīvajā līzingā

Ar "nesen dzirdēju" jau viss ir pateikts. Visticamāk tas, no kā dzirdēji, dirš vai kaut ko noklusē. Līgumos ir atrunāts, ka nomniekam ir pirmpirkuma tiesības. Un "obligāta apskate" tiek veikta tad, ja auto tiek atdots dīlerim. Ja pacients izvēlas mašīnu paturēt sev, viņš tikai paprasa līzinga kompānijai gala rēķinu, samaksā, šie uzliek atzīmi CSDD un auto pāriet klienta īpašumā, nekāda apskate tur nav jāveic. Otrkārt, tirgus cena 99% gadījumu būs lielāka, kā atpirkums līzinga līgumā, jo atpirkumu nosaka dīleris, un viņi to vienmēr dod ar rezervi, lai pēc termiņa beigām, kad nomnieks auto atgriež (ja tā notiek, kas ir ļoti reti), viņi rentabli to auto var realizēt. Respektīvi, kaut ko tas tavs informācijas avots nepasaka līdz galam. Vai tikai nav kārtējais "taisu sūdus, bet vainīgs Kariņa-Levita režīms" pilsonis?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

ezis71 rakstīja: Pareizāk sakot pirmais sods kopš esmu pie ruļļiem,1999.gadā nopirku savu pirmo auto,1998.gadā tiku pie tiesībām.Tagad nevaru pārdzīvot šo sodu,nav miera,visu laiku biju pareizs,un še tev,Latvijas valsts atradīs kur tevi apzagt.Laikam tur vesals kantoris ar ierēdņiem sēž un meklē variantus kā "likumīgi"(neviens tak neies tiesāties dēļ 20 eur) piedzīt sodus.

Mjā... pats pārkāpj noteikumus, bet, redzies, valsts viņu, nabadziņu, apzogot un vainīgi ierēdņi...

Tēma: Ieteikumi, lai uzlabotu iAuto.lv

Kas ir "uzlabota administrēšanas funkcionalitāte"?

Tēma: iAuto forums. Uzlabojumu ieteikumi, jautājumi un jaunumi

Conqueror rakstīja: nu gan pavisam traki, kas tas par masveida foruma piesārņojumu? no kurienes tādi rodas? un kāda jēga?

Kurš nu būtu par foruma piesārņošanu runājis...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Gan jau pēc tā keisa, kad A-klase aļņa testā apgāzās, Mersis diezgan piestrādāja pie tā, lai kas tāds neatkārtotos.

Tēma: Gobzems

Aldis savas simfonijas un gleznas parādīs... rīt.

Tēma: Gobzems

Volx rakstīja: Jā, bet tas tavs variants būs pieņēmums, varbūtība. Es tak šeit cenšos publicēt Patiesas ziņas. Neviens tak nav paziņojis, ka Aldis tagad konsultē Spānijas premjeru, kas būtu cits iemesls. Piemēram.

Varbūt tu arī centies, bet, nu, nesanāk galīgi.

Tēma: Gobzems

Es tā lasu šito sviestu un domāju - tu tiešām pats tam sūdam tici? Aldis uz Spāniju pārvācās pavisam cita iemesla dēļ.

Tēma: Gobzems

Gribi saderēt?

Tēma: Gobzems

Aldis arī paredzēja, ka šajās vēlēšanās viņam būs "kontrolpakete".

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kosmonauts.

< 1 ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti