Wtf, kas ar forumu notiek? Tāds spameru uzlidojums laikam vēl nav bijis.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Wtf, kas ar forumu notiek? Tāds spameru uzlidojums laikam vēl nav bijis.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
kasinsh79 rakstīja: Šodien uzsākšu viena sava mērķa realizēšanu - sākumā C kategorijas kursi, tad 95.kods un visbeidzot - arī CE kategorija
Pat, ja reāli vēl šo darbu nedarīšu, nākotnei varbūt tiešām noderēs. Skaidri apzinos, ka savu ienākumu līmeni zaudēt negrasos, bet tam vajag rezerves variantu. Tā kā CE kategorijas autovadītāju visapkārt ir liels trūkums, krīzes situācijā vismaz uzreiz būs varianti. Tā kā man vairākas valodas, jo īpaši. Lūk, tā - būšu vadībzinību maģistrs ar fūrista tiesībām.
Hmmmm, es tieši par to pašu domāju...
UA/PL pierobežā tusē visai daudz elitāru auto ar UA numuriem (Q8, SLR, X7 utt.). Bet viņi arī neprasa palīdzību. Zinu kādus, kuri nesavtīgi palīdz citiem. Konkrēti zinu vienu labi situētu bēgli, kurš apmaksā viena puisīša ar hidrocefāliju ārstēšanos privātklīnikā Francijā.
Nu nez... es tādus no vairākiem simtiem satiku varbūt divus. Par to mukšanu uz labklājīgām ES valstīm - jā un nē. No vienas puses - lielāki pabalsti, bagātākas valstis. No otras - jāņem vērā, ka tādā Vācijā tevi (sievieti ar bērnu/bērniem) visticamāk iebāzīs kaut kādā "bēgļu" centrā kopā ar sīriešu džamaliem. Turklāt nevar neņemt vērā arī valodas jautājumu...
Kāpēc tu domā, ka pietrūkst?' Bēgļu plūsma ir apsīkusi šobrīd, vismaz PL (robežās Dorohutsk, Zosin, RavaRusk, Medyka). Pēdējās dienas, kad biju tur, man visai bieži zvanīja šoferi un prasīja cilvēkus, bet nebija ko dot, un viņi brauca mājās par pustukšām mašīnām. Kur tu tos pasažierus domā ņemt?
Shiirs rakstīja: Banu vatesmēslam un saskaņas atbalstītājam GB12!
:D :D :D :D :D :D Joprojām nespēj pārdzīvot... :D
Vislabāk ir ziedot naudu kādām organizācijām, kas nodarbojas ar palīdzības nogādāšanu UA. Pirkt paiku vai tml un pašiem vest īsti jēgas nav, jo, pirtmkārt, Polijā pārtika ir būtiski lētāka - par to naudu uz vietas var sapirkt daudz vairāk, otrkārt, atkrīt transporta izmaksas. Otra lieta - ir lielas iespējas palīdzēt cilvēkiem, kas ir ieradušies šeit Latvijā. Ar izmitināšanu, palīdzēšanu dokumentu noformēšanā, kādām praktiskām palīdzībām (bērnu drēbes u.tml.). Ja kāds var piedāvāt darbu, arī labi. Nupat 10 dienas pavadīju PL/UA pierobežas pilsētā Helmā, transportējot bēgļus no UA/PL robežas uz pagaidu centriem un organizējot transportu uz LV, kā arī savedot kopā ar cilvekiem, kas viņiem palīdzētu šeit. Runāts tika ar daudziem, uzklausīti daudzi traģiski stāsti, savā ziņā dzīvots šiem cilvēkiem līdzi. Un tas, par ko viņi visvairāk bažījas, ir nākotne un darbs valstīs, uz kurām viņi dodas. Kā arī tas, kā viņi iedzīvosies vietējās kultūrās. Jo vairums no viņiem kopš PSRS sabrukuma vispār nekad no UA nav izbraukuši ārā.
Polijā arī cenas pakritušās. Chelm Staķikā šodien - 7,62 zl (1,59 mūsējā naudā). No rīta gan vēl 7.99 bija.
PL no Bjalistokas šajā virzienā pārsvarā 8 (1,67 euro) ZL līdz 8.20 (1,71 euro) vietām 8.40. Uz leju Lublinas virzienā vairumā vietu 7.99 (1,67 euro), retās vietās 7.85 (1,64 euro). Tikai 15 centi maksimums lētāk kā pie mums. Kur kasiņš izrāva to "megalēto" degvielu Polijā, nav skaidrs.
Izbaucu cauri LT - pārsvarā visur dīzelis maksā 1,87 līdz 1,90. Divās vietās pie Marjampoles redzēju 1,83 un 1,86... Benzīns lētāks - ap 1,77 līdz 1,80. Gāze ap 0,70 euro. Kaut kā tā.
Tēma: Gobzems
Tu šeit arī citus esi par vateņiem saucis. Paskaties pats Ukrainas topiku, ja smadzenes esi tik ļoti nodzēris, ka neatceries. Bet, nu, tu visu laiku pinies pats savās kājās, tā ka nav brīnums, ka ar atmiņu švaki. Bet neviens gudrs cilvēks nevērtēs otru pēc "akcentiņa" vai nacionatlitātes. Tā dara tikai stulbeņi. Secinājums - tu esi stulbenis. Es tev garantēju, ka neviens domājošs cilvēks nebalsotu par Gobzemu. Bet, nu ja tu cilvēkus vērtē tikai pēc "akcentiņiem"...
Starp citu, jautājums (laikam Kasiņam) - neesmu pasekojis. Kā ir izdevīgāk - PL stacijas piedāvā norēķināties euro vai zlotos. Kā izdevīgāk?
Tēma: Gobzems
Kaut kā tā... Beidzot turēja solījumu tīties prom, ja netiks par premjeru. Ko lai saka, labāk vēlāk, nekā vēl vēlāk. twitter.com/polittehnologs/status/1502382632457355270
Tēma: Gobzems
Tu tiešām esi stulbs. Vispirms nosauc mūs - tīrasiņu latviešus par vateņiem, pēc tam paziņo, ka vateņi ir tikai tie ar akcentiņu. Pēc tavas loģikas sanāk, ka, piemēram, Ņemcovs, Navaļnijs, Manskis arī ir vateņi. Jā, saraksts ir ļoti garš - bez tevis pieminētajiem vēl ir Šlesers, Točs, Gobzems... tiem nav akcentiņu.
Cik "megalēta"? Pagājušajā svētdienā posmā no SK/PL robežas līdz pat LT robežai lētākā bija 1.44 vienā Orlenā netālu no SK robežas, pārējās vietās - tikai kādi 5-10 centi zem mūsu cenas.
Tēma: Gobzems
Ak, tad tev vatņikumu nosaka tikai "akcentiņš"... Mjā, kad jau liekas, ka Šīrs ir sasniedzis sava stulbuma virsotnes un tālāk vairs nav kur, šams pasaka ko tādu...
Turklāt, cik saprotu no visa šī, arvien vairāk iezīmējas dažādi alternatīvi ceļi degvielas ieguvei, ne-vateniski. Bet tas labi, ka samazinās - man rīt plānojas brauciens uz Poliju. Tad jau redzēsim, kas tur notiek.
Tēma: Gobzems
Nu kā, šamam teica, lai atpisās, viņš to arī izdarīja. Bet laikam vate vairs naudu nesūta. Šiem šobrīd ņe do Aļģisa...
"...kurā cenas kāpa kosmosā, bet cilvēkiem bija nauda maksāt kosmosu..." Tas vēl bija 2007.gads. 2008-ajā jau bija diezgan liela pakaļa.
Tas, ko vajadzēja izdarīt, pirmkārt, ir jau laicīgi izdarīt visu iespējamo, lai pasaule būtu pēc iespējas mazāk atkarīga no RU energoresursiem... varētu jau teikt, ka ir tā kā mazliet par vēlu, bet, nu, cerams, šis liks beidzot izdarīt secinājumus un rezultēsies reālā darbībā, nevis tukšā muldēšanā.
Piekrītu, tikai problēmas ir tādas, ka bankas par savu darbību atbildību uzņemties negrib, bet gan visu novelt uz kredītņēmēja pleciem. Kad bija jādod, tad viss bija skaisti, kad vajag palīdzība un jāuzņemas arī kāda daļa atbildības - mēs neko nezinām.