Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 376 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ja tu nezini, ka tev ir triperis, bet lien pie beibes, nav smuki, bet ietekmēt to nevari, kam negadās. Bet, ja tu, zinot, ka esi saķēris, apzināti lien kādas gultā, tu esi kretīns. Tik vienkārši.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Viņš man arī seko... :D To metodi arī izmanto jau otro reizi kā papagailis, ja nu pirmo reizi kāds nepamanīja. Bet, nu, mums te divi tādi tīrradņi ir, ko darīt...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu ja, vienmēr visi ir vainīgi, tikai ne pats... Brīnamies, ka valsts ir tādā pakaļā un arī ka tas pats "papļūts" ne pie kā vainīgs nejūtas...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu tiešām esi pieskaitāms pie lohiem galējiem, tur nu es ar tevi nestrīdēšos, vismaz par vienu lietu varam vienoties. Es pēc iespējamās inficēšanās 7 dienas sēdēju mājās un nelīdu ne uz tankiem, ne kur citur... Tā ka jā, man ir tiesības "dirst gudrības".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kaut kas no šīs sērijas droši vien... www.instagram.com/reel/CR6VrSxhBP0/?utm_source=ig_embed

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu tiešām nesaproti atšķirību starp Deltas pārnesi un Omikrona, vai tikai izliecies, ka nepamani šo faktu? Vainīgs tu esi pie tā, ka inficējies vazājies pa sabiedriskām vietām un aplipini citus. Kas liedza tev aizbraukt uztankoties vietā, kur nav jāiet veikalā maksāt? Liepājā Neste ir. Bet te nu mēs nonākam pie paradoksa - gribam, lai "režīims" domā par tautu bet paši domājam tikai par sevi un savu komfortu, un tad brīnamies, ka "režīms" arī domā tikai par sevi. Un vēl nekautrējamies kā piemērus piesaukt valstis, kurās tāds jēdziens kā atbildība pret līdzcilvēkiem nav tikai tukša skaņa.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vispār jau, neskandināja gan. Skandināja, ka samazina, nevis ka novērš. Kāds varbūt kaut ko izteicās, bet tas nebija pamata naratīvs. Turklāt tad dominēja citi kovida varianti, pret kuru izplatīšanos potes reāli arī palīdzēja. PIemērs - mans jaungada hepenings. Bet tu vari iemest kādus 3 linkus, kur tik skandināts, ka novērš pilnībā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pag, tu pats atzini, ka tas tavs čomaks inficējies apzināti vazājās apkārt, tu pats atzini, ka inficējies "dabūji apmeklēt benzīntanku", bet vainīgi politiķi? Vai arī es kaut ko ne tā sapratu no tava stāsta?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

:D :D :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Patiesība iekoda acīs... :D Pašam kauns palika? Bet tu sāki, tu arī atboi...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

O, jā, ir sāpīte tev. Naktīs gultā čurāt neesi sācis no pārdzīvojuma?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Laikam piemirsi, ka tu man sāki bāzties virsū, kad par tavu drugānu iesmēju... Un ka tu esi tas, kurš sāk par dibeniem, fujakiem, došanu un visu ko citu vāvuļot, kad argumenti pietrūkst.

Tēma: Gobzems

A tavējā zina par to, cik ļoti tu iespringsti par citu vīriešu intīmo dzīvi?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

:D varbūt laiks tikt pāri savai sāpītei... citādi izklausies pēc aizvainotas jaunkundzes, kuru čalis piesmējis un pēc tam nav feisbukā apstiprinājis...

Tēma: Gobzems

Tad tomēr atzīsti, ka tavs Aldis ir tāds, kura kvēlākais sapnis ir "banot", "aizliegt", "ieslodzīt", "uzspiest"...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kanādas gobzemieši twitter.com/S_Thornton_332/status/1487518296668721153?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1487518296668721153%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpressprogress.ca%2Fhead-of-canadian-military-condemns-anti-vax-convoy-protesters-dancing-on-tomb-of-the-unknown-soldier%2F

Tēma: Gobzems

Kāpēc esi tik pārliecināts, ka es nesapratu? Varbūt tieši tu esi tas, kurš nesaprot? Un, starp citu, ja jau tiešām viņš to bija domājis tieši tā, kā tu to "saprati", kāpēc konkrētais ieraksts ir dzēsts no viņa Facebook profila un cilvēki, kuri viņam par šo jautā/atgādina, aktīvi tiek bloķēti? BTW, man arī nav nekas pretī, ka "viņš ņemās". Tas, ka viņam neizdosies, nu jau gan ir vairāk kā skaidrs, ja vien viņš kaut ko būtiski savā stratēģijā nemainīs, jo šobrīd tas viņa atbalstītāju bariņš tāds visai žēlīgs ir. Pat pašu inteliģences neskartākos (nu, varbūt izņemot dažus) vairs neuzrunā viņa spoguļselfiji u.c. odiozās izdarības. Bet, nu, ik pa laikam kādam klaunam politikā ir jāparādās, lai būtu interesanti. Krievijā tāds ir Žirinovskis, mums savā laikā bija Valdmanis, tad Dobelis, tad Kaimiņš, tagad šis te...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atvērās kaut kāds gadu vecs Žiga video, kur šams pālī kaut kādā baļļā izpaužas.

Tēma: Gobzems

Bļin, laikam nokavēju... www.facebook.com/tvizija.lighthouse/videos/1620223498362451

Tēma: Gobzems

Kauns palika, ka tēmu nomainīji un atkal pārgāji pie "neiedeva" tēmām? :D Pēc tavas uzmanības trūkuma izrādīšanas izskatās, ka tev tur hroniski kāds nedod.

Tēma: Gobzems

Kas tur var būtiski uzlaboties? Pat lielākā daļa viņa sekotāju jau vairs nepievērš uzmanību tai klaunādei. Palikuši tikai paši apdāvinātākie. Nu, tādi kā viens viņa apoloģēts šajā forumā, kurš pa visiem stūriem te izmisīgi lien iekšā...

Tēma: Gobzems

Ak jā, un smieklīgi, ka par kāda neattapību izsakās šī komentāra autors: Shiirs 14.12.2021 10:04 Litri: 15721, Līmenis: 6 Reģ.: 13.07.2006 "Pec spkc datiem novembrī no koronas miruši 11.4 vakcinēti iedzīvotāji no 100000 Man nav saprotams kā var nomirt 2/5 no cilvēka."

Tēma: Gobzems

Nu, tad jau šodien uzsprāgs. Gaidām... Pag, kas bija?

Tēma: Gobzems

Tad jau sanāk, ka Aldis nav loģiski domājošs indivīds - viņš "pārmaiņas" sludina teju katru mēnesi... P.S. Jebkuram loģiski domājošam indivīdam ir skaidrs, ka Gobzems ir tukšpļūtis. Es uzsveru - loģiski domājošam.

Tēma: Gobzems

tautaruna.nra.lv/sakums/366536-vai-pats-gobzems-ir-apmierinats-ar-organizeto-protestu/ Vai "viss" jau ir uzspridzināts? Ja nē, tad kur un cikos gaidāms Sprādziens?

< 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 376 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti