Kurš apgalvo, ka valdība visu dara pareizi un viņus nedrīkst kritizēt?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kurš apgalvo, ka valdība visu dara pareizi un viņus nedrīkst kritizēt?
Starp citu, izskatās, ka JG pasāciens kopumā ir beidzies veiksmīgi. Saslimis nav neviens, visiem testi negatīvi. Kas attiecīgi liek domāt, ka vakcīnas tomēr kaut kādā mērā pasargā arī no inficēšanās. Vienīgā neinficētā sieviete bija kaut kad septembrī pārslimojusi, pārējie visi bija vakcinēti.
Tiešām es vienīgais? Interesanti, par ko tad tevi izbanoja?
Nē, ir vēl tādi, kas uz to lietu spēj objektīvi paskatīties... ņemot vērā zināmos faktus. Šajā gadījumā, ka vakcīnas strādā, bet tas nenozīmē, ka 100% nostrādā un ka valdības visu dara pareizi... Tādu "balts" un "melns" domātāju nav pārāk daudz. Nu labi, iauto "melns" domātāju pēdējā laikā ir kaut kā uzkrītoši daudz saradies, kas liek domāt, vai tikai šamie neslēpjas zem vienas personas vai arī nav te iesūtīti.
Nebija "vakcinētie neinficēsies". Bija "inficēsies, bet neslimos smagi un nemirs". Nu jā, mēdz arī slimot smagi un mirt, to nevar noliegt. Delta tomēr šajā pasākumā ieviesa nevēlamas korekcijas. Bet šajā gadījumā, ja salīdzinām, kā pansionātos pa skuju taku gāja iemītnieki Petravičas laikā, kad vakcīnu vēl nebija, tad te ir acīmredzams rezultāts, ko noliegt būtu visai dumji. "Ar omikronu inficējas pamatā vakcinētie" arī nav korekts apgalvojums. Tas ir tas pats, kas pateikt, ka ziemā avārijas pamatā izraisa mašīnas ar ziemas riepām, tāpēc no tām nav nekādas jēgas.
Un pasaki vēl, ka vakcīnas nestrādā.
Nu, ko vari mulēt? Kā tu vari lidmašīnā distanci ievērot? Turklāt vai tu nebiji tas, kurš te klārēja, ka no maskām nav nekādas jēgas? Un kādu distanci tu vari ievērot, ja tev blakus vai aiz tevis sēž kaut kāds plikdegunis? Un vēlreiz - ko tu tik ļoti interesējies par manu privāto dzīvi? Vispār es neprasīju, vai gribi sievai piecirst... Pat lasīt neproti, kā jau kartupelis. Laikam jau tev ar to sievu ne īpaši, tā teikt, čipst, ja jau šitā uzvedies. Kā viens psihologs rakstīja - agresīvie komentētāji, kas ar rupjībām svaidās, patiesībā slēpj izmisumu, kam iemesls bieži vien ir erektilā disfunkcija. Tavā gadījumā tas daudz ko izskaidro.
Vēlreiz saku - neatbalstu daudz lietas, ko valdības dara kovid sakarā, bet pēc tavas loģikas tad sanāk, ka veselības aprūpe jālikvidē pavisam, jo dzīve tāpat paņems prom. Un ko tur aprobežoties ar veselības aprūpi - nah tad glābšanas dienesti? Tāpat dzīve "paņems". Un priekš kam aizstāvēt savu valsti iebrukuma gadījumā? Tad būs vēl lielākas traumas, alkohols, narkotikas un viss pārējais? Davai, iebruks krievs, ļaujam ņemt visu, ko grib. Nah cīnīties, augs psihopātu pasaule, kuri būs piedzīvojuši kara šausmas un nespēs bez alkohola dzīvot tālāk...
Kāpēc tevi tik ļoti interesē mana privātā dzīve? Pašam savas nav vai gribi piecirst? Visai ticami, ņemot vērā, kā te sūkšanos ar citiem vīriešiem visu laiku piemini... "Maska, ziepes, divi metri... bet ko dari tu? Tikai ziepes un sūcies ar nepazīstamu mužiku zem egles, kamēr sieva neredz." Tu jau dari tieši to pašu, tikai lidmašīnās un ārpus LV, pats atzini. Ā, tad tomēr vienītī svinēji? Nu ja, tas nepārsteidz, kurš ar tādu žultaini ībli gribēs tusēt...
Es nemaz nestresoju. Izskatās, ka tu pārdzīvo vairāk. Tad tu savā jaungada tusiņā staigāji ar masku un ievēroji 2 metrus?
A, tad tu tagad mēģināsi iestāstīt, ka darba darīšanās kovidu neizvazā? Ķip, kovids no lidmašīnas blalussēdētāja sāk vazāties pa salonu, apstājas pie Shiira, padomā un pasaka: "Oi, nē, šitas tipiņš nebrauc tusēt, bet darba darīšanās, celt IKP, šim es netuvošos"... Malacis, tā turpināt. Un kā tad bija ar tavu vecgada vakaru? Sēdēji vienītī mājās? Tikai nemēģini muldēt, ka jā... Kādu puspagastu aplaidis? Ko tu tur murgo? Kā var aplaist "puspagastu", sēžot mājās, turklāt nemaz vēl nezinot, vai pats esi vispār inficējies? Pavisam pēdējās smadzeņu atliekas laikam nodzēris esi...
Kā tad! Pats te lielījies, kā braukāji uz Portugāli un kur tik vēl ne. Un tikai nemuldi, ka sēdi mājās, nebraukā pie saviem džamšudiem un citiem antivakseru draudziņiem, jauno gadu svinēji mājās vienītī. Neviens antivakseris tā nedara. No otras puses - ņemot vērā, kāds žultains īblis esi un kā te izpaudies, kā arī visu laiku runā par satikšanos ar foruma cilvēkiem, visticamāk, esi pa dzīvi diezgan vientuļš. Normāli cilvēki tā neuzvedas. Bet nu jau nepazīstamiem vīriešiem? Savas gejiski erotiskās fantāzijas droši vari paturēt pie sevis, nevienam šeit tās neinteresē.
Jā, tu nu nemaz nevazājies apkārt. Kā tad!
Protams, ka nepazudīs un protams, ka būs jāsadzīvo. Bet tā sadzīvošana arī ir iespējama ar dažādiem scenārijiem. Nav jau liela māka bļaut - davai, laižam visu vaļā, kamēr tas neskar pašu vai kādu tuvu cilvēku. Bet, kā jau teicu, ja šādas vaļā laišanas dēļ pats vai tuvinieks tiek atstāts aiz borta (vai nu tiešā veidā - nepietiek kovid gultu, vai netiešā - nevari ārstēt vēzi, jo gultas aizņemtas ar skābekļa badā esošiem kovidniekiem), tad tā vaļā laišanas ideja nemaz tik simpātiska vairs nešķiet, kas arī noved no "stulbā valdība, pakļauj tautu" līdz "stulbā valdība, neierobežo vīrusu". To, ka slimība tiek izmantota, neapstrīdu. Es gan domāju, ka tas īsti tā nav Latvijas līmenī... nu, vismaz tajā pakļaušanas ziņā... tas, ka kāds to izmanto, lai uzvārītos, tas jā, bet, nu, labi, pieņemsim, ir instruments. Ko tālāk? Tāpēc nevajag slimību ierobežot?
Neapgalvoju, ka ar medicīnu viss ir kā vajag. Bet skaitīt tikai smagos arī ir stulbi. Pie šādas pieejas visai ātri tie 1500, kas vēl nesen karināja sistēmu, kļūtu par smagiem. Un tieši viņu dēļ arī citus nākas "mest no slimnīcas". Nav pareizi, bet, ja ir kādam akūti jāglābj dzīvība... Mana draugu/radu/kolēģu kovid bilance gan nav tik laba (kaut arī nav pārāk slikta) - divi slimnīcā, viens čoms nu jau tajā saulē. Draugu ģimenes locekļi, kurus pats personīgi nepazinu - nupat apglabāja trešo. Bet pateikt - ir vai nav "tāds", ir visai dumji, balstoties uz personīgo pieredzi. Tas būtu tas pats, kas, ja man palaimēsies tagad nenoķert, skaidrīt apkārt un teikt, lai jau kovidnieki tusē apkārt - reku, es nesaslimu, arī citi nesaslims. Vai otrādi.
Problēmas ir tev, draudziņ. Normāli cilvēki tā neuzvedas. Bet to, ka tev patīk "iepērt" vīrus, ne vienu vien reizi esi te izrādījis. Bet "problēmas klātienē" ar "pērienu" risina vai nu nedaauguši un sevi nerealizējuši puišeļi, vai stulbeņi, kuri citādāk tās nespēj atrisināt.
Nu, sūkšanās ar čaļiem jau ir tava stihija, nevajag to piedēvēt citiem. Laikam pats nejūti atšķirību - viens ir "iespējams atraut kovidu", ko šodien var atraut praktiski jebkur (darbā, veikalā, sabtransā, lidmašīnā vai, kā tas čalis, bērēs) un tāpēc izolēties, lai neuzrautu citiem. Otrs ir "iespējams atraut kovidu" un turpināt vazāties apkārt un potenciāli aplaimot ar to arī citus, jo, redzies, valsts nespiež... bļin, nu, kā var tik trula domāšana cilvēkam būt un nesaprast tik elementāras lietas? Bet ko var gribēt no Gobzema "dibenčomaka"...
Kas saka, ka "pasargāts"? Nē, nu, pasargāts no slimnīcas un penāļa, visticamāk, jā, bet neviens neapgalvo, ka vakcinēts nevar inficēties un inficēt citus... Tas čalis, starp citu, arī ir vakcinēts.
Cirku varēs izbeigt tad, kad šitas viss beigs tik nekontrolēti izplatīties un gāzt no kātiem slimnīcas. Neattaisnoju visu, ko varas dara, bet nedarīt neko arī nav risinājums. Turklāt pie tāda razklada visi šitie bļāvēji sāktu kviekt, ka cilvēki mirst, bet stulbās valdības neko nedara, lai to apturētu - laikam Bils Geitss točno grib pasauli iznīdēt.
Es ierosinātu padzēst viena žultaina indivīda ar dzeltenu ģīmi avatarā klizmu, dibenu, fujaku un tamlīdzīgu interešu izplausmes. Ideālā gadījumā to dzīves pabērnu nobanot pavisam, ja mamma nav iemācījusi un ar pirmo reizi nepieleca, ka normālā sabiedrībā tā nav pieņemts uzvesties.
Starp citu, man šķiet, ka kontaktpersonas vairs neviens neprasa uzrādīt. Tam čalim neviens neko neprasīja. Viņa brālis, kurš man labs draugs, izslimoja vasarā un arī viņam tikai piezvanīja un pateica, ka ir pozitīvs, lai sēž mājās.
Cirks ir noriebies vairumam, man tai skaitā. Jautājums ir tikai, ko mēs ar to noriebšanos darām. Vieni dzīvo tālāk un domā, kā pielāgoties, paliekot par normāliem cilvēkiem, otri kļūst tādi žultaini ībļi kā Shiirs un vēl daži labi šeit...
Un pie šādas domāšanas mēs vēl brīnamies, ka cipari skrien debesīs un netiekam ar to sūdu galā...
Otrais variants. Neviens nevienu tur nestučīja.
Ir kompleksaini cilvēciņi... Ir izteikti kompleksaini, uzmanību alkstoši, agresīvi, neko sakarīgu pateikt nespējīgi cilvēciņi... Un ir Shiirs.