Kārtot: Augošā secībā
ViPtech 12.07.2016 15:34

Man bail,ka tik CSDD ar savu alkatību nesačakarē visu labo ideju, uzskrūvējot cenas uzlādes procesam.

Vispār nezinu,kā tie tikuši pie šī projekta,ir taču G4S ar pieredzi Igaunijā un firmas,kas daudz vairāk saprot no elektroietaisēm.

ViPtech 12.07.2016 15:21

Jau vairāk kā četrus gadus ar sludinājumu palīdzību cenšos pārdot,kādu no saviem atremontētajiem lietotiem elektrovelosipēdiem,par krīzes cenām,apmēram 275 eiro robežā(Jauns,ap 750euro),taču ir bijis tikai viens zvans,ar pirmo jautājumu - Cik nometīsi? Man ir arī elektriskais motorollerveidīgais skūters,taču daudzi,kad uzzin viņa jauna cenu,atsaka,ka labāk par tādu naudu pirkt normālu mašīnu.

Blakus,Lietuvā tirgo no Amerikas ievestos Nissan Leaf par izdevīgām cenām 9-14 tūkst.euro.

Galvenā problēma šajā lietā, Latvijā ir atbalsta subsīdiju trūkums privātpersonām elektrotransporta iegādei.

ViPtech 12.07.2016 14:57

Pirmās paaudzes Litija-jonu akumulatoriem bija tendence sprāgt.Tas izskaidrojams ar to,ka tajos tika izmantots anods no metāliskā Litija,uz kura daudzkārtēju uzlādes/izlādes ciklu procesos radās telpiski veidojumi - Dendrīti,kas izaugot izraisīja īssavienojumu starp elektrodiem,sakarā ar ko akumulatori aizdegās un sprāga.Šī problēma tika atrisināta nomainot anoda elektrodu uz Grafītu.Līdzīgi procesi notika notika arī ar Litija-jonu akumulatoriem ar Kobalta oksīdu saturošiem elektrodiem,pie pārlādēšanas.

Litija-dzelzs-fosfāta akumulatoriem pilnībā vairs nav šo trūkumu. Pie tam visas mūsdienīgās Litija-jonu uzlādes ierīces aizsargā akumulatorus no pārlādēšanas un pārkaršanas intensīvas lādēšanas laikā.

ViPtech 22.12.2015 19:40

Bija pamaz naudiņas,taču negribēju riepas kas var pašas var nolobīties. Nopirku interneta veikalā" 707" jaunas Nordexx Nivus Snow(175/65R14 82T) par 29,64 euro gab.Berlingo uz slapja ceļa saķere laba,vienīgais varēja mazāk sēsties no svara(Kaut riepas svaram! )

ViPtech 20.12.2015 13:20

Labprātāk uzpildos elektrorozetē(Elektromopēds,elektrovelosipēdi),bet dīzeli uzpildu ar Ecto degvielu Lukoil,jo labāk sadeg(mazāk izmešu,praktiski nedūmo),labāks uzrāviens un vairāk kilometrus izdodas nobraukt.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti