Kārtot: Augošā secībā
1 2
atrabotka 29.10.2019 17:03

Cik vecs bija akumulators? Ja mazāk kā 2 gadi, kapēc to vienkārši neuzlādēt, bet pirkt uzreiz jaunu?

atrabotka 29.10.2019 16:51

1) VW: Yellow solid: power steering reduced/Yellow flashing: steering column lock malfunction/Red solid: power steering failure/Red flashing: steering column lock malfunction

2) Plastmasas panna ir zem motora? Tādu skaņu parasti rada kaut kas, kas nolūzis (vai nepieskrūvēts) un vējā plivinās. Palien zem mašīnas un apskaties (vai palūdz kādam lai paskatās). Šajā gadījumā tas noteikti nebūs spararats. Vibrēt var dēļ visa kā - pārsvarā tas ir riepu dēļ.

atrabotka 10.10.2019 1:21

Nestāsti pasakas! Kāds vēl degvielas filtrs un sveces? Varbūt vienīgi ja oriģinālais vēl no 2000. gada, tad iespējams. Tur būs lielāka vaina! Autoram - slēdz pie kompja un skaties! Varbūt starteris nosprādzis vai kaut kāds drošības sistēmas gļuks! Kurš to te var uzminēt..

atrabotka 06.10.2019 23:47

nomiks rakstīja: Atlaide 5 eur vērtībā pirmajam braucienam ar Citybee pienākas katram, kas ievada atlaides kodu, kas norādīts uz motora pārsega. Tiesa gan nav ne jausmas, cik ilgi šis kods būs aktīvs.

Lasīju, ka Citybee sola līdz pat 500 automašīnām iepludināt satiksmē (kopā ar kravas busiem).

No braukšanas viedokļa man personīgi šķiet, ka CarGuru piedāvājums ir labāks, jo 1) dažādi auto pieejami, 2) automātiskās (robotizētās) kārbas nevis manuālās, 3) hybrid, kas ir klusāki.

Par cenām nevaru spriest, nekad neesmu izmantojis ne vienu, ne otru.

Tad arī lai padomā par auto stāvvietām, nevis tikai "iepludina" simtiem mašīnu satiksmē! Vieta ir tik cik ir. Jau tad netālu no mājām, kur novietoju auto, bieži nav vietas, jo stāv tās Carguru toyotas. Man nekas nav pret kompāniju kā tādu, viņu auto vai darbības modeli.

atrabotka 19.09.2019 0:05

Ārprāts kaut kāds! Vācijā kas tāds vispār nebūtu iedomājams. Trakāk nekā kaut kādā "krūmu servisā". Saprotu, ka tie nav atsevišķi gadījumit vai cilvēki, bet jau gadiem attīstījusies sistēma, kā viņi strādā. Par Bmw kā auto neko sliktu nedomāju, bet šāda autorizētā dīlera dēļ tikai pa gabalu no turienes..

atrabotka 20.08.2019 23:08

"Aķi parlika citu, jo vecais par ātru lādējas ārā un bija aizdoma, ka ģenerātors nelādē akumulātoru."

Ideāli! Nevis atrisināt problēmu un saremontēt ģeneratoru (varbūt tikai oglītes ir jānomaina), bet mainīt aķi, kurš arī pēc laika būs tukšs (un sabojāts).

atrabotka 05.08.2019 12:48

Par kvēpu filtiem pilnīgi piekrītu! Tas ir pilnīgs ārprāts, kas notiek! Par iebraukšanu centrā jau izteicos.

atrabotka 05.08.2019 12:46

Neko tu tur neaizliegsi! Pašlaik Rīgas centram iet cauri automaģistrāle, Vidzemes šosejas turpinājums - Brīvības iela (tālāk Valdemāra iela), caur kuru notiek visa maģistrālā satiksme (atskaitot smagos). Kā cilvēkam, piemēram, nokļūt no Siguldas uz Ventspili, Tukumu utt.? Braukt pa apkārtceļu ar daudziem viena līmeņa regulētiem krustojumiem un to stulbumu - zīmēm 50/70/90 ik pa laikam nav vispār nekāds apspriešanas vērts variants! Lai valsts uzbūvē maksas tuneli no Juglas vai sakārto apvadceļu ar 2 joslām katrā virzienā ar vismaz 100 km/h un normālām uzbrauktuvēm / nobrauktuvēm kā tas ir Eiropā un tad var kaut vispār aizliegt privāto autotransportu centrā. Līdz tam tik sēžam sastrēgumos, elpojam atgāzes un sūdzamies forumos.

atrabotka 07.06.2019 13:31

Stulbi jau ir, bet par ko cepiens? Cik bieži jūs šķērsojat valsts robežu ar 10k euro skaidrā naudā?

atrabotka 28.05.2019 22:11

Atlaižot sajūgu (neitrālajā) motors sāk griezt kārbu. Ja ir kaut kāda skaņa, tad jāskatās, kas ir ar kārbu. Iespējams spararats grab, kas to lai zin. Bet ja grūti ielikt ātrumos, tad tur eļļas maiņa diez vai vairs ko līdzēs. Pirms tam slēdzās labi?

atrabotka 24.05.2019 0:56

Es nesaprotu pārējo sašutumu! Ko tādu jaaanis pateica nepareizi? Braucot pa mazu (vienas joslas) apli to var mēģināt iedomāties kā krustojumu - ja cilvēks grasās braukt pa kreisi un izbraukt kādā no tālākajām izejām, tad tas nekas slikts nav. Pie apļa stāvošie uzreiz zin, ka brauks aplim apkārt! Mazos apļveida krustojumos visbiežāk ir tāds leņķis, ka nemaz nevar redzēt no apļa izbraukušā labo pagriezienu!

atrabotka 24.05.2019 0:49

Kāda jēga IEBRAUCOT aplī rādīt pagriezienu?? Jūs man paskaidrojiet! Mazā aplī (ar vienu joslu) tas ir vairs nevis bezjēdzīgi, bet bīstami! Idiots bez pamata ieslēdz labo pagriezienu -> pārējie domā, ka brauc nost no apļa, bet tas brauc tālāk pa apli! Tiem aplī braucošajiem smadzenes par īsu uztver to kā krustojumu? Krustojumā taisni braucot, arī slēdz labo pagriezienu? Tādas muļķības autoskolā māca? Vēl tādi pidrillas, kas vispār nerāda nekādus pagriezienus - tad nu ej un zīlē, kur tas izdomās nobraukt.

atrabotka 29.03.2019 13:46

3 centi minūtē nevis stundā

atrabotka 10.03.2019 12:39

Pilnīgi piekrītu!

atrabotka 02.03.2019 19:34

Melo tapēc, ka attiecīgi no patēriņa izriet izmeši - mazāks patēriņš, mazāki izmeši, mazāki nodokļi. Rietumeiropā tas ir jo īpaši svarīgi, konkurence liela un ja nemelos, tad neviens to kasti nepirks. Ražotāja patēriņu varbūt var sasniegt kaut kādos laboratoriskos apstākļos, ikdienas satiksmē noteikti nē - jāskaita klāt kāds litrs vai divi.

atrabotka 26.02.2019 21:46

Kas tas par bulšitu no valsts puses? PVN jau tiek samaksāts pērkot jaunu auto pie dīlera, vai nodoklis auto ievedot un reģistrējot! Sanāk, ka pārdodot to atkal kādam kā lietotu, atkal jāmaksā PVN! Kapēc tad tas ir tikai auto? Var taču ar PVN aplikt jebko un neierobežotu skaitu reižu, kamēr nodoklis pārsniedz pašu preces vērtību.

atrabotka 14.02.2019 12:15

@nomiks

Neņem vērā ekstras - tās iet attiecīgi līdzi laikam. Tu saki - jauns vw dārgs! Tā pat teica arī 1988. gadā par jaunu 2. golfu vai vw busu. Nebija gluži tā, ka tos pakaļ meta un pārreķinot pēc mūsdienu algām un inflācijas, maksāja +/- tikpat.

atrabotka 14.02.2019 12:08

@kasinsh79

Tu nopietni iesaki pirkt lietotu hibrīdu?? Bāzt cilvēkiem galvu tādās lamatās? Tādu var pirkt tikai jaunu vai pavisam mazlietotu.

atrabotka 14.02.2019 10:02

Tuaregu sāka ražot 2003. gadā.. Nezinu, vai tas skaitās "nesen" Tev laikam 2000šo gadu autiņi skaitās diezgan jauni.

Protams, tehnoloģijas attīstās, bet tam aug līdzi arī cilvēku pirktspēja un, protams, inflācija. Neaizmirsīsim, ka auto ražotāju misija vai mērķis ir padarīt savu produktu pieejamāku, vienlaicīgi palielinot savus ieņēmumus katru gadu. Auto ir dārgi (premium gals), bet vienlaicīgi pašizmaksa tiek spiesta lejā un kvalitāte ir tāda, kāda ir. Kamēr garantija, tikmēr tā ir dīlera problēma. Protams, piekrītu msh, ka vecie autiņi pārrēķinot mūsdienu naudā maksāja tikpat, bet toreiz vismaz bija kvalitāte.

atrabotka 04.02.2019 13:33

Kāda vēl trose? Beidz maldināt cilvēkus!

atrabotka 02.02.2019 12:35

Jēzusmarija msh..

2019. gadā JEBKURA kaut cik jēdzīga ražotāja lētākā eļļa būs labāka par 1990. gadā top ražotāju premium eļļu (ar tā laika ražošanas un ķīmiskajām tehnoloģijām!), kuru lēja tavos izslavētajos golfos un audi.. Tagad 2019. gadā tu saki, ka ja tādā vecā klucī lietu lētāko eļļu vai kādu longlife, kuras ražošanas tehnoloģija ir ievērojami attīstījusies, uzreiz (lasīt pēc dažu gadu litošanas), motoram uzreiz pizģec?

atrabotka 01.02.2019 13:25

Ir nepareizi autoforumu (to audistyle) uzskatīt par kaut kādu mēru, pēc kā mērīt un noteikt visu autobraucēju tendeces un viņu paradumus. Forums ir vieta, kur satiekas autoentuziasti. Cilvēki, kuriem interesē tehnika, patīk to skrūvēt, uzturēt, braukt, dalīties pieredzē utt. Tas, ka tur kaut kāds "useris" dara tā vai šitā, nenozīmē, ka tā dara piemēram kāda 2 bērnu māmiņa no mazpilsētas, kura brauc ar tādu pašu (piemēram) audi C5 un kurai galīgi vienlaga par kaut kādiem eļļas tipiem un maiņas intervāliem, bet auto vajadzīgs lai tiktu no punkta a uz b. Kādreiz centies padomāt ne tikai no sava skatu punkta.. ;)

atrabotka 17.01.2019 23:21

Piekrītu msh šajā gadījumā - tas taču tomēr ir 2008. gada autiņš! Un pieslēgt pie normāla kompja, kur kaut ko vairāk par parastām kļūdām redz. Kāda jēga mainīt visu pēc kārtas un cerēt, ka tā būs īstā problēma! Tiešās iesmidzes dīzelim sveces pie tādām temperatūrām vadības bloks var pat nesildīt. Temperatūras devēju varēja mierīgi nemainīt un aķi vispirms pārbaudīt un uzlādēt, nevis uzreiz pirkt jaunu, bet nu tas tā. Ko tev vēl ieteica eksperimenta kārtā samainīt?

Man mersim dīzelim līdzīgi simptomi bija tad, kad degvielas sistēma nebija hermētiska - pa nakti saiet gaiss un no rīta šķiļot pirmās sekundes motors nevienmērīgi pastrādā, pēc tam viss ok. Saminīju gumijas gredzenus trubām un problēma pazuda. Man tur protams viss vienkāršs un arhaisks.

atrabotka 14.01.2019 1:27

kasinsh79 rakstīja: Lielisks apraksts es teiktu, VW visu cieņu.

Par ko visu cieņu? Par ķēdēm, kas ir pilnīgi mēsli? Būtu nevis visu nooptimizējuši līdz pēdējām (par motoriem runājot), bet paskatījušies kā vienkārši ideāli ķēdes savos motoros lika W124, W202 un W210! Jā, pēdējie 2 īpaši rūsē, bet par ķēdes problēmām ne vārda, jo gluži vienkārši tādu nav! Pati ķēde ir dubultā - kā 2 parastās (no kārtīga metāla) ķēdes savienotas kopā.. Ja eļļa kaut cik savlaicīgi mainīta - 0 problēmu! Nobraukumi 450k līdz 750k un nekādas ķēdes maiņas pat sapņos nerādās! Bet mūsdienu modernajiem auto pie 150k jāsāk uztraukties par kaut kādām pārlekšanām, graboņām utt. Tā iet, ka cenšās kaut ko ietaupīt un izgudrot jaunu velosipēdu no jauna! VW var pirkt tie, kam ir nauda un tikai jaunus! No tādiem lietotiem pa gabalu.. Lai ved uz lūžņiem prom.

atrabotka 13.12.2018 1:17

Braucot pūš, jo vnk gaisa pašplūsma tiek pūsta cauri. Tas ir normāli. Jaunām mašīnām varbūt to var pilnīgi nogriezt, nezinu.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti