WALA rakstīja: Galvenais jau ir izdarīt "pareizos" secinājumus.
Vai cilvēka imūnsistēma spēj tikt galā ar encefalītu ?
Kā ar boreliozi ? Un sarakstu var turpināt ...
Imūnsistēma tiek galā ar lietām ko tā viegli "atpazīst" un to kas to naturāli neatbruņo vai neapiet. Vari ēst vai neēst kaut visu dienu, bet ja tev būs mājdzīvnieki vai pats mēdz skriet iet mežā, tavas iespējas "norauties" ir pietiekoši lielas ... un tad nu pamēģini tik galā bez "Big pharma". Mans brālis pamocíjās ar vienu ērču pārnēsātu huiņu, bija jāmācas staigāt no jauna ...
Nu, bet ja tu vislaik lieto big pharma produktus, tad tak tu esi slims? Bergs aicina nebūt slimam
Tavuprāt cilvēka dabiskā imunitāte ir alternatīva?
Vai nu tu dzīvo kā cilvēks vai iekrīti alternatīvā Big food-Big pharma. Tur cilvēkam rodas atkarība un ir jau grūti tikt laukā no tā purva. Piemēram Valis jau ir atkarīgs, viņam liela darba slodze un tāpēc jāēd big food
darklight rakstīja: Nē, nu ok, uztura zinātne arī ir zinātne, pareizs uzturs ir organismam svarīgs, pārrīties hamburgerus ir kaitīgi, rīt kilogramiem cukura no rīta līdz vakaram ir kaitīgi - to tak neviens nenoliedz. Tam gavēnim arī patiešām vēsturiski ir kaut kāda jēga un mērķis, iespējams, kā Volx saka. Netaisos padziļināti meklēt, jo īpaši neinteresē. Ja tas Bergs māca pareizi ēst, nu baigi labi! Es tikai nesaprotu: kāpēc veselīgs dzīvesveids šajā gadījumā tiek pretstatīts medicīnai kā karojošas un nesavienojamas lietas? Tā ir pilnīgi greiza pieeja! Cilvēks tak var ņemt labāko no visa! Dzīvo veselīgi, sporto, nepīpē, ēd sabalansēti un regulāri, bez tam ekoloģiski, un tad pēkšņi norauj kaut kādu zarazu - hoplā - plaušu karsonis, un tad jau bez nīstajām antibiotikām vairs nekā.
Arī uz šo jau esmu atbildējis.
Medicīnas sistēma apkaro sekas nevis cēloņus.
Neviens dakteris tak tev nav piezvanījis un aprasījies kā tu jūties pēc nopotēšanas, tikai Dr. Bergs tev iesaka stiprināt imūnsistēmu un rūpējas par tavu veselību.
Tik daudz cilvēki saprot, ka antibiotikas ir kaitīgas un tās var lietot īsu laiku, bet tajā pašā laikā ir gatavi gadiem rīt visādus ārstu izrakstītus pharmas preparātus.
Draugs, es tev vienkārši izskaidroju ko Dr. Bergs stāsta. Tas nav nekāds mans izgudrojums vai īpašā ēšana. Tas saucās intermenitent fasting un tas stiprina tavu imunitāti. Cik reizes man tas būs vēl jānorāda?
Papildus tas ir arī labs režīms, lai cilvēks ieietu un neizkristu ārā no ketozes.Tavs nesakarīgais ēšanas režīms neko tādu negarantē
WALA rakstīja: Kādas tam visam vēl sakars ar ticību, kāds sakars ar kaut kādiem pulksteņiem kad kaut kas jāuzņem vai nē ??? Moš vēl pēc horoskopim un mēness fāzēm paskatīties, jo tie jau ar kaut kā mūsdienu dzīves ritmu ietekmē ???
Jā agrāk ar piem. kurzemes hercogu ar ārstēja ar "indēšanas" metodi:
Tavam ķermenim ir jāēd tad, kad patiesi gribas ēst, nevis pēc kaut kāda idiotiska pulksteņa un ja esi paēdis tad nav ko līst pie "cepumu pakas", ej un strādā.
Piemēram - esmu dzīvojis kādu laiku ASV štatā kuram ir 10 stundu laika starpība ar Latviju - tad pēc kura laika man teiksim tagad "izlaist brokastis", kurš būs tas liktenīgais manas veselības "noslēpums" ????
Pirms stumt kaut kādu vispārīgu tuftu - nu moš tomēr var drusku padomāt ???
Itkā gudrs cilvēks, bet nesaprot tik vienkāršas lietas.
Nav svarīgs pulkstenis, bet režīms. Nav nekādas starpības vai tu 12 pa dienu sāc ēst vai to dēļ sava darba grafika pārcel uz 19.00. Ir svarīgi ievērot gavēnim atvēlēto laiku, tas ir 18-20 stundas un pārējā laikā vari ēst cik daudz tev gribās. Tas arī ir Ramadan princips, ka visu dienu neēd un gaidi saules rietu.
Rietumu kultūrā ir ne tikai 3 ēdienreizes, bet arī nemitīgi snaki pa vidu.
Es, piemēram, citreiz vispār vienu reizi pa dienu tik ēdu. Savukārt cukura/ogļhidrātu adepti, un tādi manā apkārtnē ir 90%, jau no agra rīta klāj galdus un visu dienu viņiem kustās mute.Kamēr tu nesapratīsi, ka tā ir atkarība, tikmēr tu nekad nebūsi metaboliski vesels. Tieši tas pats kā ar alkoholiķiem.
Darklight, es tak vienreiz aizrādīju, ka vaxeriem būtu jāaizliedz runāt par veselību uz mūžu.
Man tagad jāgoglē priekš tevīm vispārzināmi fakti!
Gottman discovered the true incidence of cardiovascular disease in Alaskan natives by performing a large postmortem study between 1956 and 1958. He found that death due to acquired cardiovascular disease at autopsy was just 5.8%.2 3 Another large autopsy study conducted during the same time period (1955–1959) in the USA found that 30.6% of all deaths were due to morphological evidence of atherosclerotic catastrophe in the heart, aorta or brain.4 In other words, the Alaskan Inuit apparently had a fivefold lower cardiovascular mortality rate versus those in the USA at the time. Another autopsy study, this time spanning the subsequent decade (ie, 1959–1968), found a prevalence of cardiovascular disease of only 10.3% in Alaskan natives.2 Thus, even during the 1960s, Alaskan natives had a threefold lower incidence of death due to cardiovascular disease compared with that of the USA
Indiāņi dzīvo arī šodien, ne tikai bilžu grāmatās. Meksikā to var redzēt vienas grupas indiāņi, kas dzīvo pilsētās un ar tādiem pašiem gēniem, kas dzīvo džungļos. Atšķirība ir uz aci redzama.
Kodolmedicīna, protams, ir interesanti, bet tas ir viss tas pats ar ko nodarbojās veselības aprūpe. Viņa nodarbojās ar slimību sekām, ne cēloņiem. Onkoloģijā diez vai bija/ir sastopama pie amazones indiāņiem vai eskimosiem, kas dzīvo savrup no modernās medicīnas un tehnoloģijas.
Bergs stāsta par slimību cēloņiem un kā izvairīties no Kodolmedicīnas.
Pirmkārt, gavēnis nav nekāds Berga vai antivakseru izdomājums. Tas ir visās reliģijās sastopams un aprakstīts jēdziens. Piemēram, tie, kas izdomāja Ramadan, vadījās no cēlākajiem mērķiem. Cilvēkam ir tendence apmierināt savus garšas hormonus un tas noved pie nesamērīgas ēšanas, kas slikti izpaužās uz viņa veselību un mentālo stāvoklī. Atiecīgi tu pārcel savu ierasto ēšanu pa dienu uz nakts laiku. Ja tu ēdi 3-4 reizes dienā, tad tagad tu ēdīsi tikai pēc saules rieta un visticamāk 1x dienā. Tikai šī gavēņa pirmlicēji nebija paredzējuši, ka cilvēki tā pat pamanīsies visu šito sabojāt ar cukura rīšanu. Ja esi pasekojis, tad šodien Ramadan laikā rīko riktīgas dzīres ar saldumiem utt. Tas, protams, 1000 gadus atpakaļ tā nenotika.
Angliski tas saucās intermitient fasting, kad tu nosaki sev noteiktas stundas, kuru laikā tu uzņem sev nepieciešamās minerālvielas. Vispopulārākais ir 16/8 režīms. Tas ir tu izlaid brokastis un ēd no 12-18, pārējā laikā tavs ķermenis atpūšās. Guļot pa nakti tavs organisms jau tā pat gavē 8 st un neēdot brokastis tu vienkārši paildzina šo stāvokli. Ķermenis barojās no iekšējām rezervēm. Tiem kam ir augsts asinsspiediens saglabā savu insulīna līmeni zemu. Ja tu kā acis ir vaļā vislaik ēd, tā vislaik arī tev ceļās insulīns.
Nākošā pakāpe saucās autophagy, kad atjaunojās tava imūnsistēma un bojātās šūnas tiek izvadītas no tava organisma. Organisms ražo ketonus. Lai ieietu ketozē nepietiks ar 16 st, vajag vismaz 24 st neko neēst.
Nav nekāda pieskaņošanās pilsoņu līmenim. Bergs ir studējis medicīnu un pats uz savas ādas ir novērsis sev visādas saslimšanas. Pilsoņi parasti neko nezina un rij ripas.
raimondsm rakstīja: Tanī Berga kokteilī ir apmēram tā - vispārzināms fakts, vispārzināms fakts-pieņēmums,vispārzināms fakts, izdomājums, vispārzināms fakts, mājiens uz kaitīgo moderno ārstēšanu, vispārzināms fakts, ačgārnā loģika, mājiens, vispārzināms fakts.
Cilvēkam pret infekcijām palīdz paša cilvēka organismā esošas baktērijas, kas darbojas līdzsvarā ar cilvēka organismu, šīs baktērijas atrodas uz ādas, mutes dobumā, zarnās un nav paša organisma sastāvdaļa. Pastāv līdzsvars, ko dažādas slimības un, ak vai, ārstēšana ar antibiotikām var izjaukt un tad tas līdzsvars ir jāatjauno. Tie ir vispārzināmi medicīnas zinātnes fakti par kuriem neviens nestrīdas.
Un tad šajā te faktu kopā tiek viltīgi iemānīts jau kāds cits stāsts, ko vajag, lai reklamētu kaut kādas piedevas, kursikus vai vienkārši jauktu galvu. Sāk ar kaut kādu noteiktu vitamīnu un mikroelementu izcelšanu kā ļoti svarīgu. C vitamīns un cinks. Protams, ka tos vajag, it sevišķi, ja C vitamīnu iesaka uzņemt ar augļiem un dārzeņiem, kur tas ir. Pilnīgi pamatots ieteikums! Tomēr paralēli tā alternatīvā mērce tiek pilināta klāt.
Izteicieni, ka rosina šaubas par vakcīnām. par medikamentiem, kā ļaunumu. Tas jau vairs nav tik nekaitīgi. Tas veicina visādu alternatīvo attieksmi pret elementāriem medicīnas pamatiem.
Nu, kko tu esi sapratis, bet ne līdz galam. Tā tik tiešām ir, ja tu nebarosi savu armiju, tad barosi svešu.Šajā gadījumā iet runa par tavu imūnsistēmu. Ja tā būs novājināta, tad agri vai vēlu tu tiksi uzsēdināts uz ķīmiskiem izstrādājumiem, kas ir sveši tavam organismam un tu barosi big pharma.
Noapaļojot Dr. Berga filozofija ir, ka tava imūnsistēma ir spēcīgāka par jebkuru ārstu vai pharmas izstrādājumu. Viņš kodolīgos video izskaidro ķēdīti, kas noved pie vienas vai otras saslimšanas. Tajā starpā norāda uz minerālu nepietiekamību vai to pārlieko daudzumu.
Tipisks izdomājums ir tava sentence "C vitamīns un cinks. Protams, ka tos vajag, it sevišķi, ja C vitamīnu iesaka uzņemt ar augļiem un dārzeņiem, kur tas ir. Pilnīgi pamatots ieteikums"
Jāatzīmē, ka llopa aknās ir 4x vairāk C vitamīna nekā ābolos vai burkānos, nemaz nerunājot par citām minerālvielām.
Tev vēl liekas, ka Bergs tev cenšās iemānīt kkādus kursus un minerāļus, kas tev nav vajadzīgi. Ja tu būtu metaboliski vesels cilvēks, tad protams, tas tev nebūtu vajadzīgs. Bet būtībā Bergs tev iesaka izgulēties, nepārēsties, pastaigāties, gavēt. Tas būtu, ja tev netrūktu kādu minerāļu un tu neēstu farmas ķīmiju.
Tā varētu būt, bet ir tak braukts ar tādiem motoriem, kas kalnos acīmredzami sagurst. PSA 1.2 motorelis ar to tiek galā bez problēmām. Nevajag tak ieciklēties tikai tai patēriņā, bet skatīt arī citus braukšanas aspektus.
Agrāk tak tie mazlitrāžas motori bija itkā domāti pilsētām un ārpus tām sevi no labās puses neparādīja. Tāpēc būs apskats no Skotijas, bet vēl nav zināms ar kādu mašīnu. Itkā Kaškajam jābūt, bet tas nav nekur iegravēts
Es tev saku, ka manam jaunajam autiņam uz spidometra ir 4000km, vid pat 5.9 un vid ātrums 51km/h. Ko man dod tas vid pat pie 110, ja es pat tuvu tam neesmu? Tu drīzāk stāsti kāds ir vid pat stāvot korķī uz Vantinieka.
WALA rakstīja: Galvenais jau ir izdarīt "pareizos" secinājumus.
Vai cilvēka imūnsistēma spēj tikt galā ar encefalītu ?
Kā ar boreliozi ? Un sarakstu var turpināt ...
Imūnsistēma tiek galā ar lietām ko tā viegli "atpazīst" un to kas to naturāli neatbruņo vai neapiet. Vari ēst vai neēst kaut visu dienu, bet ja tev būs mājdzīvnieki vai pats mēdz skriet iet mežā, tavas iespējas "norauties" ir pietiekoši lielas ... un tad nu pamēģini tik galā bez "Big pharma". Mans brālis pamocíjās ar vienu ērču pārnēsātu huiņu, bija jāmācas staigāt no jauna ...
Nu, bet ja tu vislaik lieto big pharma produktus, tad tak tu esi slims? Bergs aicina nebūt slimam
youtube.com/shorts/In6M8VZFtxg?feature=share