Kārtot: Augošā secībā
1 2
dubis 29.07.2020 10:49

Šajā gadījumā vispirms stiegrojums un tad veidņi. Stiegrojumu neiestrādā veidņos, bet gan uzsien, uzstāda. Par armatūru runājot, kādu laiku atpakaļ vēl bija tikai tērauda, nupat jau gan uzrodas arī stiklšķiedras.

dubis 29.07.2020 10:41

Tā, protams, ir tikai medaļas viena puse. Tu paņem to supervienkāršo motoru, rullē. A kaste ņem un izrūsē, tā ka maz neliekas...

dubis 15.07.2020 23:52

Viss atkarīgs no tā, cik esi vecs un cik tev maksā. Pusaudzis un pensis pastāvēs, ja sūdīgi maksā, da kaut labi, bet ne afigetj cik labi, domāju, kā arī tad pastāvēs..

dubis 15.07.2020 23:49

B3 pasātam bija tā ka mitrā laikā sadalītāja vāks no iekšpuses palika mitrs. Noņēma, izslaucīja un uz pirmo griezienu, tur kkāda blīve bija beigta un laida kondensātu iekšā.

dubis 05.07.2020 11:59

Man vispār patika, īpaši kā moto ikdienas nebraucējam. Nedaudz jāpiešaujas lai būtu omulīgi manevrēt starp rindām. Uzrāviens tā kā nedaudz ciešāk pie stūres japieturās, startā pie luksofora var likt ārā citus. Bet nu ātruma ierobežojums ir kaitinošs, īpaši, ja vajag kaut kur paspēt vai tajās pašās 70 atļautajās vietās. Pirmo braucienu uzsākt bija interesanti, itkā visu ieslēdzu, sagatavoju, bet nedarbojās, pēc kādām 10-20 sekundēm mēģinot spiest gāzi aizgāja, tad sapratu, kā tas elektrorīks taču galīgi neskan pat ja darbojās.

dubis 29.06.2020 15:36

Sākot ar kādu samaksu(algu) var prasīt atbildību? No 0 līdz bezgalībai? Ja ierēdnis saņem daudz(???) viņš ir sūda ierēdnis, kurš saņem neadekvāti daudz, bet pieņemsim, ka izdara savu darbu. Ja saņem maz(???), tad ir baigi labais, ka spēj izdzīvot un reizē kko arī izdarīt, šad tad gadās kļūdas, kāds nomirst, kāds izdzīvo...

dubis 01.06.2020 13:00

Ja tur neparedzās dzīvojamā zonā vai kas tamlīdzīgs, tad nekādi juridiski velo priekšroka tur nebūs.

dubis 31.05.2020 23:15

Kaut kā jums neiet, man divi strazdu pāri kaijas un vārnas kādu 30m attālumā no sava būra izdzenājuši, šīs tik tuvu vairs neķērc no rītiem, iepriekš bija vāks, nu tā uz plkst. 6iem. Iespējams, ka atbilde ir tieši būra un tātad arī potenciālās ligzdas novietojums, attālums līdz aizsargājamajam objektam.

dubis 30.05.2020 23:27

lynx85 rakstīja: Domājams, pareizākā tēma, kur uzjautāt.

Tātad, ir problēma.

Pagalmā tiek glabāti 2 auto, trešais stāv garāžā. Tos divus, ārā esošos, regulāri apkakā putni. Un to dara visnotaļ specifiski - atlido cielava, un sāk ņemties - te pie spoguļa, te pie priekšējā stikla, un lidinās, skraida, plivinās un tirinās. Nevar saprast, kas viņai tur vajadzīgs, mušas nelasa. Auto aizmugure pilnīgi vienaldzīga, visa aktivitāte ap spoguļiem (arī sūdi). Viņām savs atspulgs interesē, vai kas, nevaru saprast. Pirmo gadu šādi. Jāsedz ar segu mašīna, savādāk glābiņa nav. Ko darīt?

Uztaisi strazdu būrīti, vai vairākus un ieliec lai kaķi neapēd, gan paši neidrš, gan citus tuvumā būrītim izdzenā. Pārbaudīts variants. Tiesa, nezinu vai vasarā vēl kādu dabūsi jaunā būrī.

dubis 30.05.2020 23:21

Volx rakstīja: Taka sitas ir tads spama topiks, tad atlausos uzprasit kur var nopirkt virsapmetuma rozetes, sledzus ar tris pozivijam? Veikalos ir max 2 pozicijas un balti cetrinieki. Man vajadzetiu vai nu koka krasa vai brunus.

Pirms mēneša baltu 3 pozīciju slēdži depiņā atradu, ksenukajā bija arī brūni.

dubis 21.05.2020 16:43

Pēdējā rindkopa laikam ir pēdējais salmiņš pret šiem. Iedomājieties situāciju - viens ar superuguņiem no vienas puses, otrs ar šrotuguņiem no otras puses, satiekas kaut kur Latvijas ārēs. Viens pārslēdzas laicīgi, otrs ne, pirmais mirkšķina, nekas nemainās. Pirmais iebrauc otrajam purnā uz šosejas, vai otrajam kaut ko iešķiebtu par avārijas izraisīšanu - apžilbināšanu kā rezultātā pirmais ievilka otrajam purnā, jo neko vairs neredzēja? Ja nē tad visiem šrotiem laiks uzlikt acu kāvēj papildlukturus un droši vien saruna apvērstos diametrāli pretēji.

dubis 20.05.2020 0:28

Piekrītu, ka pretīmbraucošā midžināšana jau ir par vēlu, pēc noklusējuma, tas jau kādu gabaliņu ir cieties cerot, ka pretējais pārslēgsies. Cieņa, veči, cieņa. Vēl besī arī tādi, kas par ātru iebliež tālos(kam kompis to izdara), kad vēl nav pabraucis garām. Pie kam jaunajiem, dažam labam arī tuvās velk līdzīgā tālumā kā vecajam tālās. So, pārslēdzies, cieni, un gan jau nekas slikts ar tevi nenotiks, ja nē, nu to tad gan nevar zināt, kam uzgriežņi, kam vēl kas pa rokai..

dubis 17.05.2020 22:23

Vēl par prioritātēm, vienam dzīvoklis bloķenē un jauns x5 vai pilnākā oktāvija stāv pagalmā, otram māja Mārupē, bet pagalmā kāds pabraukts clio vai kas tamlīdzīgs, nu trešajam bloķene un clio utt. Tā kā jā, kādam to superauto nevajag principa pēc, kādam par katru cenu, po, ka krītā vai pēdējo apeņu vietā

dubis 17.05.2020 22:15

Vislabāk uz biezpiena sieriņiem to var redzēt, jo garša+sastāvs 1:1 pret baltais sieriņiem, tiesa tur cenas atšķirība gan neliela, bet var saprast virzienu.

dubis 02.05.2020 21:47

Man ir aizdomas, ka tur tāpat būs abpusēja vaina. Motociklistam par to, ko viņš tur sadarīja, Volvo par prasības - dot ceļu neizpildīšanu. Gribētos vispār zināt, kā šādās situācijās policija traktē negadījumu un kā nosaka vairāk vainīgo, kāds kuram pārkāpumam smagums. Jo daudzos gadījumos spriedums ir pretrunā loģikai. Pēc manas loģikas šeit 100% motocikla vaina..

dubis 24.04.2020 11:52

Jāatzīst, ka intervija, tas tiešām ir garš pasākums. Jā taisītu tādus kā tīzerus, teiksim pa 2 min garumā, tas jau ir tas formāts ko var uztvert un kam var veltīt laiku. Tās interviju klausīšanās fonā arī nekam neder, tāpat pusi no visa neatceros. Tāpat arī (ne)gudrajiem droši vien vajag laiku sagatavoties, uz sitiena būs vispārīgās frāzes un "kā es domāju". Arī no rakstiskām atbildēm var sataisīt saturīgu tīzeri. Nu i gada beigās apkopot un iesniegt ministrijai un uzjautāt cik reāli ir ieviest, ja reāli, tad kādos termiņos. Tos CSN, LVS, CSL tāpat nemaina katru mēnesi.

dubis 21.04.2020 15:49

Prieks dzirdēt par to, ka dzērājšoferus vairs uz slimnīcu nevedīs taisīt analīzes, ja atsakās max sods un basta.

www.delfi.lv/news/national/politics/autovaditajus-kas-nevelas-pust-alkometra-vairs-nevedis-uz-arstniecibas-iestadi-veikt-parbaudes.d?id=52074931

dubis 16.04.2020 16:17

Šeit arī pa pirmo rādžu teica, ka veidojoties ļoti maz antivielu, līdzīgi kā gripas gadījumā, arī citu slimību gadījumā, līdz ar ko ļoti maz iespēja, ka efektīvu vakcīnu vispār varēs izstrādāt. Vakcīnas iedarbība būs uz ļoti īsu laiku, jo organisms tās vielas aizmirst. Tāpat kā ar gripas vakcīnu, uz vienu sezonu der, ja trāpa ar īsto versiju, ja ir vērā ņemama mutācija, tad vakcīna bezjēdzīga...

dubis 16.04.2020 16:05

Šodien pa radio 1 arī skaidroja, ka kroņa vīruss ir par 80% līdzīgs tam, kādu var novērot sikspārņiem un laikam 75% tam, kas ir pangolīniem, taču joprojām trūkst ziņu, kur šis vīruss ir ieguvis trūkstošos 20-25%, kādu mutāciju, darbību rezultātā. Līdz ar ko šeit arī paliek vieta dažādiem viedokļiem. Pieņemu, ka zinātnieki ir pārbaudījuši visu Uhaņas tirgūs sastopamo dzīvnieku kroņa vīrusu veidus.

dubis 13.04.2020 23:56

Liekas, ka Gobzems, par pārējiem nezinu, darbojas ar tādu taktiku, ka pēc parastajiem kliedzienu un "šo nošērojiet" postiem liek kko emocionālu, skaistu utt. Lai ieķertu savu sekotāju rindās arī tos, kas to īsti negrib, kam patīk tikai tas foto, emocionālais ģimenes stāsts. Tā kā dalīties ar Gobzemu nevienmēr nozīmē piekrist viņa tekstiem. Tāpat ir daži man zināmi cilvēki kas fb laiko un dalās ar visu, jautājot kāpēc tā, atbild..kāpēc gan ne (nemācēšu gan atbildēt vai viņiem nav kur likt laiku).

dubis 29.02.2020 8:17

Precedents ir tapis, tātad tomēr būs viadukts, tunelis uz katriem Mazpisāniem.

dubis 28.02.2020 22:37

msh rakstīja: Laikam jāpaskaidro kāpēc man vispār ir šāda interese - sestdien man bija diezgan lēta mācība kā nevajag darīt

... un no tā izrietoša vēlme saprast kā vajadzēja rīkoties - bet laikam tajā momentā neko tur īpaši labāk izdarīt nevarēja - kombinācija - pasmaga krava + līdzsvarā esoša piekabe + spēcīgs sānvējš + viegls vilcējs izdarīja savu, attiecīgi jāpriecājas ka dārgakais kas var sanākt - mainīt tai piekabītei tiltu [vispirms tiks izskatīti citi varianti], jo aizejot šķērē 50 metrus tālāk un piekabes riteņiem paliekot uz uzbēruma, tas pasāciens varēja beigties golfam sāniski iešļūcot pretī braucošajā B6 pastētē. Brīdī kad golfs aizgāja šķērē, gaidīju ka tūlīt būs vāks, bet kaut kā izpalika...

Apsveicu ar izdzīvošanu bez kūleņa! Man ar fronteru pirms pāris gadiem ar sanāca iešūpoties. Nāca pirmais vilnis kur dabīgi monētu ātrumu un viss ok. Sadomāju, kā gan jau vējš vainīgs un devu atkal virsū, tikko kā virs 60km/h sāka viegli mētāt, mēģināju stūrēt pretī un dot vēl virsū...nifiga, paliek trakāk, mēģināju bremzēt (uzkraujot kravu nācās atpakaļgaitā nolaisties pa kalnu lejā, tad izbeidzās bremzes, nu tā uz procentiem 90-95), bet bremzes ne velna nedarbojās, itkā ātrums kritās, bet švunka bija pārsniegusi izstūrējamo. Jau pārvietojos no vienas ceļa malas līdz otrai, nu un vienā brīdī sameta pavisam, nezinu kādi eņģeļi stāvēja blakām un paldies viņiem par to, bet viss kas notikās bija piekabes-lafetes vinčas griežamā atspiešanās pret opeļa sānu, izbīlis un no pakaļas braucošo čomu gaismas tumsā. Neesmu vairs kādu laiku vilcis neko, bet skaidrs ir tas, ka labāk pašam priekša gaisā un savienojums lejā nekā mēģināt tur kaut ko izlīmeņot kraujot. Un apstādināt iešvunkātu ap 70-80km/h esošu uzkrautu piekabi bez zaudējumiem vispār ir vai nu super skils vai super cūcene. P.S. braucu ar sievas tēva džipu un nomātu piekabi, nebija variantu kaut ko dikti salauzt. Vinčas stiprinājums atlocīts, tā kā neko nevarēja pamanīt un nekas salauzts arī nebija, džipam bija platsmasas bamperis uz kura īsti neko saskatīt nevarēja. Paldies veiksmei un plastmasas vecajiem bamperiem.

dubis 12.02.2020 14:29

Nu man gandrīz ir, 13 gadi apkārt.

dubis 12.02.2020 7:32

skaties.lv/beztabu/satiksme/tukuma-policijas-automasinas-trauce-citiem-autovaditajiem/

Kādas domas? Par to, ka tā nav brauktuve, bet mistiska iebrauktuves uz kuru CSN neattiecās, kā arī par to, ka uzlejot baltu krāsu uz apmales, automātiski tas tiek pieņemts par horizontālu apzīmējumu. Un to, kā turpinām turēt mašīnas kā līdz šim, gan jau pavasarī atkal kko uzkrāsos.

dubis 11.02.2020 13:02

LVS ir norādīti gadījumi kuros nav jāuzstāda c/z. Apzīmējumam būtu jābūt vienmēr, tiesa uz pavasara pusi var būt arī padzisis. Jāņem vērā, kā sniegotās dienas pie mums ir pazūdoša tendence, līdz ar ko arī viens apzīmējums diezgan labi pilda funkciju, ja gājēji ievēro zināmu piesardzību.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti