McJanis rakstīja:
Par labu HD (Hard Disc). Vari 10x ātrāk nomest ārējā cietajā diskā.... un garajos ziemas vakaros montēt. Ja filmējot aiziet pilns cietais, vari filmēt uz atmiņas kartes(Hybrid kameras) jeb ieiet jebkurā internetkafejnīcā nomest materiālu uz DVD diska.



















msh rakstīja:
Bet tu jau arī neesi saprātīgāks - tu akli skaties uz collām, izšķirtspēja un attālums no ekrāna tev gan neko neizsaka Priekš 720p nepieciešamo izšķirtspēju nodrošina jebkurš 17" LCD vai 21" CRT, kas nodrošina priekš 1080i nepieciešamo izšķirtspēju pie cik collām, neesmu pētījis, bet tavas iedomu 30 collas tur vienalga nav. Un kāpēc tas teliķis ir lētāks - nu kā lai nav lētāks ja nekvalitatīvāka matrica etc - nesāc strīdēties pretī - paskaties 20 cm attālumā uz viena ekrānu un otru un salīdzini pikseļu izmērus
Es neskatos akli uz collām, bet gan baudu skatāmo materiālu ērti iekārtojies dīvānā, nevis ielīdis ar degunu datora ekrānā. Tas arī viss. Protams, ka matricas pikseļu blīvums nav tik augsts, kā monitoram, bet tas nebūt nenozīmē, ka matrica ir nekvalitatīvāka. Pēc tavas loģikas jau uz kino vispār nav vērts iet. Uz lielā ekrāna bildes kvalitāte, rēķinot uz 1 cm2, būs vēl sūdīgāka.